Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Вересень 2021 (17)
Серпень 2021 (10)
Липень 2021 (63)
Червень 2021 (28)
Травень 2021 (18)
Квітень 2021 (13)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за 24.12.2012

«Снігова королева»

 Казка для дітей


«Снігова королева»

 

Ліля Петрук

http://www.hroniker.net 

 

Всесвітньовідома казка для дітей «Снігова королева» Ганса Крістіана Андерсена за 200 років свого існування зазнала чимало інтерпретацій. Її ставив державний культурний центр-музей В. Висоцького, відтворювали у фільмах різних країн, знімали в мультиках та аніме, їй присвятили оперу, музичний альбом і навіть поштові марки. 

 

А 24 грудня свою версію пригод Герди та Кая у виставі з однойменною назвою представили студенти коледжу культури і мистецтв.

 

Минулого року цю виставу вже бачили кам’янчани, зокрема діти шкільного віку. Однак для тих, хто не відвідав її тоді, режисер Інна Семенків спільно зі своїми студентами підготували казку знову. 

 

Дуже шкода, що прийшло всього кілька груп учнів зі своїми вчителями і практично не було старшокласників чи студентів. Попри те, що «Снігова королева» - казка, її мораль вічна - всі перешкоди можна подолати завдяки вірі в себе та любові.

 

Студенти коледжа відіграли свої ролі, як завжди, правдиво. Тут були і принц з принцесою, і Дід Мороз, і циганський табір, і Снігова