Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2020 (83)
Лютий 2020 (23)
Січень 2020 (7)
Грудень 2019 (27)
Листопад 2019 (31)
Жовтень 2019 (29)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за Січень 2013 року

Ювілейний концерт «Смотричу»


Що робить людина, коли щаслива? - Співає  

31 січня відбувся ювілейний концерт народного хору української пісні «Смотрич», художній керівник М.П.Мельник.

В урочистостях з нагоди 25-річчя з часу створення творчого колективу взяв участь директор коледжу Р.М.Нелюбов. В складі хору – викладачі Поліна Тараненко, Ніна Латюк та студенти Ольга Миронюк, Марія Радецька, Катерина Петрова, Катерина Вінярська, Яна Обух, Вероніка Хлівнюк, Василь Сірий, Михайло Максимюк, Андрій Мельник, Аня Гоголь, Тетяна Слободянюк.

Крути – символ національної честі

Цикл заходів


Крути – символ національної честі

 

29 січня до Дня пам’яті вшанування героїв Крут проведено цикл заходів:

 

 «Юні оборонці Батьківщини». Година історичної пам’яті.

Студентський клуб «Прес-центр», керівник Булаєнко В.О.

 

 «Українська юність: чого вчить історія нескорених». Екскурс в історію.

Розумовська Р.М., викладач соціально-економічних дисциплін

 

 «Пам’яті героїв Крут». Інформаційна листівка.

Бібліотека коледжу


Навчання викладачів бібліотечних

дисциплін за програмою «Бібліоміст»


 Навчання викладачів бібліотечних дисциплін за програмою «Бібліоміст»

21-25 січня 2013 р.  на базі  Інституту післядипломної освіти НАКККіМ проведено навчання викладачів  бібліотечних дисциплін ВНЗ І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів  акредитації за темою «Методика та  зміст  викладання бібліотечних  дисциплін з урахуванням  сучасних підходів до Європейської  освіти». В навчанні взяли  участь  викладачі коледжу Валентина Булаєнко  та Людмила Климчук. Заняття проводились в Головному  тренінговому  центрі для бібліотекарів, створеному за спільним  проектом  УБА (Української бібліотечної асоціації) та Ради  міжнародних  досліджень та обмінів  IREX) за програмою «Бібліоміст».

Модераторами навчання  виступили Ірина Шевченко (к.п.н. професор НАКККіМ,  заслужений працівник  культури України, Президент УБА), Валентина Пашкова (доктор історичних наук, Заслужений працівник культури України), Ярослава Хіміч (кандидат історичних наук, координатор центру безперервної інформаційно-бібліотечної освіти), Тетяна Якушко (заступник директора ДЗ «Державна бібліотека України для юнацтва») та ін.

До уваги  слухачів були  представлені актуальні у бібліотечній галузі  теми: «Творчість та інновації в українських бібліотеках», «Адвокація: представлення інтересів бібліотек», «Рекомендації  ІФЛА:  навчальні  програми для  бібліотекарів», навчальна програма  "Веб 2.0 для бібліотекарів і користувачів"  та ін.

Цікавим було  спілкування з колегами - викладачами Олександрійського, Гадяцького, Канівс

 • 24-01-2013, 12:32
 • 3789
 • 0

Народний аматорський

фольклорний ансамбль

«Джерело»


Народний аматорський фольклорний ансамбль «ДЖЕРЕЛО»

 

 

Керівник

Столаба Тетяна Вікторівна,

викладач циклової комісії хорових та музично-

теоретичних дисциплін

 

Фольклорний ансамбль «Джерело» було створено в Кам’янець-Подільському училищі культури у 2002 році. Організатором та керівником колективу є викладач хорових дисциплін коледжу Столаба Т.В.

За 10 років ансамбль приймав участь у концертах міста, області та за її межами. Це - Міжнародний сімейний фестиваль “Купальський вінок”, Міжнародний фестиваль національних культур “Подільська веселка”, Молодіжний фестиваль-конкурс мистецтв «Барви України», Всеукраїнський науково-методичний семінар з проблем розвитку початкової мистецької освіти “Українське народно-музичне виконавство” (2008 р.), міський семінар керівників шкільних фолькло

 • 24-01-2013, 12:15
 • 1978
 • 0

Народна аматорська академічна

хорова капела

«Гомін»

 

 Народна аматорська академічна хорова капела “Гомін”

 

Керівник

Боднар Ольга Леонідівна,

викладач циклової комісії хорових та

музично-теоретичних дисциплін

 

Академічну хорову капелу «Гомін» було створено в Кам’янець-Подільському коледжі культури і мистецтв на базі хорового класу у 1968 році. Одним із організаторів та художнім керівником колективу став викладач училища, голова циклової комісії хорових дисциплін Микола Андрійович Олексійчук.

За 44 роки свого існування хорова капела провела близько 250 концертів в місті, області та за її межами.

Капела є лауреатом республіканського огляду хорових колективів 1972 року, лауреатом республіканського огляду-конкурсу творчих колективів навчальних закладів культури і мистецтва Хмельницької області 1976 та 1980 років.

У 1993 році аматорській академічній хоровій капелі було присвоєно звання «народної аматорської».

З 2006 року народну аматорську хорову капелу «Гомін» очолила викладач Ольга Леонідівна Боднар.

“Бітлз” — легендарна група

Мистецька година


“Бітлз” — легендарна група

24 січня в рамках відкритого засідання студентського клубу “Поліглот”, керівник Крючкова Ольга Русланівна, відбулася мистецька година “Бітлз” — легендарна група”.

В програмі заходу — повідомлення студентів про історію створення та творчий шлях “Бітлз” (Костей Ольга, Хітрова Олександра, 150 гр.); виконання творів з репертуару гурту (Сидорук Максим, 318 гр.); відеопрезентація (Крючкова Ольга Русланівна).

В гостях добре, а вдома краще!

 Ті, хто колись навчався чи жив у непримітному двоповерховому будинку на Польських фільварках, знають, що особлива енергетика, позитивна аура цього місця залишаються в душі назавжди. Сюди хочеться повертатися знову і знову.    


"В гостях добре, а вдома краще!"

   

На перерві ми ділилися враженнями про зимові канікули та як зустрічали Новий Рік. Наш куратор Валентина Олександрівна Булаєнко зайшла до аудиторії  побажати нам хороших оцінок і добре провести тиждень. А заодно повідомила, що на час холодів нас переводять в навчальний корпус в  центрі міста. 

У вівторок, 15 січня ми  прийшли на першу пару до нашого дому та щоб забрати необхідні підручники. Дівчата з сумом  прощалася зі своєю улюбленою партою, вазонами.  Ми переживали:  як нас приймуть, думали що нам не сподобається. Але не так сталося, як гадалося. Нас привітно зустріла завідуюча відділенням Ніна Іванівна Латюк, а студенти спеціальностей «Кіно-фото-відеосправа» і «Декоративно-прикладне мистецтво» відносяться приязно й   гостинно: кажуть: «ми вас зігріємо, тому що у нас дуже тепло, але не нагодуємо, немає столової!». Нам дуже подобається навчатися в хуожньому корпусі – тут тепло,комфортно, недалеко йти від гуртожитку,  поруч  багато різним магазинів, супермаркет «Фуршет». Але все-таки ностальгія за " рідною домівкою " не покидає. Ми навіть кажемо, що краще би мерзнули, але тільки повернутися до себе. 

Грані щедрого таланту

Ювілейний вечір до 70-річчя

з дня народження М.Красуцького

 

фото взято з сайту hroniker.netфото взято з сайту hroniker.net

23 січня в Кам'янець-Подільський міській центральній бібліотеці відбулась творча зустріч з М.Красуцьким — заслуженим журналістом України, письменником.

В ювілейних урочистостях взяли участь викладачі коледжу (Червінська І.Є, Павлюк О.Я., Латюк Н.І.). студенти спеціалізації “Видовищно-театралізовані заходи” (Р.Дубінський, Г.Демидюк) представили інсценізацію уривку з твору письменника “Острів любові”.

 

Презентація мистецького об’єднання


 Фото взято з сайту www.hroniker.netФото взято з сайту www.hroniker.net 

23 січня в спорт-пабі «Команда» міста Кам’янця-Подільського відбулася презентація мистецького об’єднання – музично-літературна формація, в якій взяв участь студент коледжу Нікіта Власов.

 

Соборна. Вільна. Незалежна

Цикл заходів до Дня Соборності

та Свободи України


Соборна. Вільна. Незалежна

 

22 січня відбувся цикл заходів до Дня Соборності та Свободи України:

 студенти спеціалізації “Кіно-, фото-, відеосправи” Чайка Е., Пирожок В. та Дацюк Б. (367 гр.) представили свої фотороботи на “фотосушці”, яка проходила в рамках мистецько-громадської акції “Україна починається з тебе”, організованої департаментом гуманітарної політики Кам'янець-Подільської міської ради;

   

 учасники академічної капели “Гомін” (керівник Боднар О.Л.) взяли участь в святковій концертній програмі, яка відбулася в міському будинку культури;

   

 “Соборна. Вільна. Незалежна”, благодійна мистецька акція для дітей з особливим освітніми проблемами Кам'янець-Подільського багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру.  

ЛЮБИМО СВОЮ БІБЛІОТЕКУ!


 ЛЮБИМО СВОЮ БІБЛІОТЕКУ!

«Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. Пам’ятаймо, що у давнину бібліотеку називали «дім життя», «храм мудрості», «аптека для душі».

В. Сухомлинський


Одне з перших занять  нової для нас дисципліни «Навчальна практика», яку викладає Софія Сергіївна Никитюк, пройшло у формі ознайомчої екскурсії до бібліотеки коледжу. Обираючи професію, кожна з нас усвідомлювала, що в теперішній час, в добу комп’ютеризації, книга все ж таки залишається неоціненним скарбом, як джерело мудрості, знань, досвіду та фундаментом освіти. А нашу книгозбірню можна назвати основою цього фундаменту.

Мигово – перлина Карпат

Екскурсія студентів


  Мигово – перлина Карпат

17-18 січня відбулася екскурсія студентів до Мигово, яку організувала Чорна Н.П., голова студенської профспілки коледжу. Учасники екскурсії мали можливість насолодитися Карпатськими краєвидами, відчути свіжість Карпатських гір, спробувати різні види спортивних розваг: катання на лижах, сноубордах, ковзанах та сноутюбах.


Українські Карпати - куточок природи, в якому збереглася первозданна краса, природна гармонія і багатство землі.

Гірськолижно-туристичний комплекс «Мигово» розташований в с. Мигово Чернівецької області, на висоті 740 м над рівнем моря, в самому серці Прикарпаття. Його назва походить від однойменного населеного пункту Мигове, що славиться джерелами мінеральних вод.

«Мигово» — це чудове місце для відпочинку цілий рік. У верхів'ях річки Миговка знаходяться красиві місця, а Міговське лісництво відоме своїми мисливськими угіддями.

На території гірськолижного комплексу працюють 2 бугельних витяги 1100 і 600 м завдовжки і 2 м

Різдвяна зірка

Участь студентів коледжу

у фестивалі вертепів


Різдвяна зірка 

17 січня в міському будинку культури відбувся другий фестиваль вертепів “Різдвяна зірка”, який проходив за ініціативи департаменту гуманітарної політики Кам'янець-Подільської міської ради.

В концертній програмі взяли участь народний аматорський фольклорний ансамбль “Джерело” (керівник Виниченко Н.В.) та студенти: Дубінський Р., Демидюк Г. (4235 гр.), Лісовик М., Миронюк О., Назарець А., Хлівнюк В., Обух Я. (250 гр.).

 • 10-01-2013, 12:01
 • 1717
 • 0
 • ---

Пріоритетні напрямки інноваційного

розвитку виховного процесу в коледжі

Спільне засідання ради з організаційно-виховної

роботи та методоб’єднання кураторів груп


 Пріоритетні напрямки інноваційного розвитку виховного процесу в коледжі

Під час засідання обговорювались актуальні питання виховання студентської молоді в коледжі, зокрема:

 «Виховання особистості в коледжі – процес цілісний і безперервний».        

Методична доповідь Нелюбов Р.М., директор коледжу

 

 «Сучасні підходи до формування нової моделі виховання студентської молоді».  

Методичні рекомендації Павлюк О.Я., заступник директора з навчально-виховної роботи


 З досвіду роботи:

- застосування інноваційних методів виховання та використання фахових Інтернет-ресурсів в роботі куратора групи Климчук Л.В., к.і.н., викладач бібліотечних дисциплін