Переможці «Подільської ліри»
Всеукраїнський фестиваль-конкурс українського солоспіву ім. В. Заремби
У студентів свято
«Студентський ярмарок на Зарванській – 2017»
У ріднім слові – цілий світ
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Грудень 2017 (14)
Листопад 2017 (29)
Жовтень 2017 (24)
Вересень 2017 (11)
Серпень 2017 (8)
Липень 2017 (10)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за Лютий 2013 року
 • 26-02-2013, 18:50
 • 1037
 • Новини, Наші нагороди, ЦК народного інструментального мистецтва (НІ)
 • 0

Студенти коледжу - учасники 

Всеукраїнського фестивалю-конкурсу

 

25-26 лютого 2013 року в м. Кіровограді відбувся ХVІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах “Провесінь”, в якому взяли участь студенти коледжу Матковський О. та Кирилов В. (клас викладача Грек С.П., концертмейстер Сирота О.М.). Студенти продемонстрували високий рівень виконавської майстерності та за підсумками конкурсу нагороджені дипломами відзнаки у номінації “Балалайка”.

 

Студенти коледжу - учасники Всеукраїнського фестивалю-конкурсу Студенти коледжу - учасники Всеукраїнського фестивалю-конкурсу

 • 22-02-2013, 18:43
 • 1073
 • Новини, ЦК видовищно-театралізованих заходів
 • 0

Криниця музики — глибокая криниця

Літературно-музична композиція


 Криниця музики — глибокая криниця

22 лютого на базі Кам'янець-Подільської дитячої музичної школи ім. Ф.Ганіцького відбулась літературно-музична композиція “Криниця музики — глибокая криниця”.

Літературний сценарій композиції розроблений викладачем коледжу Семеків І.А. У проведені заходу взяли участь студенти Щадило І.,  Дубінський Р., Падура Р., Цимбалістий А. (4235 гр.), Миронюк О., Хлівнюк В. (250 гр.). Майстер-клас художнього читання продемонструвала заслужений артист України, професор кафедри режисури НАКККіМ Шлемко О.Д.

 • 21-02-2013, 10:31
 • 1356
 • Новини, ЦК бібліотечних дисциплін
 • 0

Мова – це скарб народу

Літературно-музична композиція

 

Мова – це скарб народу

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Головна мета свята – сприяння мовній і культурній різноманітності та багатомовності.

Це свято відзначали і у нашому коледжу. Студенти третього курсу спеціальності «Бібліотечна справа» Яна Мислива та Тетяна Піскун провели літературно-музичну композицію «Мова – це скарб народу». Під час заходу звучали поезії відомих українських класиків Максима Рильського, Володимира Сосюри, Олександра Олеся, Івана Багряного про рідну мову у виконанні студентів першого та другого курсів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Андрія Веренчука, Юрія Ружицького, Вероніки Хлівнюк.

Цікавими і змістовними розповідями про мову, як суспільне явище, її роль у житті людини та у професійній діяльності доповнили захід Катерина Вершигора, Лілія Залісецька, Марина Ланівська. Яна Мислива виконала музичну композицію «Солов’їна пісня». Огляд книжкової полиці «Мова – це скарб нашого народу» представила Тетяна Піскун.

 • 20-02-2013, 10:46
 • 1377
 • Новини, ЦК загальноосвітньої підготовки
 • 0

Відкрите заняття з англійської мови

 

Відкрите заняття з англійської мови

20 лютого викладачем  Крючковою О.Р. проведено відкрите заняття з англійської мови (367 гр.) на тему “Вашингтон – столиця США”.

Заняття було побудовано відповідно до класичної схеми і включало: організаційний момент, мовленнєву зарядку, перевірку домашнього завдання у вигляді відповідей студентів на тестові запитання, аудіювання  тексту, опрацювання лексичного матеріалу та вивчення нової теми. 

Під час пояснення нової теми були застосовані елементи гри у вигляді кросворду-пазлів, використано наочні посібники (карта Америки),  ілюстративний та лексичний матеріал. Також викладачем було підготовлено відеоролики, які продемонстрували студентам визначні місця, історичні, архітектурні, скульптурні пам’ятки, музеї, виставки та меморіальні комплекси Вашингтону. Під час заняття викладач застосовувала міжпредметні зв’язки з історією, літературою, культурою, географією, математикою, л

 • 20-02-2013, 10:21
 • 2651
 • Творчі колективи
 • 0

Народний аматорський

ансамбль народного танцю

«Подільські візерунки»


Народний аматорський ансамбль народного танцю «Подільські візерунки»


Керівник 

Чорнобиль Володимир Володимирович,

заслужений діяч мистецтв України,

голова циклової комісії хореографічних дисциплін 

 

Ансамбль народного танцю в Кам’янець-Подільському коледжі культури і мистецтв було створено у 1967 році. Першим керівником колективу став викладач училища Василь Палій. Ансамбль відрізнявся від багатьох аматорських колективів культурою та чистотою виконання хоеографічних композицій. Особливою популярністю у глядачів користувалися «Російський танець», «Черевички», «Туркменський танець», хореографічна композиція «Степом, степом».

Пізніше, в 1976 році, керівником ансамблю став Борис Колногузенко, нині народний артист України, завідуючий кафедрою хореографії Харківського університету культури. Кращими з його постановок були «Український вітальний танець», «Молдавський танець» та хореографічна композиція «Погоня».

З 1978 року в ансамблі було два керівники - Володимир Чорнобиль та Петро Гаврилюк.

Творчий тандем Гаврилюк-Чорнобиль працював досить тривалий час, до 1991року.

За цей період ансамбль з успіхом виступає як у місті, районі, області так і за межами України. У 1985 році ансамбль взяв участь у Всесоюзному фестивалі фольклорних колективів у м. Батумі (Грузія).

Було створено багато нових цікавих постановок. Це хореографічні композиції «Дружба 

 • 19-02-2013, 13:55
 • 1347
 • Творчі колективи
 • 0

Народний аматорський

театр-студія

«На Зарванській»


Народний аматорський театр-студія «На Зарванській»

 

 Керівник

Семенків Інна Анатоліївна,

викладач циклової комісії видовищно-

теаралізованих заходів


Студентський театр-студія, що на Зарванській, існує на базі коледжу культури і мистецтв більше 25-ти років. За період своєї діяльності театр-студія підготував більше 500 вихованців, котрі понесли свої знання і навики організаторів театральної справи в різні куточки не тільки Хмельниччини, а й всієї України.

З 2011 року театр-студію очолює талановитий фахівець-педагог Семенків Інна Анатоліївна, яка на високому професійному рівні спрямовує діяльність театру-студії, виховуючи талановиту молодь на зразках української та зарубіжної класичної драматургії, про що свідчать такі вистави, як:

М.Старицький “За двома зайцями”

М. Старицький“По-модньому”

Ж.Мольєр  “Міщанин - шляхтич”

А.Чехов  “Освідчення”

М.Кропивницький “По ревізії”

М.Куліш “Отак загинув Гуска”

В творчому доробку колективу є велика заслуга викладачів комісії Ободовського В.П., Казимирчук Л.С., Козак О.В. Кожен з них постійно вносить до репертуару театру-студії особливі фарби та відтінки, ретельно працюючи над образами, характерами, над сценографією вистав.

 • 19-02-2013, 12:15
 • 1817
 • Творчі колективи
 • 0

Народний аматорський ансамбль

естрадного танцю

«Каскад»


Народний аматорський ансамбль естрадного танцю «Каскад»

 

Керівник

  Кучерява Олександра Аркадіївна,

відмінник освіти України,

викладач циклової комісії

хореографічних дисциплін

 

Ансамбль естрадного танцю «Каскад» Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв створений у 2003 році. До складу ансамблю ввійшли кращі студенти, які володіють відповідною професійною підготовкою та фаховою майстерністю. У 2005 році ансамблю «Каскад» присвоєно звання «народний аматорський».

За період існування ансамбль став переможцем Всеукраїнського конкурсу «Софіївські зорі», димломантом ІІІ-го туру II Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського. Ансамбль танцю успішно виступає в конкурсних програмах міста, області, постійно приймає участь в звітних концертах коледжу. У вересні 2009 року приймав участь у звітному концерті Хмельницької області в м. Києві.

У 2011 році колектив став переможцем  ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського. Керівник ансамблю Кучерява О.А. отримала відзнаку за творчі здобутки.

У репертуарі колективу сучасні танцювальні композиції, основою яких є класична та народна хореографія.

 • 19-02-2013, 12:00
 • 1541
 • Творчі колективи
 • 0

Народний аматорський інструментальний ансамбль

                                                 

Народний аматорський інструментальний ансамбль

  Керівник

Пшинешнюк Степан Степанович,

викладач циклової комісії музичного

мистецтва естради 


Інструментальний ансамбль створений в 2006 р., за ініціативою директора коледжу Руслана Миколайовича Нелюбова. За період своєї діяльності приймає активну участь в концертній діяльності коледжу та області (виступи в обласній філармонії в 2010-2011 р.), а також здійснює виховання  молодих спеціалістів в галузі музичного мистецтва естради. Художній керівник  ансамблю випускник коледжу 1996 р. Пшинешнюк С.С.                                                             

Репертуар  ансамблю орієнтований на зразки  сучасних  творів вітчизняних та зарубіжних композиторів, а також на репертуар  відомих  інструментальних ансамблів. В творчому доробку ансамблю є такі інструментальні твори як:

Гув Бергерон ’’ Акварелі’’.

Ю. Сапаров ’’Чай в двох’’.

Г.Гершвін ’’Summertime’’

Р.Вілліамс ’’Straighten up And Fiy Right’’

Аранжування О.Ковальова ’’Route 66’’

Г.Бергерон’’Thermidor’’

АТовпеко ’’Джаз-слайд’’

В.Монті    ’’Чардаш’’

П. Попічук’’ Модавська хора’’.

В творчому зрості  колективу є велика заслуга  викладачів комісії музично

 • 19-02-2013, 11:32
 • 1374
 • Творчі колективи
 • 0

Народний аматорський оркестр

духових інструментів 

 

Народний аматорський оркестр духових інструментів

 

Керівник

 Остап’юк Лідія Миколаївна,

голова циклової комісії духових інструментів

  

Оркестр духових інструментів був створений в Кам’янець-Подільському училищі культури в 1983 році. Ініціатором створення колективу та художнім керівником став викладач училища, голова циклової комісії Тихоліз Микола Васильович.

У 1993 році духовому оркестру училища було присвоєно почесне звання «народний аматорський».

З 1996 по 2001 рік художнім керівником оркестру був викладач-методист Поляков В.М., який значно підняв професійний рівень колективу.

А з 2002 року диригентом оркестру стала голова циклової комісії  Лідія Остап’юк.

Сьогодні в репертуарі оркестру більше 60 творів. Це і українські народні пісні, марші, твори композиторів-класиків та сучасних авторів, інструментальні твори та акомпанементи солістам-виконавцям. Колектив постійно оновлює свою концертну програму, шукає новий репертуар і нову манеру та якість звучання. Тому в репертуарі поєднується нове і те краще, що виконувалось протягом останніх років.

Духовий оркестр має високий професійно-виконавський рівень, зокрема виразне, пластичне звучання оркестрових груп, високий технічний рівень виконання, інтонаційну чистоту та динамічність звучання.

 • 18-02-2013, 10:50
 • 2129
 • Новини
 • 0

“Подільський дивоцвіт”

Обласний конкурс


 “Подільський дивоцвіт”

 

 22-23 березня 2013 року на базі коледжу відбудеться VI обласний конкурс виконавців на народних інструментах серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів “Подільський дивоцвіт”.

 

 Номінації

баян, акордеон, бандура, сопілка, скрипка, гітара, цимбали, кобза, домра, балалайка.

 

 Вікові категорії

молодша: з 9 до 12 років включно

старша: з 13 до 17 років.

 

 Репертуарні вимоги

молодша категорія - два різнохарактерні твори

старша категорія - два твори, один з яких - крупна форма

 • 16-02-2013, 15:35
 • 1160
 • Новини, ЦК народного інструментального мистецтва (ДІ)
 • 0

Святковий концерт

з нагоди 50-ї річниці

циклової комісії духових інструментів

 

Святковий концерт з нагоди 50-ї річниці Святковий концерт з нагоди 50-ї річниці

 

Свято  духової музики

 

Циклова комісія духових інструментів Кам'янець-Подільського коледжу культури і мистецтв відзначає свій 50-річний ювілей. 

Для історії — це незначний відрізок часу, а для нашого навчального закладу — це напружені роки створення, становлення й розбудови спеціалізації, роки творчих пошуків та досягнень. Це роки наполегливої праці викладачів, серед яких, ті, хто залишили яскравий слід у літописі історії духового відділу — талановиті самодіяльні подільські композитори: Ігор Краєв’янов, Костянтин Голубовський, Сергій Носік; музиканти-професіонали: Микола Козак, Петро Денейко, Анатолій Кравцов, Ілля Соловей, Микола Тихоліз, Микола Рижий; концертмейстери: Ванда Скорохватова, Тетяна Карпенко, Тетяна Рубіжна, Ангеліна Чіненкова та Лариса Курінна.

Сьогодні підготовку майбутніх керівників аматорських, творчих колективів духових інструментів здійснюють високопрофесійні викладачі — Лідія Остап’юк, голова комісії, керівник народного аматорського духового оркестру; Віктор Поляков, Володимир Гермак, Ярослав Шульс, Павло Сопіга, Роман Ковальський - керівник естрадного оркестру та концертмейстери - Тетяна Нелюбова, Тетяна Нікуляк, Олена Москвічова, Ольга Сирота, Ольга Пастух.

 • 15-02-2013, 15:09
 • 800
 • Новини, ЦК бібліотечних дисциплін
 • 0

Час і досі не загоїв рану –

цей одвічний біль Афганістану

Інформаційна година


 Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану

"Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану" - під такою назвою студенткою третього курсу спеціальності «Діловодство»  Наталією Гончарук проведено інформаційну годину, приурочену Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

В заході взяли участь викладач бібліотечних дисциплін Валентина Булаєнко та студенти Анна Береза, Наталія Гончарук.

До уваги слухачів створена тематична поличка книг, продемонстровано відеоматеріали, які засвідчують трагічність подій Афганської війни.

Пам'ять героїв вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника на честь загиблих 13 кам’янчан, воїнів-учасників Радянсько-Афганської війни у Молодіжному сквері міста.


 • 14-02-2013, 15:47
 • 1124
 • Новини, ЦК бібліотечних дисциплін
 • 0

Тренінги для студентів

та викладачів за програмою

«Бібліоміст»


Тренінги для студентів та викладачів за програмою «Бібліоміст» 

13-14 лютого 2013 року на базі центральної міської бібліотеки відбулися тренінги для бібліотекарів, викладачів коледжу культури і мистецтв та студентів-випускників спеціальності «Бібліотечна справа» та «Діловодство».

Тренінг «Керівництво, лідерство, влада» провела тренер Хмельницького регіонального тренінгового центру (РТЦ), заступник директора ОУНБ імені М.Островського Валентина Маковська.

Під час заняття студенти мали змогу взяти участь в інтерактивному конкурсі «Образ лідера-керівника». Всі учасники конкурсу справились з поставленими завданнями і дали бачення образу позитивного і негативного лідера.

Під час наступного тренінгу, який провела завідуюча методичним відділом Хмельницької обл

 • 14-02-2013, 15:09
 • 1046
 • Новини, ЦК видовищно-театралізованих заходів
 • 0

Вчимося магії театру

Академічний показ студентів-

першокурсників режисерської спеціалізації

 

Вчимося магії театру

14 лютого відбувся академічний показ з навчальних дисциплін “Режисура театралізованих заходів” та “Основи акторської майстерності” студентів 150 гр. спеціалізації “Видовищно-театралізовані заходи” (художній керівник Бойчук Т.В.).

Академічний показ був об'єднаний темою “Вчимося магії театру”. Циліндр чарівника став предметним сценарним ходом, який об'єднав етюди в цілісну програму. В парних та масових етюдах були продемонстровані такі елементи сценічної дії, як спілкування, взаємодія, відчуття темпоритму та атмосфери. Вдало було знайдено музично-шумове оформлення.

Викладачами циклової комісії режисерських дисциплін були відзначені кращі практичні роботи: “Натхнення”, “На пленері”, “Хом'ячок”, “Любовний трикутник”, “Квартет”, “На стадіоні” та активну роботу студентів Веренчука Андрія, Пшечука Дмитра та Хітрової Олександри (150 гр.).

 • 14-02-2013, 14:04
 • 1322
 • Новини, Студентська рада, Гуртожиток
 • 0

З любов'ю у серці

Цикл заходів до Дня Святого Валентина

 

З любов'ю у серці

14 лютого відбувся відбувся цикл заходів до Дня Святого Валентина:

 “Минає все, любов лиш вічна” — розважальна програма, яку підготували студенти Щесняк Н., Томашук М. та Надаховська М. (359 гр.).

  Ведучі запропонували присутнім повідомлення про історію походження свята та захоплюючі конкурси: “Закінчи прислів’я про кохання”, “Упізнай пару”, “Найоригінальніший подарунок”, “Конкурс кмітливих”, “Відгадай запитання” і багато інших. Викладач Булаєнко В. презентувала вислови сучасних поетів про кохання, провела огляд книжкової полиці. Подарунком для всіх присутніх була пісня “Квітка кохання” у виконанні Мисливої Я.

 • 14-02-2013, 09:44
 • 939
 • Новини, ЦК культурологічних дисциплін
 • 0

Пріоритетні завдання діяльності

клубних закладів в сучасних умовах

Професійні консультації


     Пріоритетні завдання діяльності клубних закладів в сучасних умовах

14 лютого в Дунаєвецькому культурно-мистецькому, просвітницькому центрі відбувся районний семінар директорів Будинків культури та завідуючих сільських клубів на тему “Пріоритетні завдання діяльності клубних закладів в сучасних умовах”. На зібрання були запрошені викладачі культурологічних дисциплін коледжу.

Під час виступів Ляшук Т.Є., голова циклової комісії культурологічних дисциплін окреслила вимоги до сучасного керівника клубного закладу,  ознайомила з методикою виготовлення портфоліо, продемонструвала його зразки, а викладач Яворницька Н.О. висвітлила місце та роль народознавчих традиції в культурно-дозвіллєвій діяльності, продемонструвала відеоматеріали про обрядове дійство “Колодій”. 

 • 13-02-2013, 11:15
 • 897
 • Новини, Наші нагороди, ЦК бібліотечних дисциплін
 • 0

Oбласна молодіжна

краєзнавчо-пошукова експедиція

«Сім чудес Хмельниччини»


З нагородою!

На виконання наказу управління культури, туризму і курортів Хмельницької облдержадміністрації від 29 березня 2012 року № 95-н, зареєстрованого головним управлінням юстиції у Хмельницькій області від 3 квітня 2012 року № 47/1783 на базі бібліотек області проведено обласну молодіжну краєзнавчо-пошукову експедицію «Сім чудес Хмельниччини», метою якої було залучити молодь до дослідження та збереження пам’яток архітектури та історії Хмельницької області, підвищити роль бібліотек в патріотичному вихованні юнацтва та краєзнавчій діяльності.

В конкурсі взяла участь Марія Томашук, студентка 359 групи спеціальності «Бібліот

 • 12-02-2013, 15:14
 • 893
 • Новини, Наші нагороди, ЦК загальноосвітньої підготовки
 • 0

Хлівнюк Вероніка -

учасниця обласної олімпіади

з української мови

 

 Хлівнюк Вероніка - учасниця обласної олімпіади з української мови

12 лютого відбулася обласна олімпіада з української мови, в якій взяла участь студентка 250 гр. Хлівнюк Вероніка (викладач Богуцька Н.С.).

За результатами олімпіади студентка посіла ІV місце.