- 26-02-2013, 18:50
- 1788
- 0
Студенти коледжу - учасники
Всеукраїнського фестивалю-конкурсу
25-26 лютого 2013 року в м. Кіровограді відбувся ХVІІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс виконавців на народних інструментах “Провесінь”, в якому взяли участь студенти коледжу Матковський О. та Кирилов В. (клас викладача Грек С.П., концертмейстер Сирота О.М.). Студенти продемонстрували високий рівень виконавської майстерності та за підсумками конкурсу нагороджені дипломами відзнаки у номінації “Балалайка”.
- 22-02-2013, 18:43
- 1785
- 0
Криниця музики — глибокая криниця
Літературно-музична композиція
22 лютого на базі Кам'янець-Подільської дитячої музичної школи ім. Ф.Ганіцького відбулась літературно-музична композиція “Криниця музики — глибокая криниця”.
Літературний сценарій композиції розроблений викладачем коледжу Семеків І.А. У проведені заходу взяли участь студенти Щадило І., Дубінський Р., Падура Р., Цимбалістий А. (4235 гр.), Миронюк О., Хлівнюк В. (250 гр.). Майстер-клас художнього читання продемонструвала заслужений артист України, професор кафедри режисури НАКККіМ Шлемко О.Д.
- 21-02-2013, 10:31
- 2154
- 0
Мова – це скарб народу
Літературно-музична композиція
21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Головна мета свята – сприяння мовній і культурній різноманітності та багатомовності.
Це свято відзначали і у нашому коледжу. Студенти третього курсу спеціальності «Бібліотечна справа» Яна Мислива та Тетяна Піскун провели літературно-музичну композицію «Мова – це скарб народу». Під час заходу звучали поезії відомих українських класиків Максима Рильського, Володимира Сосюри, Олександра Олеся, Івана Багряного про рідну мову у виконанні студентів першого та другого курсів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Андрія Веренчука, Юрія Ружицького, Вероніки Хлівнюк.
Цікавими і змістовними розповідями про мову, як суспільне явище, її роль у житті людини та у професійній діяльності доповнили захід Катерина Вершигора, Лілія Залісецька, Марина Ланівська. Яна Мислива виконала музичну композицію «Солов’їна пісня». Огляд книжкової полиці «Мова – це скарб нашого народу» представила Тетяна Піскун.
- 20-02-2013, 10:46
- 2885
- 0
Відкрите заняття з англійської мови
20 лютого викладачем Крючковою О.Р. проведено відкрите заняття з англійської мови (367 гр.) на тему “Вашингтон – столиця США”.
Заняття було побудовано відповідно до класичної схеми і включало: організаційний момент, мовленнєву зарядку, перевірку домашнього завдання у вигляді відповідей студентів на тестові запитання, аудіювання тексту, опрацювання лексичного матеріалу та вивчення нової теми.
Під час пояснення нової теми були застосовані елементи гри у вигляді кросворду-пазлів, використано наочні посібники (карта Америки), ілюстративний та лексичний матеріал. Також викладачем було підготовлено відеоролики, які продемонстрували студентам визначні місця, історичні, архітектурні, скульптурні пам’ятки, музеї, виставки та меморіальні комплекси Вашингтону. Під час заняття викладач застосовувала міжпредметні зв’язки з історією, літературою, культурою, географією, математикою, л
- 20-02-2013, 10:21
- 5428
- 0
Народний аматорський
ансамбль народного танцю
«Подільські візерунки»
Керівник
Чорнобиль Володимир Володимирович,
голова циклової комісії хореографічних дисциплін
Дивовижний світ танцю… Він чарує, захоплює, надихає, сповнює душу і тіло енергією та почуттями. Вчить любити і ненавидіти, мріяти і страждати. Американський танцівник Жак де Амбуаз писав: «Танець – це твій пульс, биття твого серця, твоє дихання. Це ритм твого життя. Це вираз в часі і в русі, в щасті, радості, смутку і заздрості». Танець зближує, здружує виконавців, особливо коли його виконує колектив.
У 1967 році в Кам’янець-Подільському культурно-освітньому училищі було створено танцювальний ансамбль, організатором і першим керівником якого став викладач хореографічної спеціалізації Василь Васильович Палій.
В різні роки колективом керували Леонід Сирота, Лариса Дзюбенко, Борис Колногузенко, Петро Гаврилюк, Володимир Чорнобиль.
Новий поштовх до вдосконалення колектив народного танцю училища отримав у 1978 році, коли керівниками його було призначено Петра Гаврилюка та Володимира Чорнобиля. Молоді педагоги виводять ансамбль танцю на новий виконавський та художній рівень, здійснюючи ряд постановок: «Буковинська полька», хореографічна композиція «Моя Україна», російський танець «З дзвіночками» (постановки В. Чорнобиля), композиції «Хліборобська слава» та «Степом, степом…» (постановки П. Гаврилюка).
Ансамбль народного танцю культурно-освітнього училища запрошували до участі у різноманітних заходах. Його виступи були окрасою міських концертів. Колектив брав участь у зйомках телепрограм Чернівецького телебачення та телетурнірі «Сонячні кларнети» центрального українського телебачення, представляв Хмельницьку область на виставці досягнень народного господарства в Києві.
Вперше на міському стадіоні Кам’янця-Подільського керівник ансамблю Володимир Чорнобиль здійснює хореографічні постановки на 600-800 виконавців, основою яких є учасники народного ансамблю танцю культурно-освітнього училища. Великі хореографічні полотна Володимира Чорнобиля до Дня Перемоги («Вічно живі», «Журавлі», «Юність трудова», «Побратими», «Дружба народів», «Гопак») приємно дивували і зачаровували глядачів.
Починаючи з 1978 року ансамбль стає експериментальною творчою лабораторією, де здійснювалися різножанрові постановки на історичну, героїчну, трудову, обрядову та побутову тематику. Викладачі циклової комісії хореографічних дисциплін на базі ансамблю втілюють в життя такі постановки: подільські танці «Кривуляк», «Полька-скок» (постановка П. Гаврилюка), хореографічні композиції «Подільські вечорниці», «Три криниці», «Кубинські ритми» (постановка О. Кучерявої), хореографічна балада «Полум’я Жовтня», героїчний триптих «Наша біографія», військово-патріотична композиція «Бухенвальдський набат», російський танець «Святковий» (постановка В. Чорнобиля). Саме цими художніми номерами молоді фахівці заявили про те, що у Хмельницькій області з’явились потужні творчі особистості, які мають індивідуальний, неповторний хореографічний почерк і стиль, власне бачення розвитку народної і сучасної хореографії, а також дали можливість учасникам ансамблю, студентам хореографічної спеціалізації доторкнутись до невідомих досі напрямків хореографічного мистецтва. Керівники ансамблю знайомили з класичною, народною, сучасною хореографією і глядачів, і фахівців хореографії Хмельницької області. Найголовнішим є те, що вони не боялися втілювати в хореографічних постановках найсміливіші ідеї та задуми.
Окрім святкових заходів у рідному місті, ансамбль танцю стає постійним учасником районних, обласних, республіканських, всесоюзних, міжнародних фестивалів та свят.
У 1985 році ансамбль з успіхом виступив на Всесоюзному фестивалі фольклору, який проводився в м. Батумі (Грузія).
1991 рік. Дирекція училища призначає керівником ансамблю танцю Чорнобиля Володимира Володимировича. Цього ж року комісією Хмельницького науково-методичного центру ансамблю, вперше в Українісеред училищ культури, присвоєно почесне звання «народний». Він отримує назву «Подільські візерунки» і починається його всеукраїнська слава. Повністю змінюється репертуар колективу. За основу репертуарної політики Володимир Чорнобиль бере подільські танці та танці регіонів України, зокрема: хореографічні композиції «Вас вітає Поділля», «Подільське перевесло», подільська святкова сюїта «Ми – Подоляни!», подільські танці «Підманула-підвела», полька «Кам’янчанка», «Кривуляк», «Калабаня», «Збручанська кадриль», вокально-хореографічні композиції «Їхали козаки», «Я живу на Поділлі» на музику подільського композитора Владлена Жаріна, хормейстер – заслужений працівник культури України Анатолій Лис, музичний керівник – заслужений працівник культури України Руслан Нелюбов, «Побреду, побреду», хормейстер – заслужений працівник культури України Микола Мельник, «Ой, там на горі» хормейстер Тетяна Столаба, музичний керівник – Олександр Царук.
Учасники ансамблю вивчають, майстерно виконують і щедро дарують глядачам танці регіонів України: закарпатські танці «Рахівчанка», «Дубо-танець», гуцульський танець «Світанок в горах», буковинський весільний танець, поліську польку, волинські притупи та славнозвісний «Гопак».
Колектив ансамблю бере активну участь у міжнародних, всеукраїнських фестивалях та святах: «Слов’янське коло», «Подільські вечорниці», «Купальське диво», «Мистецьким перевеслом квітчаємо свій край», «Острів семи скарбів», Днях міста Кам’янця-Подільського.
У 1995 році Міністерство культури України вперше організувало та провело конкурс з нагоди 90-річчя видатного українського хореографа Павла Вірського серед хореографічних колективів училищ культури. Ансамбль танцю «Подільські візерунки» став переможцем та володарем І премії.
2003 рік приніс ансамблю нові перемоги. Він отримав диплом переможця І Всеукраїнського конкурсу ім. П. Вірського і став учасником наступних конкурсів ім. П. Вірського із новими композиціями «Полонянки», «Благовіст» (постановки В. Чорнобиля), «Вербиченька» (постановка І. Літинської). Ці композиції побудовані на елементах класичного танцю та вільної пластики, з використанням народної основи, відрізняються новизною і глибиною тематики, складною драматургією, яскравими художніми образами, розповідають глядачам про непросту історію та долю України.
У 2016 році ансамбль «Подільські візерунки» зайняв ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Танцювальний оберіг» (м. Вінниця). Голова журі Мирослав Вантух, підводячи підсумки конкурсу, відзначив, що колектив і його керівник зберігають, відроджують та розвивають подільський народний танець.
Колектив виступає з гастролями у Польщі, Білорусії на міжнародних фестивалях та святах.
З великим успіхом проходять виступи ансамблю «Подільські візерунки» на святкуванні 1000-річчя з дня заснування смт. Хотин, 600-річчя з дня першої згадки про смт. Дунаївці, 700-річчі з дня народження міста Старокостянтинова, 70-річчя з дня заснування Хмельницької області. Пам’ятним став виступ ансамблю «Подільські візерунки» під час відзначення дня народження 100-тисячного мешканця м. Кам’янця-Подільського. Постановка Володимира Чорнобиля «Колискова сину» на музику відомого подільського композитора, заслуженого працівника культури України Олексія Беца, зворушила до сліз усіх глядачів, які спостерігали за театралізованим дійством на міському стадіоні. Надзвичайно потужною, наскрізь пронизаною патріотизмом та героїзмом була постановка Володимира Чорнобиля «Ода місту», присвячена історії заснування міста Старокостянтинова.
Кам’янчани і гості міста й досі пам’ятають хореографічні композиції «Поема про славне місто Кам’янець», «Русалчина ніч», «Доля України», «Поділля єднає гостей» (постановка В. Чорнобиля). Під час Міжнародних фестивалів національних культур у м. Кам’янець-Подільський, його хореографічні композиції були апробовані на творчому колективі «Подільські візерунки» й увійшли в історію кращих зразків хореографії Хмельницької області.
Щорічно народний ансамбль танцю «Подільські візерунки» демонструє нові художні номери під час концертів, свят, фестивалів, творчих звітів коледжу культури і мистецтв.
- 19-02-2013, 13:55
- 2795
- 0
Народний аматорський
театр-студія
«На Зарванській»
Керівник
Бойчук Тетяна Володимирівна,
викладач циклової комісії видовищно-
теаралізованих заході
Студентський театр-студія «На Зарванській», існує на базі коледжу культури і мистецтв більше 30-ти років. За період своєї діяльності театр підготував більше 600 вихованців, котрі понесли свої знання і навики організаторів театральної справи в різні куточки не тільки Хмельниччини, а й всієї України.
Ініціатором створення навчального театрального колективу була Людмила Сергіївна Казимирчук, вагомий внесок у формування та професійне становлення театру зробили викладачі спеціалізації «ВТЗ» здійснивши такі постановки:
Ободовський Віктор Петрович - М.Кропивницький “По ревізії”, сатирична вистава за творами Л.Глібова “Гортаючи сторінки байок”, М.Старицький “За двома зайцями”, М.Куліш “Отак загинув Гуска”, В.Сологуб «Біда від ніжного серця», А.Чехов “Освідчення”, Б.Васільєв «А зорі тут тихі», Л.Філатов «Про Федота стрільця»;
Стаднік Степан Григорович – І.Котляревський «Енеїда», І.Нечуй-Левицький «Кайдашева сім'я», Д.Патрік «Дивна місіс Севідж», естрадна вистава «Зоряний концерт»;
Бєлєванцев Анатолій Васильович – М.Куліш «Мина Мазайло», Ж.Б.Мольєр «Хворий та й годі», Р.Тома «Вісім люблячих жінок»;
Жданюк Неля Станіславівна – літературно-музична композиція за новелою С.Цвейга «Щоденник Єви», естрадна вистава «Ляльки, ляльки!»;
Гребенюк Володимир Михайлович – К.Кравченко «Сватання», М.Куліш “Отак загинув Гуска”;
Козак Ольга Василівна – поетично-публіцистична композиція за творчістю Олени Теліги «Я вихор, я вогонь..!», О.Альошин «Тоді в Севільї», Ф.Г.Лорка «Дім Бернарди Альби»;
Казимирчук Людмила Сергіївна - М. Старицький “По-модньому”, Ж.Б.Мольєр «Тартюф», Д.Патрік «Дивна місіс Севідж», музично-пласична композиція «В ім’я…».
Вони на високому професійному рівні спрямовували діяльність театру-студії, виховуючи талановиту молодь на зразках української та зарубіжної класичної драматургії.
Особливістю колективу є те, що в ньому одночасно творять декілька режисерів, на даний момент це О.В.Козак, Л.С.Казимирчук, І.А.Семенків, І.М.Красілич та Т.В.Бойчук. Кожен з них постійно вносить до репертуару театру-студії особливі фарби та відтінки, ретельно працюючи над образами, характерами, над сценографією вистав.
Очолює театр по черзі кожен художній керівник 4-го курсу, так як це найплідніший рік у творчому і навчальному житті студентів, і багато практичних робіт поповнюють репертуар.
З 2011 року до театру-студії приєднались колишні студійці-випускниці, а тепер викладачки режисерських дисциплін Семенків І.А., Красілич І.М., Бойчук Т.В. Вони, на основі традицій та здобутків класичного драматичного мистецтва, по новому відчуваючи перебіг подій сьогодення зуміли втілити сучасними режисерськими постановками. Про що свідчать численні нагороди і дипломи, здобуті на різних театральних конкурсах та фестивалях.
З року в рік міняється склад виконавців, почерк колективу, його театральна палітра щоразу набирає нових фарб і відтінків, розширюючи світогляд учасників, вдосконалюючи їх професійну майстерність.
За останніх 10-ть років творчий доробок колективу поповнили такі вистави:
- 19-02-2013, 12:15
- 3456
- 0
Народний аматорський ансамбль
естрадного танцю
«Каскад»
Керівник
Кучерява Олександра Аркадіївна,
викладач циклової комісії хореографічних дисциплін
Ансамбль створений у 2003 році. Ініціатором, керівником та балетмейстером-постановником творчого колективу є Кучерява О.А.
Мета ансамблю – створити зразки сучасного танцю на народній та класичній основі, відсіяти все стороннє і чуже, удосконалити виконавську майстерність стилізованих народних танців, а також творчо розвиватися та впливати на процес формування сучасної народної хореографії.
Перш ніж отримати у 2005 році звання «народний аматорський», ансамбль пройшов складний шлях, пов'язаний з організаційною роботою та творчими пошуками. До складу ансамблю були відібрані кращі студенти, які мають здібності і володіють відповідною професійною підготовкою та фаховою майстерністю.
Було здійснено ряд хореографічних постановок, завдяки яким учасники отримували необхідний хореографічний досвід, розвивали виконавську майстерність в напрямку сучасної хореографії, поєднаної з класичною та народною. В репертуарі колективу композиції: «Розкрий себе», «Літні ритми», «Ірландський танець», «Уявні перегони», «Ностальгія», «Подільські вечорниці», «Примхи амазонок», з якими ансамбль неодноразово виступав перед глядачами міста та області.
Перший значний успіх ансамблю пов'язаний з постановкою хореографічної композиції «Пристрасть». Ансамбль став переможцем Всеукраїнського конкурсу «Софіївські зорі», переможцем регіонального та дипломантом ІІІ туру ІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського (2010 р.). Важливою для учасників і керівника «Каскаду» стала похвала М. Вантуха (голови журі, балетмейстера ансамблю П. Вірського) за своєрідний вибір розвитку сучасної хореографії. У квітні 2010 року колектив завоював І місцев регіональному турі ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії ім. П. Вірського.
У 2011 році ансамбль «Каскад» з композицією «Барви Балкан» став переможцем ІІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії ім. Павла Вірського. Керівник ансамблю Кучерява О. А за творчі здобутки нагороджена відзнаками Міністерства культури України та голови Національної хореографічної спілки України (2010 р.).
Ансамбль «Каскад» - переможець фестивалю «Місто танців Хасандри» (Греція, 2013 р.).
У 2014 р. ансамбль, представивши хореографічні композиції «Переліт жайворонка» та «У полоні українського танцю», здобуває перемогу у регіональному турі та бере участь у ІІІ турі IV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії ім. П. Вірського..
Великою подією для ансамблю та циклової комісії хореографічних дисциплін стала перемога у 2016 році – І місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Танцювальний оберіг» серед училищ та коледжів культури України у номінації «Сучасна хореографія».
На конкурсі були представлені хореографічні композиції «Утоплена» за однойменною поемою Т. Г. Шевченка та «На святі з Тарантелою».
Тричі ансамбль успішно підтверджує звання «народний аматорський», демонструючи нові цікаві хореографічні композиції та високий виконавський рівень учасників колективу.
«Каскад» є окрасою концертних програм міста, області. Ансамбль успішно виступає, постійно бере участь у звітних концертах коледжу, брав участь у звітному концерті творчих колективів Хмельницької області у Києві.
Оригінальні, динамічно-емоційні композиції хореографічного колективу не залишають глядачів байдужими. Виступи ансамблю завжди проходять з великим успіхом.
- 19-02-2013, 12:00
- 2508
- 0
Народний аматорський
естрадний ансамбль
Керівник
Пшинешнюк Степан Степанович,
викладач циклової комісії музичного
мистецтва естради
Інструментальний ансамбль створений в 2006 р., за ініціативи директора коледжу Руслана Миколайовича Нелюбова. За період своєї діяльності колектив бере активну участь в концертній діяльності коледжу та області (виступи в обласній філармонії в 2010-2011 р.), а також здійснює виховання студентів засобами музичного мистецтва естради. Художній керівник ансамблю випускник коледжу 1996 р. – Пшинешнюк Степан Степанович.
Репертуар ансамблю орієнтований на зразки сучасних творів вітчизняних та зарубіжних композиторів.
В творчому зрості колективу є велика заслуга викладачів циклової комісії музичного мистецтва естради: В. В. Тимчука, О. М. Тітова, І. І. Червоногородського, М. О. Свідерського.
Ансамбль є візитівкою коледжу, постійно концертує в місті та області. В 2015 році ансамбль отримав звання «народного аматорського колективу».
- 19-02-2013, 11:32
- 2706
- 0
Народний аматорський оркестр
духових інструментів
Керівник
Раїнчук Дмитро Вячеславович,
викладач циклової комісії духових інструментів
Оркестр духових інструментів був створений в Кам’янець-Подільському училищі культури в 60-х рр. Ініціатором створення колективу та художнім керівником став викладач училища, голова циклової комісії Тихоліз Микола Васильович.
У 1983 році духовому оркестру училища було присвоєно почесне звання «народний аматорський» (керівник - Тихоліз Микола Васильович).
З 1996 по 2001 рік художнім керівником оркестру був викладач-методист Поляков В.М., який значно підняв професійний рівень колективу.
А з 2002 року диригентом оркестру стала голова циклової комісії Лідія Миколаївна Остап’юк. З 2019 року оркестром керує Дмитро Вячеславович Раїнчук, викладач циклової комісії духових інструментів.
Сьогодні в репертуарі оркестру більше 60 творів. Це і українські народні пісні, марші, твори композиторів-класиків та сучасних авторів, інструментальні твори та акомпанементи солістам-виконавцям. Колектив постійно оновлює свою концертну програму, шукає новий репертуар і нову манеру та якість звучання. Тому в репертуарі поєднується нове і те краще, що виконувалось протягом останніх років.
Духовий оркестр має високий професійно-виконавський рівень, зокрема виразне, пластичне звучання оркестрових груп, високий технічний рівень виконання, інтонаційну чистоту та динамічність звучання.
“Подільський дивоцвіт”
Обласний конкурс
22-23 березня 2013 року на базі коледжу відбудеться VI обласний конкурс виконавців на народних інструментах серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів “Подільський дивоцвіт”.
Номінації
баян, акордеон, бандура, сопілка, скрипка, гітара, цимбали, кобза, домра, балалайка.
Вікові категорії
молодша: з 9 до 12 років включно
старша: з 13 до 17 років.
Репертуарні вимоги
молодша категорія - два різнохарактерні твори
старша категорія - два твори, один з яких - крупна форма
- 16-02-2013, 15:35
- 2525
- 0
Святковий концерт
з нагоди 50-ї річниці
циклової комісії духових інструментів
Свято духової музики
Циклова комісія духових інструментів Кам'янець-Подільського коледжу культури і мистецтв відзначає свій 50-річний ювілей.
Для історії — це незначний відрізок часу, а для нашого навчального закладу — це напружені роки створення, становлення й розбудови спеціалізації, роки творчих пошуків та досягнень. Це роки наполегливої праці викладачів, серед яких, ті, хто залишили яскравий слід у літописі історії духового відділу — талановиті самодіяльні подільські композитори: Ігор Краєв’янов, Костянтин Голубовський, Сергій Носік; музиканти-професіонали: Микола Козак, Петро Денейко, Анатолій Кравцов, Ілля Соловей, Микола Тихоліз, Микола Рижий; концертмейстери: Ванда Скорохватова, Тетяна Карпенко, Тетяна Рубіжна, Ангеліна Чіненкова та Лариса Курінна.
Сьогодні підготовку майбутніх керівників аматорських, творчих колективів духових інструментів здійснюють високопрофесійні викладачі — Лідія Остап’юк, голова комісії, керівник народного аматорського духового оркестру; Віктор Поляков, Володимир Гермак, Ярослав Шульс, Павло Сопіга, Роман Ковальський - керівник естрадного оркестру та концертмейстери - Тетяна Нелюбова, Тетяна Нікуляк, Олена Москвічова, Ольга Сирота, Ольга Пастух.
- 15-02-2013, 15:09
- 1443
- 0
Час і досі не загоїв рану –
цей одвічний біль Афганістану
Інформаційна година
"Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану" - під такою назвою студенткою третього курсу спеціальності «Діловодство» Наталією Гончарук проведено інформаційну годину, приурочену Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
В заході взяли участь викладач бібліотечних дисциплін Валентина Булаєнко та студенти Анна Береза, Наталія Гончарук.
До уваги слухачів створена тематична поличка книг, продемонстровано відеоматеріали, які засвідчують трагічність подій Афганської війни.
Пам'ять героїв вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятника на честь загиблих 13 кам’янчан, воїнів-учасників Радянсько-Афганської війни у Молодіжному сквері міста.
- 14-02-2013, 15:47
- 1978
- 0
Тренінги для студентів
та викладачів за програмою
«Бібліоміст»
13-14 лютого 2013 року на базі центральної міської бібліотеки відбулися тренінги для бібліотекарів, викладачів коледжу культури і мистецтв та студентів-випускників спеціальності «Бібліотечна справа» та «Діловодство».
Тренінг «Керівництво, лідерство, влада» провела тренер Хмельницького регіонального тренінгового центру (РТЦ), заступник директора ОУНБ імені М.Островського Валентина Маковська.
Під час заняття студенти мали змогу взяти участь в інтерактивному конкурсі «Образ лідера-керівника». Всі учасники конкурсу справились з поставленими завданнями і дали бачення образу позитивного і негативного лідера.
Під час наступного тренінгу, який провела завідуюча методичним відділом Хмельницької обл
- 14-02-2013, 15:09
- 1681
- 0
Вчимося магії театру
Академічний показ студентів-
першокурсників режисерської спеціалізації
14 лютого відбувся академічний показ з навчальних дисциплін “Режисура театралізованих заходів” та “Основи акторської майстерності” студентів 150 гр. спеціалізації “Видовищно-театралізовані заходи” (художній керівник Бойчук Т.В.).
Академічний показ був об'єднаний темою “Вчимося магії театру”. Циліндр чарівника став предметним сценарним ходом, який об'єднав етюди в цілісну програму. В парних та масових етюдах були продемонстровані такі елементи сценічної дії, як спілкування, взаємодія, відчуття темпоритму та атмосфери. Вдало було знайдено музично-шумове оформлення.
Викладачами циклової комісії режисерських дисциплін були відзначені кращі практичні роботи: “Натхнення”, “На пленері”, “Хом'ячок”, “Любовний трикутник”, “Квартет”, “На стадіоні” та активну роботу студентів Веренчука Андрія, Пшечука Дмитра та Хітрової Олександри (150 гр.).
- 14-02-2013, 14:04
- 2189
- 0
З любов'ю у серці
Цикл заходів до Дня Святого Валентина
14 лютого відбувся відбувся цикл заходів до Дня Святого Валентина:
“Минає все, любов лиш вічна” — розважальна програма, яку підготували студенти Щесняк Н., Томашук М. та Надаховська М. (359 гр.).
Ведучі запропонували присутнім повідомлення про історію походження свята та захоплюючі конкурси: “Закінчи прислів’я про кохання”, “Упізнай пару”, “Найоригінальніший подарунок”, “Конкурс кмітливих”, “Відгадай запитання” і багато інших. Викладач Булаєнко В. презентувала вислови сучасних поетів про кохання, провела огляд книжкової полиці. Подарунком для всіх присутніх була пісня “Квітка кохання” у виконанні Мисливої Я.
- 14-02-2013, 09:44
- 1671
- 0
Пріоритетні завдання діяльності
клубних закладів в сучасних умовах
Професійні консультації
14 лютого в Дунаєвецькому культурно-мистецькому, просвітницькому центрі відбувся районний семінар директорів Будинків культури та завідуючих сільських клубів на тему “Пріоритетні завдання діяльності клубних закладів в сучасних умовах”. На зібрання були запрошені викладачі культурологічних дисциплін коледжу.
Під час виступів Ляшук Т.Є., голова циклової комісії культурологічних дисциплін окреслила вимоги до сучасного керівника клубного закладу, ознайомила з методикою виготовлення портфоліо, продемонструвала його зразки, а викладач Яворницька Н.О. висвітлила місце та роль народознавчих традиції в культурно-дозвіллєвій діяльності, продемонструвала відеоматеріали про обрядове дійство “Колодій”.
- 13-02-2013, 11:15
- 1410
- 0
Oбласна молодіжна
краєзнавчо-пошукова експедиція
«Сім чудес Хмельниччини»
На виконання наказу управління культури, туризму і курортів Хмельницької облдержадміністрації від 29 березня 2012 року № 95-н, зареєстрованого головним управлінням юстиції у Хмельницькій області від 3 квітня 2012 року № 47/1783 на базі бібліотек області проведено обласну молодіжну краєзнавчо-пошукову експедицію «Сім чудес Хмельниччини», метою якої було залучити молодь до дослідження та збереження пам’яток архітектури та історії Хмельницької області, підвищити роль бібліотек в патріотичному вихованні юнацтва та краєзнавчій діяльності.
В конкурсі взяла участь Марія Томашук, студентка 359 групи спеціальності «Бібліот
- 12-02-2013, 15:14
- 1643
- 0