Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Вересень 2020 (17)
Серпень 2020 (8)
Липень 2020 (22)
Червень 2020 (23)
Травень 2020 (20)
Квітень 2020 (20)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за 06.02.2013
  • 06-02-2013, 10:25
  • 1419
  • 0

Зустріч ветеранів

Засідання Ради ветеранів в музеї


   Зустріч ветеранів 

6 лютого в музеї коледжу відбулося засідання Ради ветеранів, в якому взяли участь: Лис Ніна Петрівна, голова ради та учасники – Кутішевська Ганна Семенівна, Гордійчук Марія Петрівна, Філонов Владлен Олександрович, Тараненко Поліна Андріївна, Мозгіна Валентина Михайлівна.

Ветерани обговорили план роботи Ради, поспілкувалися з дирекцією, головою профспілкового комітету та познайомилися з експозиціями музею.

В книзі відгуків вони залишили зворушливі записи:

      «Не тим дорогий час, що довгий, а тим, що короткий. Дякую всім, що запросили на зустріч ветеранів. Приємно було зустрітися з тими, що були подругами всі 35 років, які я пропрацювала в училищі. Шкода, що вже ветеран, що пенсіонер, бо ще душа молода, думки свіжі. Але…. Але кожній зустрічі рада».

Перегляд фільму «Анна Кареніна»


Перегляд фільму «Анна Кареніна» 

6 лютого студенти 250 групи разом з куратором групи Валентиною Булаєнко провели інноваційну виховну годину – похід в кінотеатр «Сіnema» на перегляд фільму «Анна Кареніна».

Один із найперспективніших режисерів Джо Райт екранізував історичний роман, який вже давно прийнято відносити до золотої класики літератури. Трагічна історія кохання Анни Кареніної до молодого офіцера графа Вронського, яка розгортається одночасно на фоні щасливої любові Костянтина Левіна та Кіті Щербацької. Але почуття одних мусить загинути, а іншим судилося бути щасливими до віку.

Студентів вразила оригінальність екранізації твору, гра акторів, декорації.