- 30-10-2013, 11:53
- 2255
- 0
Відкриті заняття
із загальноосвітніх дисциплін
В І семестрі 2013-2014 р. були проведені відкриті заняття із загальноосвітніх дисциплін.
30 жовтня у 150 гр. викладачем Сідорук О.І. проведено заняття з навчальної дисципліни “Біологія” на тему: “Одномембранні і двомембранні”. Тип заняття - комбіноване, методичне забезпечення - роздатковий матеріал і таблиці “Будова рослинної клітини”, “Будова тваринної клітини”. Впродовж заняття простежувались міжпредметні зв'язки з предметами, ботанікою, зоологією, хімією. Актуалізація опорних занять проводилась у формі усного опитування та самостійної роботи у вигляді тестових завдань. Під час вивчення нового матеріалу використовувались такі методи, як розповідь викладача, повідомлення студентів, наочні матеріали, відеофільми та презентації. Узагальнення та систематизація знань студентів здійснювалось через проведення фронтальної бесіди та графічного диктанту.
9 грудня у 218 гр. викладачем Чорною Н.П. проведене заняття з української літератури, на тему: “Роман “Тигролови”: проблематика твору, характеристика обрядів”. Тип заняття - комбіноване. Викладачем на протязі заняття використовувались міжпредметні зв'язки з історією, філософією, культурологією. Методичне забезпечення заняття - виставка творів І.Багряного, його портрет, фрагмент фільму “Тигролови”, комп'ютерна презентація та опорний конспект заняття. Актуалізація опорних знань та навичок проводилось у формі перегляду презентацій, створених студентами. Вивчення нового матеріалу здійснювалось у цікавій формі, зокрема студенти давали визначення літературознавчим термінам, визначали сюжетно-композиційні елементи твору, за схемою, запропонованою викладачем, характеризували образи героїв роману, використовували цитати та брали активну участь у міні-диспуті.
Результати проведених вищезазначених занять були обговорені на засіданнях циклових комісій, які відзначили, їх належний організаційний та методичний рівень, а також використання інноваційних методів, зокрема інноваційних технологій.
Відбулось засідання колегії управління
культури, національностей та
релігій облдержадміністрації
29 жовтня на базі коледжу відбулось виїзне засідання колегії управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації з питання «Про стан та проблеми навчально-виховної та фінансово-господарської діяльності Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв». Члени колегії ознайомились з роботою музею, станом матеріально-технічної бази та були присутніми на виступі художніх колективів коледжу.
В засіданні колегії взяли участь Алєксєєва М.В., заступник начальника управління культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації; Цимбалюк С.Д., начальник відділу з питань культури і мистецтв та діяльності навчальних закладів; Сербіновський В.В., головний бухгалтер управління культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації; Чабан К.М., спеціаліст відділу з питань культури і мистецтв та діяльності навчальних закладів; Бернацький В.Ю., директор Хмельницького музичного училища ім. В.Заремби. В обговоренні питань взяли участь Нелюбов Р.М., директор коледжу, Червінська І.Є., заступник директора з навчальної роботи, Павлюк О.Я., заступник директора з навчально-виховної роботи, Корчук В.М., завідувач виробничою практикою, Деркач Л.С., голова циклової комісії гуманітарних дисциплін.
Викладачами та студентами коледжу було підготовлено концерт, в якому
- 24-10-2013, 13:59
- 1683
- 0
КРІЗЬ РОКИ…
У невідоме дорога найближча... (Василь Стус)
Василь Стус – людина, здатна і після смерті будити свідомість людей. Глибокий поет, вдумливий перекладач і літературознавець, «шістдесятник» з киплячою українською кров’ю, справжній націоналіст і бунтар свого часу. Політв'язень, що волів умерти, аніж зганьбити свою честь, гідність, совість на догоду режимові. Імена таких видатних Символів Української Нації потрібно знати кожному.
Вилікувати національне безпам’ятство, познайомити українців з багатогранним Стусом випало на долю, але не стало тягарем, близькому другові, побратиму у боротьбі з комуністичними режимом Василю Васильовичу Овсієнкові. Його ідея провести тур Україною і донести слово Стуса до українських сердець була радо зустріта в різних містах України. Гостинно чекали на Слово правди про Василя Стуса і в нашому славетному Кам’янці-Подільському.
24 жовтня ц.р. за сприяння дирекції коледжу культури і мистецтв Р.М.Нелюбова та О.Я.Павлюк, а також доцента кафедри історії української літератури та компаративістики національного університету імені Івана Огієнка, кандидата філологічних наук О. А. Рарицького відбулася зустріч студентів коледжу з відомим публіцистом, дисидентом Василем Овсієнком та видавцем його книги «Василь Стус: Поет і Громадянин» Вірою Соловйовою.
- 24-10-2013, 11:52
- 1840
- 0
Заняття-екскурсія на базі
культурно-мистецьких закладів області
24 жовтня 2013 р. викладачі циклової комісії культурологічних дисциплін Ляшук Т.Є., Яворницька Н.О., Григоркова Л.А. організували та провели навчальне заняття-екскурсію в м. Хмельницький для студентів ІV курсів.
В програмі екскурсії:
- бесіда за круглим столом в ОНМЦКіМ із заступником директора з культурно-дозвіллєвої діяльності Бєлєванцевим В.В., який познайомив студентів із структурою, основними завданнями, напрямками роботи ОНМЦКіМ, інноваційними формами та методами культурно-дозвіллєвій діяльності закладів культури області;
- зустріч з начальником управління культури, національностей і релігій Труновою І.М. та провідними фахівцями, які охарактеризували структуру, функції та завдання управління;
- екскурсія в обласний театр ляльок дала можливість студентам не тільки ознайомитись з сучасним приміщенням театру, його колективом, а також побувати на репетиції вистави «Буратіно»;
- кульмінацією заняття-екскурсії було відвідування і перегляд регіонального конкурсу народних свят і обрядів, в програму якого увійшли веснянки, гаївки, обряди «Виплітання барвінкового вінку для нарече
- 23-10-2013, 15:09
- 1356
- 0
Вітаємо з перемогою!
23 жовтня відбувся ІІ обласний етап IV Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. області, в якому Хітрова Олександра, студентка 250 гр. здобула ІІІ місце.
Вітаємо Олександру з перемогою та бажаємо подальших творчих успіхів і нових перемог.
- 23-10-2013, 12:19
- 1329
- 0
Студенти коледжу – учасники
фестивалю «Слава»
У рамках відзначення 69-річниці визволення України від фашистських загарбників, 23 жовтня у Кам’янці-Подільському відбувся Другий міський фестиваль творчості ветеранів війни та праці "Слава”. У фестивалі взяв участь фольклорний ансамбль «Джерело» (творчий керівник Мечак Л.М.) та студентка Гасюк Ульяна (318гр.). В складі журі конкурсу працювала Лис Н.П., голова ради ветеранів коледжу.
30 жовтня на база коледжу відбувся заключний етап Другого міського фестивалю творчості ветеранів війни та праці "Слава”. Грамотою за участь в конкурсі нагороджена Гасюк Ульяна.
- 22-10-2013, 12:52
- 1803
- 0
Мелодії осені
Конкурсно-розважальна програма
22 жовтня в гуртожитку відбувся традиційний вечір знайомств з талантами першокурсників “Мелодії осені”. Організатори заходу — Нижник В.В., вихователь гуртожитку та студентська рада, голова студентської ради Сілецька О. В концертній програмі взяли участь студенти Сеник А., Гусак Н., Арчаковська З., Шумеляк Р., Веселовська М., Муштак Т., Станіславська К., Димула К., Леонтюк М., Герасимчук Д. Ведучі заходу Смола В., Лісовик М. (350 гр.). Захід сприяв удосконаленню виконавської майстерності студентів та їх умінь з організації культурно-дозвіллєвих заходів.
Навчально-екзаменаційна сесія
Спеціальність
"Документознавство та інформаційна діяльність"
З 21.10.2013 р. по 09.11.2013 р. відбулася навчально-екзаменаційна сесія студентів ІІІ, ІV, V курсів заочної форми навчання спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність».
В навчально-екзаменаційній сесії взяли участь представники професорсько-викладацького складу Академії: Личук М.І., професор, Литвинська С.В., доцент, Харченко С.В., професор, Кириленко О.Г., професор, Саприкін О.А., старший викладач, Григор’єв В.І., доцент, Збанацька О.М., доцент, Коваленко О.М., доцент, Добровольська В.В., доцент.
Сесія пройшла організовано, згідно затверджених розкладів занять. Всі студенти виконали контрольні роботи, склали екзамени, заліки та захистили курсові роботи.
За результатами сесій слід відзначити студентів: Кукурудзу М.В., Попіль І.І. (спеціальність «Документознавство та інформаційна діяльність, IІІ курс); Куверіну А.П., Моцюк З.П., Ружицьку О.В., Паршину О.І., Ясінську К.А. (спеціальність «Документознавство та інформаційна діяльність, IV курс); Киселенко І.М., Черватюк Ю.В. (спеціальність «Документознавство та інформаційна діяльність, V курс).
Художник – творець прекрасного
Урочистості з нагоди Дня художника
16 жовтня 2013 року відбулось святкування з нагоди Дня художника “Епоха бароко та рококо ХVІІІ-ХІХ ст.”, яке підготували студенти 467 гр. спеціальності “Декоративно-прикладне мистецтво”, куратор Дубінська О.В., голова циклової комісії Майгур Т.В. та заввідділенням Латюк Н.І.
В програмі свята:
ьконкурс плакату “Художник — творець прекрасного” (відповідальна викл. Горна Л.А.);
ь конкурс костюму та зачіски “Художній образ” (відповідальна викл. Дубінська О.В.);
ь конкурс букетів “Осіння ікебана” (відповідальна викл. Желіховська М.В.);
ь конкурс скульптур “Скульптура з природних матеріалів” (відповідальний викл. Луць С.В.);
ь посвята студентів І курсу в художники (відповідальна голова циклової комісії Майгур Т.В.)
В організацій свята приймали участь студенти спеціалізації “Кіно-фото-відеосправа” (голова циклової комісії Василенюк В.М.).
Захід пройшов на високому організаційному і професійному рівні та сприяв підвищенню фахової майстерності студентів спеціальності “Декоративно-прикладне мистецтво”.
- 15-10-2013, 16:06
- 1730
- 0
Подорож козацькими стежками
Година історичної пам'яті
15 жовтня відбулась година історичної пам'яті “Подорож козацькими стежками” до дня українського козацтва. Організатор заходу Розумовська Р.М., викладач циклової комісії соціально-економічних дисциплін.
В програмі заходу:
• вступне слово голови циклової комісії соціально-економічних дисциплін Городецької Н.М.;
• повідомлення студентів: Веселовський В., Гаджула О., Головач Д., Ковальчук А., Кульчицька Т., Мостепанюк Р., Мручко А., Осатюк І., Підгорна Ю. (218 гр.);
• перегляд відеофільму “Історія українського козацтва”;
• огляд книжкової виставки “Козаку найперше — воля, козаку найперше — честь” (Осадчук Л.А., Владика Л.І., працівники бібліотеки).
Захід сприяв національно-патріотичному вихованню та закріпленню знань студентів з історії України.
- 14-10-2013, 15:34
- 1637
- 0
Тарасове слово – душа України
Мовно-літературний конкурс
14 жовтня відбувся перший етап IV міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка. Організатори заходу — викладачі циклової комісії гуманітарних дисциплін Богуцька Н.С. та Чорна Н.П.
В програмі заходу:
- вступне слово (Богуцька Н.С.);
- читання творів Т.Г.Шевченка (студенти 350 гр. Хлівнюк В., Миронюк О., та студент 250 гр. Пшечук Д.);
- декламування авторських поезій (Федорова І., Гринькевич О., Драгомирецький С.);
- перегляд відеофільму про Т.Г.Шевченка;
- огляд книжкової виставки (Владика Л.І., бібліотекар);
- написання творчих робіт.
Переможцями конкурсу на кращу творчу роботу стали: Хітрова О. (І місце), Гринькевич О., Ямчук В. (ІІ місце), Івашова Т., Івані
- 12-10-2013, 14:14
- 1526
- 0
Пізнаємо рідний край
Екскурсія студентської ради до Умані та Вінниці
12-13 жовтня 2013 року відбулася екскурсія найактивніших представників студентської ради та студентської профспілки в м. Умань та м. Вінницю. Студенти мали можливість насолодитися краєвидами Софіївського парку, відвідати музеї М.Пирогова та М.Коцюбинського та побачити славнозвіснe нічне шоу на фонтанах у Вінниці.
Софіївський парк усі називають перлиною України. І це дійсно так. Парк вражає своєю красою, а саме гармонійним поєднанням води, каменя і пишної зелені. Недарма його включили в номінацію на 7 чудес України.
Парк «Софіївка» - це унікальний пейзажний романтичний парк, створений графом Станіславом Потоцьким як символ любові до своєї дружини - Софії.
Софіївський державний дендрологічний заповідник займає площу більше 150 гектарів і є зразком пейзажної паркової композиції води, землі, архітектурних споруджень і скульптур. Цю мальовничу місцевість називають казковою країною - настільки тут все незвичайне, поетичне і прекрасне. Тут студенти побачили Англійський парк, де зібрана багата колекція рослин з усього світу, каскади озер і водоспадів; були зачаровані дивовижними пейзаж
- 10-10-2013, 14:42
- 2216
- 0
Незабутня подорож до Львова
У мене досить багато найрізноманітніших захоплень, але є дещо, що зачаровує мене та захоплює усю мою увагу і весь мій вільний час. Це подорожі!
Традиційно, щоосені, студенти нашої спеціалізації їдуть до Львова на фестиваль вуличних театрів «Золотий лев». Домовились вирушати о 5 годині ранку, щоб десь біля 11 прибути до Львова і розпочати подорож. Але проїжджаючи містом Золочів, ми побачили гармати на пагорбах Золочівського замку. Це нас дуже зацікавило і тому ми попросили викладачів, щоб зайти всередину. Ми оглянули замок ззовні, гуляли його подвір’ям, милуючись красивими клумбами та композиціями. Вразив своєю архітектурною особливістю Китайський палацик. Він має вигляд двоповерхової шпилястої ротонди з одноповерховими бічними прибудовами. Екскурсовод розповіла нам, що 9 серпня 2009 року відбулося відкриття експозиції відреставрованого Великого (Королівського) палацу і провела нас всіма експозиційними кімнатами, знайомлячи з історією Великого палацу часів польського короля Собєського. Багато усього відбулось у стінах цього замку адже впродовж віків замок-фортеця була королівською резиденцією, панською садибою, тюрмою та навчальним закладом. Нині Золочівський замок — це музей-заповідник, відділення Львівської картинної галереї. Ми добавили собі позитивних вражень біля великого каменю загадування бажань. З гарним настроєм ми відправились далі у подорож.
- 08-10-2013, 10:06
- 1949
- 0
Заняття-екскурсія
8 жовтня 2013 року на базі Хмельницької обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка та Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М.Островського відбулося заняття-екскурсія студентів ІІІ курсу заочної форми навчаня спеціальності «Бібліотечна справа» (викладачі Булаєнко В.О., Никитюк С.С., ветеран бібліотечної справи Білявська Д.І.).
В обласній бібліотеці для дітей студентів радо зустріли директор Чорноус Валентина Юхимівна та співробітники бібліотеки, більшість яких – випускники коледжу. В.Ю.Чорноус розповіла про історію створення, структуру бібліотеки, завдання та напрямки роботи. Студенти познайомились з діяльністю основних відділів бібліотеки, в тому числі знаменитої кімнати казок. Вразив студентів інтер’єр книгозбірні, інноваційні форми роботи з дітьми, креативність бібліотечних працівників.
- 04-10-2013, 11:57
- 1689
- 0
У вихорі вальсів, музики і пісень
Святкова концертна програма
до Дня працівників освіти
04 жовтня відбулися урочистості та святковий концерт “У вихорі вальсів, музики і пісень” до Дня працівників освіти. Організатор заходу — Козак О.В., голова циклової комісії “Видовищно-театралізованих заходів”.
В конкурсній програмі взяли участь студенти Білоокий О., Сидорук М., Поверга Л., Димула К., (418 гр.), Яричовський Р. (218 гр.), Воронюк М., Белінська А., Іванова О., Гасюк У. (318 гр.), Гринжук А.(113 гр.), Пухкий В. (4235 гр.), Молофій А., Ружицький Ю., Веренчук А., Пшечук Д., Тимошенко К., Степанець О., Костей О., Хітрова О. (250 гр.) та студенти спеціальності “Хореографія” (34, 44 гр.). Студентів до виступу підготували викладачі Козак О.В., Бойчук Т.В., Корчук І.В., Літинської І.В., Кучерявої О.Я., Боднар О.Л., Мечак Л.М., Остап'юк Л.М., Гермака В.Б.
Підготовку відеосюжетів здійснив Гончаров Д.Б.; музичне оформлення Форкун І.В.; звукорежисер заходу — Саричев І.С.
Захід проведено на високому професійному рівні та сприяв удосконаленню навичок студентів з організації культурно-дозвіллєвих заходів.
- 02-10-2013, 11:55
- 1491
- 0
Концерт класичної фортепіанної музики
До Міжнародного Дня музики
02 жовтня до Міжнародного дня музики відбувся концерт класичної фортепіанної музики. У виконанні викладачів циклової комісії фортепіано та концертмейстерства Котюка О.Р. та Воробйової О.С. прозвучали твори композиторів Ф. Ліста, Ф. Шопена, Л.В. Бетховена, Д. Шостаковича, В. Косенка. Ведуча заходу — Федорова І. (418 гр.).
Викладачі продемонстрували високий рівень виконавської майстерності, сприяли популяризації класичної фортепіанної музики та естетичному вихованню студентів.