- 26-02-2014, 16:03
- 4961
- 0
Герої не вмирають!
Пам'яті загиблим на Євромайдані
- 26-02-2014, 11:36
- 2383
- 0
Пам'яті Небесної сотні
Хвилина мовчання
З 24 по 26 лютого в коледжі відбулися години пам'яті героїв Небесної сотні, які завершилися хвилиною мовчання.
«Герої не вмирають!» - під такою назвою в усіх навчальних корпусах, бібліотеці та гуртожитку створено куточки пам'яті, в яких представлено інформаційні матеріали про події на Євромайданах Києва, Хмельницького та Кам’янця-Подільського, світлини загиблих з нашої області, зокрема Кам’янець-Подільського району та підбірки літературно-музичних творів.
Конференція за підсумками
виробничої практики
26 лютого відбулася конференція за підсумками виробничої практики. В своїй доповіді завідувач виробничою практикою Корчук В.М. зазначив, що з 13 січня по 09 лютого 2014 р. студенти випускних курсів спеціальностей “Народна художня творчість”, “Хореографія”, “Музичне мистецтво”, “Декоративно-прикладне мистецтво” та “Бібліотечна справа” проходили виробничу практику в закладах культури і мистецтв Хмельницької області.
За підсумками проходження виробничої практики 46 студентів (51,1%) отримали оцінку “відмінно”, 32 студента (35,5%) — “добре”, 10 студентів (11,1%) — “задовільно”, 2 студенти (2,2%) — “незадовільно”. Якісний показник — 86,6%. Повністю виконали завдання виробничої практики і показали відмінні результати на заліку наступні студенти, а саме: Клепацька Д., Ніколюк О., Соловодова А., Стечишина Н., Щегельська Б., Яворницька Ю. (Кам'янець-Подільський МБК), Демчук О., Деркач Д., Залуський Я., Мельник І., Корешняк Л., Чайка Е. (Кам'янець-Подільський РЦКіМ “Розмай”), Федорова І. (Кам'янець-Подільська МДШМ), Поверга Л. (Полонська ДМШ), Шеремета Д., Масловський В., Сидорук М. (Кам'янець-Подільська РДМШ), Павлюк М. (Віньковецька ДМШ), Сікалюк Б. (Красилівська ДМШ), Маруняк У., Сугак Ю., Кульчак А. (Кам'янець-Подільська ДШМ), Шелковкіна І. Ольшевська Т. (Кам'янець-Подільський НВК № 9), Рудь В. Ковальчук Т. (Кам'янець-Подільська ДХШ), Залісецька Л., Огнева А. (Кам'янець-Подільська РЦБ), Топоровська В., Осядла В. (Кам'янець-Подільська МЦБ).
Директор коледжу Нелюбов Р.М. відзначив належний рівень організації виробничої практики в Кам'янець-Подільському МБК (Топоровська О.М.), Кам'янець-Подільському РЦКіМ “Розмай” (Шеремета О.І.), Полонській ДМШ (Богданович І.Я.), Віньковецькій ДМШ (Бідюк І.М.), Красилівській ДМШ (Багінський Л.А.), Кам'янець-Подільській МДШМ (Рябчук В.Г), Хмельницькій ОДТРК “Поділля-центр” (Горішевський О.А.), Ізяславській ДШМ (Кузема З.П.).
- 25-02-2014, 11:08
- 1813
- 0
Вічне слово Кобзаря
Конкурс читців
25 лютого в Кам’янець-Подільській міській центральній бібліотеці відбувся І етап обласного конкурсу читців поезії Великого Кобзаря, в якому здобули перемогу студенти коледжу:
- Пшечук Дмитро - диплом І ступеня в ІІ (юнацькій) категорії
- Ніколюк Олена – диплом І ступеня в ІІ (юнацькій) категорії
- Зелінська Аліна - диплом ІІІ ступеня в ІІ (юнацькій) категорії
За креативне та оригінальне виконання віршів Т.Г.Шевченка відзначено дипломами Кравчук Олену та Назарець Анну.
Голова журі конкурсу – Козак Ольга Василівна, голова циклової комісії видовищно-театралізованих заходів.
- 19-02-2014, 15:26
- 2016
- 0
Ансамбль народної музики
Керівник
Царук Олександр Пилипович,
викладач циклової комісії народних інструментів
Ансамбль народної музики створено у 1975 році як групу супроводу танцювального колективу. Керівником ансамблю впродовж всіх років його існування є талановитий музикант, викладач циклової комісії народних інструментів – Царук Олександр Пилипович.
В 1995 році ансамблю народної музики було присвоєно звання народного.
Основу ансамблю складають українські народні інструменти: скрипка, кобзи, цимбали, сопілки. В репертуарі колективу українська народна музика – пісні, танці та інструментальні твори в обробці Олександра Царука.
Виступи колективу характеризує високий професійно-виконавський рівень, технічна майстерність, чистота інтонування, нюансова гнучкість, баланс звучання різних музичних інструментів. Емоційна насиченість, виразність звучання властиві кожному виступу колективу.
На особливу увагу у виконанні ансамблю заслуговують акомпанементи хореографічним колективам коледжу, солістам-вокалістам, інструментальні мініатюри, що представляють фольклор Поділля.
Ансамбль здійснює велику концертну діяльність, приймає участь у звітних концертах Хмельницької області, в м. Києві, є учасником міських, обласних та всеукраїнських свят і фестивалів. Оркестр презентував українську музичну культуру у багатьох країнах Європи, здобув визнання на міжнародних фестивалях у Болгарії, Польщі, Франції, Іспанії.
- 14-02-2014, 15:10
- 2039
- 0
Солдат війни не вибирає…
Година пам’яті
Таку назву мала відкрита виховна година з нагоди 25-річчя виведення радянських військ з Афганістану, яку підготували та провели студенти 350 групи спеціальності «Бібліотечна справа» Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв під керівництвом куратора Валентини Булаєнко. Ведучі заходу Людмила Майданюк і Наталя Петрова підготували історичну довідку про Афганістан, ознайомили присутніх з фактографічними відомостями та подіями тих років. Студенти Катерина Статко, Юлія Ліщук читали вірші. Ліричну естафету перейняли студенти спеціальності «Видовищно-театралізовані заходи» Олександра Хітрова та Дмитро Пшечук (керівник курсу – Ольга Козак). Зворушливо прозвучала пісня у виконанні Альбіни Мручко під акомпанемент Максима Сошки та Володимира Стоцького (керівник – Ігор Червоногродський). Тринадцять запалених свіч у руках студентів символізували невмирущу пам'ять про кам’янчан, що загинули на чужій землі.
На захід був запрошений майор у відставці, заступник голови міської спілки ветеранів Афганістану Кособуцький Валентин Вікентійович, який проходив службу 1983-1984 рр. в окремій 56 автомобільній бригаді. Валентин Вікентійович був ініціатором встановлення поминальної плити з прізвищами загиблих кам’янчан у церкві Св. Георгія Побідоносця. В своєму виступі він згадав кожного кам’янчанина, що загинув у тій війні та тих, кого не стало за 25 років, що пройшли післ
- 13-02-2014, 15:02
- 2218
- 0
Кохання з першого погляду
Вечір знайомств
в Міському будинку офіцерів
13 лютого відбувся музично-розважальний вечір «Кохання з першого погляду» до Дня Св. Валентина для військовослужбовців в/ч А 3290. Організатор заходу – Климчук Л.В., викладач циклової комісії бібліотечних дисциплін.
Студенти коледжу презентували цікаву концертну програму, в якій взяли участь: Гасюк Ульяна, Белінська Анастасія (318 гр.), Сеник Андрій, Сомик Дем’ян (323 гр.), Тимошенко Костянтин, Пшечук Дмитро (250 гр.) Архіпов Микола та Хлівнюк Вероніка (350 гр.). Ведуча заходу – Цасюк Вікторія (350 гр.).
На завершення заходу відбулася дискотека, під час якої студенти та військовослужбовці мали добру нагоду потанцювати та познайомитися.
- 12-02-2014, 15:17
- 1917
- 0
Тарасові шляхи
Літературна композиція
Літературну композицію «Тарасові шляхи» за романом Оксани Іваненко представили студенти першого курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» (Драгомерецький С., Дудко І., Зелінська А., Клімов О., Ковалишен Р., Кравчук О., Козловська М., Підгурська Н., викладач сценічної мови – О.В.Козак) на літературно-мистецькому святі «Уклін тобі, Кобзарю», яке відбулося 12 лютого в Кам’янець-Подільській міській бібліотеці-філіалі № 7.
- 03-02-2014, 16:36
- 2274
- 0
Україна у Другій світовій війні
1941-1945 рр.
Відкрите заняття
03 лютого викладачем Розумовською Р.М. було проведено відкрите заняття у 218 гр. з навчальної дисципліни “Історія України” на тему “Україна в роки Другої Світової війни 1941-1945 рр.”.
Актуалізація опорних знань студентів, яка проходила у формі опитування показала, що студенти добре засвоїли попередній навчальний матеріал і готові до сприйняття нової теми. Викладач послідовно та доступно здійснювала пояснення нового матеріалу, активно використовуючи словесні методи навчання (пояснення, розповідь, бесіда) та наочні методи навчання (атласи, схеми). Відеопрезентація, як інноваційна форма навчання, супроводжувалась повідомленнями студентів і сприяла кращому засвоєнню нової теми та розвитку навичок самостійної роботи.
У ході заняття викладач використала міжпредметні зв'язки (з всесвітньою історією, краєзнавством, музеєзнавством, літературою) та провела огляд тематичної полички, на якій була представлена література про Велику Вітчизняну війну. Ефективному засвоєнню навчального матеріалу сприяв опорний конспект, в якому подано план заняття, визначення основних понять, головні дати та список літератури для поглибленого вивчення теми.
В обговоренні заняття взяли участь Червінська І.Є., Павлюк О.Я., Городецька Н.М., Сідорук О.І., Мержвінська В.Є., які зазначили, що заняття проведено на високому організаційно-методичному рівні. Викладач досконало володіє матеріалом та вміє довести його до студентів. Викладач, використовуючи інноваційні освітні технології, досягла поставленої навчальної, розвиваючої та виховної мети заняття.