Зроби три кроки до успішної освіти!
КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ КОЛЕДЖ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВОГОЛОШУЄ НАБІР СТУДЕНТІВна 2019-2020 навчальний рік
BestCookFest-Podillia. Участь у фестивалі
Червона калина. Героїко-патріотичний фестиваль-конкурс
Істина відкривається в… Творча робота
Професійні грані творчого життя. Переддипломна практика
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2019 (15)
Лютий 2019 (25)
Січень 2019 (15)
Грудень 2018 (26)
Листопад 2018 (27)
Жовтень 2018 (30)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за 26.03.2014

Велика Вітчизняна війна

та Кам'янець-Подільський

Конкурс рефератів та презентацій

 

Велика Вітчизняна війна та Кам'янець-Подільський

26 березня, в рамках відзначення 70-річчя з дня визволення  міста Кам'янця-Подільського, проведено конкурс рефератів та презентацій серед студентів ІІ курсу на тему “Велика Вітчизняна війна та Кам'янець-Подільський”. Організатор заходу - Розумовська Р.М., викладач соціально-економічних дисциплін. 

Перемогу в конкурсі здобули: 

Україна в огні

Читацька конференція за книгою

Олександра Довженка

 

Україна в огні

26 березня у Кам’янець-Подільській міській центральній бібліотеці відбулася читацька конференція за книгою Олександра Довженка «Україна в огні». 

В заході взяли участь  студенти 250 групи спеціальності “Бібліотечна справа”, які виступили з повідомленнями на теми: 

 «Всенародна трагедія», Вершигора Катерина

 «Україна, рід, родина», Швидюк Олена 

 «Війна – жорстока і пекельна», Слива Ольга

 «Образи головних героїв», Галецька Оксана 

 «Жіночі образи у кіноповісті», Большовикова Анжела 

 «Трагічний образ України», Ситник Тетяна 

 «Гірка правда історії», Цимбалюк Анастасія

Ми славимо пам'ять наших визволителів 

Година пам'яті біля Братської могили

воїнам-визволителям міста

Кам’янця-Подільського

 

Ми славимо пам'ять наших визволителів

25 березня, напередодні 70-річного ювілею з часу визволення м. Кам’янця-Подільського від німецько-фашистських загарбників викладачі та студенти коледжу взяли участь в годині пам'яті «Ми славимо пам'ять наших визволителів», яка відбулася біля могили воїнам-визволителям міста (Старобульварний узвіз, 1). Ведучі заходу – Хітрова Олександра та Пшечук Дмитро, студенти спеціалізації «Видовищно-театралізоваі заходи».

Хроніку подій початку військових дій на території міста, період окупації та його визволення висвітлила у своєму виступі Дзюба Станіслава Михайлівна, науковий співробітник історичного музею-заповідника, представник Ради ветеранів міста. Кузема Олена Леонідівна, директор департаменту гуманітарної політики міської ради, закликала пам’ятати воїнів-визволителів міста та докласти всіх зусиль для збереження сьогодні миру і спокою в нашій державі. В рамках проведення Всеукраїнської естафети пам'яті «Слава визволителям України» студентами коледжу була наповнена капсула із землею, набраною з  братської могили, яка долучиться до землі, зібраної з усіх солдатських могил України. Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих та поклали квіти до Братської могили. 

Я придумаю світ

Поетично-театралізована композиція

пам'яті Героїв Майдану

 

Я придумаю світ

26 березня відбулася поетично-театралізована композиція «Я придумаю  світ», пам'яті Героїв Майдану. Організатор заходу – Семенків І.А., викладач циклової комісії видовищно-театралізованих заходів та студенти ІІІ курсу спеціалізації  «ВТЗ».

В основу композиції лягли рядки з поеми Ліни Костенко «Берестечко», а також вірші Олени Теліги та Оксани Забужко. Учасники заходу (Архипов М., Бойко М., Коваль В., Лісовик М., Миронюк О., Назарець А., Обух Я., Повержук Ю., Смола В., Хлівнюк В.) силою поетичного слова, власних емоцій та патріотичних почуттів змогли правдиво відтворити ті страшні події, які відбулися на Майдані і хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні.