Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Популярні новини
  Опитування
  Оцініть роботу сайту:
  5
  4
  3
  2
  1

  Архів новин
  Листопад 2022 (12)
  Жовтень 2022 (6)
  Вересень 2022 (15)
  Серпень 2022 (32)
  Липень 2022 (8)
  Червень 2022 (15)
  Корисні посилання
  КПККіМ » Матеріали за 20.05.2014

  Навчалися та обмінювалися досвідом

  Навчально-екзаменаційна сесія у студентів-заочників

   

  Навчалися та обмінювалися досвідом

  Нещодавно закінчилась навчально-екзаменаційна сесія у студентів заочного відділу спеціальності «Бібліотечна справа», під час якої викладачами Булаєнко В.О.,  Лугачовою Н.Г. та Павлюк О.Я. значна частина занять із аудиторій була перенесена в бібліотеки та музеї, а лекційні заняття вдало замінили професійні діалоги, презентації та обмін власними досягненнями і успіхами.

   

  Заняття в творчій лабораторії сільського бібліотекаря

  20 травня  відбулося професійне спілкування із завідуючою бібліотекою-філіалом с. Слобідка-Кульчіївецька Тетяною Сергіївною Бичинською, під час якого студенти познайомилися з роботою бібліотеки, як центру сільської громади та вивчили діяльність Інтернет-центру. За чашкою кави обговорили новини бібліотечної спільноти, поділилися досвідом роботи і планами на майбутнє. 

  Мальовничі куточки Поділля

  Заняття-екскурсія

   

  Мальовничі куточки Поділля

  20 травня відбулося заняття-екскурсія «Мальовничі куточки Поділля» зі студентами-заочниками ІІІ курсу спеціальності «Бібліотечна справа» з навчальної дисципліни «Бібліотечне краєзнавство». Організатори екскурсії: Павлюк О.Я. та Булаєнко В. О., викладачі фахових дисциплін.

  Екскурсійний маршрут привів їх до одного з найкрасивіших місць України, перлини Поділля – Національного природного парку «Подільські Товтри». Перед студентами відкрилися химерні схили Бакотської затоки, які несуть у собі таємничість та загадковість, захоплюючі краєвиди узбережжя річки Дністер та залишки скельного монастиря літописного міста Бакота. Неповторна природа урочища «Совин яр», представлена рідкісними та зникаючими видами рослин, вразила усіх своєю різноманітністю.

  Павлюк О.Я. зробила екскурс в історію заснування міста Бакота, скельного монастиря та розповіла легенди, пов’язані з даною місцевістю. А також відбулася творча зустріч з письменником-краєзнавцем Горбняком Т.В., під час якої він презентував книги «Давня Бакота», «Погасла зірка» та