Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (5)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за Червень 2014 року
  • 26-06-2014, 13:30
  • 2156
  • 0

Випускник - 2014

 

Випускник - 2014

26 червня відбулося урочисте вручення документів про освіту випускникам коледжу.

Зі словами вітання до випускників звернулися Нелюбов Р.М., директор коледжу; Червінська І.Є., заступник директора з навчальної роботи; Кінаш І.А., провідний фахівець Кам'янець-Подільської районної державної адміністрації; куратори випускних груп та Гаврилюк П.В., начальник відділу культури департаменту гуманітарної політики Кам'янець-Подільської міської ради, який вручив грамоти студентам випускникам за участь в творчому звіті міста. На урочистості також завітали випускники 2004 року спеціальності “Хореографія”, які поділилися спогадами про роки навчання, привітали випускників та побажали їм успішного кар'єрного росту і щасливої творчої долі. 

Організатор заходу Бойчук Т.В., викладач циклової комісії видовищно-театралізованих заходів, ведучі О. Миронюк та М. Архіпов підготували цікаву концертну програму для випускників, їхніх батьків та гостей. 

Хай щастить вам, наші дорогі випускники!

Засвідчення високого рівня підготовки

студентів спеціальності
«Бібліотечна справа»

 

Державні екзамени проводяться з ціллю комплексної перевірки теоретичної та практичної підготовки студентів з навчальних дисциплін, передбачених навчальним планом.

 

Засвідчення високого рівня підготовки студентів  спеціальності «Бібліотечна справа»

У період з 12 до 18 червня 2014 року здавали державні екзамени  випускники спеціальності «Бібліотечна справа». На підставі рішення педагогічної ради від 06.06.2014 року до складання державних екзаменів  було допущено 13 студентів денної  та 18 студентів заочної форми навчання.

Студенти здавали комплексний тестовий кваліфікаційний екзамен з дисциплін: «Українська література», «Зарубіжна література», «Дитяча література» та комплексний тестовий кваліфікаційний екзамен з фахових дисциплін: «Бібліотечні фонди», «Основи документознавства», «Основи аналітико-синтетичної обробки документів», «Бібліотечні інформаційно-пошукові системи», «Обслуговування в бібліотеці», «Бібліографічна діяльність бібліотеки», «Управління діяльністю бібліотеки». 

Державні екзамени були організовані чітко, пройшли в спокійній, доброзичливій та вимогливій атмосфері.

Головою Державної екзаменаційної комісії згідно з розпорядженням Міністерства культури України була призначена Н. М. Синиця, директор  Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені Миколи Островського - провідного культурного, освітнього, науково-інформаційного закладу, координаційного центру з питань бібліотекознавства і книгознавства, центру регіональної інформації. Надія Миколаївна Синиця - заслужений працівник культури України, голова Хмельницького регіонального відділення Української бібліотечної асоціації, член Національної Спілки краєзнавців України, дійсний член Центру дослідження історії Поділля, лауреат обласної премії в галузі бібліотечної справи імені  Мелетія Смотрицького, премії імені Павла Фараонова, нагороджена почесною відзнакою УБА «За відданість бібліотечній справі» та почесною відзнакою Міністерства культури України «За багаторічну і плідну працю». Маючи 40-річний бібліотечний стаж, вона про

Державна підсумкова атестація

  

Державна підсумкова атестація

З 16 по 26 червня 2014 р. у коледжі проводилась державна підсумкова атестація студентів ІІ курсів. Атестація проводилась у відповідності до “Положення про державну підсумкову атестацію студентів загальноосвітньої підготовки у ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, які здійснюють підготовку фахівців на основі базової загальної середньої освіти”, наказів Міністерства освіти і науки, України від 29.11.2013 р. № 16/58 та 07.03.2014, № 216 “Про строки, форми, зміст та підготовку державної підсумкової атестації (вихованців) у системі загальноосвітньої освіти у 2013-2014 н.р. та наказу “Про проведення державної підсумкової атестації в коледжі” № 118-С від 14.05.2014 р.

Державна атестація проводилась з української мови (переказ із творчим завданням), історії України (тести) та української літератури (тести).

Атестація із кожного вищезазначеного предмета проводилась у відповідності до вимог та рекомендацій Міністерства освіти і науки України.

Навчальною частиною було складено розклад екзаменів та підготовлено необхідну документацію.

Для проведення атестації була створена державна атестаційна комісія з числа директора коледжу, заступників з навчальної та навчально-виховної роботи, голів циклових комісій та викладача, який викладає предмет (наказ № 120-С від 14.05.2014 р.).

До атестації було допущено 72 студенти.

Всі студенти успішно склали атестацію. Абсолютний показник успішності — 

Калейдоскоп людських характерів

Вистава за інсценізаціями оповідань А.П.Чехова 

 

Калейдоскоп людських характерів

04  червня відбувся академічний показ з навчальних дисциплін «Режисура театралізованих заходів» та «Основи акторської майстерності» студентів 250 групи, художній керівник курсу – Бойчук Т.В., викладач циклової комісії ВТЗ. 

У виставі за інсценізаціями оповідань А.П.Чехова - «Радість», «З щоденника однієї панночки», «Гість», «Хамелеон» взяли участь студенти Веренчук А., Тимошенко К., Костей О., Пшечук Д., Степанець О., Хітрова О., Молофій А., Ружицький Ю (250 група); Клімов О., Зелінська А., Підгурська Н. (150 група). Музично-шумове оформлення вистави – Форкун І.В.

Концерт фортепіанної музики

 

Концерт фортепіанної музики

3 червня відбувся концерт фортепіанної музики викладачів циклової комісії фортепіано та концертмейстерства – Оксани Воробйової та Олега Котюка.

У високопрофесійному виконанні звучали твори Ф.Шопена, Ф.Ліста, Р.Шумана, О.Скрябіна та С.Рахманінова. 

Ведуча концерту – Федорова Ірина (418 група).