Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (2)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за Липень 2014 року

Випускникам НАКККіМ вручено дипломи спеціаліста

Традиційне фото в музеї

  

Випускникам НАКККіМ вручено дипломи спеціаліста


22 липня 2014 р. випускникам НАКККіМ спеціальності "Документознавство та інформаційна діяльність" вручено дипломи спеціаліста.

З вітальним словом до випускників звернулися Нелюбов Р.М., завідувач НКП та Павлюк О.Я., методист НКП, які побажали їм кар'єрного росту та щасливої жіночої долі. Традиційне фото випускників в музеї.

  • 02-07-2014, 10:24
  • 1758
  • 0

Назустріч ювілею

 

Назустріч ювілею Назустріч ювілею

Для спеціальності «Бібліотечна справа» рік ювілейний - 70-річчя з дня заснування спеціальності. До цієї дати приурочені зустрічі випускників, ветеранів бібліотечної справи. У червні за чашкою чаю у кабінеті «Бібліотечне краєзнавство» відбулася зустріч з ветеранами бібліотечної справи Діною Іванівною Білявською, Людмилою Володимирівною Озарчук та Трубіцькою Катериною Степанівною, які знаходяться на заслуженому відпочинку. Ветерани поділилися своїми спогадами про становлення бібліотечної справи, про тяжкі післявоєнні роки (Діна Іванівна і Людмила Володимирівна мають статус «Дитина війни») та роки роботи в коледжі.

Зустріч випускників

Знайомство з історичними джерелами 

 

 Зустріч випускників

 

Щорічно випускники спеціальності «Бібліотечна справа» «летять» з усіх куточків України на зустріч, щоб поділитися спогадами про студентські роки, розповісти про свої долі, почерпнути в рідних стінах заряд енергії на майбутні роки.

27 червня 2014 р. відбулася зустріч випускників 1994 року. На зустріч була запрошена класний керівник Ольга Олександрівна Сорока (сьогодні на заслуженому відпочинку). Нікого не залишив байдужим зошит класного керівника, який довгих 30 років зберігала Ольга Олександрівна. Скільки спогадів було у кожному прочитаному слові!!!

Олександра Ярославівна Павлюк провела екскурсію в музей коледжу. Валентина Олександрівна Булаєнко та Софія Сергіївна Никитюк ознайомили випускників із сучасним станом підготовки спеціалістів з бібліотечної справи.

Радує те, що майже всі випускники працюють у бібліотеках області: Жанна Тиха – заступник директора з роботи з дітьми Віньковецької ЦБС; Ліана Найчук – завідує читальним залом історичног