Культурно-мистецька палітра
Культпоходи, екскурсії
Впродовж вересня студенти відвідали вистави, концертні програми та екскурсії
17 вересня
«Невольник» - поетична драма М. Кропивницького за поемою Т.Г.Шевченка. «Невольник» у виконанні акторів Хмельницького обласного музично-драматичного театру ім. М.Старицького.
Після вистави відбулася творча зустріч студентів з випускниками коледжу – акторами театру: Ярославом Кузиком, Іллєю Шевчуком, Юрієм Савоном та Сергієм Будніком.
24 вересня
«Стежками історії рідного краю». Екскурсія студентів-першокурсників в Стару фортецю до Всесвітнього дня туризму.
25 вересня
«За двома зайцями» - вистава Коломийського театру ім. Озаркевича.
28 вересня
Фестиваль молодої режисури «Платформа» в м. Київ. (студенти 350 групи та викладачі Бойчук Т.В., Красілич І.М.).
30 вересня
«Від Товтрів – до Балкан» - етно-класика у виконанні камерного оркестру обласної філармонії та вокально-інструментального ансамблю «Товтри» (художній керівник – Олександр Якубов; солісти – Олена Івасюк (вокал), Ганна Панкратова (фортепіано).
У програмі звучали сучасні українські пісні та мелодії, популярні естрадні твори молодих румунських і балканських композиторів.
- 30-09-2014, 12:47
- 1816
- 0
70 бібліотечних вереснів
Урочистості з нагоди ювілею циклової комісії
бібліотечних дисциплін
«Свято духовності, мудрості і знань» - під такою промовистою назвою 30 вересня 2014 року відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек та 70-річного ювілею циклової комісії бібліотечних дисциплін.
У рамках відзначення ювілею та професійного свята викладачі циклової комісії Булаєнко В.О., Климчук Л.В., Никитюк С.С., Павлюк О.Я. разом зі студентами спеціальності «Бібліотечна справа» підготували та провели цикл заходів, спрямованих на популяризацію читання, бібліотечної професії, славних традицій, які склалися на відділені. О.Я.Павлюк і студенти 350 групи на занятті з навчальної практики оформили і презентували експозицію музейних експонатів, присвячених історичним віхам підготовки бібліотечних фахівців у коледжі. В кабінеті бібліотечних дисциплін була оформлена виставка-інсталяція «70 бібліотечних вереснів». В кімнаті самопідготовки гуртожитку студенти 250 групи рекомендували книжкові новинки для молодих, активних, творчих «Читай книжки, що стали подією», залучаючи студентську молодь до читання.
Традиційно були надіслані привітання з професійним святом колегам, друзям, партнерам з обласних, місцевих бібліотек. В свою чергу, викладачів і майбутніх бібліотекарів привітали колективи Національної парламентської бібліотеки, Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені М.Островського, Кам’янець-Подільської РЦБС, Кам’янець-Подільської МЦБС, викладачі-ветерани К.С.Трубіцька, Л.В.Озарчук, Г.І.Зюбровська, О.О.Шульс.
- 29-09-2014, 16:24
- 1665
- 0
Бабин Яр: трагедія і пам’ять
Година історичної правди
29 вересня для студентів другого курсу було проведено годину історичної правди «Бабин Яр: трагедія і пам’ять» приурочений 73-ій річниці від дня масових розстрілів євреїв у Бабиному Ярі. Організатор заходу Розумовська Р.М., викладач циклової комісії соціально-економічних дисциплін.
В інформаційному повідомленні студенти 267 групи познайомили присутніх з жахливими, трагічними подіями, що відбулися 29-30 вересня 1941 року в Бабиному Ярі, а також з низкою не менш трагічних і не усім відомих подій, які відбувалися на цьому ж місці у 1942, 1943, 1961 роках. До уваги студентів було представлено відеопрезентація «Бабин Яр», яка допомогла глибше усвідомити та уявити ті жорстокі події, а також світлини пам’ятників жертвам Бабиного Яру.
Захід сприяв національно-патріотичному вихованню та закріпленню знань студентів з історії України.
- 29-09-2014, 15:57
- 1276
- 0
- 25-09-2014, 16:04
- 1703
- 0
Бібліотека – територія єдності
Участь в VI форумі бібліотекарів Хмельниччини
25 вересня 2014 року студенти 350 групи спеціальності «Бібліотечна справа» (викладачі Булаєнко В.О., Никитюк С.С., Павлюк О.Я.) прийняли участь в VI форумі бібліотекарів Хмельниччини «Бібліотека – територія єдності». Студентам було організовано екскурсію по бібліотеці. Також відвідали ярмарку творчих ідей «Бібліотечні інновації для громади: створюємо майбутнє разом». Студенти ознайомилися з експозиціями інноваційних послуг, які надають бібліотеки Хмельниччини, а також прийняли участь в урочистостях з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Під час урочистостей була нагороджена циклова комісія бібліотечних дисциплін (голова комісії Никитюк С.С.) грамотою дирекції Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім.і Миколи Островського за вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи, підготовку кадрів, за тісну співпрацю та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек та цінний подарунок отримала Булаєнко В.О.
- 25-09-2014, 15:17
- 1517
- 0
Участь у заходах територіального
центру соціального обслуговування
“Надія”
25 вересня 2014 року студенти спеціальності “Хореографія” Панасюк Е., Панасюк О., Криленко Д., Дідок Б., Бойко Б., Галюк А. (44 гр.), Атаманюк Н. (24 гр.) (клас викладача Манькевич Т.Б.) взяли участь у заходах територіального центру соціального обслуговування “Надія”.
Студенти виступили з власними хореографічними композиціями, продемонстрували високий рівень виконавської майстерності та навички балетмейстерської роботи.
- 23-09-2014, 14:15
- 2406
- 0
- 20-09-2014, 15:11
- 1633
- 0
Форум-театр - наш гість
Майстер-клас
20 та 21 вересня відбулася зустріч з представниками руху Форум-театру, куратором якого є Дмитро Левицький, молодий український режисер і драматург, представник громадської організації «Тримайся купи!».
Протягом двох днів студенти спеціальності «Видовищно-театралізовані заходи» та інші відвідувачі, яким цікаве театральне мистецтво, мали змогу спробувати себе у практично інноваційному для українського мистецтва форум-театрі.
Форум-театр – це методика інтерактивної роботи серед різних шарів суспільства, спрямована на вирішення соціальних проблем.
У рамках дводенного проекту проводилися:
тренінги з акторської майстерності (різні вправи для дихання, дикції, пластики тіла);
майстер-класи з акторській майстерності;
практична реалізація методики форум-театру.
Перше заняття розпочалося в суботу о 12 год.
Дмитро Левицький запропонував студентам акторський тренінг щоб розігрітися, а потім приступити до майстер-класу.
«Я вперше відвідувала подібний майстер-клас. Мені це уявлялось, як прийти, посидіти, зробити розумний вигляд і т.д. Але тут мені довелось повзати, кричати, зливатись з обстановкою, довіряти не знайомим мені людям, загалом, робити те на що в звичайному житті я б ніколи не наважилась. Але у цьому певно і була головна родзинка цього всього діяння. Поближче до закінчення всі ті очі мене вже більше не лякали, а перспектива заглянути у кожні з них навіть приваблювала», - розповідає студентка економічного факультету КПНУ ім. І. Огієнка Оксана Гуцол.
Перед самим форумом громадський активіст Денис Панкратов розповів нам про свої дос
Як себе поводити і що необхідно знати
в умовах воєнного часу
Бесіда-консультація
17-18 вересня відбулася бесіда-консультація для студентів III-IV курсів на тему «Як себе поводити і що необхідно знати в умовах воєнного часу» за участі Шиманського В.О., фахівця з планування і контролю 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, капітана служби цивільного захисту; Савінського В.Ю., фахівця з ресурсного забезпечення 2 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Хмельницькій області, капітана служби цивільного захисту; Ткачука В.В., старшого лейтенанта, інструктора відділу підготовки Центру розмінування; Романовича А.В., майора; Юркова С.І., викладача хірургії Кам’янець-Подільського медичного училища.
- 15-09-2014, 15:50
- 1484
- 0
Пізнаємо майбутню професію
Заняття-екскурсія на базі сільського закладу культури
15 вересня заняття з навчальної практики у студентів 323, 367, 318 груп відбулось у незвичній формі – на базі закладу культури с.Вербка. Організатори екскурсії - Яворницька Н.О. та Ляшук Т.Є., викладачі комісії культурологічних дисциплін. Під час заняття студенти збагатили свої теоретичні знання з організації культурно-дозвіллєвої діяльності та взяли участь у професійному спілкуванні.
Завідувач клубом Вапнічний Микола Михайлович познайомив студентів з історією виникнення і розвитку села та роботою клубу. Вразило студентів те, що у клубі працює 12 творчих колективів, кращі з яких: «На крилах юності», «Вербівчани», «Козачата», «Миколів батальйон», а сам Микола Михайлович дуже талановита і творча особистість, який володіє багатьма музичними інструментами і прагне залучити до участі в колективах якомога більше односельчан.
Сільська бібліотека, яку очолює Вапнічна Валентина Михайлівна, є однією із кращих не тільки в районі але й в області. Студенти мали змогу познайомитись із роботою бібліотеки, яка сьогодні є центром сільської громади і в якій створені комфортні умови для читання та здійснення просвітницької діяльності. Особливої уваги заслуговує діяльність бібліотеки з організації роботи з дітьми та юнацтвом, зокрема діяльність літературного гуртка «Парус», учасником якого є і наша студентка Руслана Мостепанюк. Під час знайомства з роботою гуртківців Руслана продекламувала свої авторські поезії.
- 13-09-2014, 14:42
- 1527
- 0
Пізнаємо Україну
Краєзнавча екскурсія
13-14 вересня відбулася краєзнавча екскурсія студентів спеціальності «Бібліотечна справа» до українських Карпат (організатори – Валентина Булаєнко, Людмила Деркач).
Студенти познайомилися з мальовничою природою, пройшлися стежками народного месника Довбуша, оглянули карпатські ландшафти з висоти канатної дороги в Буковелі. «Але найбільші враження і захват ми отримали від спілкування з людьми, які там проживають. Можу з впевненістю сказати, що українці – найбільш дружній і щирий народ», - підсумувала студентка третього курсу Катерина Вершигора.
- 11-09-2014, 15:45
- 1535
- 0
«Перед долею важкою
голови не похилю»
Поетичний альбом
11 вересня для студентів спеціальності «Бібліотечна справа» було проведено поетичний альбом «Перед долею важкою голови не похилю» до 150-річчя від дня народження Павла Грабовського. Ім'я цього поета-борця стоїть поряд із іменами поетів-мучеників, слово яких кликало на боротьбу за найсвітліші ідеали людства. Про нього кажуть, що він поет «шевченківської долі», бо всім своїм життям і поетичним словом служив своїй Україні.
Анастасія Огнева, бібліотекар Кам’янець-Подільської центральної міської бібліотеки розповіла про погляди письменника на мету свого життя, про плідну, спрямовану на визволення України діяльність та його тернистий життєвий шлях. Студенти активно долучалися до заходу і декламували вірші письменника. Переглянувши презентацію, присвячену творчості Павла Грабовського, присутні також ознайомилися з літературою, яка була представлена на книжковій виставці «Крик болю за рідною Україною».
- 10-09-2014, 15:47
- 1569
- 0
Уся його душа в жагучім слові
Бібліографічний огляд
10 вересня для студентів спеціальності «Бібліотечна справа» було проведено бібліографічний огляд: «Уся його душа в жагучім слові», приурочений 90-річчю від дня народження Павла Загребельного.
В інформаційному повідомленні Леся Повар, бібліотекар читального залу Кам’янець-Подільської центральної міської бібліотеки, познайомила студентів з біографією письменника, невідомими сторінками його життя та творчим доробком: історичними романами, повістями, а також книгами новел («Європа–45», «День для прийдешнього», «Шепіт», «Диво», «З погляду вічності», «Первоміст», «Смерть у Києві», «Євпраксія», «Левине серце», «Роксолана», «Я, Богдан», «Безслідний Лукас», «Тисячолітній Миколай», «Попіл снів», «Степові квіти» (1955), «Учитель» (1957), «Там, де співають жайворонки» (1956), «Долина довгих снів», «Дума про невмирущого» (1957)).
- 03-09-2014, 16:28
- 2525
- 0
Ми – діти України
Участь у всеукраїнському фотоконкурсі
Студентка-першокурсниця спеціалізації «Кіно-,фото-, відеосправа» Діана Вергун взяла участь у всеукраїнському фотоконкурсі «Ми – діти України» (молодша вікова група) та виборола першість у номінаціях «Оригінальне фото» та «Позажанрове фото». Їй також дістались другі нагороди за «Портрет» і «Пейзаж».
Тож зичимо Діані творчого натхнення та подальших успіхів у навчання і творчості!
- 01-09-2014, 14:09
- 2597
- 0
Україна — єдина країна
День знань
1 вересня в коледжі відбувся День знань.
З початком навчального року студентів привітали Сукач В.О., заступник міського голови, Гаврилюк П.В., начальник управління культури департаменту гуманітарної політики міської ради, Нелюбов Р.М., директор коледжу та його заступники Червінська І.Є., Павлюк О.Я., які вручили студентам-відмінникам грамоти.
Студенти 250 гр. (Драгомерецький С, Дудко І., Зелінська А., Клімов О., Ковалишен Р., Кравчук О., Підгурська Н.), 418 гр. (Гасюк У.) під керівництвом Семенків І.А., викладача циклової комісії ВТЗ підготували національно-патріотичне театралізоване дійство “ Цінуй духовність! Відроджуй Україну!”.
Навчальний рік почався з години патріотичного виховання “Україна — єдина країна”, яку провели куратори кожної навчальної групи. Студенти першокурсники відвідали музей історії коледжу, а також для них було організовано екскурсії Старим містом.