Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Листопад 2022 (12)
Жовтень 2022 (6)
Вересень 2022 (15)
Серпень 2022 (32)
Липень 2022 (8)
Червень 2022 (15)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за Листопад 2014 року
  • 27-11-2014, 12:43
  • 2939
  • 0

Україна має талант

Вечір знайомств

 

Україна має талант

Сонячна тепла осінь не лише розфарбувала схили Смотрицького каньйону у веселкові барви і вкрила землю смарагдовими павутинками «бабиного літа», але й ознаменувала початок нового самостійного життя для першокурсників нашого коледжу. А початок – це завжди нелегко. І не тільки тому, що все довкола нове й незнайоме, але й тому, що доводиться шукати нових друзів, самостверджуватись у новому колективі.

Щороку до нас на навчання приходить надзвичайно талановита молодь. Тому в гуртожитку коледжу вже давно склалась добра традиція - організовувати проведення вечорів знайомств із студентами нового набору. Адже такий захід – чудова нагода для знайомства.

Вечір знайомств для першокурсників «Україна має талант» був проведений в гуртожитку коледжу 27 листопада. Студенти 1 курсу мали змогу поспілкуватися із старшокурсниками, краще познайомитися між собою, а також почути багато цікавих історій про «наш другий рідний дім». Вечір приніс чимало позитивних емоцій всім присутнім. На імпровізованій сцені актової зали гуртожитку панувало справжнє студентське гуртожитське братство.

Захід організовувала Студентська рада гуртожитку. Оригінальний сценарій вечора знайомств – заслуга майбутніх режисерів Віки Смоли та Мар’яни Лісовик. А втілити його в життя вдалось в першу чергу завдяки таланту та натхненню Дарини Гриневич – ведучої заходу.

Перший номер – і перша несподіванка. Зворушливу мелодійну пісню глядачам подарувала представниця зовсім немузичної спеціальності – майбутній бібліотекар Інна Михайловська. А допомогли Інні впевнено почуватись на сцені хореографи-другокурсниці Алла Головишина, Марія Веселовська, Оксана Гринькевич та Юля Волкова.

Захоплено слухали студенти чудовий вокал Насті Підгородецької.

Віртуозно володіють музичними інструментами Вадим Магура та Дем’ян Сафронійчук. В руках Вадима чарівним голосом співала скрипка, а Демян зачарував слухачів звуками труби. У хлопців дійсно велике музичне майбутнє.

Усіх полонив вокальний талант Артема Синицького, який виконав пісню в супроводі гітари. З гітарою в руках вийшла на сцену і Аліна Паканич - студентка спеціальності «Кіно-фото-відеосправа» - і довела, що цим музичним інструментом вона володіє не менш майстерно, ніж відеокамер

Вітаємо з перемогою

Вікторію Ямчук

 

Вітаємо з перемогою

Вікторія Ямчук здобула ІІІ місце в обласному етапі мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім.Т.Шевченка

26 листопада студенти-переможці внутрішньо коледжівського етапу мовно-літературного конкурсу: Хітрова О., Костей О., Ямчук В. (викладач Богуцька Н.С.) взяли участь обласному етапі мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка. Студентка Ямчук В. здобула в конкурсі ІІІ місце.

Вітаємо Вікторію з перемогою та бажаємо нових творчих здобутків та перемог!

Я люблю Україну

Конкурсно-розважальна програма

 

Я люблю Україну

26 листопада відбулася конкурсно-розважальна програма «Я люблю Україну». Організатори заходу – Григорків Л.А., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін та студенти 4235 групи  спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи». Ведуча заходу – Хлівнюк В.  

Команди «Самоцвіти» (жовті: Лісовик М. – капітан, РужицькийЮ., Тимошенко К., Монько У., Мостепанюк Р., Яричовький Р.) та «Гоцки-кльоцки» (сині: Назарець А. – капітан, Бучок В., Колендзян Д., Колодій К., Федорович О., Головач Д.) змагалися в конкурсах «Мовний», «В гостях у казки», «Відомі українці», «Інформаційний», «Відгадай мюзикл», «Статистика коледжу». Музичні паузи забезпечували Арчаковська З., Станіславська К. (гр. 228),  Підгорна Ю. (гр. 318),  Воронюк М., Косик О., Савчук Н.,  Іванова О. (гр. 418 ). 

Учасників заходу оцінювало журі: Нелюбов Р.М., директор коледжу; Латюк Н.І.Лугачова Н.Г. - завідувачі відділеннями; Ляшук Т.Є., голова циклової комісії культурологічних дисциплін; Григорків Л.А., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін.  Перемогу здобула команда «Самоцвіти», учасники якої нагороджені грамотами та подарунками. Учасники іншої команди отримали подяки за участь у конкурсно-розважальній програмі.

Вогонь скорботи в серці на віки

Цикл інформаційно-просвітницьких заходівВогонь скорботи в серці на віки 


Вогонь скорботи в серці на віки

Наша підтримка, тепло сердець,

Вам - солдати АТО

Благодійна акція

 

Наша підтримка, тепло сердець, Вам - солдати АТО 

19 листопада до Кам’янець-Подільського центру допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в АТО на сході нашої держави, студенти коледжу, під керівництвом Семенків І.А., викладача циклової комісії видовищно-театралізованих заходів, передали благодійну допомогу, яку вони зібрали під час відзначення Дня студента в коледжі. В цей день була проведена благодійна акція «Наша підтримка, тепло сердець, Вам - солдати АТО», яка відбулась в рамках Всеукраїнської акції «Зігрій солдата». Під час акції, за виготовлені власними руками солодощі та сувеніри з національною символікою, студенти виручили 1 176 гривень, також написали листи, зібрали теплі речі та книги, які допоможуть зігріти наших захисників.

Толерантність – здатність і прагнення до діалогу

Цикл інформаційно-просвітницьких заходів

 

Толерантність – здатність і прагнення до діалогу

19 листопада в гуртожитку відбулася інформаційна година «16 листопада – Міжнародний день толерантності». Організатор заходу – Стрельчук Л.І., викладач циклової комісії гуманітарних дисциплін, керівник студентського клуба «Поліглот».

У програмі заходу:                          

ü презентація діяльності клуба, зокрема історія його створення, творчі справи та сучасна діяльність (Стрельчук Л.І.);

ü повідомлення студентів про історію впровадження Міжнародного дня толерантності (Зелінська Аліна, Кравчук Олександра);

ü перегляд відеофільмів та фотоматеріалів про традиції відзначення дня толерантності в світі, толерантні відносини батьків і дітей, діяльність військовослужбовців – учасників АТО – наших земляків (Поліщук Андрій, Волощук Петро, Монько Уляна);

ü читання поезій  (Карпенко Катерина, Головата Ольга, Гриневич Дарина, Веренчук Андрій, Костей Ольга);

ü презентація інформаційних матеріалів (Владика Л.І., бібліотекар). 

19 листопада студентки 350 групи спеціальності «Бібліотечна справа» Слива О. М. та Ситник Т. С. провели інформаційну годину: «Толерантність – здатність і прагнення до діалогу», під час якої проінформували присутніх  про зміст поняття «толерантність», шляхи її досягнення, продемонстрували відеофільм та презентували книжкову виставку.

«Як добре те, що смерті не боюся...»

Літературна година

 

«Як добре те, що смерті не боюся»

19 листопада виповнилось 25 років від дня перепоховання на Байковому цвинтарі у м. Києві праху Василя Стуса, Олекси Тихого та Юрія Литвина — видатних правозахисників, які загинули у концтаборах колишнього СРСР. 

До цієї події викладачем Богуцькою Н.С. для студентів І-ІІ курсів проведено літературну годину на тему: “Як добре те, що смерті не боюся”. В програмі: знайомство із творчістю поетів-шістдесятників, повідомлення про життєвий та творчий шлях В.Стуса та обговорення книги відомого публіциста В.В. Овсієнка: “Василь Стус і поет і громадянин”. 

Ми всі - студенти в цьому житті

День студента

        

Ми всі - студенти в цьому житті 

17 листопада в коледжі відзначили День студента. Організатори заходу -  Григорків Л.А., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін, Гасюк У., студентський директор коледжу, студенти 418 та 350 навчальних груп.

 Розпочались урочистості із презентації святкової дошки привітань, на якій розмістилися вітальні листівки від дирекції та викладачів. З цікавістю студенти розглядали світлини на фотосушці “Миттєвості студентського життя”, яку підготували представники 367 групи, а веселий настрій та емоційне піднесення вдало доповнювали студентські газети, в яких відображені жартівливі ситуації із студентського життя.

Традиційно, в цей день проводилось день студентського самоврядування, під час якого прийом студентів здійснювали студентський директор, його заступники, голова студентської ради гуртожитку і старостату; студенти-дублери викладачі проводили заняття, а також відбулася рекламно-презентаційна акція “Хто є хто в студентській дирекції?”.

Завершились святкування концертною програмою: “Ми всі - студенти в цьому житті”, в якій взяли участь студенти: Веренчук А., Костей О., Пшечук Д., Ружицький Ю., Тимошенко К., Хітрова О. (350 гр.), Кирилов В., Гончару Д. (323 гр.), Сомик Д. (4235 гр.), Бударецька Ю., Білоус А., Квасюк А., Косик О., Марценюк А., Савіцька О., Савчук Н., Тарасюк Є. Белінська А., Воронюк М., Гасюк У. (418 гр.), Захарченко М. (467 гр.), Рудько С. (318 гр.). Ведучі за

  • 15-11-2014, 14:33
  • 1787
  • 0

Навчально-екзаменаційна сесія

Спеціальність "Документознавство та інформаційна діяльність"

та спеціальність «Театральне мистецтво»

  

Навчально-екзаменаційна сесія 

З 27.10.2014 р. по 15.11.2014 р. відбулася навчально-екзаменаційна сесія студентів заочної форми навчання  ІV - V курсів  спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність», та ІІІ курсу «Театральне мистецтво».

В навчально-екзаменаційній сесії спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність», взяли участь представники професорсько-викладацького складу Академії: Петрова Л.Г., професор, Філіна А.П., професор, Кириленко О.Г., професор, Добровольська В.В., доцент, Збанацька О.М., доцент,  Григор’єв В.І., доцент, Боряк Т.Г., доцент, Петрова М.В., доцент та спеціальностіі «Театральне мистецтво»: Шлемко О.Д., професор, Толубко В.О., професор та  Бєлєванцев А.В., заслужений діяч мистецтв України, виконуючий обов’язки директора Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва.

 

Сесія пройшла організовано, згідно затверджених розкладів занять. Всі студенти виконали  контрольні роботи, склали екзамени та заліки. 

Уляна Гасюк 

студентський директор коледжу

нагороджена почесною грамотою

виконавчого комітету міської ради 

 

Уляна Гасюк - студентський директор коледжу нагороджена почесною грамотою виконавчого комітету міської ради Уляна Гасюк - студентський директор коледжу нагороджена почесною грамотою виконавчого комітету міської ради

13 листопада в Кам’янець-Подільському РЦКіМ «Розмай» відбулася молодіжна благодійна акція «СТУДЕНТ - СОЛДАТУ», присвячена Міжнародному дню студента. Під час урочистої частини заходу студентський директор коледжу Уляна Гасюк була нагороджена грамотою виконавчого комітету міської ради за активну життєву позицію, втілення в життя молодіжних проектів, організацію і проведення молодіжних заходів та виступила з концертним номером у мистецькій частині заходу, під час якої студенти збирали кошти для учасників антитерористичної операції. 

Концерт класичної фортепіанної музики

у виконані Воробйової О.С. та Котюка О.Р.

 

Концерт класичної фортепіанної музики 

12 листопада відбувся концерт класичної фортепіанної музики у виконанні викладачів циклової комісії фортепіано та концертмейстерства Воробйової О.С. та Котюка О.Р. (голова комісії Нелюбова Т.Б.). У концертній програмі прозвучали різножанрові твори зарубіжних та вітчизняних  композиторів-класиків та сучасних композиторів. Викладачі продемонстрували високу виконавську майстерність та професіоналізм. Ведуча заходу - Головач Д., студентка спеціалізації “Музичне мистецтво естрада”.

  

Секрети акторського успіху

від Ольги Шлемко

 

Секрети акторського успіху

12 листопада відбулася творча зустріч студентів спеціалізації «Видовищно-тетатралізовані заходи» з Шлемко О.Д., заслуженою артисткою України, професором кафедри режисури НАКККіМ.

Ольга Дмитрівна поділилася секретами свого акторського успіху, який за  її словами: «складається із щоденної напруженої титанічної праці та безмежної любові до своєї професії» та відповіла на численні запитання студентів. На завершення зустрічі вона продекламувала уривки із творів Тараса Шевченка та Ліни Костенко.

Майбутні режисери мали гарну нагоду поспілкуватися із відомою українською актрисою, послухати поезії у її виконанні та переконатися, що вони обрали цікаву, творчу та нелегку професію.

Поетичний світ Дмитра Павличка

Літературний вечір

 

Поетичний світ Дмитра Павличка

10 листопада в гуртожитку відбувся літературний вечір на тему: “Поетичний світ  Дмитра Павличка”, до 85-річчя від дня народження. Організатор заходу - Богуцька Н.С., викладач циклової комісії гуманітарних дисциплін.

У програмі:

ü “Поетичний світ Д. Павличка”. Вступне слово (Богуцька Н.С.);

ü “Тематичне й жанрове різноманіття павличкової лірики”. Повідомлення про життєвий і творчий шлях поета та декламування його віршів (Костей Ольга, Хітрова Олександра, Пшечук Дмитро, Тимошенко Костянтин, Драгомерецький Сергій, Ковалишен Ростислав, Зелінська Аліна, Дудко Ірина);

ü “Голос епохи”. Перегляд відеофільму;

ü виконання музичних творів на слова Д. Павличка  (Кохан Богдан, Головатий Ілля, Смоляр Марія, Атуліна Марія);

ü читання власних поезій (Поканич Аліна, Федорова Ірина);

ü “Д.Павличко — класик української поезії”. Огляд тематичної полички (Поян Анастасія). 

Захід сприяв художньо-естетичному вихованню студентів та поглибленню їх знань з української літератури.

Студенти коледжу – учасники IV

Всеукраїнського конкурсу 

народної хореографії

ім. П.П. Вірського


Студенти коледжу – учасники IV Всеукраїнського конкурсу  народної хореографії ім. П.П. Вірського 

З 7 по 9 листопада 2014 року в Києві пройшов III заключний етап ІV Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії  імені Павла Вірського, який відбувся за ініціативи Національної хореографічної спілки України при підтримці Міністерства культури України.

У заключному етапі конкурсу взяли участь аматорські хореографічні колективи закладів системи культури та освіти України, сільські колективи, спеціалізовані школи мистецтв та академії танцю, які протягом 2014 року вибороли це право на регіональних етапах фестивалю. Більше 100 творчих ансамблів народного танцю, 4000 виконавців віком від 5 до 22 років з усіх куточків України приїхали, щоб показати своє мистецтво високопрофесійному журі до складу якого увійшли видатні діячі хореографічного олімпу України, на чолі з Мирославом Вантухом, Героєм України, народним артистом України, дійсним членом Академії мистецтв України, лауреатом Державної премії України імені Т.Шевченка, заслуженим діячем мистецтв України, кавалером ордена Дружби народів, директором-художнім керівником Національного Академічного ансамблю танцю України імені П.П.Вірського. 

У конкурсі взяли участь хореографічні колективи коледжу «Подільські візерунки» (художній керівник – Чорнобиль В.В.), «Каскад» (художній керівник – Кучерява О.А.). Хореографічна композиція «Вербиченька» (постановник Літинська І.В.) була відзначена членами журі і запрошена до участі у гала-концерті конкурсу. 

Творчі грані професії 

Цикл заходів з відзначення

70-річного ювілею циклової

комісії культурологічних дисциплін

 

Творчі грані професії

05 листопада циклова комісія культурологічних дисциплін відзначила 70-річний ювілей з часу утворення. В рамках відзначення ювілею протягом вересня-листопада було проведено низку змістовних заходів:

ü заняття на базах закладів культури: районного центру культури і мистецтв “Розмай”,  Вербецького сільського клубу та центральної районної бібліотеки (Ляшук Т.Є., Яворницька Н.О., Красілич І.М.);

ü “Це нашої історії рядки”. Презентація тематичної експозиції в музеї коледжу;

ü зустрічі з ветеранами циклової комісії – Ободовською М.А. та Цикрою В.П.;

ü “Без традицій немає культури, без культури немає нації”. Публікація про історію та сьогодення комісії на сторінках газети «Подолянин» (Ляшук Т.Є.).

Урочистості з нагоди ювілею та Всеукраїнського дня працівників культури і майстрів народного мистецтва відкрила Ляшук Т.Є., голова циклової комісії. З  ювілеєм колектив комісії привітали: Червінська І.Є., яка  відзначила багаторічну, високоефективну роботу викладачів з підготовки фахівців культурно-мистецької галузі; Кусік В.О., директор Кам’янець-Подільського районного центру культури і мистецтв “Розмай»; Гаврилюк П.В., заступник директора департаменту гуманітарної політики, начальник управління культури та туризму Кам’янець-Подільської міської ради.  До ювілейних привітань долучилася Чорнобиль О.В.,  ветеран циклової комісії; Павлюк О.Я., яка здійснила короткий екскурс в історію створення, становлення, розбудови циклової комісії та презентувала тематичну музейну експозицію; Никитюк С.С., голова циклової комісії бібліотечних дисциплін; Козак О.В. голова циклової комісії видовищно-театралізованих заходів; Лугачова Н.Г., Латюк Н.І., завідувачі відділенням та Осадчук Л.А., завідувач бібліотекою, які подякували викладачам комісії за співпрацю та спільні творчі проекти.

Музичні вітання для учасників свята прозвучали у виконанні Марії Смоляр, Ульяни Гасюк, Артема Стояновського, Олександра Калмикова. Ведучі заходу – Зелінська Аліна та Тимошенко Костянтин. 

Відкрите заняття з математики

Викладач - Деркач Л.С.


 Відкрите заняття з математики

4 листопада 2014 р. викладачем циклової комісії гуманітарних дисциплін Деркач Л.С. було проведено відкрите заняття з математики в 14 групі на тему «Логарифми. Властивості логарифмів».

Актуалізація опорних знань студентів відбувалася в активній формі, для цього викладачем було використано систему «мозкового штурму», а саме інтерактивну гру «Продовжи речення…»,  «Вибери правильну відповідь»,  «Розв’яжи і поясни» та  власні комп’ютерні презентації. Новий матеріал викладач подавала  у доступній формі з використанням інформаційних повідомлень, презентації «Логарифми та їх властивості», відповідної таблиці, підручників та дидактичних матеріалів. Закріплення засвоєних знань проводилось за допомогою тестів, які викладач підготувала на основі комп’ютерної програми TEST W-2. Студенти впродовж заняття продемонстрували вміння використовувати програму GRAF для побудови графіків та розв’язування рівнянь. Використання цих програм сприяють застосуванню сучасних форм і методів навчання, активізують розумову діяльність студентів, підвищують інтерес до вивчення предмету. 

Заняття проведено на високому організаційно-методичному рівні, впродовж якого викладач використовувала міжпредметні зв’язки з багатьма галузями знань (інформатикою, астрономією, географією, історією, мовою), продемострувала високий професійний рівень, досконале володіння матеріалом та методикою викладання.