Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (2)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за 02.12.2014

Територія Майдану в наших серцях


Постійно зростає кількість книг, присвячених Майдану. Переважна більшість з них – недешеві  подарункові видання. Проте, тільки деякі викликають справді читацький інтерес, а не просто патріотичний порив «придбати на пам’ять». Саме такі книги допомагають нам сьогодні чіткіше зрозуміти й усвідомити, що відбувається навколо,  не забути, як все було насправді.


 Територія Майдану в наших серцях 

 

2 грудня відбулися читання у форматі патріотизму «Територія Майдану: вимір серця», приурочені річниці протестних подій на Майдані Незалежності в Києві, які ввійшли в історію України як Революція Гідності, які провели студенти 250 та 350 груп під керівництвом викладачів Никитюк С.С. і Павлюк О.Я.. Майбутні бібліотекарі вважали за необхідне познайомити присутніх з актуальними виданнями про Майдан, формувати розуміння власної причетності до всіх подій, які відбуваються в Україні.

Центром розмови стала виставка-інсталяція у вигляді імпровізованої барикади «Відлуння подій, які нас змінили», на якій розміщувалися книги, рекомендаційні списки літератури, світлини, фотоплакати на тему Майдану, національна символіка. Це дуже символічно, що книги зайняли своє місце на барикаді, адже вони воюють за свідомість українців.

Ведучі заходу К. Вершигора, А. Поян, А. Цимбалюк, Р. Шумеляк розпочали читання з вияснення поняття «патріотизм». Переконливою була відповідь студента 350 групи спеціальності «ВТЗ» Д. Пшечука, яку він доповнив віршем Андрія Любки «Навіть мертвим я не покину битву», написаним на Майдані 20 лютого 2014 року.

Ю. Рабцун представила видання «Євромайдан: хроніка відчуттів», до якої ввійшли те