Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Популярні новини
  Опитування
  Оцініть роботу сайту:
  5
  4
  3
  2
  1

  Архів новин
  Листопад 2022 (12)
  Жовтень 2022 (6)
  Вересень 2022 (15)
  Серпень 2022 (32)
  Липень 2022 (8)
  Червень 2022 (15)
  Корисні посилання
  КПККіМ » Матеріали за 03.12.2014

  В єдності – сила

  Патріотично-силові змагання

   

  В єдності – сила

  “В єдності - сила" - саме така ідея пронизувала патріотично-силові змагання у нашому коледжі, що відбулися 3 грудня з нагоди Дня Збройних Сил України.

  Вітання зі святом звучали від: Нелюбова Р.М., директора коледжу та представника ради ветеранів міста Бернадіна А.О.. В урочистостях взяли участь ветерани коледжу – Філонов В.О. та Комаринський А.І.

  Студенти 350 групи спеціалізації “Видовищно-театралізовані заходи” (викладач Красілич І.М., художній керівник курсу Бойчук Т.В.), за підтримки комісії соціально-економічних дисциплін (голова комісії Городецька Н.М.), та викладачів фізичного виховання (Гнатюк І.Д.; Шульс В.Я.) влаштували справжній фурор у спортивній залі коледжу. Істинними синами неньки України та справжніми її захисниками відчули себе не лише учасники команд, серед яких були найсильніші представники різних спеціальностей, а й глядачі у залі.  “Гідними нашої пам’яті є ті, хто уже віддали життя заради рідної України, і ті, хто сьогодні стоїть на її захисті," - щоразу сміливо наголошували ведучі заходу –  Пшечук Дмитро і Тимошенко Костянтин.

  Абсолютно все було витримано у патріотичному стилі: декорації із національною символікою, патріотична музика, яка додавала бойового духу учасникам команд, масовість та феєричність танців студентів 24 групи спеціальності “Хореографія”, чаруючий спів Марії Смоляр (клас викладача Хіміч О.В.), патріотичні пісні у виконанні Уляни Гасюк та Підгорної Юлії (клас викладача Мечак Л.М.) не могли залишити байдужими жодного з присутніх, а зворушливі та проникливі відео, ще більше п