Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Популярні новини
  Опитування
  Оцініть роботу сайту:
  5
  4
  3
  2
  1

  Архів новин
  Листопад 2022 (12)
  Жовтень 2022 (6)
  Вересень 2022 (15)
  Серпень 2022 (32)
  Липень 2022 (8)
  Червень 2022 (15)
  Корисні посилання
  КПККіМ » Матеріали за 09.12.2014

  Наш дім - Felicita

  Театральний капусник 

   

  Наш дім - Felicita 

  Рядки вірша Ліни Костенко стали поетичним епіграфом естрадної вистави, а девізом гасло «Сміємось і не здаємось!». Про це перед початком заявила студентка 4-го курсу Мар’яна Лісовик, для якої ця вистава – театральний капусник стала практичною роботою з режисури театралізованих заходів.

  «Наш дім - Felicita», «Наш дім - щастя», наш дім – це наш коледж. Отже, темою всіх виступів: пародій, інтермедій, мініатюр, жартів вокальних номерів та відео сюжетів стало життя в рідному навчальному закладі, вірніше прагнення старшокурсників познайомити студентів 1-го курсу з особливостями спеціалізації видовищно-театралізованих заходів та студентського життя взагалі.

  Студенти 4-го курсу побудували дійство за допомогою сценарного ходу – пошуку пуда солі, який мають з’їсти «першачки» за період навчання та музичного лейтмотиву – енергійної мелодії джайву та пісні «Felicita». Художній керівник курсу В. П. Ободовський заставив студентів продемонструвати розуміння сценічної дії в жанрі естрадно-розважальної вистави, відчуття слова і тонкощів гумору, пластики, ансамблю. Яскравою родзинкою театрального капусника стала пародія на сцену відомої всім вистави «Ромео і Джульєтта».

  Першокурсники через жарти виявили своє бачення навчального процесу, весело «проаналізували» сторінки в соціальних мережах, телефонні ренгтони і навіть думки викладачів про студентів, щиро жили в запропонованих обставинах комічних етюдів, засвідчили свою приязнь до старших товаришів. Цьому їх навчала художній керівник курсу І. М. Красілич.

  Студенти 250 групи, натхненні своїм художнім керівником І. А. Семенків, вкотре показали уміння розвивати сюжети в ліричних та жартівливих зорових піснях, фарсово розкрили «оригінальність» планів юнаків та потаємні мрії дівчат про велику сцену; поспішили пер