Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (2)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за Січень 2015 року
  • 28-01-2015, 15:29
  • 1540
  • 0

Багатогранність  імпровізацій 

Виставка творчих робіт студентів

спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво»

 

Багатогранність  імпровізацій

28 січня у міській виставковій залі відбулося відкриття виставки дипломних, курсових і практичних робіт студентів  спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво» під назвою: «Різноманітність імпровізацій», на якій представлені роботи  виконані у різних техніках: розпис по склу, декоративний розпис, витинанки, аплікації природніми матеріалами   і бісером, ткацтва, нетканого гобелена, в’язання гачком, вибійкою, вишивкою стрічками та гладдю, пірографією, олійним живописом.

Виставку відкрили директор коледжу Р.М.Нелюбов та  Латюк Н.І., завідувач  відділенням, які у своїх виступах відзначили діяльність викладачів та студентів циклової комісії  декоративно-прикладного мистецтва за високий рівень майстерносі представлених робіт та  нагородили  грамотами і дипломами студентів-учасників виставки. Студентки-четвертокурсниці А.Балюк, М.Леонтюк, Ю.Фещенко презентували  серію картин,  виконаних   у техніці олійного живопису «Листи до солдата», присвячених бійцям АТО. 

Враженнями про представлені творчі роботи поділилися гості виставки — І.Клепатура, викладач Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та викладачі міської дитячої художньої школи на чолі з директором Савчук О. 

Теорія і практика – єдині

Проведення майстер-класу для бібліотекарів міста

 

Теорія і практика – єдині 

27 січня 2015 року викладачі циклової комісії бібліотечних дисциплін провели майстер-клас для працівників Кам’янець-Подільської центральної бібліотеки на тему: «Опис репринтних видань» (Булаєнко В.О.) та «Довідково-бібліографічне обслуговування в бібліотеці. Виконання бібліографічних довідок та норми часу» (Климчук Л.В.).

Проведення практичних занять, перегляд презентацій, обмін досвідом надали можливість бібліотечним працівникам навчитись бібліографічному опису репринтних видань та обмінятись думками з приводу сучасного стану довідково-бібліографічного обслуговування у бібліотеці. Проведення майстер-класів є ефективною комплексною формою підвищення компетентності бібліотечних працівників, під час яких вони отримують теоретичні знання і методичні поради з практичним ознайомленням.

Україна – єдина і соборна

Урочистості до Дня Соборності України

 

Україна – єдина і соборна

22 січня в Кам’янець-Подільському районному центрі культури і мистецтв «Розмай» відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності України, під час яких міська громада вшанувала пам’ять героїв Майдану та загиблих учасників АТО. 

Студенти спеціальності ВТЗ (Лісовик М., Коваль В., Веренчук А., Архіпов М., Смола В., Хлівнюк В., Бойко М., Назарець А., Обух Я., Повержук Ю.) під керівництвом викладача Семенків І.А. представили літературно-музичну композицію, присвячену пам’яті Героїв Небесної Сотні.

 

Соборна мати Україна –

одна на всіх як оберіг

Година державності

 

Соборна мати Україна – одна на всіх як оберіг

22 січня в  бібліотеці коледжу відбувся цикл заходів до Дня Соборності України під гаслом: «Єдина і неподільна Україна». Організатори заходу – Осадчук Л.А., Владика Л.І., працівники бібліотеки та Розумовська Р.М., викладач циклової комісії соціально-економічних дисциплін.

В програмі заходу: «Ми – за єдність», вручення національно-патріотичних знаків студентам та викладачам коледжу; «Україна – єдина», презентація книжково-ілюстративної виставки (Осадчук Л.А., завідуюча бібліотекою); «Ми за волю, ми за мир!», перегляд відеофільмів; «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг», година державності (Владика Л.І., бібліотекар) та студенти: Гаврилюк А., Войт А., Задойний О., Боінчан А. (150 гр.), Пшечук Д. (350 гр.). 

Захід сприяв національно-патріотичному вихованню студентів та закріпленню їх знань з історії України.

  • 13-01-2015, 11:28
  • 1786
  • 0

Зігріті материнською турботою

Новорічно-різдвяні подарунки від благодійників

 

Зігріті материнською турботою

13 січня, напередодні Старого Нового року, Надія Миколаївна Каспрова вручила студентам-сиротам та студентам із багатодітних родин новорічно-різдвяні подарунки від Міжнародної громадської організації «Наша спадщина». 

Студенти щиро дякували благодійникам за новорічні привітання та особливі слова вдячності студенти-старшокурсники висловили Надії Миколаївні за її багаторічну материнську турботу та увагу і щорічні новорічні подарунки.

  • 09-01-2015, 11:14
  • 1809
  • 0

Бібліотечний калейдоскоп 

 

Бібліотечний калейдоскоп Бібліотечний калейдоскоп

Сьогодні освітянські книгозбірні перетворюються в сучасні інформаційні центри навчальних закладів. Упроваджуючи у свою роботу нові інформаційні технології, використовуючи Інтернет, вони намагаються створити умови для повноцінного забезпечення інформацією педагогів і студентів. Із розвитком глобальної інформаційної мережі Інтернет, появою нових, нетрадиційних джерел інформації змінюється уявлення про бібліотеку як автономне книгосховище з обмеженим доступом до інформаційних ресурсів. Це зумовлює якісно нову роль бібліотеки в сучасному інформаційному просторі – виробнику електронних ресурсів інформаційного посередника та провідника в інформаційному просторі.