- 30-06-2015, 12:28
- 1238
- 0
З офіційним візитом
Перегляд музейних новинок
30 червня 2015 р. під час виборів директора до навчального закладу завітали офіційні представники: Хитрук І.В. заступник голови Хмельницької обласної ради, Шишко В.М., начальник управління з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку Хмельницької обласної ради та начальник обласного управління культури, національностей та релігій Хмельницької обласної державної адміністрації Трунова І.М. Під час візиту вони познайомились із матеріально-технічною базою коледжу та оглянули експозиції музею.
Дорога в майбуття
Урочистості з нагоди закінчення
навчання випускниками
25 червня відбулись урочистості з нагоди Випуску 2015 – «Дорога в майбуття». Зі словами вітання до випускників звернулась Червінська І.Є., т.в.о. директора коледжу, Павлюк О.Я., заступник директора з навчально-виховної роботи, Гаврилюк П.В., начальник відділу культури департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради, куратори груп Боднар О.Л., Булаєнко В.О., Рудь В.В., Манькевич Т.Б., Семенків І.А., Новіцька О.О.
В концертній програмі брали участь: Белінська Анастасія, Бударецька Юлія, Долинський Михайло, Гасюк Ульяна, Сомик Дем’ян, Яричовський Роман, Ямчук Віта, Атаманюк Назар.
Захід підготували і провели Яворницька Н.О., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін, студенти 318 групи (Котик Вікторія, Ковальчука Андрій, Веселовський Валентин, Кульчицька Тетяна, Самарук Олена, Якимчук Павло, Мостепанюк Руслана). Ведучі заходу – Хітрова Олександра та Пшечук Дмитро.
Програма кандидата на посаду
директора коледжу
Нижника Сергія Володимировича
- 23-06-2015, 14:13
- 1397
- 0
Академічний показ
студентів-першокурсників спеціалізації
“Видовищно-театралізовані заходи»
23 червня відбувся черговий академічний показ з дисциплін «Режисура театралізованих заходів» та «Основи акторської майстерності» студентів 150 гр., спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» (художній керівник курсу Красілич І.М.).
Динаміка, ритм, чудова та легка атмосфера, оригінальні творчі доробки студентів подарували гарний настрій усім присутнім. У своїх перших творчих роботах, а це були етюди на зовнішню характерність, музичні етюди, веселі пародії, студенти продемонстрували такі елементи сценічної дії, як спілкування, відчуття темпоритму та атмосфери, а також чудові акторські здібності. Вдало було підібрано музично-шумове оформлення. Викладачами циклової комісії було відзначено роботу таких студентів: Карпенко Катерини, Харковлюк Анастасії, Боднарчук Ліани.
- 23-06-2015, 10:02
- 1417
- 0
«Запроси до серця книгу»: підсумки конкурсу
У рамках відзначення 85-річного ювілею коледжу циклова комісія бібліотечних дисциплін оголосила конкурс професійного зростання «Запроси до серця книгу». Проект спрямований на формування читацької культури, стимулювання професійного розвитку, підвищенню творчого потенціалу майбутніх бібліотекарів. Студенти спеціальності «Бібліотечна справа» взяли активну участь в конкурсі, представивши власноруч створені книги.
Компетентне журі, до складу якого ввійшли Синиця Н. М., директор Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки імені М. Островського, Павлюк О. Я., заступник директора з навчально-виховної роботи, Никитюк С. С., голова циклової комісії бібліотечних дисциплін, куратори академічних груп Булаєнко В. О., Климчук Л. В., бібліотекар Філіпчук Т. М., після тривалих обговорень, визначило переможців. Ними стали:
І місце - Погомій Христина, студентка першого курсу за книгу «Цікава геометрія» для читачів дошкільного віку;
ІІ місце розділили Стрельчук Юлія (250 група) за збірку листів, віршів, малюнків для воїнів АТО «Україна: війна, мир і любов» і Швидюк Олена (350 група), яка створила для дітей пухнасту книжку-іграшку про веселих кошенят;
ІІІ місце вибороли випускниці Вершигора Катерина, яка власноруч виготовила книгу Л. Астрід «Карлсон, який живе на даху», оригінально прикрасивши обкладинку, і Слива Ольга (виступила в ролі укладача збірки патріотичних поезій «Повертайся живим»), а також другокурсниці Андрухова Ольга і Поян Анастасія, чиї роботи вразили професіоналізмом, акуратністю, великим бажанням показати маленьким читачам прекрасний світ українських народних казок.
Члени журі взяли до уваги думку 10-річного читача Олександра Синиці, переможця обласних конкурсів знавців української мови імені Петра Яцика та мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, якому сподобалися роботи Думанської Юліі (книга «Казочка про Фею») і Галецької Оксани (збірка віршів Юрія Тітова «Слово – зброя»).
При підведенні підсумків конкурсу чітко прослідковувалися читацькі вподобання самих учасників. Приємно вразило захоплення студенток першого курсу Замотайло Ірини і Шевчук Дар’ї творчістю сучасних українських письменників – вони представили у власному комп’ют
- 18-06-2015, 14:19
- 1380
- 0
Подорож у яскравий світ дитинства
18 червня о 10.00 в актовій залі коледжу відбулась лялькова вистава «Незвичайна мандрівка або пригоди Фортуната і Лялі» (практична частина екзамену з Основ акторської майстерності) студентів 350 групи (Веренчук А., Костей О., Молофій А., Пшечук Д., Ружицький Ю., Степанець О., Тимошенко К., Хітрова О.), художній керівник Т.В. Бойчук, циклова комісія «Видовищно-театралізовані заходи». Так, як вистава призначена для маленьких глядачів, до зали були запрошені діти викладачів коледжу, братики, сестрички студентів та дітки з дитячого садочка № 17, який знаходиться у Старому місті.
Глядачі поринули у яскравий світ дитинства. Веселі головні герої черепашка Ляля та кіт Фортунат відправилися разом з маленькими глядачами у кругосвітню мандрівку, де вони зустріли австралійських страуса, кенгуру та папугу, антарктичних пінгвінів, африканських аборигенів, жирафу, зебру, бегемота та лева. Пригоди, що трапились на їх шляху перевиховали вередливого та нетовариського кота і між Лялею та Фортунатом зародилася справжня дружба.
Вистава була цікавою, веселою та інтерактивною. Діти відгадували загадки, танцювали, ліпили сніговиків та допомагали проганяти страшного лева. Зала наповнилась дитячим сміхом та гамором. Позитивні емоції переповнювали і глядачів, і самих акторів.
Після закінчення незвичайної мандрівки усі бажаючі могли сфотографуватися з акторами та ляльковими героями.
- 15-06-2015, 09:38
- 1357
- 0
Державна підсумкова
атестація – 2015
З 15 по 26 червня 2015 р. у коледжі проводилась державна підсумкова атестація студентів ІІ курсів. Атестація проводилась у відповідності до “Положення про державну підсумкову атестацію студентів загальноосвітньої підготовки у ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, які здійснюють підготовку фахівців на основі базової загальної середньої освіти”, наказу Міністерства освіти і науки України № 192 від 20.02.2015 р. “Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2014-2015 н. р.” та наказу № 117 від 15.05.2015 р. “Про проведення державної підсумкової атестації в коледжі”.
Державна атестація проводилась з української мови (переказ із творчим завданням), історії України (тести) та української літератури (тести). Атестація із кожного вищезазначеного предмета проводилась у відповідності до вимог та рекомендацій Міністерства освіти і науки України. Навчальною частиною було складено розклад екзаменів та підготовлено необхідну документацію.
Для проведення атестації була створена державна атестаційна комісія з числа тимчасово виконуючої обов’язки директора коледжу, заступника навчально-виховної роботи, голів циклових комісій та викладача, який викладає предмет (наказ № 130 від 27.05.2015 р.) та підготовлена відповідна документація (наказ № 131 від 27.05.2015 р.).
До атестації було допущено 70 студентів. Всі студенти успішно склали атестацію. Абсолютний показник успішності — 100%.
Високий рівень знань під час державної атестації показали студенти: Боднар В. М. (213 гр.), Смоляр М. В., Атуліна М. Б. (228 гр.), Гнатовська А. В., Головишина А. О., Городецький Н. В., Гринькевич О. В., Шимкова Н. С., Ямчук В. В. (24 гр.), Думанська Ю. В., Поян А. Є., Шумеляк Р. В., Зелінська А. В., Підгурська Н. М. (250 гр.), Івашова Т. І., Краєва Л. В., Підгорна А. О., Митюк І. В. (267 гр.).
- 12-06-2015, 10:20
- 1284
- 0
Сезон прем’єр
Державні екзамени - гаряча пора творчих ужинків на всіх спеціалізаціях, а на спеціальності «Видовищно-театралізовані заходи» - це сезон прем’єр театральних і масових вистав.
12 червня студенти-випускники заочної форми навчання винесли на суд комісії і глядачів літературно-публіцистичну виставу «Не відібрати в серця волі». В сюжеті перекинуто місток від часів Київської Русі, монголо-татарської навали, сталінських репресій до хвилюючих і драматичних подій сьогодення. В центрі – герої Майдану, герої АТО.
Наповненість епізодів виразними засобами, динамізм дій, схвильованість і активна дія учасників тримали глядачів в полоні високопатріотичних почуттів, вселили віру в єдність України, її майбутнє. Втілила цю роботу художній керівник курсу Казимирчук Л.С.
Студенти випускного курсу денної форми навчання разом зі своїм наставником Ободовським В.П. показали музичну комедію за мотивами казки Г.Х.Андерсена «Свинопас», яка була наповнена імпровізованими актуальними сценками сьогоднішнього життя. Яскраві костюми, стрімкий темпоритм дій, філігранні мізансцени, органічність, пластична рухливість, уміння доносити підтекст – все це було продемонстровано глядачу сповна і щиро оцінено посмішками та оплесками.
Студенти ІІІ курсу показали свою підсумкову роботу за семестр наймолодшому глядачу. Викладачі та жителі міста привели на лялькову виставу своїх діток та онуків. Були запрошені на виставу малята дитсадочка, що знаходиться в Старому місті. І дорослі і діти активно допомагали в подорожі коту Фортунату та черепашці Лялі, всі були залучені до дії, а після вистави ще тривала довга фотосесія з героями. Сюжет вистави написала і втілила її художній керівник 350 групи Бойчук Т.В., а декорації і ляльки допоміг зробити художник Михайлов С.Д.
Викладач сценічної мови Козак О.В. підготувала до показу із студентами-заочниками літературно-музичну композицію «Хустка тернова – завжди згадка нова», в якій поєднані ліричні поезії та оповідання, драматичні уривки із поем Т.Г.Шевченка та сучасна лірика із нотами трагедій, в якій оспівана хустка, яка жінку «прикрашає, не раз в стужу зігріває, не раз сльозу утирає, долю вдови розділяє». Запам’яталося правдиво донесене слово, глибина думки в композиції та розмаїття хусток в руках і на головах учасниць, а також в оформленні жінки-берегині.
І ще одне щемне, хвилююче дійство – карпатська казка для дорослих «Плесо лю
У форматі конструктивного діалогу
У червні звітували про свою діяльність циклові комісії. Звіти відбулися у форматі конструктивного діалогу, під час якого було відзначено досягнення, обговорено недоліки та визначено плани на майбутнє.
Під час звітів з нагоди 85-річного ювілею навчального закладу працівники були нагороджені грамотами, подяками та дипломами обласної ради, обласної державної адміністрації, обласного управління культури, національностей та релігій, обласної ради директорів, обласної профспілкової організації, базового індустріального коледжу, дирекцією коледжу.
Державні екзамени – 2015
З 08 по 23 червня відбулися державні екзамени, які є підсумком роботи всього педагогічного колективу. Екзамени продемонстрували рівень відповідності фахової підготовки випускників коледжу вимогам освітньо-кваліфікаційної характеристики молодших спеціалістів. Державні екзамени були проведені відповідно до графіка навчального процесу та затвердженого розкладу, організовані чітко, без порушень, з повним дотриманням діючих інструктивно-методичних вимог Міністерства освіти і науки України. 14 випускників коледжу денної форми навчання та 6 студентів-заочників отримали дипломи з відзнакою.
- 04-06-2015, 11:28
- 1604
- 0
Зустріч через три десятиріччя
Традиційна зустріч випускників
Через 32 роки знову привела дорога в стіни рідного навчального закладу випускників 1983 року, тоді ще культурно-освітнього училища. Зібралося 13 колишніх однокурсників спеціалізацій народні інструменти, духові інструменти та режисура масових дій. З хвилюванням заходили у знайомі аудиторії, раділи оновленню інтер’єрів, змінах, що відбулися за останні роки в коледжі, переживали щасливі хвилини зустрічі зі своїми наставниками, зокрема незмінним головою комісії народних інструментів Греком О.О., викладачем баяну Передрійом В.В.
Затрималися надовго у музеї коледжу. Заступник директора з навчально-виховної роботи Павлюк О.Я. люб’язно розповіла та із задоволенням показувала всі надбання музейної кімнати, запропонувала зробити світлину на згадку.
При спілкуванні випускники розкривали «сторінки своїх життєвих сценаріїв», згадували труднощі і казуси перших років праці на ниві культури, впізнавали себе юних у студентському альбомі, розповідали про сім’ї, дітей, а також про «корективи» та повороти у трудових біографіях. Ми дізналися, що життя примусило змінити вид діяльності Ніну Мандзюк, Катерину Болібрух, Світлану Мисюру-Поводич, Анжелу Довженко. Валентина Гах збирається відкрити власну справу, Володимир Хамардюк, в свій час будучи завідуючим районним відділом культури, прийшов також до бізнесу, Володимир Гук вже носить погони полковника міліції, активною і діяльною залишилась Оксана Варченко, яка сьогодні гордиться своїми досягненнями вчителя-методиста англійської мови.
Володимир Соловей вже 32 роки є незмінним директором Будинку культури с. Копистин Хмельницького району, Оксана Багрій після роботи в сільському клубі вже 30 років працює інспектором Красилівського районного відділу культури. Не полишають і до сьогодні своїх музичних інструментів Юрій Стельмах та Юрій Піскорський, які грали і раніше в професійних колективах, а Василь Громик щиро долучився до розмови по мобільному телефону, перебуваючи на концерті Кам’янець-Подільського муніципального оркестру. Він же і організував своїх однокурсників до зустрічі.
Теплими словами згадували викладачів спеціальних інструментів, фахових та суспільно-економічних дисциплін, зокрема: М.В.Тихоліза, І.І.Солов’я, Я.В.Шульса, В.І.Старого, В.П.Цикру, М.П.Ободовську, Г.І.Трофанчука, С.Г.Стадніка та інших.
Мені, як учасниці цієї зустрічі, приємно було спостерігати за збудженою метушнею та гаміром, як випускники згадували смішні ситуації, що відбувалися на парах, в гуртожитку, в студентських трудових загонах; як вони передзвонювалися із тими, хто не зміг приїхати, як вони щиро раділи, що
“Великодній дивограй – 2015”
щорічний традиційний конкурс
У квітні-травні на комісії декоративно-прикладного мистецтва проходив щорічний традиційний конкурс «Великодній дивограй-2015». Розмаїття творчих задумів і непередбачуваних вирішень втілились у дев’яти композиціях, що виконали студенти 267 групи.
На розсуд глядачів були представлені роботи, виготовлені традиційними технічними прийомами писанкарства, зокрема, розпису, травлення і дряпання. Тут і пухнасті «Улюбленці» Кливак Юлії, і традиційні мотиви вишивки в роботі «Українські символи» Краєвої Лесі, солярні знаки в «Українських орнаментах» Саган Анни, відлуння тисячоліть у триколірному квартеті «Трипільські мотиви» Підгорної Анастасії, вишукані боги і богині: Вода, Вогонь, Повітря, Земля у серії робіт «Чотири стихії» Васілевич Діани, квіткові фантазії у «Весняній композиції» Трачківської Ілони, гламурні «божі ручки», «вазонок», «Берегиня», «грабельки» в композиції «Обереги Поділля» Івашової Тетяни та скульптурна пластика «Дивак» Мельник Марини. Найбільш оригінальною, на думку відвідувачів, була композиція «Ніч перед Різдвом» Сисюка Гліба.
Упродовж усього часу, що тривав конкурс, бажаючі мали змогу оцінити та проголосувати за представлені роботи, які найбільш вразили. Серед відвідувачів експозиції були викладачі та студенти коледжу, куратор групи М.В. Желіховська, друзі та батьки конкурсантів, а також почесні члени журі, представники адміністрації, І.Є. Червінська, О.Я. Павлюк, Н.Г. Лугачова, Н.І. Латюк та Л.А. Григоркова.
Найбільшим визнанням для кожного митця – це думка громади. Писанкарі із нетерпінням очікували результатів. І ось, нарешті, довгоочікувана мить – нагородження переможців: Сисюк Гліб (Гран-прі), Підгорна Анастасія (1 місце), Івашова Тетяна та Краєва Леся (2 місце), Кливак Юлія, Мельник Марина та Трачківська Ілона (3 місце).
Вітаємо переможців конкурсу!!!