Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Вересень 2019 (5)
Серпень 2019 (7)
Липень 2019 (8)
Червень 2019 (26)
Травень 2019 (19)
Квітень 2019 (24)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за 13.10.2015

За правду, за волю…

урочистості та театралізований концерт до

Дня захисника України

 

За правду, за волю…

В переддень свята Покрови Матері Божої районний центр культури і мистецтв «Розмай», наче корабель у бурхливому морі життя, терпеливо і напружено чекав  гостей. І тільки студенти та викладачі Кам'янець-Подільського  коледжу культури і мистецтв вносили останні штрихи до оформлення сцени, вирівнювали ряди багатої виставки творчих студентських  живописних, декоративно-прикладних та фоторобіт «Козацької долі».  Саме таку назву  мала виставка, якій судилося першій стрічати  почесних гостей  та вдячних  глядачів, учасників бойових дій та воїнів АТО.

З надзвичайним трепетом душі і хвилюваннями готувались до виходу на сцену учасники театралізованого концерту «За правду – за волю», присвяченого Дню захисника України: аматорський народний театр-студія «На Зарванській» (керівник Т.Бойчук), Народний оркестр духових інструментів (керівник Л.Остап’юк), Народний ансамбль танцю «Подільські візерунки» (керівник заслужений діяч мистецтв України В.Чорнобиль), Народний ансамбль пісні «Джерело» (керівник Т.Столаба), солісти та окремі виконавці серед яких Богдан Кохан, Юлія Ширяєва, Віктор Кірілов, Ольга Сирота, Артем Белеуш, Дмитро Бачинський, Артем Стояновський.

На грані сльози сприймала глядацька зала щиросердечні вітання зі святом захисника України міського голови Михайла Сімашкевича, народного депутата України Володимира Мельниченка, які відзначили воїнів-захисників та учасників бойових дій від міської влади почесними нагородами.  Полеглих в боях за Україну вшанували хвилиною мовчання, а їх сім’ям вручили нагороди та пам’ятні знаки. Багатодітній сім’ї Коношенко міський голова Михайло Сімашкевич вручив ключі від нової квартири, де сім’я матиме змогу виховувати дітей.

Режисура театралізованого концерту, яку здійснила викладач коледжу Інна Семенків, кожною сценічною дією і кожним концертним номером, стверджувала кожному з нас, що до поки є на Україні щиро люблячі її сини і дочки – козацькому славному роду не буде переводу.

Вдячні глядачі зазначили, що навчальний рік ще тільки розправляє крила, а коледж уже готовий звітувати про творчі над