Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (2)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за Листопад 2015 року

Ми – любимо театр!

Життєве кредо першокурсників

спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»


Ми – любимо театр!

 

Ми - любимо театр! Ми прагнемо здобути освіту та стати майбутніми режисерами та акторами, ми хочемо в майбутньому  показати світу наші здобуття. Наші перші кроки освоювання цієї професії нелегкі. Щось вдається, щось не дуже. Але такі навчальні дисципліни як: режисура, сценічна пластика, сценарна майстерність та інші допомагають нам  досягнути своєї мети.  

Наше життєве кредо:

Ільєва Оксана – Якщо почав - перемагай!

Кіржайкіна Діана – Мистецтво ніколи не замикається у собі

Баб’яр Анна  – Завжди йду до своєї мети!

Макошко Олеся  – Головне вчасно зупинитись, не сьогодні, а по житті

Крупник Наталія  – Все моє життя – театр

  • 27-11-2015, 15:25
  • 1978
  • 0

Найвищі нагороди

«Подільської ліри» - наші!

Участь у І обласному фестивалі-конкурсі

вокально-хорового мистецтва ім. В.Ярецького

  

Найвищі нагороди «Подільської ліри» - наші!

27 листопада у м. Хмельницькому відбувся І обласний фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва ім. В.Ярецького «Подільська ліра», в якому взяли участь творчі колективи коледжу та здобули перемогу.

ü народна академічна хорова капела «Гомін» (керівник – Боднар О.Л., концертмейстер – Тимчук Г.І.) – диплом І ступеня в номінації «Академічний хоровий спів» (юнацька вікова категорія);

ü ансамбль народної пісні «Джерело» – диплом І ступеня в  номінації «Народний хоровий спів» (юнацька вікова категорія), керівник - Столаба Т.В.

ü Підгорна Ю. (викладач – Мечак Л.М., концертмейстер Воробйова О.С.) – диплом І ступеня в номінації «Естрадний спів» (юнацька вікова категорія);

ü Кохан Б. (викладач – Боднар О.Л.) – диплом І ступеня  в номінації «Естрадний спів» (старша вікова категорія);

  • 26-11-2015, 14:54
  • 1318
  • 0

Скорботна пам'ять 33-го…

Презентація тематичної полички

 

Скорботна пам'ять 33-го…

Такими словами В.Крищенка в бібліотеці розпочався огляд тематичної полиці «Скорботна пам'ять 33-го…».

На полиці представлена література, яка розповідає про жахливі часи голодомору та фактографічна довідка з переліком цифр та фактів, що не залишили байдужими жодного учасника презентації: «У 1933 році  середня тривалість життя українців становила 7,3 роки у чоловіків і 10,9 років у жінок. Навесні 1933 року від голоду вмирало щодня майже 25 тисяч осіб, щогодини 1000 осіб, щохвилини – 17 людей. Щоб вижити, їли абсолютно все: траву, землю, собак, їжаків, ховрашків, мишей, ловили горобців, брали і варили, щоб отримати навар. Голод охопив територію з населенням 60 млн. осіб, а кількість жертв досягла, за різними джерелами від 7,5 млн. до 10 млн. осіб, а іноземні дослідники називають навіть цифру 25 млн. осіб». 

Захід сприяв поглибленню знань студентів з трагічної історії рідного краю, прищеплення любові та поваги до української землі та свого народу.

  • 25-11-2015, 16:41
  • 1910
  • 0

Мистецтво врятує світ, мистецтво врятує всіх….

Виставка творчих робіт

 

Мистецтво врятує світ, мистецтво врятує всіх…. 

25 листопада у міській виставковій залі відбулося відкриття виставки творчих робіт «Мистецтво врятує світ, мистецтво врятує всіх…», на якій представлені кращі курсові  та дипломні роботи студентів спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво».

Екскурсію виставки відкрив Нижник С.В., директор, Латюк Н.І., завідуюча відділенням, презентувала творчі доробки студентів.

Філігранна графіка, кольорові полотна, неткані гобелени і масштабні пано мешканці та гості міста можуть оглянути до 20 грудня.

Вогонь скорботи – у серці на віки!

Година-реквієм

 

Вогонь скорботи – у серці на віки!

25 листопада проведено годину-реквієм до Дня пам'яті жертв голодоморів та політичних репресій «Вогонь скорботи – у серці на віки!».

Годину-реквієм підготували і провели Городецька Н.М., голова циклової комісії соціально-економічних дисциплін, Красілич І.М., викладач циклової комісії режисерських дисциплін. В заході взяли участь студенти-хореографи: Березовська Д., Булка О., Григорків Ю., Джус К., Доброшинська Д., Іваніцька В., Кізюн М., Мороз Л., Музика Ю., Шишко Я., Конарєва В. (24 гр.) та студенти бібліотечної і режисерської спеціальностей: Михайловська І., Погомій Х., Боінчан А., Бондарчук Л., Гаврилюк А., Задойний О., Карпенко К., Козлов В., Харкавлюк А. (250 гр.).

До Дня пам'яті жертв голодоморів проведено конкурс рефератів, політичних плакатів та організовано виставку творчих робіт. Переможцями конкурсу стали студенти: Підлужна Х. (267 гр.), Залевська Б. (228 гр.), Григорків Ю. (24 гр.). Кращі роботи політичного плакату  – роботи студентів Клевицького О., Підлипчука О., Баліцької К. (267 гр.), Кіржайкіної Д. (150гр.).

 

Відвідали Кам`янець-Подільський міський архів

заняття-екскурсія

 

Відвідали Кам`янець-Подільський міський архів

25 листопада для студентів 350 групи спеціальності «Бібліотечна справа» викладачем циклової комісії бібліотечних дисциплін Костюк В.М. проведено  заняття-екскурсія з навчальної дисципліни «Архівознавство» на базі Кам`янець-Подільського міського архіву. 

Заступник начальника з використання документів Національного архівного фонду Маслянко Оксана Іванівна провела оглядову екскурсію, під час якої познайомила з історією архіву, напрямами його діяльності, складом документів та організацією їх зберігання. Студенти мали змогу переглянути архівні документи, поспілкуватися з працівниками установи та усвідомити якою важливою є праця фахівців архіву, які кожному документу приділяють особливу увагу та забезпечують його зберігання для майбутніх поколінь.

Творці математики з України

Інформаційна година


Творці математики з України 

23 листопада відбулася інформаційна година «Творці математики з України». Організатор заходу – Деркач Л.С., голова циклової комісії загальноосвітньої підготовки.

В програмі заходу:

ü «Визначні вчені математики». Вступне слово (Дерчак Л.С.)

ü повідомлення студентів 14 групи про визначних вчених-метематиків:

Остроградський М.   - геніальний український математик (Зуляк Н.)

Вороний Г. – творець геометрії чисел (Лужанська Н.)

Чайківський М. – професор математики, професор термінології (Чубар І.)

Зарицький М. – педагог з великої літери (Дембіцький Д.)

Левицький В.  -  доктор філософії (Пшенишнюк В.)

Кравчук М. –математик широкого масштабу (Чубар І.)

Банах С.  – засновник Шкодцької математичної школи (Боярська В.)

Улам С. – творець теорії керованих термоядерних реакцій (Рентюк М.)

Чеботарьов М. – математик з рідного міста (Польнюк К.)

ü перегляд слайд-презентацій про вчених-математиків

ü презентація газети «Видатні українські вчені» та плакату «Цариця математика» (студенти 167 групи)

Захід сприяв активізації українознавчої спрямованості викладання предмету «Математика» та національно-патріотичном

  • 20-11-2015, 16:28
  • 1901
  • 0

Україна – територія гідності та свободи

Інформаційна година

        

Україна – територія гідності та свободи

День Гідності та Свободи відзначається  за указом Президента України від 13 листопада 2014 року «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження і донесення до сучасного та майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також віддання належної поваги патріотизму і мужності громадян, які восени 2004 року та  в листопаді 2013 року – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та  її європейського вибору».

20 листопада, напередодні свята, в бібліотеці коледжу відбулась інформаційна година «Україна – територія гідності та свободи». Бібліотекар Владика Л.І. ознайомила присутніх з текою інформаційних матеріалів «Герої Небесної Сотні» та  тематичною полицею «Сильна Україна – найкращий пам’ятник героям», на якій представлені матеріали про героїв України та героїв-земляків Хмельниччини, які приймали участь у протестних подіях на Майдані (2013-2014 рр.). Викладач соціально-економічних дисциплін Розумовська Р.М. у своєму виступі відтворила хроніку подій Помаранчевої революції (2004 р.) та революції Гідності (2013-2014 рр.). Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували всіх, хто постав на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору.

Захід сприяв піднесенню патріотичного духу студентів, донесенню їм об’єктивн

Про Голодомор із скорботою

Інформаційна година

 

Про Голодомор із скорботою

В останню неділю листопада Україна відзначає 82-і роковини Голодомору та вшановує пам’ять жертв цієї страшної трагедії українського народу.

20 листопада студенти 350 групи спеціальності «Бібліотечна справа» Кізюн Юлія, Андрухова Ольга, Думанська Юлія, Рабцун Юлія, Шумеляк Руслана, Поян Анастасія та Стельчук Юлія провели інформаційну годину пам’яті  жертв Голодомору «Розп’ята душа на Хресті Всевишньої печалі».  для студентів 167 та 467 груп спеціалізації «Кіно-, фото-, відеосправа». Ведучі заходу навели факти  про трагічні події тих днів, представили відеоматеріали, декламували поезію та вшановували пам’ять жертв геноциду хвилиною мовчання.

Кізюн Юлія оформила інформаційний стенд на тему Голодомору,  Шумеляк Руслана презентувала  книжкову  поличку «Невиплакані сльози України», на якій були представлені документальні, краєзнавчі та художні видання. Особливу увагу було звернено на книги «Розп’яте голодом Поділля» та   «Голод на Поділлі», які містять документальні матеріали про політичні мотиви, причини, перебіг та наслідки голодомору на Поділлі.

Подібні заходи формують у молоді почуття національної свідомості та історичної пам’яті. Ми не повинні забувати ці трагічні сторінки минулого, щоб вони не повторилися у майбутньому.

Майстер-клас від методистів

Заняття-практикум

 

Майстер-клас від методистів

Відбулося заняття-практикум на базі організаційно-методичного відділу Кам’янець-Подільської центральної районної бібліотеки для студентів 350 групи з навчальної дисципліни «Управління діяльністю бібліотек» (викладач – Павлюк О.Я.)

Працівники Тимчук Г.А., провідний методист, методисти Лук’янчук О.Є. та Каратьєва Н.О. провели для студентів майстер-клас з впровадження сучасних форм підвищення фахового рівня сільських бібліотекарів. Відеопрезентації, альбоми, матеріали з досвіду роботи, методичні консультації та інформаційні тематичні теки вдало доповнили змістовні повідомлення методистів.

Від студентів..., про студентів...,

для студентів...!

Цикл заходів до  Міжнародного дня студента та

25-річчя студентського самоврядування

 

Від студентів..., про студентів..., для студентів...!

У святково прикрашеному фойє коледжу у музичному супроводі  оркестру ду-хових інструментів студентів зустрічали викладачі комісії культурологічних дисциплін Вергун А.І., Лугачова Н.Г., Яворницька Н.О. та вручали їм перепустки на святкову дискотеку.

У центрі міста було проведено святковий флешмоб “У ритмі студентського серця”, в якому взяли участь творчі колективи коледжу:  оркестр духових інструментів, вокальний ансамбль, студенти спеціальності “Хореографія”. Захід було проведено з метою популяризації творчих спеціальностей коледжу.

Театралізований тематичний концерт “Від студентів..., про студентів..., для студентів...!” розпочався з урочистостей з нагоди 25-річчя з часу створення студентської ради. Павлюк О.Я. здійснила екскурс в історію студентського самоврядування та презентувала новий склад студентської ради з показом відеослайдів. Зі словами привітан-ня до студентів звернулися директор коледжу Нижник С. В., директор департаменту гуманітарної політики Кам'янець-Подільської міської ради А. Кузема, начальник управління культури і туризму Кам'янець-Подільської міської ради П. Гаврилюк та нагородили грамотами і подяками студентів-учасників студентської ради. У театралізованому тематичному концерті взяли участь запрошені гості - випускники коледжу: Пивоварова А., Белеуш А., Фокшек О., Гончарова С., Кукурудза Р., Пухкий В., комік-гурт “Смайлик” (Дубінський Р., Падура Р., Цимбалістий А.), Гаврилюк П. та Чорній А. У святковій програмі високу виконавську майстерність та віртуозність продемонстрували викладачі коледжу: Боднар О.Л., Свідерський М.О., Воробйова О.С., Котюк О.Р., Пшинешнюк С.С., Хіміч О.В. Музичні привітання супроводжувались демонстрацією відеороликів  “З Міжнародним днем студента”, “Я дочекаюсь тебе”, “Як викладачі були студентами”, “Студенти бувають різні”, “Як навчаються майбутні зірки”, “Як провели День студента”. На заключення концертної програми прозвучало музичне вітання “А ми бажаємо вам добра” у виконанні вокального ансамблю (керівник - Ме-чак Л.М.). Ведучі театралізованого тематичного концерту: викладачі - Семенків І.А. (режисер-постановник) та Бойчук Т.В., студенти - Клімов О.(350 гр.) та Тимошенко К. (4235 гр.).

  • 17-11-2015, 13:48
  • 1739
  • 0

День студента — “професійне”

свято студентства

Інформ-реліз. Святкові привітання


День студента — “професійне” свято студентства

17 листопада – Міжнародний день студента, свято всіх, хто вчився, вчиться та навчає, це “професійне” свято студентства, яке у всі роки було і за-лишається найбільш прогресивним прошарком суспільства.

Студенти коледжу – майбутні фахівці культурно-мистецької галузі, творчі, ініціативні, активні учасники конкурсів. Фестивалів, молодіжних та громадських рухів. Найактивніші з студентів беруть участь у роботі Ради студентського самоврядування, яка діє в коледжі 25 років і є школою лідерс-тва, має свої традиції та ініціює цікаві творчі справи-проекти.

У 2015-2016 н. р. головні підрозділи студентської ради очолюють: Григорків Ю. (студентський директор), Мостепанюк Р. (голова старостату), Тимошенко К. (голова студентської ради гуртожитку). В складі їхніх команд активно працюють Монько У., Хітрова О., Тимчук Д., Зелінська А., Верен-чук А., Вергун Д., Боднар В., Білоус Т., Сеник А., Раїнчук І., Тимінський М., Поян А.. Атуліна М., Рудько С. Творчі справи, які вони здійснюють, є продо-вженням традицій студентських лідерів-попередників та новим, креативним підходом до організації студентського життя в коледжі.

Згадали як директорували

Презентації ювілейної експозиції

 

Згадали як директорували

17 листопада під час святкування Дня студента в музеї коледжу відбулася презентація ювілейної експозиції, присвяченої відзначенню 25-ої річниці з часу створення ради студентського самоврядування. Серед почесних гостей презентації – Кузема О.Л., директор департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради.

Зі спогадами про роботу на посаді студентських директорів поділилися Кукурудза Р. (2006 р.) та Пивоварова А. (2010 р.), а активні учасники студентського самоврядування  - Гаврилюк П., Гончарова С., Черній О. (нині відомі керівники галузі та творчих колективів міста і району) згадали про творчі справи студентських дирекцій, які вони ініціювали та в яких брали участь.

20 листопада музей відвідав студентський директор Греськов Т. (2006-2008 рр.). Він зустрівся з  студентським директором Григорків Ю., представниками студентської ради коледжу та розповів як набуті навички на посаді студентського лідера допомагають йому сьогодні у професійній діяльності, адже він – представник прес-центру Прем’єр-міністра України.

 

  • 17-11-2015, 10:28
  • 1701
  • 0

Шановні студенти!

 

Шановні студенти!

Прийміть найщиріші вітання з “професійним” святом!

Це свято зближує та об’єднує молодих людей усього світу. Це день студентської солідарності, що не має меж та кордонів, а також символізує об’єднання всіх, хто прагне до вершин знань, суспільного самоутвердження та прогресивних змін.

Студенти завжди були авангардом української молоді. Саме від вашої небайдужої життєвої позиції, активної участі у суспільних перетвореннях великою мірою залежить майбутнє нашої держави. 

Бажаємо вам успіхів у навчанні, нових творчих досягнень, щастя, злагоди й любові!

 

25 успішних кроків студентської дирекції

До ювілею з часу створення

 

25 успішних кроків студентської дирекції

День студента – це свято всіх студентів коледжу. В коледжі створена  Рада студентського самоврядування, яка є лідером студентського колективу і об’єднує навколо себе творчі неординарні особистості, ініціює проведення творчих справ та дозвіллєвих заходів, а головне  є захисником прав та інтересів студентів.

За традицією напередодні Міжнародного Дня студента в коледжі проводяться Дні студентського самоврядування,  презентується склад студентської дирекції, організовуються урочистості та розважальні заходи.

Студентська рада коледжу створена 25 років тому і має свою історію та традиції святкування. Озираючись  на прожиті роки слід відзначити, що впродовж цих років змінювалась форма студентського управління та його лідери, але з кожним роком студентське самоврядування вдосконалювалось, наповнювалось новим змістом, розширялась його сфера дії, проте незмінним залишалось його гасло «Через інтереси студентів, силами самих студентів».

Йшли роки, змінювались студентські директори та їх команди, але кожна з них залишала в історії навчального закладу свій власний неповторний слід, низку цікавих заходів та корисних справ. Кожен  студент-лідер був особистістю, мав власний імідж та авторитет.

Леонід Кондратюк перший студентський лідер, який знаменитий ще і своєю платформою «Директор на один день», яка була прийнята студентською дирекцією і мала на меті – формувати організаторські навички студентів, враховувати вміння співвдносити власні інтереси з бажанням інших, прагнення працювати в колективі, навчити проявляти ініціативність та відчувати відповідальність за доручену справу.

Розпочату справу активно продовжили команди студентських директорів – Сергія Якимчука,  Олександра Гнітецького та Олександра Омецінського. Найважливішим в їхній діяльності була організація команди КВК, її гучна перемога в міському конкурсі та заслужена першість на обла

Що таке толерантність?

Інформаційна година

 

Що таке толерантність?

16 листопада викладачами іноземних мов проведене засідання клубу «Поліглот» присвячене Міжнародному дню толерантності.

В програмі заходу:

ü «Виникнення  ООН та впровадженням Дня інформації про розвиток», історичний екскурс (Стрельчук Л.І.);

ü «Передумови проголошення Декларації принципів толерантності», інформаційне повідомлення та тестування студенів «Наскільки ви толерантні?» (Бурячок Н.В.);

ü презентація тематичних стінгазет (Крючкова О.Р.);

ü перегляд короткометражного фільму про толерантність та відеоролику «Толерантність навколо нас». 

Активну участь у проведенні заходу взяли студенти Зуляк Наталя та Чубар Іванна (14 ґр.), Михайловська Інна (250 гр.), Кізюн Юлія, Думанська Юлія, Кравчук Олександра, Гриневич Дарина (350 гр.), Завалецька Дар’я, Сікора Оксана, Люлько Анастасія, Коржинська Альона (167 гр.). Розповіді викладачів та студентів супроводжувались інформаційними слайдами.

Цитати відомих письменників та філософів, тематичні стінгазети, цікава та змістовна інформація сприяли моральному та естетичному вихованню студентів.