- 25-12-2015, 14:50
- 1518
- 0
Перемоги студентів
в обласних конкурсах з української мови
У грудні відбулися обласні конкурси та олімпіади з української мови, в яких взяли участь студенти коледжу, а саме:
- 14.12.2015 відбувся обласний етап V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому взяла участь Хітрова О., студентка 4235 групи (викл. Богуцька Н. С.) та посіла ІІІ місце;
- 16.12.2015 відбулася обласна олімпіада з української мови, в якій взяла участь Вергун Д., студентка 267 групи (викл. Чорна Н. П.);
- 21.12.2015 відбувся ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в якому взяли участь Ільєва О., Зуляк Н., студенти 14 групи, Вергун Д., студентка 267 групи (викладач Чорна Н. П.), у якому Зуляк Н. посіла ІІІ місце.
Щиро вітаємо наших студентів та їх викладачів з перемогою
в престижних конкурсах з української мови!
- 25-12-2015, 14:32
- 1661
- 0
Поділля – їх колиска і доля
Музейна експозиція
В навчальному корпусі № 2 що знаходиться за адресою пров. Круглий, 5, і в якому сьогодні навчаються студенти спеціальності «Бібліотечна справа» та «Народна художня творчість» (спеціалізація «Видовищно-театралізовані заходи») створено музейний куточок «Поділля – їх колиска і доля».
В музейній експозиції, яка діє на базі кабінету «Бібліотечного краєзнавства» (завідувач Павлюк О.Я.) зібрані документальні джерела та інформаційні підбірки і історії будівлі та про визначних особистостей, доля яких пов’язана з нею.
Візуальному сприйняттю інформації сприяють книжково-ілюстративна виставка «Суцвіття творчих імен», тематичні стенди: «Біографія будинку», «Володимир Свідзінський – визначний український поет-модерніст», «Ольга Мак – українська письменниця діаспори», «Тамара Сис-Бистрицька – подвижниця краєзнавства», «Олександр Грен – художник-кам’янчанин» та меморіальна дошка Володимиру Свідзінському (на фасаді будинку).
- 24-12-2015, 14:38
- 1413
- 0
В гостях у Попелюшки
Святкова новорічна програма для дітей працівників коледжу
24 грудня відбулася святкова новорічна програма «У гостях у Попелюшки». Організатори заходу – Яворницька Н.О., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін.
На свято завітали діти та онуки працівників коледжу. Для Діда Мороза вони співали, танцювали, декламували вірші, вражаючи своїм артистизмом та показали, що вони не менш талановиті як їх батьки. Веселий сміх, не підступна дитяча радість переповнювали зал, а красуня-ялинка, новорічне дійство з Попелюшкою та її друзями, цікаві новорічні конкурси та розваги зробили свято для малечі неповторним.
- 23-12-2015, 16:41
- 1578
- 0
Феєрія танцю
Відкритий екзамен з композиції
та постановки танцю
23 грудня відбувся відкритий екзамен з «Композиції та постановки танцю» студентів 34 групи, клас викладача Чорнобиля В.В.
В програмі екзамену:
хореографічні композиції
- «Патріоти України» (постановка Атаманюка Н. та Мостовича Ю.)
- «Кожному своє» (постановка Ямчук В.)
- «Подоляночка» (постановка Головишиної А.)
- «Кам’янецькі парубки» (постановка Городецького Н. та Тирчика П.)
- «Молдавські гуляння» (постановка Шимкової М. та Гнатовської А.);
- «Веснянки» (постановка Борбонюк Л.)
- «Ми – моряки» (постановка Дудка О. та Кучменка П.)
- «На вечорницях» (постановка Гринькевич О. та Дудка С.)
фрагмент закарпатського танцю «Рахівчанка» (постановка Крачковської О. та Іванова О.)
циганський танець «У полоні кохання» (постановка Волкової Ю. та Веселовської М.).
У перервах між танцювальними номерами своє мистецтво глядачам дарували студенти Гелецька В., Арчаковська З. (328 гр.); Тхожевський А., Клеба А. (123 гр.); Стоновський А., Мазур Н. (4235 гр.); Сеник А. (313 гр.). Екзамен продемонстрував високий виконавський рівень студентів, їх умін
Мистецькі досягнення студентів
Кам’янець-Подільського національного
університету імені Івана Огієнка
23 грудня відбувся концерт-звіт студентів музичного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. В концертній програмі звучали твори українських та зарубіжних композиторів-класиків. Усі учасники заходу показали високий рівень виконавської майстерності. Глядацька аудиторія – студенти музичних спеціальностей бурхливими оплесками зустрічали колишніх випускників коледжу М.Кремінського, М.Головатюка, А.Гуцал та О.Воєводу та їх викладачів, теж випускників коледжу – професорів Печенюк М.А., Мариніна І.Г. та викладача Хмелюка М.О.
Студенти коледжу отримали добру нагоду побачити творчий «продукт» вишу та визначитись із обранням місця для продовження навчання. Тож сподіваємося, що давня професійна дружба нашого навчального закладу з національним університетом імені Івана Огієнка буде продовжуватись та виростати у спільні творчі мистецькі проекти та заходи.
- 23-12-2015, 14:53
- 1145
- 0
Гості музею – викладачі та студенти
Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка
23 грудня після концерту-звіту студентів музичного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка музей коледжу відвідали викладачі вишу – випускники нашого навчального закладу – професори Печенюк М.А., Маринін І.Г. та викладач Хмелюк М.О. а також випускники – нині студенти університету Кремінський М., Головатюк М., Гуцал А. та Воєвода О.
Вони оглянули музейні експозиції, поспілкувалися та залишили в книзі відгуків теплі спогади про роки навчання у нашому навчальному закладі.
- 21-12-2015, 13:52
- 1261
- 0
Знання, традиції, культур –
примножуємо і бережем!
Конкурс професійної майстерності
21 грудня відбувся конкурс професійної майстерності «Знання, традиції, культур – примножуємо і бережем!». Організатори заходу - Григорків Л.А., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін та Бойчук Т.В., викладач циклової комісії видовищно-театралізованих заходів та студенти 4235 групи.
В конкурсі взяли участь студенти різних спеціальностей. Учасники були поділені на команди: «Народжені перемагати» (Годлівський Г., Турик І., Мазур Н., Сеник А., Волощук П.) та «Всі дівчата, як дівчата, ну а ми найкращі». (Машталір А., Федорович О., Косарєва Н., Сеник А., Мостепанюк Р.). В народознавчому блоці, який складався з конкурсів: «Нового навчався, а старого не цурайся», «Одна голова добре, а п’ять краще», «Легше на душі стане як пісня до твого серця загляне» студенти продемонстрували знання з народознавства, фольклору, традицій та звичаїв українського народу. У конкурсах культурологічного блоку: «Культурологічний бліц», «Величне мистецтво гармонії звуку» «Відчуй себе генієм пензля» учасники показали знання з історії своєї держави та теорії культури. Останній блок у програмі був побудований з теорії та методики організації культурно-дозвіллєвої діяльності і складався із креативних конкурсів: «З півслова», «Арт-постер», «Універсальний солдат дозвілля». Конкурсна програма була цікавою і надзвичайно веселою. Всі команди показали себе як найкраще, але все ж таки кращою виявилась команда дівчат, яка отримала перемогу.
Участь у конкурсі продемонструвала уміння студентів працювати у команді, їх згуртованість та творче вирішення конкурсних завдань.
- 18-12-2015, 15:54
- 1594
- 0
Суцвіття творчих імен
Презентація віртуальної книжкової виставки
18 грудня студенти ІІІ курсу спеціальності «Бібліотечна справа» (викладач: Никитюк С. С.) на підсумковому занятті з навчальної практики представили віртуальну книжкову виставку «Суцвіття творчих імен», яка знаходиться у кабінеті «Бібліотечне краєзнавство».
Вас, звичайно, зацікавить, що таке віртуальна виставка? Віртуальна виставка – це можливість у будь-який момент при наявності мережі Інтернет, вдень або вночі, не залишаючи домашнього затишного крісла, познайомитися з цікавими книгами. Потрібно просто зайти на сайт бібліотеки. Якщо вас зацікавить виставка, яку ми презентували, то ви зможете у будь-який час її ще раз переглянути на сайті нашого коледжу.
Дана виставка складається із 5 розділів. Розділ 1 «Поділля - їх колиска і доля» презентували Андрухова Ольга та Стрельчук Юлія. Розділ 2 «Гроно калинове» представили Кізюн Юлія та Рабцун Юлія. Поян Анастасія познайомила з матеріалами, які представлені в розділі 3 «Володимир Свідзінський – син подільської землі». Думанська Юлія у розділ 4 «Майстри пензля» розповіла про художників подільського краю, зокрема, про Олександра Грена. Розділ 5 «Фольклорні ба
- 17-12-2015, 13:26
- 1575
- 0
Свято наближається
Новорічна дискотека
17 грудня Радою студентського самоврядування (студентський директор – Григорків Ю. Т.) проведено новорічну дискотеку «Свято наближається».
Новорічні розваги підготували студенти: Федорович О., Монько У., Тимінський М., Поліщук А., Білоус Т. (467 гр.); Веселовський В., Якимчук П. (418 гр.); Тимошенко К. (4235 гр.) Сеник А., Машталір О.. Скрипник А., Слободян В. (313 гр.); Чорпіта П. (228 гр.).
Святково прикрашена зала, красуня-ялинка, веселі конкурси, запальна музика, цікаві розваги та хороший настрій створювали новорічну атмосферу та відчуття наближення Нового 2016 року. А у створеній студентами 467 групи спеціалізації «Кіно-, фото-, відеосправа» фотозоні можна було зробити світлину на пам'ять.
- 16-12-2015, 14:57
- 1220
- 0
Знайомство з фондом рідкісних та цінних книг
Практичне заняття на базі бібліотеки
16 грудня на базі Кам’янець-Подільської міської центральної бібліотеки викладачем Булаєнко В.О. проведено заняття з дисципліни «Основи документознавства» в групі 150 спеціальності «Бібліотечна справа». Студенти ознайомилися з фондом рідкісної та цінної книги, довідковими виданнями 19 ст.: «Энциклопедический Словарь Ф.А.Брокгауза и И.А.Ефрона» (1891-1903), «Энциклопедический словарь Гранат» (1891-1903), найбільшим виданням «Національний атлас України», книгами-мініатюрами.
Завідуюча відділом «Організації та використання єдиного фонду МЦБС» Марія Корчук розповіла про особливості роботи з даними виданнями.
- 16-12-2015, 14:27
- 1418
- 0
Чай із ароматом книги та кіно
Дегустація
16 грудня у бібліотеці коледжу було проведено підсумкове заняття з навчальної практики студентів 250 групи спеціальності «Бібліотечна справа» (викладач Никитюк С. С.). Студенти підготували оригінальну форму бібліотечного заходу – дегустацію «Чай із ароматом книги та кіно», поєднавши таким чином популяризацію книги, інформацію про історію кінематографа і українське кіно з чайною церемонією. Присутні на дегустації студенти ІІІ курсу спеціальності «Бібліотечна справа» та першокурсники спеціалізації «Кіно-фото-відеосправа» переглянули уривки з кінофільмів «Велике пограбування», «Земля» О. Довженка, «Тіні забутих предків» С. Параджанова, познайомилися з літературними творами, які знайшли своє продовження в екранізації. Великий інтерес викликало відео «Фільми, які знімалися у Кам’янці-Подільському». Розповіді студентів вдало доповнили книжкові виставки «Її величність Книга, його високість Кіно» та «Чай – напій натхнення».
Подібні заходи сприяють формуванню у майбутніх бібліотекарів професійних, організаторських знань, вмінь та навичок.
- 16-12-2015, 14:25
- 1499
- 0
Заболіло слово – плакала душа
Академічний показ з режисури та акторської майстерності
Не перестають дивувати студенти спеціалізації "Видовищно-театралізовані заходи". Під час академічного показу з режисури та майстерності актора "Заболіло словом - плакала душа", який відбувся 16 грудня студенти-третьокурсники Головата О., Гриневич Д., Гуменюк С., Драгомерецький С., Дудко І., Зелінська А.,Клімов О., Ковалишен Р., Кравчук О., Підгурська Н., Шаховал Д. (350 гр.) читали драматичні монологи. Репертуар - одинадцять уривків з творів У.Шекспіра (який же театр без Шекспіра?), Б.Шоу, Жана Кокто, М.Кропивницького, Максима Горького (хоч пролетарський письменник нині не в моді, але "На дні" - глибока психологічна драма на всі часи), сучасних українських драматургів. Логічно довершена, продумана до дрібниць композиція, майстерне використання декорацій, лаконічне освітлення, віртуозна гра акторів, глибина і актуальність піднятих тем тримали глядачів в напрузі до останніх акордів. Бурхливі оплески і квіти - цілком заслужена нагорода. Сьогодні ще раз пересвідчились у різнобічності таланту наших студентів та професійній майстерності художнього керівника курсу Семенків І.А.
- 16-12-2015, 14:21
- 1202
- 0
Світ через об’єктив
Презентація фотовиставки та гостини до
Всесвітнього дня кіно
16 грудня тепла душевна атмосфера панувала на гостині з нагоди Всесвітнього дня кіно "Світ через об'єктив", організованій викладачами та студентами спеціалізації "Кіно-, фото-, відеосправа". Ми згадали основні віхи історії становлення спеціалізації, викладачів, які стояли біля її витоків в нашому навчальному закладі, переглянули кращі творчі роботи студентів, біля яких навіть поряд не стояли деякі оскароносні голівудські "шедеври". Особливо цей день запам'ятається першокурсникам - їх сьогодні урочисто посвятили в студенти і передали на збереження реліквію - кінокамеру, з якою робили кроки на шляху до майстерності перші студенти спеціалізації в далекому 1993 році.
- 14-12-2015, 22:34
- 1615
- 0
Чарівні звуки фортепіано
Концерт фортепіанної музики циклової комісії
фортепіано та концертмейстерства
14 грудня відбувся концерт фортепіанної музики «Чарівні звуки фортепіано». Організатори заходу – циклова комісія фортепіано та концертмейстерства (голова комісії – Нелюбова Т.Б.). Ведучі заходу – Рудько С. та Головач Д. (418 гр.).
В концертній програмі брали участь: Головач Д. (418 гр.), Юрчук О. (213 гр.), Табельський С. (318 гр.), клас викладача Воробйової О.С.; Струк К., Кавуля М. (118 гр.), Турик І. (4235 гр.), клас викладача Котюка О.Р.; Лискун Я., Магура В. (228 гр.), Боднар В., Слободян В. (313 гр.), Сиван Р. (328 гр.), клас викладача Нелюбової Т.Б.; Конфедерат Б. (123 гр.), Белендюк А. (328 гр.), Кирилов В. (4235 гр.), клас викладача Москвічової О.О.; Гнатюк К. (313 гр.), Мостепанюк Р. (418 гр.), Рабцун О. (4235), клас викладача Тараненко П.А.; Малінський М. (4235 гр.), клас викладача Пуги Н.О.; Ширяєва Ю. (118 гр.), Головатий І. (328 гр.), клас викладача Чіненкової А.М. та Сирота О.М. – викладач циклової комісії фортепіано та концертмейстерства, яка виступила як соліст-виконавець.
Захід сприяв художньо-естетичному вихованню студентів та удосконаленню їх виконавської майстерності.
- 14-12-2015, 22:20
- 1253
- 0
Хто ж ти, Райнер?
Літературний портрет
14 грудня викладачем німецької мови Бурячок Н.В. проведено відкрите засідання клубу «Поліглот», присвячене 140-річчю від дня народження відомого австрійського письменника Р.М.Рільке.
У програмі заходу:
- «Вічний мандрівець Рільке», вступне слово (Бурячок Н.В.);
- «Орфей ХХ століття», відеопрезентація про життєвий та творчий шлях письменника (ведучі Чубар І., Свіровський В., 14 гр.);
- «Поезії Рільке, покладені на музику», перегляд відеокліпів;
- Декламування поезій (Поян А., Шумеляк Р., 350 гр.; Магера А., Чубар І. 14 гр.; Ільєва О., 150 гр.; Михайловська І., 250 гр.);
- «Хто ж ти, Райнер?», перегляд книжкової полички (Поян А. 350 гр.)
Тематично оформлена аудиторія, відео- та аудіопрезентації, декламування поезій сприяли поглибленню знань із зарубіжної літератури, німецької мови та художньо-естетичному вихованню студентів.
- 14-12-2015, 14:29
- 1463
- 0
Мужність і біль Чорнобиля
Огляд тематичної полиці
14 грудня в бібліотеці коледжу проведено огляд тематичної полиці «Мужність і біль Чорнобиля» з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Бібліотекар Владика Л.І. презентувала книги, інформаційну підбірку матеріалів, фотодокументи та зразки сценаріїв із вшанування героїв Чорнобиля. На завершення заходу від імені всіх присутніх заявила: «Ми висловлюємо щирі слова вдячності всім ліквідаторам за їх героїзм, мужність і самопожертву. Наша повага і шана тим, щодня бореться із страшними хворобами та наслідками, які викликані катастрофою. Чорнобиль для нас ніколи не стане минулим і не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які пройшли через усі кола ядерного пекла. Багато з цих людей не дожили до теперішніх днів, задля збереження життя і здоров’я майбутніх поколінь. Низький уклін усім тим, хто ліквідовував наслідки аварії на Чорнобильській атомній станції та будував об’єкт “Укриття»! Подвиги цих людей навічно залишаться в нашій пам’яті».
- 14-12-2015, 13:29
- 1130
- 0
Вклоняємося вашому подвигу
Цикл заходів
14 грудня відбувся цикл заходів до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС:
- “Мужність і біль Чорнобиля”, огляд книжкової полиці в бібліотеці;
- “Вклоняємося вашому подвигу”, година пам’яті біля пам’ятника ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС;
- “Чорнобиль: пам'ять про подвиг”, презентація підбірки сценаріїв для студентів-випускників в кабінеті культурологічних дисциплін;
- розпочата робота над відеорепортажем за спогадами Гребенюка В. М., викладача-ветерана, учасника ліквідації аварії на ЧАЕС.
- 11-12-2015, 22:18
- 1685
- 0
Андріївські вечорниці у
«Подільській світлиці»
Участь у презентації музейної експозиції
11 грудня у міській картинній галереї відбулося відкриття музейної експозиції «Подільська світлиця», в якому взяли участь студенти під керівництвом Ляшук Т.Є., Яворницької Н.О., викладачів циклової комісії культурологічних дисциплін.
Студенти Мостепанюк Р., Котик В., Косарєва Н., Ковальчук А., Кульчицька Т., Самарук О., Веселовський В., Якимчук П. (418 гр.); Сеник А., Раїнчук І., Богайчук О., Головко Б., Годліський Г. (4235 гр.); Атуліна М. (328 гр.) представили обряд проведення Андріївських вечорниць – одного з найулюбленіших свят української молоді.
Захід сприяв національно-патріотичному вихованню студентів та закріпленню їх умінь з організації культурно-дозвіллєвих заходів.