Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (5)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за Січень 2016 року
 • 27-01-2016, 10:31
 • 1354
 • 0

Бій під Крутами

Інформаційні матеріали


Бій під Крутами

Історія бою під Крутами у січні 1918 року та

умови Брест-Литовського мирного договору.

Утворення Української Народної Республіки (ІІІ Універсал Української Центральної Ради від 20.11.1917) та проголошення її повної незалежності від Росії (ІV Універсал Центральної Ради України від 22.01.1918) стали закономірними етапами відновлення втраченої української державності. Водночас умови для розбудови Української держави були вкрай несприятливі: спричинені війною розруха та хаос, серйозні прорахунки керівництва молодої держави у сфері військового будівництва, поширення оманливих більшовицьких ідей серед значної частини населення. Але головною загрозою була політика Радянської Росії, яка не могла змиритися з існуванням  самостійної України.

Бій під Крутами є епізодом радянсько-української війни, яка розпочалася внаслідок проголошення 12 грудня 1917 року у Харкові Української Радянської Республіки, яку підтримала більшовицька Росія та надала військову допомогу. Під командуванням В.Антонова-Овсієнка 30-тисячне угрупування «Радянських військ Півдня Росії» були направлені на столицю Української Народної Республіки - Київ - залізничною колією «Харків-Полтава-Київ». Водночас із північного сходу у напрямку Курськ-Бахмач-Київ наступав загін М.Муравйова.

Ситуація ускладнилася тим, що в ніч на 29 січня у Києві розпочалося спрямоване проти Української Центральної Ради повстання на заводі «Арсенал», тому збройні сили УНР були направлені на придушення антиукраїнського виступу.

 • 25-01-2016, 13:16
 • 3890
 • 0

Історія створення, становлення і

розвитку циклової комісії хореографічних дисциплін

та спеціальності "Хореографія"

                     

Із історії хореографічнго відділу

Хореографічне мистецтво на Поділлі - окремий пласт народної культури, яке необхідно вивчати, досліджувати, відроджувати і розвивати. Саме з цією метою за рішенням педагогічної ради  Кам’янець-Подільського  культурно-освітнього училища, в 1967 році, створюється циклова комісія хореографічних дисциплін і відкривається хореографічна спеціалізація. Ініціатором створення її став відомий на Поділлі знавець народної хореографії Василь Палій. Він і очолив циклову комісію хореографічних  дисциплін училища. Пізніше керівниками цієї комісії були Таїсія Манькевич (1973-1976 рр.), .- Жанна Колногузенко (1976 -1979рр.), 1979 - 2002рр.- Петро Гаврилюк, 1997-1999рр. – Олександра Кучерява. З 2002 року комісію очолює заслужений діяч мистецтв України, відмінник освіти України, викладач-методист Володимир Чорнобиль.

До 1991 року термін навчання  в училищі становив три роки, а з 01.09.1991 року термін навчання становить чотири роки.

Після закінчення терміну навчання в училищі студенти отримували кваліфікацію: клубного працівника, керівника хореографічного колективу. З  1999 року студенти одержують дві кваліфікації: керівник аматорського хореографічного колективу та викладач фахових дисциплін. А кращим студентам, які беруть активну участь у роботі творчих колективів училища  присвоюється ще одна кваліфікація - артист ансамблю народного танцю.

Україно, соборна державо, сонценосна колиска моя

Година історичної пам’яті

 

Україно, соборна державо, сонценосна колиска моя

22 січня відбулася година історичної пам’яті «Україно, соборна державо, сонценосна колиско моя», присвячена Дню Соборності України та вшануванню героїв Крут. Організатор заходу – Розумовська Р.М., викладач циклової комісії соціально-економічних дисциплін. 

Студенти Булка О., Городова М., Григорків Ю., Доброшинська Д., Іваницька В., Кізюн М., Музичка Ю., Свідер Н., Шишко Я., (24 група) проінформували присутніх про історичні події пов’язані із  виборюванням українським народом своєї незалежності, згадали героїв, які боролися за волю і єдність України та хвилиною мовчання вшанували полеглих юнаків під Крутами. Інформаційні повідомлення супроводжувалися відеопрезентаціями та виданнями, представленими на тематичній полиці «Україно, ти через терни йшла до волі стільки літ». Фотозвіт про захід підготувала Вергун Д., студентка 267 групи. 

В цей день студенти коледжу взяли участь у загальноміській молодіжній акції «Україна єдина»

 • 22-01-2016, 10:13
 • 1927
 • 0

Одна єдина в моїм серці Україна

Огляд тематичної полиці до Дня Соборності

 

Одна єдина в моїм серці Україна

22 січня в читальному залі бібліотеки проведено огляд тематичної полиці «Одна єдина в моїм серці Україна» та перегляд документального відео-циклу «У пошуках істини…». 

Епіграфом до виставки стали слова: 

«Україно моя, мені в світі нічого не треба,

Тільки б голос твій чути і ніжність твою берегти…»

Андрій Малишко

 

З представлених матеріалів глядачів зацікавили теки: «Хай святиться ім’я твоє, Україно», «День Соборності України. День пам’яті героїв Крут», в яких зібрані сценарії, добірки цікавих фактів про Україну та її героїв. 

Гортаючи сторінки книг «Україна від найдавніших часів до сьогодення», «Я пізнаю світ: моя Україна», «Україна: моя країна», «Україна: наука і культура», «Мудрість віків», студенти поглибили свої знання з історії України та прониклись патріотизмом, гордістю за героїв Крут та патріотів батьківщини

 • 21-01-2016, 12:59
 • 2413
 • 0

Господарська діяльність 

Бабчук Олександр Миколайович

заступник директора з адміністративно-господарської роботи


Господарська діяльність


Господарську діяльність коледжу очолює Бабчук Олександр Миколайович, заступник директора з адміністративно-господарської роботи.

Комфорт, затишок та технічне обслуговування коледжу забезпечують завідувачі господарством навчальних корпусів: Комарницька Ніна Дмитрівна, Мозгін Сергій Йосипович, Мороз Галина Степанівна; вахтери: Попель Наталія Вікторівна, Григорчук Людмила Олександрівна, Парішкура Галина Володимирівна, Парішкура Олександр Андрійович; прибиральниці: Весела Ніна Григорівна, Гладишева Альбіна Петрівна, Залевська Катерина Михайлівна, Мендерецька Ірина Федорівна, Сухорук Ніна Володимирівна, Шиндерук Марія Михайлівна, Теніховська Людмила Михайлівна; сантехнік – Заходнюк Василь Іванович. 

Тепловий режим в зимову пору забезпечують оператори газогенераторної Проданюк Іван Іванович, Котик Віктор Анатолійович, Кушнір Іван Володимирович, Павлюк Валентин Іванович.

 • 21-01-2016, 12:55
 • 2025
 • 0

Бухгалтерія

Співачук Василь Володимирович,

головний бухгалтер


Бухгалтерія


Важливим структурним підрозділом навчального закладу є бухгалтерія, яку очолює головний бухгалтер Співачук Василь Володимирович. 

Працівники бухгалтерії Ірина Блащук, Людмила Комарницька, бухгалтери І категорії.

 • 21-01-2016, 12:16
 • 1631
 • 0

Павлюк Олександра Ярославівна

Павлюк Олександра Ярославівна

завідувач відділення, відмінник освіти України

 

Денне відділення

як структурний підрозділ коледжу

 

Денне відділення є одним  із структурних підрозділів коледжу з організації та здійснення контролю за освітнім процесом.

Безпосереднім організатором контролю на відділенні є завідуючий відділення. Основними напрямами діяльності є удосконалення, попередження, виявлення та усунення недоліків навчального процесу; пошук шляхів покращення роботи на відділенні; посилення відповідальності викладачів та студентів за результатами педагогічної та навчальної діяльності.

Особливе місце у роботі завідувача відділення займає контроль якості проведення навчальних занять викладачами, рівень абсолютної й якісної успішності студентів, відвідування навчальних занять студентами, виконання графіку навчального процесу, ведення навчальної та звітної документації, проведення екзаменаційних сесій.

Завідуючий відділення бере участь у методоб’єднаннях голів циклових комісій, засіданнях кураторів академічних груп, педагогічних радах з питання аналізу успішності студентів коледжу за результатами екзаменаційних сесій. 

Завідуючий відділення контролює виконання викладачами та студентами Правил внутрішнього розпорядку, відповідає за проведення батьківських зборів та зборів студентів коледжу за підсумками успішності в навчальних семестрах, виконує обов’язки члена стипендіальної комісії, готує пропозиції по відділенню щодо покращення осіітнього процесу, а також проводить виховну роботу з невстигаючими студентами та їх батьками.

Завідувач відділення організовує виховну роботу коледжу та контролює її виконання. Відповідає за роботу музею історї коледжу.

 

 Виховання особистості в коледжі – процес цілісний і безперервний

Виховна робота в коледжі здійснюється на засадах демократизму, використання виховного потенціалустудентського самоврядування і спрямовується на якісну підготовку, забезпечення гармонійного, цілісного розвитку особистості, здатної до самостійного мислення, суспільного вибору та життєдіяльності в самостійному житті.

В коледжі сформовано комплекс нормативно-правового і організаційно-методичного забезпечення функціонування системи виховання. Всі засоби виховного впливу спрямовуються на виконання концепції організаційно-виховної роботи Кам’янець-Подільського коледжу культури  і мистецтв.

Основними напрямами виховної роботи є забезпечення формування національної свідомості, виховання поваги до Конституції України, законів України, національної символіки; толерантної поведінки студента в соціальному середовищі; дотримання демократичних та морально-етичних цінностей; розвиток творчих здібностей; здатності адаптуватись до нових умов   у професійному середовищі та ринкових умовах сучасності; виховання  у студентів потреби й навичок безперервної самоосвіти і самовиховання як невід’ємного  елемента способу життя і самореалізації.

 • 21-01-2016, 12:09
 • 1861
 • 0

Корчук Віктор Миколайович

 Корчук Віктор Миколайович

завідувач навчально-виробничої практики

 

Практичне навчання як запорука підготовки 

кваліфікованого фахівця

 

Практика студентів Кам'янець-Подільського коледжу культури і мистецтв є невід’ємною складовою частиною освітньо-професійної підготовки фахівців, основним завданням якої є якість практичної підготовки випускників. 

За період навчання студентам закладаються основи практичних умінь і навичок, професійних якостей фахівця.

Навчальними планами коледжу заплановано проходження студентами навчальної, педагогічної та виробничої практик, а також визначено їх тривалість та терміни проведення. Для студентів всіх спеціальностей і спеціалізацій коледжу створено наскрізні програми практики, в яких передбачено засвоєння студентами певної системи фахових навичок на кожному з її  етапів.

 • 14-01-2016, 16:16
 • 820
 • 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Річний план закупівель на 2016 рік

 • 14-01-2016, 16:01
 • 1640
 • 0

"Подільська Маланка"

Другий фольклорний фестиваль

 

"Подільська Маланка"

14 січна в центрі міста на вулиці Соборній відбувся другий фольклорний фестиваль "Подільська Маланка", який організував департамент гуманітарної політики спільно з міським Будинком культури, об'єднанням підліткових клубів за місцем проживання та нашим коледжем. В театралізованому дійстві взяли участь студенти спеціалізації "Видовищно-театралізовані заходи" (керівник Бойчук Т.В.) та народний духовий оркестр (керівник Остап’юк Л.М.). 

«Свято «Подільської Маланки» - це дипломна робота нашої студентки-четвертокурсниці. Із захопленням працювали і займалися репетиціями майже всі режисери трьох курсів коледжу. Тому що Маланка – це наш карнавал, набагато кращий за американський Хеловін, традиції якого потрібно відроджувати. В роботі користувалися подільським автентичним матеріалом, але часткового  запозичили  якісь елементи свята в наших сусідів. Тому подільська Маланка трохи буковинська», - зізналася керівник театру «На Зарванській» Тетяна Бойчук.

«Плесо любові»

Вистава за мотивами гуцульських легенд

 

«Плесо любові»

Приємно бачити в коледжі майбутніх абітурієнтів. І вдвічі радісніше, коли до рідного навчального закладу не забувають дорогу випускники. Сьогодні колишні студенти спеціалізації "Видовищно-театралізовані заходи" прийшли з чудовим подарунком: зіграли виставу "Плесо любові" за мотивами гуцульських легенд. Глядачі були зачаровані талановитою грою акторів, переважна більшість з яких нині навчається в престижних мистецьких вузах країни. А випускники коледжу з вдячністю згадували своїх улюблених викладачів: Ольгу Козак, Інну Семенків, Віктора Ободовського, які відкрили їм шлях до великої сцени.

 

 • 02-01-2016, 13:37
 • 6906
 • 0

Бібліотека – інформаційний та просвітницький підрозділ коледжу 

 

Бібліотека – інформаційний та просвітницький підрозділ коледжу

Сьогодні, в добу комп’ютеризації, книга все ж таки залишається неоціненним скарбом, як джерело мудрості, знань, досвіду та фундаментом освіти; а бібліотеку, книгозбірню можна назвати основою цього фундаменту.

Освіта і бібліотека – ці два поняття невід’ємні одне від одного. Адже бібліотеки навчальних закладів зорієнтовані на задоволення потреб користувачів –викладачів, студентів і ріст професійної компетенції педагогічних  кадрів – теж у великій мірі залежить від бібліотекарів, від їхнього вміння спрямувати педагогів на вибір потрібної інформації.

Особливість інформаційної функції бібліотеки полягає в тому, що вона реалізується нею в тісній взаємодії з іншими суб’єктами інформаційного процесу, з використанням різних каналів розповсюдження інформації. Забезпечуючи своїх користувачів доступом до інформаційних ресурсів, бібліотека захищає їх від потоку непотрібної інформації і таким чином контролює інформаційну безпеку особистості. Здійснюючи систематизацію та каталогізацію документів, довідково-бібліографічне обслуговування, бібліотека створює основу багатьом сучасним інформаційним процесам.

Отже, найважливішим завданням сьогодні усвідомлення кожного колективу, що бібліотека – це інформаційний ресурс навчального закладу, а не другорядна, допоміжна структура. Провідна мета та основні напрямки роботи бібліотеки завжди визначаються адміністрацією закладу та вимогами підготовки фахівців в галузі.

Бібліотека коледжу є осередком інтелектуальної культури та центром якісного і оперативного інформування педагогічного та студентського колективів. Фонд бібліотеки складає 30 тис. примірників та більше як 30 найменувань періодичних видань.

В період економічної кризи в держави бібліотека не змінила своїх принципів, а навпаки, зміст її  роботи доповнився привабливими рисами, що знайшли своє відображення в діяльності, а саме:

 • 02-01-2016, 13:37
 • 9535
 • 0

Календар знаменних і пам’ятних дат

 

 

Календар знаменних і пам’ятних дат

Світ дивовижний вас вітає –

Всіх тих, хто вдумливо читає

І тих, хто любить мандрувати

Та прагне більше пізнавати.

Долати знань високі мури

Вас кличе наш коледж культури!

Кожен з місяців багатий на пам’ятні дати та події, що залишили свій слід в історії. Про більшість із цих подій ми знаємо з підручників. Серед нас навіть є ті, хто став свідком важливих подій і пам’ятає як все відбувалося. Але є багато цікавих історичних фактів, які відомі не всім, саме такі ми й пропонуємо Вам згадати в даній підбірці.

 

 • 02-01-2016, 13:37
 • 4453
 • 0

Світ періодики: знання та інформація

Віртуальна виставка періодичних

видань, які отримує бібліотека


Віртуальна виставка періодичних видань, які отримує бібліотека Віртуальна виставка періодичних видань, які отримує бібліотека Віртуальна виставка періодичних видань, які отримує бібліотека Віртуальна виставка періодичних видань, які отримує бібліотека Віртуальна виставка періодичних видань, які отримує бібліотека Віртуальна виставка періодичних видань, які отримує бібліотека