Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (5)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за Лютий 2016 року

Територія Майдану: вимір серця

Патріотичні читання до другої річниці

Революції Гідності

Територія Майдану: вимір серця

29 лютого студенти 350 групи спеціальності «Бібліотечна справа»» і учні 10 класу Кам’янець-Подільського ліцею № 18 спільно провели захід у форматі патріотичних читань «Територія Майдану: вимір серця» приурочений другій річниці протестних подій на Майдані Незалежності у Києві.

Здається, це було вчора. Здається, це було багато років тому. Річниця примушує підбити підсумки. Ведучі заходу згадували події, які відбувалися у нашій країні два роки тому, коли ми жили у мирній країні, а зараз у воюючій, що майже сягнула економічного дна, але зробила свій цивілізований вибір і готова за  нього платити. І платить.

На заході обговорювалось, що зараз для нас означає слово «патріотизм» і  День Незалежності.

Ю. Рабцун представляла видання «Євромайдан: хроніка відчуттів», до якої ввійшли тексти визнаних українських авторів, що стали літописцями Євромайдану: Т. Прохаська, Ю. Андруховича, С. Жадана, Ю. Винничука.

Згадували, як все починалось. Ю. Кізюн розповіла, як жорстоко знущалися беркутівці  над студентами, які хочуть жити в Європейській країні, як будували барикади, а А. Поян, О. Андрухова, Р. Шумеляк і Ю. Стрельчук читали вірші, які торкалися серця.

Присутні вшанували пам’ять Небесної Сотні хвилиною мовчання.

  • 29-02-2016, 10:04
  • 1138
  • 0

Подяка від наших друзів


Подяка від наших друзів

Гарного, теплого, щирого листа отримали із міста Кремінна від наших колег по мистецькій ниві. Спішимо поділитися радістю із всіма. Творімо добро!

  • 26-02-2016, 12:59
  • 1677
  • 0

Вітаємо з ювілеєм


Шановний

Сергію Володимировичу!

 

Прийміть найщиріші вітання і найсердечніші побажання

з нагоди ювілею!


Шановний   Сергію Володимировичу! Шановний   Сергію Володимировичу!

  • 26-02-2016, 12:49
  • 1543
  • 0

В серці маю те, що не вмирає…

Літературна година

 

В серці маю те, що не вмирає…

25 лютого  в  бібліотеці коледжу проведено літературну годину «В серці маю те, що не вмирає…», присвячену  145-річчю від дня народження Лесі  Українки.

Леся Українка (1871-1913 рр.) – найславніша українська поетеса, послідовний та енергійний борець за утворення українського народу, за його консолідацію в політичну націю. Вся сукупність її творів – це образ ідеальної землі, земного раю, що зветься «Україною». З’явився цей образ – і цілі маси людей збагнули, що вони не просто обивателі, а українці, що це звання їх зобов’язує, що їм є за що боротись і віддавати життя. Як кожен ідеал, цей образ не може бути повністю втіленим у земному житті, але він і сьогодні зобов’язує нас випростатись і вірно служити тій високій ідеї, що зветься «Україною».

Студенти з цікавістю прослухали  розповідь бібліотекарів про  життєвий та  творчий  шлях великої  українки, переглянули   документальний  фільм «Леся  Українка: цікаві  факти про  письменницю» та ознайомились з тематичною поличкою « Безсмертна  донька мудрого  народу». 

  • 25-02-2016, 15:45
  • 1881
  • 0

Чарує Лесина казка

Участь студентів в обласному огляді-конкурсі

 

Чарує Лесина казка Чарує Лесина казка 

В обласному огляді-конкурсі «Лесина казка», присвяченому 145-річчю від дня народження Лесі Українки, що проводився 25 лютого на базі Хмельницького науково-методичного центру культури і мистецтв, взяли активну участь студенти спеціалізації видовищно-театралізованих заходів.

Серед читців у старшій віковій категорії диплом за ІІ місце і пам’ятну медаль із зображенням поетеси отримала Анна Гаврилюк, студентка 250 групи.

Студенти ІІІ курсу (Ольга Головата, Ірина Дудко, Аліна Зелінська, Олександра Кравчук, Наталя Підгурська, Дарія Шаховал) підготували композицію «Лети, моя пісне!» за поетичним циклом Лесі Українки «Ритми». Вони також вибороли диплом за ІІ місце і пам’ятний сувенір в номінації театральне мистецтво.

Студенти ІV курсу (Андрій Веренчук, Ольга Костей, Анастасія Молофій, Дмитро Пшечук, Юрій Ружицький, Ольга Степанець, Костянтин Тимошенко, Олександра Хітрова) також отримали диплом і пам’ятний сувенір за участь в обласному огляді творчих колективів, виступаючи поза конкурсом, як актори народного аматорського театру-студії «На Зарванській». В поетичній виставі «О саде мій, я знов твій гість!» вони розповідали про трагічну долю Володимира Свідзінського, поета, доля якого також була тісно пов’язана з Поділлям, зокрема з Камянцем. Актори і читці майстерно зуміли донести до глядачів поетичне слово, надії і сподівання Лесі Українки та виявили свою закоханість і захоплення віршами В. Свідзінського.

  • 22-02-2016, 14:14
  • 853
  • 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Звіт про результати проведення переговорної процедури закупівлі №1 від 22.02.2016 року

  • 19-02-2016, 14:38
  • 1883
  • 0

Хто за свободу вийшов проти  смерті,

тому не  має  смерті  на  землі

Година  пам’яті

 

Хто за свободу вийшов проти  смерті, тому не  має  смерті  на  землі

Майдан став символом боротьби, символом утвердження прагнень до європейських цінностей у споконвічно європейській державі.

І за цю боротьбу, за нашу за вами свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі. І більшість з них молоді, сильні. Ті, що лише починали  жити. І сьогодні ми зібралися для того, щоб пом’янути й вшанувати Небесну сотню. Тих мужніх, незламних українців та їхніх побратимів інших національностей, чиї душі уже на небесах.

Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, хто залишив життя земне у 2013-2014 рр. Ця подія сколихнула весь світ, не залишила байдужою жодної душі.

19 лютого в  бібліотеці коледжу  відбулася година  пам’яті присвячена  Героям Небесної Сотні "Хто за свободу вийшов проти  смерті, тому не  має  смерті  на  землі". Бібліотекарі в історичній довідці  розповіли  з чого все  почалося, провели  огляд тематичної полиці "Герої не  вмирають" та запропонували перегляд документального  фільму" Євромайдан: Революція Гідності. Повна хронологія."

  • 18-02-2016, 16:51
  • 1416
  • 0

Із запрошенням на навчання

Профорієнтаційний візит

 

Із запрошенням на навчання

18 лютого відбулися загальні збори студентів випускних курсів, на яких обговорювались питання реєстрації та підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

З метою профорієнтації перед студентами виступили представники Кам’янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнка, зокрема Глушковецький А.Л., відповідальний секретар приймальної комісії; Адамовський В.І., к.і.н., доцент, керівник відділу профорієнтаційної роботи та до університетської підготовки; Гуцул І.А., Гуцул В.А., Бучковський В.Й., викладачі кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, які проінформували про спеціальності та ознайомили з Правилами прийому до університету в 2016 році.

Без п'яти хвилин - спеціалісти

Захист матеріалів переддипломної практики

 

Без п'яти хвилин - спеціалісти Без п'яти хвилин - спеціалісти 

18 лютого у студентів  350 групи спеціальності «Бібліотечна справа» відбувся захист матеріалів переддипломної практики, яка прходила з 12 січня по 8 лютого. За цей час студенти виконували завдання згідно програми.

Під час захисту матеріалів практики студенти: Андрухова О. І, Поян А. Є (Кам’янецька РЦБС), Думанська Ю. В. (Дунаєвецька міська б-ка), Кізюн Ю. О., Рабцун Ю.В. (Красилівська ЦРБ), Стрільчук Ю. В. (Чемеровецька РЦБ), Шумеляк Р. В. (Новоушицька РЦБ) проінформували про свої набуті професійні навики, представляли практичні матеріали, порівнювали теорію і практику та ділилися своїми планами щодо майбутнього працевлаштування.

Оцінювали результати практики викладачі циклової  комісії у складі: Булаєнко О. В., Никит

  • 18-02-2016, 12:58
  • 2136
  • 0

Симфонія кохання

Конкурсно-розважальна програма

 

Симфонія кохання 

18 лютого в гуртожитку коледжу відбулася конкурсно-розважальна програма «Симфонія кохання». Організатори заходу – Нижник В.В., вихователь та студентська рада. Ведучі заходу: Тимошенко Костянтин, Степанець Ольга, Слободня Віталій, Ільєва Оксана.

В концертній програмі взяли участь студенти: Гринькевич Оксана, Дудко Сергій, Веселовська  Марія, Атаманюк Назар, Мазур Назар, Сеник Анастасія, Осатюк Ігор, Магура Вадим, Кохан Богдан, Товкало Крістіна, Підгорна Юлія, Станіславська Крістіна. Актову залу оформили Кливак Юлія, Краєва Леся, Атуліна Марія. Трачківська Ілона. Музичний супровід забезпечили Яричовський Роман, Осатюк Ігор.

  • 17-02-2016, 12:22
  • 1245
  • 0

Діалог поколінь

Огляд музейних експозицій та презентація

 

Наші ветерани – золотий фонд історії коледжу 

17 лютого коледж приймав поважних гостей – слухачів Університету третього віку. Гості ознайомилися з матеріальною базою навчального закладу, виставкою фоторобіт студентів "Світ в об'єктиві" та музеєм.

Для гостей заходу була представлена презентація «Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв: історія та сучасність» (Брозницький О.О., програміст), під час якої учасники заходу познайомилися з історією виникнення, етапами становлення та розбудови навчального закладу, яскравими постатями викладачів різних поколінь та його гордістю – випускниками. Особлива увага у виступі Павлюк О.Я., заступника директора з навчально-виховної роботи, акцентувалась на роботі з ветеранами коледжу, зокрема, волонтерська діяльність груп, запрошення ветеранів на цікаві заходи, засідання циклових комісій, виховні години в групах, відзначення їх ювілеїв, створення портфоліо ветеранів та представлення матеріалів про їх життєвий і творчий шлях в музеї коледжу. Логічним продовженням виступу став огляд інформаційних матеріалів «Наші ветерани – золотий фонд історії коледжу» (Анастасія Поян, Руслана Шумеляк, студенти спеціальності «Бібліотечна справа»), в якому представлено документальні джерела та персональні теки ветеранів.

  • 17-02-2016, 11:27
  • 1993
  • 0

Діалог поколінь

Презентація та концертна програма

для слухачів Університету третього віку

 

Діалог поколінь 

17 лютого коледж приймав поважних гостей – слухачів Університету третього віку. Гості ознайомилися з матеріальною базою навчального закладу, виставкою фоторобіт студентів "Світ в об'єктиві" та музеєм.

Для гостей заходу була представлена презентація «Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв: історія та сучасність» (Брозницький О.О., програміст), під час якої учасники заходу познайомилися з історією виникнення, етапами становлення та розбудови навчального закладу, яскравими постатями викладачів різних поколінь та його гордістю – випускниками. Особлива увага у виступі Павлюк О.Я., заступника директора з навчально-виховної роботи, акцентувалась на роботі з ветеранами коледжу, зокрема, волонтерська діяльність груп, запрошення ветеранів на цікаві заходи, засідання циклових комісій, виховні години в групах, відзначення їх ювілеїв, створення портфоліо ветеранів та представлення матеріалів про їх життєвий і творчий шлях в музеї коледжу. Логічним продовженням виступу став огляд інформаційних матеріалів «Наші ветерани – золотий фонд історії коледжу» (Анастасія Поян, Руслана Шумеляк, студенти спеціальності «Бібліотечна справа»), в якому представлено документальні джерела та персональні теки ветеранів.

  • 16-02-2016, 09:16
  • 1177
  • 0

Кам’янець-Подільському мотоболу – 50

Діалог з презентацією

 

Кам’янець-Подільському мотоболу – 50 

16 лютого відбулася зустріч студентів коледжу з представниками Федерації мотоболу м. Кам’янця-Подільського – Тетеруком М.Г., президентом та Відлацьким П.А., першим віце-президентом.

Гостей привітав директор коледжу Нижник С.В. та поділився своїми спогадами про захоплення мотоболом під час навчання у місцевому виші і закликав студентську молодь примножувати спортивні традиції нашого міста. В програмі заходу – діалог з гостями та  відеопрезентація «Кам’янець-Подільському мотоболу – 50».

  • 12-02-2016, 10:43
  • 1577
  • 0

І кожна  мить, як  вічність дива

Година дозвілля присвячена дню

Святого  Валентина

 

І кожна  мить, як  вічність дива

14 лютого закохані у всьому світі відзначають День святого Валентина.

День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими. 

Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця. 

День св.Валентина – давнє свято зі своїми традиціями. Одне з головних правил – робити коханим подарунки – так звані “валентинки”, вони обов’язково повинні мати форму серця. Разом з подарунками ви зізнаєтесь в коханні. До речі, в середньовіччі існував звичай: найдовшим кохання буде, якщо зізнатися в своїх почуттях саме в Валентинів день – Валентин буде берегти вас!

Любов - це безкінечний шлях пізнання!

Любов'ю дихають, а не грішать.

Що глибша і чутливіша душа,

То довше і яскравіше кохання!

Віталій Іващенко.


такими  словами 12 лютого  в  бібліотеці  коледжу  розпочалася  година  дозвілля «І кожна  мить, як  вічність дива» присвячена  дню  Святого  Валентина. Захід  включає:

- історія виникнення  свята

- презентація тематичної полиці

- перегляд  фільму про кохання « Ти будеш моєю»

  • 09-02-2016, 09:50
  • 1498
  • 0

"Уклін Вам низький"

Презентація книги Людмили Калашникової

 

Уклін Вам низький

Кожна нація, кожен народ , навіть кожна соціальна група має свої звичаї, що виробилися протягом багатьох століть і освячені віками.

Звичаї - це ті неписані закони, якими керуються в найменших щоденних і найбільших всенаціональних справах. Звичаї , а також мова - це ті найміцніші елементи ,що об`єднують окремих людей в один народ, в одну націю. Звичаї, як і мова, виробилися протягом усього довгого життя і розвитку кожного народу.

В усіх народів світу існує повір`я, що той хто забув звичаї своїх батьків, карається людьми і Богом. Він блукає по світі, як блудний син, і ніде не може знайти собі притулку та пристановища, бо він загублений для свого народу.

     

Наш народ має багату культуру, величезний скарб якої складається з цінностей, надбаних багатьма поколіннями. З прадавніх часів до нас ідуть життєва мудрість та настанови на вірні шляхи життя. Вони закладені в українських звичаях, обрядах, фольклорі, адже в них - світовідчуття та світосприймання нашого народу. У них пояснюються та обґрунтовуються взаємини між людьми, цінність духовної культури окремої людини і народу взагалі.