Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Травень 2022 (7)
Квітень 2022 (8)
Лютий 2022 (8)
Січень 2022 (13)
Грудень 2021 (29)
Листопад 2021 (17)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за 25.02.2016
  • 25-02-2016, 15:45
  • 1794
  • 0

Чарує Лесина казка

Участь студентів в обласному огляді-конкурсі

 

Чарує Лесина казка Чарує Лесина казка 

В обласному огляді-конкурсі «Лесина казка», присвяченому 145-річчю від дня народження Лесі Українки, що проводився 25 лютого на базі Хмельницького науково-методичного центру культури і мистецтв, взяли активну участь студенти спеціалізації видовищно-театралізованих заходів.

Серед читців у старшій віковій категорії диплом за ІІ місце і пам’ятну медаль із зображенням поетеси отримала Анна Гаврилюк, студентка 250 групи.

Студенти ІІІ курсу (Ольга Головата, Ірина Дудко, Аліна Зелінська, Олександра Кравчук, Наталя Підгурська, Дарія Шаховал) підготували композицію «Лети, моя пісне!» за поетичним циклом Лесі Українки «Ритми». Вони також вибороли диплом за ІІ місце і пам’ятний сувенір в номінації театральне мистецтво.

Студенти ІV курсу (Андрій Веренчук, Ольга Костей, Анастасія Молофій, Дмитро Пшечук, Юрій Ружицький, Ольга Степанець, Костянтин Тимошенко, Олександра Хітрова) також отримали диплом і пам’ятний сувенір за участь в обласному огляді творчих колективів, виступаючи поза конкурсом, як актори народного аматорського театру-студії «На Зарванській». В поетичній виставі «О саде мій, я знов твій гість!» вони розповідали про трагічну долю Володимира Свідзінського, поета, доля якого також була тісно пов’язана з Поділлям, зокрема з Камянцем. Актори і читці майстерно зуміли донести до глядачів поетичне слово, надії і сподівання Лесі Українки та виявили свою закоханість і захоплення віршами В. Свідзінського.