Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Липень 2022 (1)
Червень 2022 (14)
Травень 2022 (20)
Квітень 2022 (8)
Лютий 2022 (10)
Січень 2022 (13)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за 29.02.2016

Територія Майдану: вимір серця

Патріотичні читання до другої річниці

Революції Гідності

Територія Майдану: вимір серця

29 лютого студенти 350 групи спеціальності «Бібліотечна справа»» і учні 10 класу Кам’янець-Подільського ліцею № 18 спільно провели захід у форматі патріотичних читань «Територія Майдану: вимір серця» приурочений другій річниці протестних подій на Майдані Незалежності у Києві.

Здається, це було вчора. Здається, це було багато років тому. Річниця примушує підбити підсумки. Ведучі заходу згадували події, які відбувалися у нашій країні два роки тому, коли ми жили у мирній країні, а зараз у воюючій, що майже сягнула економічного дна, але зробила свій цивілізований вибір і готова за  нього платити. І платить.

На заході обговорювалось, що зараз для нас означає слово «патріотизм» і  День Незалежності.

Ю. Рабцун представляла видання «Євромайдан: хроніка відчуттів», до якої ввійшли тексти визнаних українських авторів, що стали літописцями Євромайдану: Т. Прохаська, Ю. Андруховича, С. Жадана, Ю. Винничука.

Згадували, як все починалось. Ю. Кізюн розповіла, як жорстоко знущалися беркутівці  над студентами, які хочуть жити в Європейській країні, як будували барикади, а А. Поян, О. Андрухова, Р. Шумеляк і Ю. Стрельчук читали вірші, які торкалися серця.

Присутні вшанували пам’ять Небесної Сотні хвилиною мовчання.

  • 29-02-2016, 10:04
  • 1087
  • 0

Подяка від наших друзів


Подяка від наших друзів

Гарного, теплого, щирого листа отримали із міста Кремінна від наших колег по мистецькій ниві. Спішимо поділитися радістю із всіма. Творімо добро!