Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (2)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за Березень 2016 року
  • 30-03-2016, 14:02
  • 840
  • 0

Стежками вічності…

Літературно-публіцистична вистава

 

Стежками вічності…

30 березня відбулася літературно-публіцистична вистава до Міжнародного дня театру «Стежками вічності…».

Вистава – це творча робота до державного іспиту з «Режисури театралізованих заходів» студентки ІV курсу 4235 Олександри Хітрової. Художній керівник курсу – Тетяна Бойчук.

  • 30-03-2016, 11:24
  • 964
  • 0

Миронюк Михайло Лаврович


Миронюк Михайло Лаврович

 

 Миронюк Михайло Лаврович Миронюк Михайло Лаврович Миронюк Михайло Лаврович

 

  • 30-03-2016, 09:52
  • 1361
  • 0

Гордійчук Марія Петрівна


Гордійчук Марія Петрівна


Біографічна довідка 

 Народилась Марія Кіндюх 15 квітня 1940 року в мальовничому передмісті міста Калуша - с. Хотіні на Прикарпатті в робітничо-селянській сім’ї.

Навчалася в Калуській середній школі №1, після закінчення якої вступила в 1957 році в Івано-Франківське (тоді Станіславське) музичне училище. Навчаючись в училищі, брала участь в концертній бригаді, виступаючи перед населенням області, у військових частинах, тощо. Деякий час працювала (в основному на канікулах) в піонерських таборах, навчаючи дітей хорових пісень, проводячи різні масові заходи, розважальні програми. Грала ролі у виставах Івано-Франківського драматичного театру («Невольник», «Гуцульська правда», «Наймичка» та інші).

У 1961 році, після закінчення училища, за направленням Міністерства культури переїхала на Хмельниччину. Працювала в Кам’янець-Подільській музичній школі на посаді викладача музично-теоретичних дисциплін 12 років. З 1973 по 2012 рік працювала в нашому навчальному закліді.

  • 28-03-2016, 16:36
  • 905
  • 0

 Нелюбов Руслан Миколайович


 

 

 

 

Нелюбов Руслан Миколайович

 

 

 

 

  • 28-03-2016, 15:39
  • 1086
  • 0

Готуємось до атестації

Проведення відкритих занять


Готуємось до атестації

В ході підготовки до атестації викладачів, яка відбудеться 31 березня в коледжі проведено цілу низку відритих занять, виховних годин та засідань гуртків, клубів за інтересами.

Проведені заходи дозволяють зробити висновок, що навчально-виховний процес в коледжі проходить на належному організаційному та методичному рівні, а викладачі під час їх проведення демонструють інноваційні форми та методи, власні педагогічні знахідки та досвід.

Відкрите заняття з фізичної культури

Відкрите заняття з німецької мови

Відкрите заняття з основ філософських знань


  • 27-03-2016, 11:36
  • 1042
  • 0

27 березня - Міжнародний день театру

 

27 березня - Міжнародний день театру

Студенти та викладачі спеціальності «Бібліотечна справа»  вітають викладачів та студентів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» з професійним святом.

 

До Міжнародного дня театру відбулися академічні покази: з режисури та майстерності актора студентів ІІ курсу заочної форми навчання (художній керівник курсу Казимирчук Л. С.), зі сценічної мови студентів ІІ курсу заочної форми навчання (викладач сценічної мови Козак О. В) та з режисури та майстерності актора студентів І курсу (художній керівник курсу Казимирчук Л. С.)

 

  • 25-03-2016, 16:15
  • 1227
  • 0

Співець свободи і братерства

 Літературна година до 160-річчя з дня народження

та 100-річчя з дня смерті І.Я.Франка

 

Співець свободи і братерства

Галичина дала світові багато визначних людей. Серед них яскравою постаттю є Іван Франко - класик української літератури, геніальний письменник, перекладач, публіцист, громадський і просвітницький діяч, який своєю невтомною працею будив і зміцнював національну свідомість українців.

Іван Франко - європейський геній - встає сьогодні з нами за збереження Української держави, яку він будував своєю титанічною, каменярською працею. За обсягом знань, багатством лексичного запасу він був енциклопедією, а за працьовитістю, результативністю та глибиною мислення його величають титаном думки і праці. Людству він залишив колосальну художню і наукову спадщину (понад 5 тисяч оригінальних і перекладних творів, статей, рецензій), яка є не лише безсмертним історико-літературним фактом, золотим фондом культури й духовності, а й живим явищем нашого сьогодення, що впливає на формування громадсько-політичних і естетичних орієнтирів та ідеалів сучасності.

25 березня в читальному  залі бібліотеки коледжу  відбулася літературна  година «Співець  свободи і братерства» до  160-річчя з дня  народження і 100-річчя з дня  смерті І.Я.Франка. Бібліотекарі познайомили присутніх з життєвим і творчим  шляхом українського генія, продемонстрували документальний  фільм «Обличчя української історії: Іван Франко» та  представили  книжкову  виставку «Великий Каменяр у житті, творчості, спогадах…».

  • 25-03-2016, 13:03
  • 1461
  • 0

Вклоняємось нашим визволителям

Мітинг-реквієм на братській могилі

 

Вклоняємось нашим визволителям

25 березня відбувся мітинг-реквієм «Вклоняємось нашим визволителям» біля братської могили воїнів-визволителів до 72-ої річниці  від Дня визволення м. Кам’янця-Подільського від фашистських загарбників.  Організатори заходу - Городецька Н.М., Розумовська Р.М., викладачі циклової комісії соціально-економічних дисциплін.

Мітинг-реквієм відкрив директор коледжу Нижник С.В., а студенти    Григорків Ю., Джус К., Кізюн  М., Мороз Л., Музичка Ю., Свідер Н. (24 гр.) проінформували присутніх про події визволення міста та згадали імена його визволителів. На завершення заходу пам'ять про полеглих воїнів вшанували хвилиною мовчання та поклали до підніжжя пам’ятника квіти.

  • 24-03-2016, 16:18
  • 882
  • 0

День українського баяна і акордеона

Участь студентів у фестивалі

 

День українського баяна і акордеона

24 березня на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбувся IV Всеукраїнський фестивалі «День українського баяна і акордеона» ініційований Національною Всеукраїнською музичною спілкою та Асоціацією  баяністів та акордеоністів України.

У концертній програмі взяли участь викладачі Пшинешнюк С.С., Стуговець Я.П. та студенти: Мазур Назар, Артем Стояновський, Андрій Белендюк, Роман Сиван, Олег Маланчій, Андрій Сеник. 

  • 24-03-2016, 14:41
  • 925
  • 0

Книга пам’яті про війну

Участь студентів у презентації книги

 

Книга пам’яті про війну

24 березня в читальному залі Кам’янець-Подільської центральної бібліотеки, в рамках Тижня юнацької книги, відбулася презентація книги І.Є. Кошелєва  «Щит и меч Родины».

Під час презентації  виступили члени міської організації ветеранів міста Ящук М.А., Родін О.Ф., Шех О.Г., Бернадін А.О., які в своїх розповідях згадали страшні роки Другої світової війни. Виступи ветеранів вдало доповнювали пісні у виконанні учнів міської школи мистецтв, декламування віршів Кремінською С., які увійшли до презентованої книги та виставка документальних та фото джерел «Кам’янеччина в роки війни».

Студенти 167 групи під керівництвом викладача соціально-економічних дисциплін Васильєвої Т.С. долучилися до проведення заходу, який сприяв національно-патріотичному вихованню та поглибленню знань з історії визволення м. Кам’янця-Подільського від фашистських загарбників.

  • 24-03-2016, 14:34
  • 1371
  • 0

Молодіжні субкультури

Інформаційно-просвітницька бесіда

 

Молодіжні субкультури

24 березня  на занятті з навчальної практики (викладач Яворницька Н.О.) студенти 328 і 313 груп провели бесіду на тему: «Молодіжні субкультури». Ведуча заходу - Атуліна Марія.

Під час бесіди студенти Белендюк Андрій, Боднар Владислав, Гринжук Артем, Маланчій Олег, Сиван Роман, Трачук Ілля проінформували про основні види субкультури та її вплив на молодіжне середовище; свою творчість  у представлені репу як мистецького напрямку субкультури, продемонстрував Магера Олександр (267 гр.) та провели конкурс «Символи субкультури», у якому здобули перемогу та нагороджені призами Синіцький Артем, Карпенко Катерина. Виставка символіки різних субкультур, відео та фото матеріали вдало доповнювали захід.

Фото-звіт представила Вергун Діана, студентка 267 гр.

«Читайте – сучасне – українське»

Інформаційний коктейль


«Читайте – сучасне – українське» 

В рамках Тижня дитячої та юнацької книги 24 березня в бібліотеці-філії № 3 пройшов інформаційний коктейль «Читайте – сучасне – українське», де були присутні студенти спеціальності «Бібліотечна справа».

Сучасна українська література дуже різноманітна та легка для сприйняття, бо в ній порушені зрозумілі нам проблеми, описане наше життя. З метою заохочення студентів до читання, пропаганди української книги, розвитку естетичних потреб особистості на захід був запрошений Сергій Боднар – прекрасний казкар і фантазер, талановитий художник, який своїми оповідками та малюнками розфарбовує навколишній світ у барвисті кольори та Анастасія Надвідна, представник Творчого об’єднання письменників та художників, член редколегії літературно-мистецького альманаху "PHOENIX".

Анастасія детально розповіла про літературно-мистецький журнал «PHOENIX», який допомагає реалізувати молодим авторам свій творчий потенціал та подарувала один номер видання студентці 3 курсу Рабцун Ю.





План роботи міського методичного об'єднання

заступників директорів з виховної роботи вищих навчальних

закладів І-ІІ рівня акредитації на 2015-2016 начальний рік

  • 23-03-2016, 14:25
  • 1017
  • 0

У ритмах музики - емоцій вир

 

У ритмах музики - емоцій вир

23 березня в коледжі культури і мистецтв відбувся творчий звіт студента ІVкурсу спеціалізації «Духові інструменти» Дмитра Гончарука (клас викладача Ярослава  Шульса, концертмейстер Анна Тимчук).

Дмитро народився і виріс у Кам’янці-Подільському, дуже любить своє місто. З дитинства захоплюється музикою. Закінчив школу мистецтв по класу ударних інструментів. Спокійний і врівноважений за характером, всі свої емоції він звик висловлювати мовою музики. Дмитро любить блюз, латиноамериканські ритми. Його кумири - Джон Ленон і Рінго Стар.

До програми концерту ввійшли твори класичної та сучасної музики вітчизняних і зарубіжних композиторів у різних стилях, виконаних на ксилофоні, малому барабані і ударній установці.

У творчому доробку молодого музиканта  композиції за мотивами угорських народних танців«Чардаш» Вітторіо Монті, «Молдавська рапсодія» Володимира Кудрявцева, «Веселий кабальєро. Пасадобль» Пєтро Фроссіні.

Буковинськими стежками

Знайомство з бібліотечним досвідом колег Чернівецької області

 

Буковинськими стежками

23 березня  студенти стаціонарної (ІІІ курсу) та заочної (ІІ курс) форми навчання спеціальності бібліотечна справа під керівництвом викладачів Валентиною Булаєнко, Олександрою Павлюк відвідали місто Чернівці, Хотин та бібліотеки с. Недобоївці, Хотинську центральну районну бібліотеки для дорослих та бібліотеку для дітей.

Студенти пройшли чудовими вулицями міста, ознайомилися з історією та архітектурними пам’ятками, побували в Чернівецькому національному університеті імені Ю. Федьковича.

Радо поділилася досвідом роботи завідуюча бібліотекою с. Недобоївці Щербата Валентина Миколаївна. 

Цікавою була зустріч з працівниками центральної районної бібліотеки для дорослих м. Хотин (завідуюча – Луць Ніна Дмитрівна). Незабутні враження залишились у студентів від лялькового театру, який діє при Хотинській бібліотеці для дітей (керівник – випускниця коледжу Семенко Людмила Павлівна).

Театральні мандри

Екскурсія студентів спеціальності «ВТЗ»

 

Знайомство з театральним Івано-Франківським

Напередодні Міжнародного дня театру студенти всіх курсів та викладачі спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» зробили собі подарунок – організували поїздку до Івано-Франківська з метою відвідин вистав професійного колективу.

Місто сподобалось одразу чистотою, рівними вулицями, теплом первоцвітів, гарними пам’ятниками видатним українцям та чисельними мистецькими вуличними інсталяціями. Ми прогулялися «стометрівкою», відвідали чудове сувенірне містечко «Бастіон», яке розміщене під мурами стародавнього валу. В музеї декоративно-прикладного мистецтва нам провели змістовну екскурсію, де познайомили із зразками давнього галицького сакрального мистецтва – іконописом та скульптурою, з картинами західноєвропейських майстрів та українських художників, із зразками традиційної гуцульської різьби по дереву, вишиваними, тканими виробами, костюмами чотирьох регіонів краю. Студентів зацікавила незвична виставка скульптурних портретів історичних українських постатей, яка пропонується для перегляду незрячим людям. Ми мали змогу переглянути виставку картин сучасного угорського художника-абстракціоніста.

Поезія в серцях

Поетичні читання

 

Поезія в серцях

21 березня відзначався Міжнародний день поезії. Студенти 1-3 курсів спеціальності «Бібліотечна справа» та ІІ курсу заочної форми навчання організували та провели поетичні читання «Поезія в серцях».

Центром уваги поетичної спільноти нашого коледжу була збірка віршів Ніни Іванівни Латюк «Босоніж по стерні». Ці поезії дуже полюбилися нашим студентам саме тим, що вони дуже щирі, світлі, натхненні, написані серцем. Н. І. Латюк розповіла, як народилася ця збірка та зачитала уривки із рецензії О. Будзея, опублікованої в газеті «Подолянин».

Викладач коледжу Булаєнко В. О. підвела підсумки поетичного фестивалю, який відбувався у місті. Вона зачитала вірш «Мамо» подільського поета Віталія Михалевського із збірки «Невиправний романтик, або як я провів літо». Студенти читали поезії із збірки «Босоніж по стерні», які їм найбільше сподобалися: Михайловська І. «Витоки», Гарук О. «З чужого раю», Маркітан І. «Весняне», Кадинська Ю. «Весна у Кам’янці». Звучали й інші поетичні твори: Абросімова Д. «Є світ, де немає війни» (вірш із соціальних мереж, автор невідомий), Андрухова О. «Мамо. не плач, я повернусь весною», Поян А. «Я просто жінка» . Присутнім сподобався авторський вірш студентки ІІ курсу спеціальності «ВТЗ» Шупен Т. «Поезія».

Поезія – це не просто римовані рядки, це – стан душі, це – почуття, що переповнюють серця. Саме тому поезію люблять, читають, творять.

Поєднання практики та теорії

Заняття-екскурсія

 

Поєднання практики та теорії

20 березня на базі бібліотеки-філії № 7 Кам’янець-Подільської міської ЦБС викладачем Валентиною Булаєнко проведено заняття-екскурсія для студентів ІІ курсу заочної форми навчання спеціальності «Бібліотечна справа». Бібліотекар Оксана Манчурак гостинно зустріла студентів, поділилась досвідом, познайомила з новими формами роботи.