Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Липень 2020 (9)
Червень 2020 (21)
Травень 2020 (19)
Квітень 2020 (20)
Березень 2020 (91)
Лютий 2020 (24)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за 13.05.2016
 • 13-05-2016, 15:40
 • 954
 • 0

Переможців визначено

Підсумки конкурсу «Великодній дивограй – 2016»

 

Переможців визначено

 

13 травня відбувся підсумок конкурсу «Великодній дивограй – 2016».  

У номінації «Традиційне писанкарство» призовими місцями були відзначені роботи студентів 267 – ДПМ групи, а саме: «Ритмічна гармонія» Ткач Михайлини (Гран-прі), «Український колорит» Головатюк Анастасії (І місце), «Совий яр» Баліцької Карини (ІІ місце), «Шерлок Холмс і доктор Ватсон» Крицак Софії (ІІІ місце).

Нетрадиційні техніки оздоблення яйця використовували у своїх композиціях студенти І та ІІ курсів. Призові місця в номінації «Паперова аплікація» отримали роботи студентів 167 групи: «З днем народження» Королюк Діани (Гран-прі), «Скорпіон» Мотрія Дмитра (І місце), «На полонині» Варфоломеєвої Руслани (ІІ місце), «Янгол Весни» Дубової Зоряни (ІІІ місце).

Кращі писанки в номінації «Оздоблення яйця бісером» – роботи студентів 367 групи: «Польові квіти» Кливак Юлії (Гран-прі), «Сова-красуня» Краєвої Лесі (І місце), «Червоне і чорне» Трачківської Ілони (ІІ місце), «Індійські мотиви» Васілевич Діани (ІІІ місце). 

Серед 24 авторських робіт, найбільше схвальних відгуків отримали творчі композиції: Ткач Михайлини – 57 голосів, Кливак Юлії – 49, Краєвої Лесі – 43, Королюк Діани – 41, Головатюк Анастасії – 39.

 • 13-05-2016, 13:55
 • 1015
 • 0

Англійська мова, музика, пісня:

знайомство зблизька

Презентація книжкової виставки

 

Англійська мова, музика, пісня: знайомство з близька

Ураховуючи роль англійської мови як мови міжнародного спілкування, з метою сприяння її вивченню для розширення доступу громадян до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей, які відкриває знання та використання англійської мови, забезпечення інтеграції України до європейського політичного, економічного і науково-освітнього простору, 2016 рік оголошено Роком англійської мови в Україні.

Англійська мова – одна з найпоширеніших мов у світі, особливо як друга мова (не рідна) та мова міжнародного спілкування. Це офіційна мова у більш ніж 60 суверенних держав. 

Напередодні Дня Європи (відзначається в третю неділю травня), 13 травня в бібліотеці колежду проведено огляд книжкової виставки «Англійська мова, музика, пісня: знайомство зблизька». Експозиція виставки знайомить читачів з художніми творами, нотними виданнями, підручниками, довідковою літературою, відкриває роль англійської мови в світі. З цікавістю студенти переглянули журнал «Українська культура», який друкувався на двох мовах: англійській та українській, прослухали інформаційне повідомлення «20 цікавих фактів про англійську мову».

 • 13-05-2016, 11:49
 • 629
 • 0

Про стан навчально-виховної

та фінансово-господарської роботи

в коледжі

Виїзне засідання колегії управління культури,

національностей, релігій та туризму облдержадміністрації


 

Колегія управління

13 травня відбулось виїзне засідання колегії управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації з питання «Про стан навчально-виховної та фінансово-господарської роботи в Кам’янець-Подільскому коледжі культури і мистецтв» під головуванням заступника начальника управління – начальника відділу Валентини Володимирівни Граділь.

В роботі колегії взяли участь: начальник відділу планування, обліку та звітності управління Валентина Мізик, голова обкому профспілки працівників культури області Микола Луценко, директор коледжу Сергій Нижник,  заступник директора з навчальної роботи коледжу Ігор Червоногродський, заступник директора з навчально-виховної роботи Олександра  Павлюк, завідуючі денними відділеннями Наталія Лугачова та Ніна Латюк, завідуючий навчально-виробничою практикою Віктор Корчук, керівник фізичного виховання Іван Гнатюк, методист коледжу Людмила Григорків, головний бухгалтер Василь Співачук, голова зборів трудового колективу Софія Никитюк та голова профспілкового комітету коледжу Емілія Рудько.
В ході роботи колегії було дано оцінку навчально-виховної та господарської діяльності коледжу за період з  січня 2015 року по квітень 2016 року та визначено основні завдання на найближчий час. Особливу увагу,  приділено  вступній  кампанії 2016 року, адже з вересня коледж буде здійснювати підготовку студентів за новими спеціальностями:

 • 13-05-2016, 11:31
 • 716
 • 0

Соціальна підтримка осіб з числа

дітей-сиріт та дітей, 

позбавлених батьківського піклування

Участь у засіданні «круглого столу»

 

Соціальна підтримка осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

13 травня в міському Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулось засідання "круглого столу" на тему: "Соціальна підтримка осіб з числа дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які навчаються у вищих учбових закладах Кам'янця-Подільського". У засіданні взяли участь представники Департаменту соціального захисту населення, служби у справах дітей, міського центру зайнятості, центру з надання безоплатної правової допомоги, науковці Кам’янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнка, а також заступники керівників вишів з виховної роботи та інші уповноважені їх представники.
Кам’янець-Подільський коледж культури  і мистецтв представляла секретар-друкарка підрозділу по роботі з кадрами Аліса Бабич.

В ході роботи було обговорено питання про державні гарантії  на місцевому рівні, державну соціальну допомогу, доступ до безоплатної вторинної правової допомоги, а також розглянуто орієнтовну програму соціально-психологічної адаптації до самостійного життя  осіб  із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування «Я сам коваль свого щастя».

За результатами роботи «круглого столу» було розглянуто та  схвалено проект Резолю

 • 13-05-2016, 10:48
 • 13
 • 0

Музей – візитка коледжу

Учасники колегії познайомилися з роботою музею

 

   13 травня 2016 р. відбулось виїзне засідання колегії управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації з питання «Про стан навчально-виховної та фінансово-господарської роботи в Кам’янець-Подільскому коледжі культури і мистецтв».

   Після робочої зустрічі всі її учасники познайомилися з роботою музею історії коледжу. Почесні гості: начальник відділу  управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації Валентина Граділь, начальник відділу планування, обліку та звітності управління Валентина Мізик та  голова обкому профспілки працівників культури області Микола Луценко відзначили важливу роль музею системі підготовки майбутніх фахівців  культурно-мистецької галузі та назвали  його візиткою коледжу.