Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Липень 2020 (9)
Червень 2020 (21)
Травень 2020 (19)
Квітень 2020 (20)
Березень 2020 (91)
Лютий 2020 (24)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за 19.05.2016
  • 19-05-2016, 16:41
  • 793
  • 0

Цвіт вишиванки

Інформаційна година

 

Цвіт вишиванки Цвіт вишиванки

19 травня  студентка 350 групи Шумеляк Руслана провела інформаційну годину до Всеукраїнського дня вишиванки.

Розповіла інформацію про історію свята, його мету та заходи які проводяться до Дня вишиванки. Було представлене відео про самобутність української вишиванки. 

Никитюк Софія Сергіївна розповіла історію вишиванки яка дісталася її від бабусі.

Курсова робота як підсумок засвоєння фахових дисциплін

Захист курсових робіт

 

Курсова робота як підсумок засвоєння фахових дисциплін

19 травня відбувся захист курсових робіт з навчальної дисципліни «Обслуговування в бібліотеці» студентами III курсу спеціальності «Бібліотечна справа».

Курсова робота виконується відповідно до навчального плану з метою закріплення, поглиблення і узагальнення знань, одержаних студентами за час навчання, та їх застосування до комплексного вирішення конкретного фахового завдання; є дієвим засобом контролю за вивченням програмного матеріалу з фахових дисциплін, їх ключових розділів; прищеплює студентам інтерес до наукових досліджень, ініціює процес вироблення навичок самостійної творчої роботи. Вона вчить аналізувати практику роботи в сучасних бібліотечних установах, вдосконалювати набуті теоретичні знання, підтверджувати їх досвідом практичних працівників.

Захист курсових робіт з навчальної дисципліни «Обслуговування в бібліотеці» здійснювався в присутності комісії у складі заступника директора з навчально-виховної роботи Павлюк О. Я., голови циклової комісії бібліотечних дисциплін Никитюк С. С., викладача фахових дисциплін Булаєнко В. О.

До захисту було допущено 7 студентів 350 групи спеціальності «Бібліотечна справа». Курсові роботи оцінено таким чином: «відмінно» - 4, «добре» - 3. Відзначено ґрунтовні роботи студентів: Думанської Юлії «Рекламно-іміджева робота бібліотек», Поян Анастасії «Біб