Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Січень 2021 (20)
Грудень 2020 (21)
Листопад 2020 (27)
Жовтень 2020 (20)
Вересень 2020 (20)
Серпень 2020 (7)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за 20.05.2016

І майбуття прекрасна світла мить

Свято останнього дзвоника

 

І майбуття прекрасна світла мить 

20 травня в коледжі відбулося свято останнього дзвоника, якого немає в жодному календарі, але воно буває лише раз у житті кожної людини. У цей святковий день випускники переживали і світлий сум, і біль розлуки з викладачами, працівниками та друзями. Це свято для випускників усіх спеціальностей коледжу, для яких сьогоднішній виступ на сцені - останній у якості студентів. На порозі дорослого життя випускники підводять підсумки навчання, складають плани на майбутнє. Зі словами-вітаннями та музичними номерами до випускників звернулися студенти-першокурсники. На завершення свята прозвучав Гімн коледжу.

Педагогічний та трудовий колектив коледжу вітає усіх випускників зі святом і бажає успіхів на нелегкій життєвій дорозі, щастя, здоров’я та творчої наснаги! 

Організатори свята - викладачі циклової комісії культурологічних дисциплін - Ляшук Т.Є. (голова комісії), Лугачова Н.Г., Григорків Л.А., Яворницька Н.О., Вергун А.І.

  • 20-05-2016, 10:41
  • 671
  • 0

Переможці пісеного конкурсу

"Голос Кам’янця"

Участь студентів спеціальності ММЕ 

 

Переможці пісеного конкурсу "Голос Кам’янця"

20 травня відбувся фінал конкурсу-концерту “Голос Кам’янця” в рамках проведення Дня міста, у якому, під супровід музичного гурту “Музичний стандарт” (клавіші Свідерський М. О., викладач циклової комісії музичного мистецтва естради), взяли участь студенти коледжу: Лискун Я., Кохан Б. (клас викладача Боднар О. В.), Залевська Б. (клас викладача Хіміч О. В.) (228 група); Підгорна Ю. (клас викладача Мечак Л. М.) (418 група); Ширяєва Ю. (клас викладача Столаби Т. В.) (118 група), остання з яких виборола ІІІ місце.