Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Липень 2020 (9)
Червень 2020 (21)
Травень 2020 (19)
Квітень 2020 (20)
Березень 2020 (91)
Лютий 2020 (24)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за 24.05.2016
  • 24-05-2016, 15:32
  • 905
  • 0

Захистили дипломні роботи студенти-випускники НАККіМ

 

Захистили дипломні роботи студенти-випускники НАККіМ

24 травня студенти спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» Інституту публічного управління та кадрової політики  НАККіМ, колишні випускники навчально-консультаційного пункту, який діяв до 2015 року на базі нашого коледжу, успішно захистили дипломні роботи на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст».

Голова державної екзаменаційної комісії Горовий І.В., заступник директора Національної наукової бібліотеки ім. В. Вернадського, Шевченко І.О., директор Інституту публічного управління та кадрової політики  НАККіМ  та Загуменна В.В, завідувач кафедрою інформаційних комунікацій та бібліотекознавства Інституту відзначили актуальність тематики дипломних робіт, високий рівень їх підготовки, захисту та змістовні презентації.

 

На «відмінно» захистились Кукурудза М. (староста групи), Попіль І., Микульський О., Галка М., Галай Н., Артьомова Т., Мойсієнко О.

Творчі висоти хору імені Г. Верьовки

Мистецька година

 

Творчі висоти хору імені Г. Верьовки 

В рамках музичного об’єднання «Музична вітальня» (керівник Мартинюк О.В.) відбулася мистецька година «Творчі висоти хору імені Г.Верьовки» до 120-річного ювілею Григорія Верьовки – легендарного засновника хору.

Хор Верьовки – найбільший український професійний хоровий колектив, який тріумфально поширює світом українську народну пісню та українське музичне мистецтво. Григорій Гурійович Верьовка, ім’я якого носить колектив хору з 1965 року, став першим керівником колективу більше 70 років тому. Перейняв естафету Анатолій Авдієвський, який очолював хор півстоліття. З цієї нагоди колектив мав ювілейний тур містами країни і два гранд-концерти в Національному Палаці мистецтв «Україна». Таку подію не могли оминути і студенти спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» коледжу культури і мистецтв. Проте, неймовірні ювілеї перетнулись з трагічною подією – на 83-му році відійшов у вічність незмінний керівник хору, блискучий диригент, композитор, викладач, герой України Анатолій Авдієвський.

В програмі засідання – змістовні виступи-повідомлення з відео презентаціями студентів коледжу: Мостепанюк Руслани, Котик Вікторії (418НПМ), Сеник Анастасії, Скрипник Анни. (313НПМ).  Студенти охопили різнобічний тематичний ракурс, починаючи від історії створення, становлення колективу і до сьогодення, пригадали найвідоміших солістів хору та їх внесок у розвиток української та світової культури.