Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Липень 2020 (9)
Червень 2020 (21)
Травень 2020 (19)
Квітень 2020 (20)
Березень 2020 (91)
Лютий 2020 (24)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за 28.05.2016
  • 28-05-2016, 14:24
  • 612
  • 0

28-29 травня 2016 року студенти

14 групи відвідали місто Львів


28-29 травня 2016 року студенти 14 групи відвідали місто Львів 

Організатори екскурсії – Чорна Н.П., викладач циклової комісії гуманітарних дисциплін, голова студентської профспілки, Бурячок Н.В., викладач циклової комісії гуманітарних дисциплін, куратор 14 групи.

Кожного, хто приїде до Львова, чекають неповторні враження.
Львів скаже набагато більше сам про себе, ніж про нього написано. Це місто-музей під відкритим небом, де кожна вуличка є живою легендою, що прикрашає сучасність.

Під час екскурсії студенти познайомилися з історією Львову та побачили багато історичних місць, зокрема:

Личаківський цвинтар - одне з найстаріших кладовищ не тільки в Україні, а й у всій Європі. Історія не одного покоління львів'ян увічнена в кам'яних плитах і скульптурах цього кладовища.  Цей старовинний цвинтар було відкрито ще в 1786 році, і з цього часу ховали тут переважно політичну та культурну еліту Королівства Галичини і Лодомерії.

Парк «Високий замок» розташований на Замковій (Княжій) горі і є найулюбленішим місцем для романтичних прогулянок львів'ян та гостей міста. За офіційними даними парк був заснований у 1835 році на місці фортеці “Високий замок”. Сьогодні від фортеці залишилась тільки частина південно-західної стіни.

Львівський театр опери та балету – справжній витвір мистецтва стилю неоренесансу, що став окрасою не тільки Львова, а й усієї Європи.

Вірменський собор – головний старовинний осередок вірмен у Львові (поч. XIV століття). У інтер’єрі храму ваблять око старовинні фрески та вітражі, котрі частково збереглися до сьогодні. Цей собор - один з найдавніших храмів старовинного міста, шматочок Вірменії у Львові.

Домініканський Собор (Церква Пресвятої Євхаристії) - одна із кращих архітектурних пам'яток Львова, побудованих в стилі бароко. Собор прикрашають кращі зразки львівської пластики XVIII ст - позолочені скульптури вівтаря, а також 18 дерев’яних статуй святих домініканського Палац Потоцьких чину, що знаходяться під куполом.

Архітектурний ансамбль собору Св. Юра – головна святиня греко-католиків у Львові, справжня перлина архітектури періоду бароко.  У 1998 році Собор святого Юра разом з історичним центром Львова був внесений до спадщини ЮНЕСКО.

Площа Ринок — це своєрідний музей під відкритим небом, де витає дух середньовічного Львова, де кожен будинок є пам’ятником архітектури і оповитий власною легендою.

Старовинна музей-аптека у центрі Львова „Під чорним орлом” відкрита ще у 1735 році військовим фармацевтом, магістром Наторпом. Музей містить рідкісні фармацевтичні експонати, що накопичувалися протягом двох з половиною століть існування цієї аптеки.

Палац Потоцьких - колишня резиденція родини Потоцьких, будівництво якої розпочалось у 1880 році. Палац побудований в стилі французького барокового класицизму і займає площу 3100 кв.м. На початку нашого століття палац Потоцьких був переданий Львівській галереї мистецтв

Пам'ятник засновнику міста Львова, сину князя Романа Мстиславовича, відомому політичному діячу і полководцю князю Данилу Романовичу Галицькому, з часом проголошеного першим королем галицько-волинських земель — розташований в самому центрі міста на старовинній площі Галицькій.

Порохова вежа — мало не остання із багатьох нездоланних міських оборонних веж, брам і бастіонів, збережена до нашого часу у Львові. Вона вважається пам'яткою фортифікаційного будівництва, а також однією з найпотужніших веж стародавнього міста.

Подорож залишила у пам’яті студентів незабутні враження і бажання ще раз поринути у історію міста, відчути аромат запашної кави та насолодитися чудовими краєвидами.