Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Січень 2021 (20)
Грудень 2020 (21)
Листопад 2020 (27)
Жовтень 2020 (20)
Вересень 2020 (20)
Серпень 2020 (7)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за 31.05.2016
  • 31-05-2016, 16:19
  • 1607
  • 0

Патріотичне виховання

студентської молоді

Семінар-практикум

 

 Патріотичне виховання студентської молоді

31 травня на базі коледжу відбувся семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи та завідуючих бібліотеками ВНЗ І-ІІ р.а. Хмельницької області на тему: «Національно-патріотичне виховання студентської молоді: створення та реалізація ефективної виховної системи».         

 

Патріотичне виховання – це сфера духовного життя, яка проникає в усе, що пізнає, робить, до чого прагне, що любить і ненавидить людина, яка формується.

В. О. Сухомлинський.

 

Актуальність теми семінару визначалася суспільно-політичною ситуацією, що склалася в Україні, необхідністю формування в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції.

Навчальний заклад має стати для кожного студента осередком становлення громадянина-патріота України, готового самовіддано розбудовувати країну як суверенну, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, забезпечувати її національну безпеку, сприяти єднанню українського народу та встановленню громадянського миру й злагоди в суспільстві. Історичне джерело патріотизму – це формування зв’язків з рідною землею, рідною мовою, народними традиціями, звичаями та культурою.

Задала тон подальшій діловій розмові літературна композиція «В серці моїм – Україна» (студенти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи», керівник Козак О. В.), відеоробота «З Україною в серці: 25 років Незалежності» (студенти спеціалізації «Кіно-фото-відеосправа», керівник Василенюк В. М.)  та пісня у виконанні студента Кохана Б. (218 гр.)

Директор коледжу Нижник С.В., звертаючись до учасників семінару, наголосив на аспектах патріотизму як складової професійної компетентності сучасного фахівця  культурно-мистецької галузі.

Концептуальне осмислення змісту національно-патріотичного виховання студентської молоді представила Капітан Г. В., методист Хмельницького базового політехнічного коледжу

Про корпоративну діяльність ВНЗ І-ІІ р.а. говорила у своєму виступі Червоноградська Н. В., методист Кам’янець-Подільського базового індустріального коледжу. У відеоповідомленні Айвазян О. Б., директора наукової бібліотеки ХНУ, голови методоб’єднання працівників бібліотек ВНЗ ІІІ-IV р.а. йшла мова про співпрацю бібліотек ВНЗ області.

У ході семінару-практикуму була презентована навчально-виховна творча програма «Я – патріот України».

  • 31-05-2016, 10:23
  • 1877
  • 0

Національно-патріотичне виховання студентської молоді:

створення та реалізація ефективної виховної системи

Семінар-практикум

 

Національно-патріотичне виховання студентської молоді: створення та реалізація ефективної виховної системи

Серед бурхливого моря життя, щоденних клопотів і негараздів бібліотеки ваблять затишком читальних залів, радістю спілкування з цікавими співрозмовниками, надією знайти в книгах та  періодичних  виданнях мудру пораду шо до хвилюючих питань.

Останнім часом ми переживаємо доленосні події – Революція Гідності, жертовний подвиг Героїв Небесної Сотні, збройне протистояння на сході країни. Вони чітко засвідчили життєву необхідність щодо активізації  національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання молоді, що є питанням національної безпеки. 

Саме виховання національних почуттів і патріотизму (за допомогою відповідних заходів, історичної освіти, святкування визначних дат, популяризації національних міфів та символів; участі в різноманітних громадських акціях патріотичного змісту) є одним з основних засобів консолідації української політичної нації.

31 травня на базі коледжу відбувся семінар-практикум заступників директорів з виховної роботи та завідуючих бібліотеками ВНЗІ-ІІ р.а. Хмельницької області на тему: «Національно-патріотичне виховання студентської молоді: створення та реалізація ефективної виховної системи».

Директор коледжу Нижник С.В., звертаючись до учасників семінару, наголосив на аспектах патріотизму як складової професійної компетентності сучасного фахівця  культурно-мистецької галузі.

Концептуальне осмислення змісту національно-патріотичного вихов