Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (2)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за Червень 2016 року
  • 26-06-2016, 16:06
  • 881
  • 0

Нагороди студентського активу

Вручення грамот до Дня молоді

 

 Нагороди студентського активу 

26 червня студентський директор коледжу Григорків Юлія та голова старостату Мостепанюк Руслана отримали грамоти та цінні подарунки від міського голови М.Є. Сімашкевича за активну життєву позицію, втілення в життя молодіжних проектів, організацію та проведення загальноміських заходів та з нагоди Дня молоді.

 

  • 24-06-2016, 15:09
  • 1223
  • 0

Щасливої Вам професійної долі,

дорогі випускники!

Урочистості з нагоди вручення дипломів


 Щасливої Вам професійної долі, дорогі випускники!

24 червня відбулося вручення дипломів випускникам коледжу. Урочистості відкрив директор коледжу Нижник С.В. та нагородив випускників грамотами за відмінні успіхи в навчанні, активну участь в концертній діяльності, громадському житті, студентській раді та спортивно-масовій роботі.

До вітань долучилися Павлюк О.Я., заступник директора з навчально-виховної роботи, куратори випускних груп Булаєнко В.О., Гермак В.Б., Бойчук Т.В., Манькевич Т.Б. та Червоногродський І.І., заступник директора з навчальної роботи, який зачитав наказ директора коледжу про вручення дипломів.

З музичними вітаннями виступили Анастасія Білоус, Наталья Косарєва, Олена Гаджула, Юлія Барицька та Юлія Ширяєва. Ведучий заходу - Ростислав Ковалишен (художній керівник Семенків І.А.).

Нехай змінюються події, змінюється час, відчувається різниця між модою і смаками, на зміну одним випускникам приходять інші студенти – усе це ритми і потреби життя. Незмінним залишається лише те, що знання, які плекаються у стінах коледжу, здобутки і досягнення – усе це примножується, на славу і збагачення країни в якій народився і зростаєш, про це варто пам’ятати задля миру ы добробуту.

Україна – земля задля якої ти випускник, фахівець галузі культури маєш втілити усі знання і вміння.

 

  • 21-06-2016, 12:04
  • 1528
  • 0

Регіональна науково-

практична конференція

«Бібліотечна справа на Поділлі: минуле і сучасне»

 

Регіональна науково-практична конференція 

21 червня в Кам’янець-Подільській центральній міській бібліотеці імені Костя Солухи за ініціативи Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та Кам'янець-Подільської міської організації Національної спілки краєзнавців України відбулася регіональна науково-практична конференція «Бібліотечна справа на Поділлі: минуле і сучасність», присвячена 150-річчю з дня створення Кам’янець-Подільської центральної міської бібліотеки імені Костя Солухи. 

На захід були запрошені професори історичного факультету національного університету М.І.Огієнка та громадськість міста, молодь, інтелігенція міста, освітяни та бібліотекарі, в тому числі викладачі циклової комісії бібліотечних дисциплін В. О. Булаєнко, С. С.Никитюк. Секретарем другої секції круглого столу «Бібліотеки Поділля у радянську добу та в роки державної незалежності України» обрано О. Я. Павлюк, заступник директора з навчально-виховної роботи Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв. Доповідь О. Я. Павлюк «Підготовка бібліотечних фахівців у Кам’янець-Подільському коледжі культури і мистецтв: історичні факти, події, особистості» розкрила історичні аспекти підготовки бібліотечних працівників у коледжі у період з 1944 по 2016 рік на основі зібраних та досліджених матеріалів музею історії коледжу. Історична розвідка окреслила питання вкладу у підготовку фахівців фундаторів бібліотечної справи М. П. Рудько, К. С. Трубіцька, Д. І. Белявська, Л. В. Озарчук, Л. В. Климчук та інших. Доповідь супроводжувалась презентацією (підготувала Т. М. Філіпчук) та демонстрацією експонатів музею.

Державні екзамени - 2016

Спеціальність «Бібліотечна справа»

 

Державні екзамени - 2016

11 та 18 червня студенти спеціальності «Бібліотечна справа» денної та заочної форми навчання складали державні іспити.

Головою державної екзаменаційної комісії Синицею Надією Миколаївною, директором Хмельницької обласної наукової університетської бібліотеки ім. М. Островського, заслуженим працівником культури України було відзначено високий рівень підготовки студентів та змістовий матеріали виробничої практики, курсові роботи та портфоліо студентів-випускників.

  • 16-06-2016, 13:42
  • 1715
  • 0

Легенди нашого краю

Захист курсових робіт

 

Легенди нашого краю 

16 червня відбувся захист курсових робіт з навчальної дисципліни «Профмайстерність» студентів спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво», який проводився у формі презентацій творчих композицій мистецького проекту «Легенди нашого краю». У проекті взяли участь студенти 367-ДПМ групи: Івашова Тетяна, Підгорна Анастасія, Сисюк Гліб, Краєва Леся, Кливак Юлія, Саган Анна, Мельник Маріна, Трачківська Ілона, Васілєвич Діана, які виконали авторські вироби за мотивами народного фольклору зі збірок краєзнавця Тамари Сис-Бистрицької.

Основним джерелом курсових робіт є матеріали вміщені у збірці «Перлини Товтрів-Медоборів», зокрема легенди: «Як з’явився Кам’янець», «Княгиня Владиса», «Як турки мури виводили», «Сова криниця», «Відьмар з-під турецького мосту», «Мати Божа Вірменська», «Про чорта з Польських фільварків», «Скарб ватажка», «Цвіт папоротті», які розкривають різні ракурси історії та традицій Поділля.

Курсові роботи, які складаються із: пояснювальної записки, графічної частини (курсового проекту) та практичної роботи (роботи в матеріалі), усі студенти 367-ДПМ успішно захистили у присутності завідуючої денного відділення Латюк Н. І., т. в. о. голови циклової комісії ДПМ Дубінс

  • 14-06-2016, 15:05
  • 898
  • 0

Підсумкові перегляди практичних робіт

Циклова комісія «Декоративно-прикладне мистецтво»

 

 Підсумкові перегляди практичних робіт

14 та 16 червня відбулися перегляди практичних робіт студентів І-ІІІ курсів спеціальності ДПМ за підсумками ІІ семестру 2015-2016 навчального року. На переглядах були представлені образотворчі та декоративно-прикладні роботи. В низці технік ДПМ, які студенти спеціальності вивчають на дисциплінах «Профмайстерність» та «Навчальна практика», були вироби із: паперу, бісеру, шкіри, текстильних матеріалів, а також писанкарства.

  

  • 12-06-2016, 14:58
  • 1133
  • 0

Український міжнародний музичний феєрверк - 2016

Участь та перемоги студентів коледжу

 

Український міжнародний музичний феєрверк - 2016 Український міжнародний музичний феєрверк - 2016 Український міжнародний музичний феєрверк - 2016 

З 12 по 15 травня у м. Кам’янець-Подільський проводився фестиваль «Міжнародний музичний феєрверк – 2016», який організували Канадська неприбуткова організація «Etobicokemusicfestival» та українсько - канадський композитор Олександр Миколайович Яковчук, Заслужений діяч мистецтв України, Лауреат державних та міжнародних премій, член Національної спілки композиторів України, член Ліги композиторів Канади та Канадського музичного Центру, доцент кафедри композиції Національної музичної академії ім. П. І. ЧайковськогоГоловною  метою Фестивалю, що проводиться за регіональним відбірковим принципом, є системний пошук талановитих молодих музикантів та послідовна допомога їм у фаховому зростанні, а також активна виконавська діяльність, спрямована на подальший розвиток національної музичної культури, її вихід на міжнародний рівень.Фестиваль  проводився за наступними номінаціями: «фортепіано», «струнні інструменти», «духові інструменти», «народні інструменти», «академічний сольний спів».

У фестивалі взяли участь студенти спеціальності «Народна художня творчість», спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво (духові, народні інструменти)» та отримали нагороди:

Ø  Кирилов Віктор  - гран-прі фестивалю

Ø  Стояновський Артем – диплом лауреата (І премія) та диплом учасника фестивалю за академізм

Ø  Мазур Назар – диплом лауреата (ІІ премія)

Ø  Боднар Владислав – диплом лауреата (ІІ премія) та диплом «За краще виконання твору українського композитора»

 

Дипломами «Найкращий педагог фестивалю» нагороджена Грек Світлана Прокопівна та Царук Олександр Пилипович.

  

  • 12-06-2016, 12:09
  • 840
  • 0

30 літ промайнуло…

Зустріч випускників

 

30 літ промайнуло… 

12 червня відбулася зустріч випускників 1986 року спеціальності «Бібліотечна справа». Зустріч розпочалася в музеї історії коледжу, світлини якого нагадали про роки навчання. Заступник директора з навчально-виховної роботи Павлюк О. Я. провела екскурсію в музеї, ознайомила з  сьогоденням студентського життя та найяскравішими віхами історії коледжу.  

Випускників радо зустріли викладачі Булаєнко В. О., Никитюк С. С. та бібліотекар Філіпчук Т. (випускниця цієї групи). Присутні згадали роки навчання, розповіли про свої життєві долі. Приємно було поділилися професійним досвідом, адже більшість працює за обраним фахом.

Свято зустрічі випускників була найкращою нагодою згадати юні студентські роки і знову відчути себе молодим!

  • 10-06-2016, 11:12
  • 717
  • 0

Перемога на театральному конкурсі

Театр-студія «На Зарванській»

 

Перемога на театральному конкурсі 

Народний матроський театр-студія «На Зарванській», керівник Бойчук Т.В., здобув перемогу в обласному фестивалі-конкурсі  аматорських театральних колективів «Подільська сцена-2016».

На конкурсі учасники театру-студії представили літературно-публіцистичну виставу «Стежками вічності», (практична робота з навчальної дисципліни «Режисура театралізованих заходів» Хітрової О.), присвячену корифеям українського театру.

  • 08-06-2016, 10:11
  • 996
  • 0

Здобудеш українську державу,

або загинеш у боротьбі за неї

Огляд тематичної полиці до 125-ї річниці від дня народження Євгена Коновальця


Здобудеш українську державу, або загинеш у боротьбі за неї

Серед знаменних дат та імен в українській історії чільне місце займає постать Євгена Михайловича Коновальця – борця за незалежність Української держави, справжнього патріота своєї Батьківщини, ідеолога українського націоналістичного руху.

Євген Коновалець – засновник та перший голова Організації українських націоналістів, активний громадських та військовий діяч, полковник Армії УНР. Ще зі студентських років він вів активну громадсько-політичну діяльність. В роки Української національно-демократичної революції 1917-1921 років брав активну участь у розбудові українських збройних сил, вважаючи їх запорукою існування Української держави. Після поразки українського руху та встановлення радянської влади в Україні, перебуваючи в еміграції, Євген Михайлович здійснював організацію українського руху за межами тогочасного СРСР. Вбачаючи загрозу в постаті та діяльності Євгена Коновальця, радянські спецслужби провели спецоперацію з ліквідації провідника ОУН. Це сталося у 1938 році.

 8-14 червня  в  читальному залі  бібліотеки коледжу була представлена  тематична полиця «Здобудеш  українську державу, або загинеш у боротьбі за неї» . Матеріали про життєвий шлях, боротьбу, смерть полковника  були представлені  у підручниках, періодичних виданнях , відео матеріалах. 

"У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю" – ці слова полковника Коновальця і сьогодні є дороговказом для молодого покоління українців.

Звучать народні інструменти

Концерт-звіт


Звучать народні інструменти

01 червня відбувся звітний концерт студентів спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво» (народні інструменти). Організатор творчого звіту Грек О.О., голова циклової комісії народного інструментального мистецтва (народні інструменти). Ведуча Атуліна М.С.

В програмі концерту:

П. Ніщинський «Вечорниці»Інтродукція з музики до драми Т.Г. Шевченка «Назар Стодоля». Диригує  Рабцун Олександр (клас викладача: Грек С.П.).

В. Власов «Босса-Нова». Виконує Маланчій Олег лас викладача Стуговця Я.П.).

Р. Бажилін «Вальсуючий акордеон». Виконує Сеник Андрій (клас викладача Пшинешнюка С.С.).

В. Зубицький «Присв'ячення Астору П'яццолі». Диригує Кірілов Віктор (клас викладача Корольчука С.В.), соліст Стояновський Артем.

М. Сомкін. Варіації на тему рос. нар. пісні «Нєдєлька». Виконує Мазур Назар. лас викладача Царука О.П.).

В. Чіаро «Болеро». Диригує Даніліна Наталія (клас викладача Грек С.П.),солісти Головатий Ілля, Кирилов Віктор, Шкарупа Сергій.

«Кубинський танець». Виконує Клеба Арсен лас викладача Червоногродського І.І.).

О. Рибалкін «Музичний момент». Виконує  Рабцун Олександр (клас викладача Корольчука С.В.).

В. Савєлов «Експромт». Виконує Даніліна Наталія лас викладача Доліби В.В.).

А.Хачатурян «Танець з шаблями» з балету «Гаяне». Диригує Стояновський Артем (клас викладача РудикаА.В.).

В. Дікусаров «Роздум». Виконує Малінський Микола  (клас викладача Швеця А.П.).

Є. Тростянський «Ноктюрн». Виконує Кирилов Віктор лас викладача Грек  С.П., концертмейстер Ольга Сирота).

Музика О. Семенова, слова А. Демиденка «Звучи ріднамово». Диригує Мазур Назар лас викладача Стуговця Я.П.),солістка Заржицька Ангеліна.

В. Фоменко «Рондо в стиліт Регтайм». Виконує Белендюк Андрій лас викладача Антонюк Н.І.).

В. Городовської Матроський танець «Яблучко». Диригує Сеник Андрій (клас викладача Грека О.О.).

Ф. Анжеліс «Безвихідь» ІІІ-ІVчастини. Виконує    Стояновський Артем (клас викладача Царука О.П.).

Слова М.Ткача,музика І. Поклада «Сторона Подільська». Диригує Малінський Микола лас викладача  Грека 0.0.).Виконує вокальний ансамбль ерівник Ольга Боднар).

 

Глядацька зала гучними аплодисментами зустрічала кожен концертний номер.