Санктуарій Пресвятого серця Ісуса Христа
Краєзнавча екскурсія
23 січня студенти 250 групи спеціальності "Бібліотечна справа" відвідали костел "Пресвятого серця Ісуса Христа".
Історія костелу розпочалася з 1808 року. З часом він почав руйнуватися і потребував реконструкції. Частину костелу, яку було зруйновано, в 2014 році відновили.
Назва костелу пов'язана зі "Святом найсвятішого Серця Ісуса Христа", яке відзначається в першу п'ятницю після свята Тіла і Крові Христових: назва розшифровується як символ любові до людей.
Нам дуже сподобався дизайн та внутрішнє оздоблення костелу. Також при костелі діє недільна школа. На території костелу було збудовано вертеп заввишки 26 метрів, який вражає своєю красою і величчю.
І обнялися береги одного, вічного народу
Година історичної правди
21 січня 2017 року відбулася година історичної правди «І обнялися береги одного, вічного народу» присвячена Дню Соборності України та вшануванню пам’яті героїв Крут.
Організатор заходу – Розумовська Р.М.
В програмі заходу:
- вступне слово – Розумовська Р.М., «Суверенна моя Україна»
- літературно–публіцистична композиція «Суверенна моя Україна!» (студенти Ільєва О., Баб’яр А., Кіржайкіна Д., Балацька Ю., Крупник Н., Ніколайчук В., Мусько О., Макошко О., 250 гр.). Режисер-постановник – Семенків І.А.
- вшанування героїв Крут хвилиною мовчання.
Інформаційні повідомлення супроводжувались відеоматеріалами та була представлена тематична полиця «Україна єдина» (Гарук О., 250 гр.).
Заключне слово – Нижник С.В..
В ході проведення виховного заходу простежувався зв'язок історії із сучасністю.
Інформаційна година сприяла формуванню патріотичних почуттів.
Фотозвіт про захід – Ткач М. (267 гр.).
- 21-01-2017, 09:38
- 794
- 0
Україна єдина
Огляд тематичної полиці
День Соборності — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.
Офіційно в Україні День соборності відзначають з 1999 року.
Свято встановлено в Україні «…враховуючи велике політичне та історичне значення об'єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки для утворення єдиної (соборної) української держави…» згідно з Указом Президента України «Про День соборності України» від 21 січня 1999 року № 42/99.
У цей день прийнято також згадувати іншу подію, яка відбулась рівно на рік раніше 22 січня 1918 р. - прийняття IV Універсалу УЦР, яким проголошувалася повна незалежність УНР.
Деякий час, з 30 грудня 2011 року, указом на той час Президента України Віктора Януковича День соборності на офіційному рівні було скасовано і натомість встановлено «День Соборності та Свободи України» Однак 13 листопада 2014 року указом Президента України Петра Порошенка свято було відновлено.
21 січня в бібліотеці коледжу відбулася презентація тематичної полиці «Україна єдина», на якій представлені підручники, художні твори, теки, сценарії, відеоматеріали про події тих часів.
Ще кілька років тому свято Соборності виглядало даниною певним сторінкам історії, важливим, але давно минулим. Цілісність країни здавалася безсумнівною, кордони непорушними, можливість окупації – немислимою.
Як же все перевернулося останнім часом! Цінність соборності ми почали розуміти тільки зараз. І кожна подія, кожен факт тих далеких часів оцінюються по-новому. Студенти з цікавістю прослухали інформаційні повідомлення, та прийняли участь в обговоренні подій того часу, пройнялись патріотизмом та гордістю за свою країну.
- 18-01-2017, 15:25
- 977
- 0
Наші перемоги
І семестр 2016-2017 н. р.
Маланкували, колядували і щедрували
13 січня, на Щедрий вечір, у Кам’янці-Подільському маланкували, колядували і щедрували. Під час проходження практики студенти 4 курсу спеціалізацій «Народне пісенне мистецтво» та «Видовищно-театралізовані заходи» допомагали працівникам міського будинку культури у проведенні заходу. Вони брали участь у конкурсах та зимових розвагах - водили хороводи, грали сучасні ігри, зокрема, брумболу – спортивної командної гри з м’ячем і палицями на зразок мітел. Після вертепу святкова коляда перейшла до центрального ринку, де учасники дійства маланкували і бажали всім злагоди та миру.
Національно-патріотичне виховання студентів: інноваційний підхід
Семінар-практикум
11 січня для кураторів академічних груп було проведено семінар-практикум на тему: «Сучасні аспекти національно-патріотичного виховання студентів».
Учасники семінару заслухали доповідь про результати впровадження у виховний процес Концепції національно-патріотичного виховання молоді (Павлюк О.Я.); поділилися досвідом виховної роботи з академічними групами (Булаєнко В.О); познайомились із оглядом літератури (Осадчук Л.А.) та визначили шляхи удосконалення форм і методів зі студентами в рамках реалізації навчально-виховної творчої програми «Я – патріот України». Всі виступи вдало доповнювали відеопрезентації.
До уваги викладачів та студентів!
ІІ навчальний семестр розпочнеться з 16.01.2017 р.
Заняття проводяться за наступним графіком:
21 січня (субота) - за 12 січня (четвер)
04 лютого (субота) - за 13 січня (п'ятниця)