Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (5)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за Квітень 2017 року

Перевіряли та вивчали досвід

Професійні  діалоги

 

Перевіряли та вивчали досвід. Професійні  діалоги

 

З 26 по 28 квітня в коледжі проводилась чергова акредитаційна експертиза підготовки молодших спеціалістів зі спеціальностей «Музичне мистецтво» та «Народна художня творчість».

Експертними комісіями було перевірено матеріально-технічну базу навчального закладу, методичне забезпечення дисциплін та якість підготовки фахівців із зазначених вище спеціальностей.

Зацікавила експертів робота музею коледжу, Мартинюка А.К., доцента кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання Державного вищого навчального закладу «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди». Анатолій Кирилович, випускник коледжу спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» переглянув матеріали з історії створення та розвитку музичних спеціальностей навчального закладу, персональні теки викладачів-ветеранів та фотодокументи різних років, а також поділився спогадами та цікавими фактами про творчий шлях викладачів В.Скорохватової, Ю.Баландіна та М.Олексійчука.

Вивчала досвід роботи музею Харабара М.Д., заступник директора з навчальної роботи комунального закладу «Чернівецьке обласне училище мистецтв  імені С.Воробкевича». Ми вдячні Марії Дмитрівні за високу оцінку роботи нашого музею. В книзі відгуків вони залишили запис: “Шановний коледж! Щиро дякую Вам за змістовно оформлений матеріал в музеї коледжу, який висвітлено  з великою любов’ю та вмінням. Це один із найкращих музеїв серед навчальних закладів міністерства культури. На Вас треба рівнятися! Бажаю Вам творчої наснаги, оптимізму, Віри, Надії, Любові та Мудрості».

  • 28-04-2017, 15:16
  • 852
  • 0

ВИСНОВОК

експертної комісії

Міністерства освіти і науки України  

про підсумки чергової

акредитаційної експертизи

підготовки фахівців

галузі знань 0202 "Мистецтво"

спеціальності 5.02020401

"Музичне мистецтво"

освітньо-кваліфікаційного рівня

"Молодший спеціаліст"

у Кам'янець-Подільському

коледжі культури і мистецтв

  • 28-04-2017, 15:15
  • 944
  • 0

ВИСНОВОК

експертної комісії

Міністерства освіти і науки України

про підсумки чергової

акредитаційної експертизи

підготовки фахівців

галузі знань 0201 "Культура"

спеціальності 5.02010401

"Народна художня творчість"

освітньо-кваліфікаційного рівня

"Молодший спеціаліст" 

у Кам'янець-Подільському

коледжі культури і мистецтв

  • 28-04-2017, 15:11
  • 888
  • 0

Життя людське – це скарб найбільший

Iнформаційна година

 

  Життя людське – це скарб найбільший. Iнформаційна година

 

28 квітня 2017 року викладачами Булаєнко В. О., Бурячок Н. В. та студентами 360 групи  в бібліотеці коледжу була проведена інформаційна година «Життя людське – це скарб найбільший», приурочена Всесвітньому дню охорони праці. Метою заходу було виховання почуття відповідальності за збереження власного здоров’я та життя. В програмі заходу була подана інформація про Міжнародну організацію праці, нормативно-правову базу охорони праці в Україні, перегляд відеофільму «Безпека на дорозі - стосується кожного». З учасниками заходу проведено ситуаційну гру, підведено підсумки анкетування, що було проведено в навчальних групах та огляд книжкової полички, яку підготували працівники бібліотеки.

Також викладачем Бурячок Н. В. проведено конкурс плакатів «Охорона праці очима студентів коледжу».

  • 28-04-2017, 08:54
  • 779
  • 0

Акредитація спеціальностей

«Народна художня творчість» та «Музичне мистецтво»


Акредитація спеціальностей «Народна художня творчість» та «Музичне мистецтво»


З 26 по 28 квітня в коледжі проведено акредитацію спеціальностей: «Народна художня творчість», спеціалізації «Народне пісенне мистецтво», «Народне інструментальне мистецтво (народні, духові інструменти)», «Видовищно-театралізовані заходи», «Кіно-, фото-, відеосправа» та «Музичне мистецтво», спеціалізація «Музичне мистецтво естради».

Членами експертної комісії зі спеціальності «Музичне мистецтво» у складі: Мартинюка Анатолія Кириловича, доцента кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання Державного вищого навчального закладу «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» (голова комісії); Краснитського Миколи Михайловича, голови циклової комісії естради Комунального вищого начального закладу Київської обласної ради «Коледж культури і мистецтв», заступника директора з виховної роботи та членами експертної комісії зі спеціальності «Народна художня творчість» у складі: Копієвської Ольги Рафаїлівни, професора кафедри арт-менеджменту та івент-технологій Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, кандидата педагогічних наук (голова комісії), Харабари Марії Дмитрівни, заступника директора з навчальної роботи Комунального закладу «Чернівецьке обласне училище мистецтв імені С.Воробкевича» перевірено навчально-методичне забезпечення дисциплін, стан матеріально-технічної бази та якість підготовки студентів із вищезазначених спеціальностей та спеціалізацій.

  • 27-04-2017, 16:46
  • 1578
  • 0

Свято танцювального мистецтва

Ювілейні заходи


Свято танцювального мистецтва. Ювілейні заходи 

 

27 квітня коледж відсвяткував дві ювілейні дати – 50-річчя відкриття спеціальності «Хореографія» та 50-річчя творчої діяльності голови циклової комісії хореографічних дисциплін, керівника народного ансамблю танцю «Подільські візерунки, заслуженого діяча мистецтв України, відмінника освіти України, голови Хмельницького обласного осередку Національної хореографічної спілки України Володимира Чорнобиля.

Коледж урочисто зустрічав гостей. Ювілейні заходи, які проходили в цей день перетворились на справжнє свято танцювального мистецтва, адже до коледжу завітали випускники усіх поколінь спеціальності «Хореографія», викладачі-ветерани та учасники творчих колективів.

Розпочався цикл заходів із прес-конференції для ЗМІ. Директор Нижник С.В. проінформував присутніх про творчі досягнення коледжу та інноваційні зміни в сучасній  освітній концепції навчального закладу, а також окреслив місце та роль хореографічної спеціальності в цьому процесі. Із представниками преси спілкувались В.Чорнобиль, голова циклової комісії хореографічних дисциплін, В.Палій, викладач-ветеран та випускники хореографічної спеціальності М.Кадученко, Л.Білоус, В.Коломієць, В.Васильчук, О.Омецінський.

В музеї історії коледжу відбулися презентації експозиції «50 років творчих пошуків» та видання «У вихорі танцю».

Під час зустрічі виступив Палій В.В. – ініціатор відкриття спеціальності, який розповів: «В далекому 1967 році мене запросив на бесіду Іван Степанович Юрчишин для відкриття на клубному відділі хореографічної спеціалізації. Це було викликано потребами часу. Керівників танцювальних колективів було дуже мало. На вступних екзаменах обирали найбільш обдарованих абітурієнтів. Головним завданням було: підготовка аудиторій для початку навчального року (станки та дзеркало для занять танцями), підбір викладачів спеціальних дисциплін, розробка навчальних планів та навчально-методичного забезпечення цих дисциплін. Я щасливий тим, що розпочата мною справа – відкриття хореографічного відділу в  училищі продовжує розвиватись і набувати все більшого визнання серед населення міста і області. Підтвердженням цього є те, що сьогодні в творчому  доробку студентів та викладачів циклової комісії хореографічних дисциплін –  цікаві композиції, їх професійне виконання, перемоги в престижних танцювальних конкурсах та фестивалях».

Найбільш приємною несподіванкою стала зустріч Володимира Васильовича зі своїми вихованцями, випускниками першого випуску спеціальності серед яких: Таїсія Манькевич, викладач хореографічних дисциплін Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв, відмінник освіти України; Леонід Білоус, який працював керівником хореографічних колективів, був директором будинку культури та завідувачем відділу культури Ізяславського району; Галина Нагуляк, викладач хореографії Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії; Ніна Курочкіна, яка працювала викладачем хореографії в Кам’янець-Подільському коледжі культури і мистецтв; Людмила Боднаренко, яка багато років керувала танцювальним ансамблем «Сонечко»; Михайло Сокальський - артист балету Державного ансамблю пісні і танцю  “Подолянка” Хмельницької філармонії, артист балету ансамблю центральної групи військ в Німеччині, соліст балету Хмельницького обласного музично-драматичного театру, на даний час працює артистом хору Державного академічного ансамблю пісні і танцю  Козаки Поділля.

В презентації також взяли участь випускники: Михайло Кадученко, який понад 20 років керував відомим в Україні ансамблем танцю «Політ» Київського інституту інженерів цивільної авіації, сьогодні – заступник начальника Головного управління секретаріату уповноваженого з прав людини при Верховній Раді України, заслужений працівник культури України; В’ячеслав Коломієць, заступник директора з навчально-виховної роботи коледжу хореографічного мистецтва Київської муніципальної академії танцю ім. Сержа Лифаря, заслужений працівник культури України; Віра Васильчук, яка більше 20 років очолювала Білогірський районний відділ культури, працювала заступником голови Білогірської районної ради, заслужений працівник культури України; Ольга Чорнобиль, яка керувала дитячою хореографічною студією, понад 20 років працювала викладачем культурології та народознавства у Кам’янець-Подільському училищі культури, десять років працювала начальником управління культури м. Кам’янця-Подільського, двічі обиралась депутатом Кам’янець-Подільської міської ради, кавалер ордена «За гуманізм і милосердя»; Олександр Омецінський – артист балету ансамблю пісні і танцю внутрішніх військ України, з 1998 року – артист балету національного академічного заслуженого ансамблю танцю України ім. Павла Вірського, заслужений артист України.

Із цікавістю вони переглядали документальні джерела, шукали себе на представлених світлинах, ділились спогадами та залишали на пам'ять свої творчі доробки, візитки та фотопортрет В.В.Палія. Музейні документи нагадали їм про юність та перші кроки професійного зростання, а музейний фонд наповнився цікавими матеріалами, які подарували випускники спеціальності.

Під час святкових урочистостей з нагоди ювілею (режисер-постановник І.Семенків, викладач циклової комісії видовищно-театралізованих заходів) заступник міського голови Вадим Савчук від імені міського голови вручив Василю Палію відзнаку «За заслуги перед міською громадою», такі ж нагороди отримали викладачі хореографічних дисциплін – Олександра Кучерява і Таїсія Манькевич. Голова циклової комісії Володимир Чорнобиль нагороджений відзнакою Міністерства культури України, а викладач Ірина Корчук та Ірина Літинська отримали нагороди від управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації, подяками директора коледжу нагороджені викладачі та концертмейстери, які забезпечують викладання спеціальних дисциплін та викладачі-ветерани циклової комісії.

У флешмобі «Я люблю коледж культури і мистецтв» взяли участь студенти коледжу та учасники творчих колективів, які прибули на свято. Це було яскраве, неперевершене, незабутнє дійство, в якому органічно поєдналися молодість, краса, драйв та професіоналізм. Після закінчення флешмобу відбулася фото сесія «У дружньому колі юності і краси» та урочиста хода творчих колективів вулицями міста.

На завершення урочистостей відбувся грандіозний святковий гала-концерт «50 років у вихорі танцю», в якому взяли участь творчі  колективи: народний ансамбль танцю «Фейєрія» Чемеровецького медичного училища, керівник – випускник 2010 року Роман Алексюк; ансамбль танцю «Барвінок» Кам’янець-Подільського центру дитячої та юнацької творчості, керівник – випускниця 1992 року Лариса Піддубняк; ансамбль класичного танцю  «Арабески» Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв,  керівник – відмінник освіти України – випускниця (першого випуску) 1970 року Таїсія Манькевич; зразковий ансамбль танцю «Сузір’я» Кам’янець-Подільської міської дитячої школи мистецтв, керівник – випускниця 1996 року Світлана Мушко; учні  хореографічної студії державного академічного ансамблю пісні та танцю «Козаки Поділля», художній керівник – Сергій Качуринець, постановка танцю соліста ансамблю, випускника 2006 року Олександра Бородатого; дитячий ансамбль сучасного танцю «Браво» Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу № 9 ім. Аліма Трояна, керівник – випускниця 1988 року Ілона Лачугіна; молодша група ансамблю танцю «Гілея» Кам’янець-Подільського центру дитячої та юнацької творчості, керівник – випускниця 1985 року Інна Гілевська; народний ансамбль естрадного танцю «Каскад» Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв, художній керівник відмінник освіти України – Олександра Кучерява; зразковий хореографічний колектив «Сузір’я» Волочиської дитячої школи мистецтв, керівник – випускниця 1986 року Ольга Панасюк; зразковий ансамбль танцю «Світоч» Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу № 9 ім. Аліма Трояна, керівник – випускниця 2010 року Анастасія Федоряк; народний ансамбль «Сузір’я» Тульчинського районного Будинку культури, керівник – випускниця 1977 року Лариса Шеремета; народний ансамбль танцю «Подільські візерунки» Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв, художній керівник – Заслужений діяч мистецтв України Володимир Чорнобиль; зразкова хореографічна студія «Пірует» Кам’янець-Подільського районного центру культури і мистецтв «Розмай», керівник – випускниця 2010 року Світлана Островська; жіночий склад народного ансамблю танцю «Подільські візерунки», хореографія випускниці 1999 року Ірини Корчук; зразковий ансамбль сучасного танцю «Апельсин» Кам’янець-Подільського центру дитячої та юнацької творчості, керівник Алла Пащенко, постановка випускниці 2007 року Катерини Мельник; зразковий ансамбль танцю «Авангард» Кам’янець-Подільського міського Будинку культури, керівник – випускниця 2015 року Богдана Бойко; зразковий ансамбль танцю «Екстрім» Орининської дитячої школи мистецтв, керівник – випускниця 2005 року Марина Чорноброва; молодша група народного ансамблю хореографічного мистецтва «НеоГалактика» Чернівецького міського центру дитячої та юнацької творчості, керівник – випускниця 1982 року Неоніла Галак; народний ансамбль танцю «Веселка» Хмельницького міського Будинку культури, художній керівник Володимир Петрина, постановка випускниці 1996 року Оксани Петрини; народний ансамбль танцю «Подільські візерунки» Кам’янець- Подільського коледжу культури і мистецтв, постановка випускниці 1995 року Ірини Літинської; зразковий ансамбль танцю «Летавчанка» сільського Будинку культури села Летава Чемеровецького району, керівник випускниця 1990 року Оксана Домбровецька; зразковий театр танцю «Фантазія» Волочиської дитячої школи мистецтв, керівник випускниця 1993 року Зоя Кращук; зразковий художній колектив України «Козацькі джури» Хмельницької загальноосвітньої школи № 18 ім. Чорновола, керівник випускник 1981 року Костянтин Загурський; шоу-балет «Максі» у складі: випускниці 2007 року Тетяни Стадник, Катерини Мильнікової та випускника Миколи Томайчука; зразковий ансамбль народного танцю «Барвограй» Ізяславської дитячої школи мистецтв, керівник – випускниця 1995 року Зоряна Кузема; зразковий ансамбль танцю «Алтея» Кам’янець-Подільської міської дитячої школи мистецтв, керівник – випускниця 1983 року Любов Бойко, постановка випускниці 2007 року Анни Літинської; зразковий хореографічний колектив «Сузір’я» Волочиської дитячої школи мистецтв,  керівник – випускниця 1986 року Ольга Панасюк; народний ансамбль «Сузір’я» Тульчинського районного Будинку культури, керівник – випускниця 1977 року Лариса Шеремета; хореографічний дует «Елегія» Кам'янець-Подільського міського будинку культури у складі випускників 2003 р. Аліни Васильєвої та Петра Гаврилюка; зразковий ансамбль танцю «Сяйво» Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу № 9 ім. Аліма Трояна, керівник відмінник освіти України Олександра Кучерява; зразковий ансамбль танцю «Плеяда» Ізяславської дитячої школи мистецтв, керівник - випускник 1995 року Руслан Кузема.

Свято закінчилось, але  в пам'яті залишились позитивні емоції, посмішки, спогади про юність, чудові митті зустрічі з одногрупниками, своїми наставниками та з мистецтвом хореографії.

Цикловій комісії

хореографічних дисциплін – 50

Презентація музейної експозиції


Цикловій комісії хореографічних дисциплін – 50. Презентація музейної експозиції

 

27 квітня в рамках відзначення 50-річчя відкриття спеціальності «Хореографія» та 50-річчя творчої діяльності голови циклової комісії хореографічних дисциплін, керівника народного ансамблю танцю «Подільські візерунки, заслуженого діяча мистецтв України, відмінника освіти України, голови Хмельницького обласного осередку Національної хореографічної спілки України Володимира Чорнобиля в музеї історії коледжу відбулися презентації експозиції «50 років творчих пошуків» та видання «У вихорі танцю».

Під час зустрічі виступив Палій В.В. – ініціатор відкриття спеціальності, який розповів: «В далекому 1967 році мене запросив на бесіду Іван Степанович Юрчишин для відкриття на клубному відділі хореографічної спеціалізації. Це було викликано потребами часу. Керівників танцювальних колективів було дуже мало. На вступних екзаменах обирали найбільш обдарованих абітурієнтів. Головним завданням було: підготовка аудиторій для початку навчального року (станки та дзеркало для занять танцями), підбір викладачів спеціальних дисциплін, розробка навчальних планів та навчально-методичного забезпечення цих дисциплін. Я щасливий тим, що розпочата мною справа – відкриття хореографічного відділу в  училищі продовжує розвиватись і набувати все більшого визнання серед населення міста і області. Підтвердженням цього є те, що сьогодні в творчому  доробку студентів та викладачів циклової комісії хореографічних дисциплін –  цікаві композиції, їх професійне виконання, перемоги в престижних танцювальних конкурсах та фестивалях».

Найбільш приємною несподіванкою стала зустріч Володимира Васильовича зі своїми вихованцями, випускниками першого випуску спеціальності серед яких: Таїсія Манькевич, викладач хореографічних дисциплін Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв, відмінник освіти України; Леонід Білоус, який працював керівником хореографічних колективів, був директором будинку культури та завідувачем відділу культури Ізяславського району; Галина Нагуляк, викладач хореографії Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії; Ніна Курочкіна, яка працювала викладачем хореографії в Кам’янець-Подільському коледжі культури і мистецтв; Людмила Боднаренко, яка багато років керувала танцювальним ансамблем «Сонечко»; Михайло Сокальський - артист балету Державного ансамблю пісні і танцю  “Подолянка” Хмельницької філармонії, артист балету ансамблю центральної групи військ в Німеччині, соліст балету Хмельницького обласного музично-драматичного театру, на даний час працює артистом хору Державного академічного ансамблю пісні і танцю  Козаки Поділля.

В презентації також взяли участь випускники: Михайло Кадученко, який понад 20 років керував відомим в Україні ансамблем танцю «Політ» Київського інституту інженерів цивільної авіації, сьогодні – заступник начальника Головного управління секретаріату уповноваженого з прав людини при Верховній Раді України, заслужений працівник культури України; В’ячеслав Коломієць, заступник директора з навчально-виховної роботи коледжу хореографічного мистецтва Київської муніципальної академії танцю ім. Сержа Лифаря, заслужений працівник культури України; Віра Васильчук, яка більше 20 років очолювала Білогірський районний відділ культури, працювала заступником голови Білогірської районної ради, заслужений працівник культури України; Ольга Чорнобиль, яка керувала дитячою хореографічною студією, понад 20 років працювала викладачем культурології та народознавства у Кам’янець-Подільському училищі культури, десять років працювала начальником управління культури м. Кам’янця-Подільського, двічі обиралась депутатом Кам’янець-Подільської міської ради, кавалер ордена «За гуманізм і милосердя»; Олександр Омецінський – артист балету ансамблю пісні і танцю внутрішніх військ України, з 1998 року – артист балету національного академічного заслуженого ансамблю танцю України ім. Павла Вірського, заслужений артист України.

Із цікавістю вони переглядали документальні джерела, шукали себе на представлених світлинах, ділились спогадами та залишали на пам'ять свої творчі доробки, візитки та фотопортрет В.В.Палія. Музейні документи нагадали їм про юність та перші кроки професійного зростання, а музейний фонд наповнився цікавими матеріалами, які подарували випускники спеціальності.

 

 

  • 27-04-2017, 09:29
  • 1286
  • 0

50 років у вихорі танцю

Презентаційне видання

 

50 років у вихорі танцю. Презентаційне видання

 

До ювілею з  часу утворення спеціальності «Хореографія» було представлено видання «50 років у вихорі танцю».

Над виданням працювала редакційна група: відповідальний за випуск С.Нижник, директор коледжу;  автори тексту О.Матвійчук (Чорнобиль), випускниця хореографічної спеціалізації Кам’янець-Подільського культурно-освітнього училища (1974-1977 рр.), О.Кучерява, викладач хореографічних дисциплін; редактор О.Павлюк, завідувач відділенням; комп’ютерний набір А.Хлопецька, Т.Філіпчук.

 

  • 26-04-2017, 12:25
  • 1215
  • 0

Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить…

Огляд тематичної полиці


Гірчить Чорнобиль, крізь роки гірчить. Огляд тематичної полиці

 

Зоря полинова горить 

І осяває в дооколі. 

Порожні села, ниви голі, 

Бур'ян, що з вітром гомонить. 

Печать і пустка — на віки. 

Мов сльози, роси серебріють. 

І страшно, хижо, дико виють 

В безлюдній Прип'яті вовки. 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

Біда розчинилася у духмяному повітрі, у біло-рожевому цвітінні яблунь та абрикос, у воді сільських криниць, у всій красі. Та хіба тільки в ній? Вона розчинилась у людях. Ця трагедія увійде в історію, в усі хроніки людства як невигойна рана на тілі України. Увесь цей жах відгукнувся болем у серцях мільйонів людей. 

У ніч з 25 на 26 квітня 1986 року о 1 годині 23 хвилині 40 секунд над четвертим реактором Чорнобильської атомної електростанції нічну пітьму розірвало полум'я. Розпочалась пожежа. 

Поля і луки, ліса і озера, річки і ставки Чорнобильщини тяжко вражені невидимою хворобою. Дичавіє земля, хоча ще квітують і родять сади. Ніхто не споживає тих гірких плодів, ніхто не йде до лісу за його цілющими дарами; не п'є води, насиченої   радіоактивною отрутою, і навіть повітря, яким ми дихаємо, стало ворогом. 

Чорнобиль. Чорний біль нашої землі. І скільки б не минуло років, все одно це слово полум'янітиме чорним вогнищем скорботи.           Чорнобильська аварія стала для нас уроком, за який заплачено дорогою ціною. 

25  квітня  в  бібліотеці  коледжу  проведено  цикл  заходів: огляд тематичної полиці «Гірчить Чорнобиль, крізь  роки гірчить…», перегляд  документального фільму «Чорнобиль. Як це було…».

Хоч минуло багато  років з того трагічного дня, наслідки Чорнобильської трагедії відчуваються сьогодні. Збільшились захворювання та смертність людей, поширились дитячі захворювання. Ми, нинішнє покоління, повинні робити все можливе, щоб зберегти своє життя і життя майбутніх поколінь: дбати про чистоту землі, насаджувати дерева, прикрашувати землю квітами, травами, не забруднювати ріки, ставки та джерела.

  • 26-04-2017, 11:14
  • 1207
  • 0

Історія створення циклової комісії

хореографічних дисциплін

Буклет

 

Історія створення циклової комісії хореографічних дисциплін. Буклет

Програма святкового гала-концерту

 

  • 25-04-2017, 11:44
  • 818
  • 0

 Збережемо Землю для нащадків

Інформаційна година

 

Збережемо Землю для нащадків. Інформаційна година


25 квітня відбувся захід присвячена Дню Довкілля (друга субота квітня), Дню Землі (22 квітня) та Дню екологічних знань(15 квітня).

Студенти 17 групи  організували годину екологічного виховання на якій були висвітлені основні проблеми забруднення навколишнього середовища,   його варварське користування та основні шляхи їх подолання.

Значної шкоди екосистемам України та світу завдала аварія на Чорнобильській АЕС, наслідки якої будуть відгукуватись ще багато десятиліть (26 квітня) . Також,  29 квітня ми вшановуємо пам'ять жертв хімічної зброї. 

В межах даних свят студентами-першокурсниками планується висадження зелених насаджень на території коледжу, проводиться акція «Здай батарейку – збережи природу» (збір батарейок проходить у 29 аудиторії).

 

 

 

  • 24-04-2017, 10:01
  • 1077
  • 0

ВИСНОВОК

експертної комісії

Міністерства освіти і науки України

про підсумки чергової акредитаційної

експертизи підготовки фахівців

галузі знань 0201 "Культура"

спеціальності 5.02010201

"Бібліотечна справа"

освітньо-кваліфікаційного рівня

"Молодший спеціаліст"

у Кам'янець-Подільському

коледжі культури і мистецтв

  • 23-04-2017, 12:28
  • 879
  • 0

Перлина Поділля

Фестиваль-конкурс мистецтв

 

Перлина Поділля

 

21-23 квітня 2017 року відбувся ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Перлина Поділля».  Диплом лауреата ІІ премії у категорії 18+ років у номінації «Естрадний вокал» здобула студентка 418 групи СЕНИК АНАСТАСІЯ (клас викладача Столаби Т.В.) 


 

 

 

 

 

  • 21-04-2017, 16:37
  • 1141
  • 0

Акредитація спеціальності

«Бібліотечна справа»


Акредитація спеціальності «Бібліотечна справа»


У період з 19 квітня по 21 квітня 2017 року, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2001 року № 978 «Про затвердження Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах» та наказу Міністерства освіти і науки України № 722-А від 14.04.2017 року, з метою проведення чергової акредитаційної експертизи підготовки молодших спеціалістів зі спеціальності 5.02010201 «Бібліотечна справа» в коледжі працювала експертна комісія.

  • 21-04-2017, 12:35
  • 878
  • 0

У барвах кольору і світла

Відкриття фотовиставки


 У барвах кольору і світла. Відкриття фотовиставки 

 

Нестримні емоції, колоритні пейзажі, величні архітектурні споруди, кумедні тварини і птахи - такі неповторні миті вдалося впіймати студентам коледжу культури і мистецтв спеціалізації «Кіно-, фото-, відео справа» (голова комісії Василенюк В.М.) та увіковічити на світлинах. Кожній роботі юні фотографи дали влучну назву і оформили у виставку «У барвах кольору і світла», відкриття якої відбулося 21 квітня у Виставковій залі і яка продовжить свою роботу до 30 квітня.

  • 20-04-2017, 16:47
  • 941
  • 0

Звітує «Музичне мистецтво естради»

Концертна діяльність

 

Звітує «Музичне мистецтво естради»

 

20 квітня 2017 року відбувся звітній концерт студентів та викладачів спеціалізації «Музичне мистецтво естради».

В концертній програмі прозвучали кращі зразки популярної джазової, народної та класичної музики. Виконавці продемонстрували свою професійну майстерність і навички володіння голосом, гри на музичних інструментах, гри в ансамблі. В концерті брали участь: інструментальний ансамбль (художній керівник Пшинешнюк С.С.), вокально-інструментальний ансамбль (керівник Пшинешнюк С.С., хормейстер Мечак Л.М.), вокальний ансамбль «Black and White» (керівник Мечак Л.М.), солісти: Головатий І. (клас викладача Панчук Б.Є.), Свідерський М.О., Залевська Б. (клас викладача Мечак Л.М.), Табельський С. (клас викладача Сопіги П.Д., концертмейстер Москвічова О.О.), Притуляк А.(клас викладача Червінської І.Є., концертмейстер Чінінкова А.М.), Ширяєва Ю. (клас викладача Столаби Т.В.), Кохан Б. (клас викладача Боднар О.Л.).

Акредитація спеціальності

«Бібліотечна справа»

Презентація музейної експозиції

 

Акредитація спеціальності «Бібліотечна справа»

 

  20 квітня під час проведення акредитації спеціальності «Бібліотечна справа» члени акредитаційної комісії ЖУКОВА Валерія Павлівна, доцент кафедри бібліотекознавства та інформаційно-аналітичної діяльності Харківської державної академії культури, кандидат наук із соціальних комунікацій (голова комісії) та ТВАРДОВСЬКА Анна Анатоліївна, голова циклової комісії бібліотечних дисциплін Житомирського коледжу культури і мистецтв імені Івана Огієнка Житомирської обласної ради познайомилися з роботою музейної кімнати яка діє при кабінеті « Бібліотечного краєзнавства». Завідувач кабінету Павлюк О.Я. презентувала почесним гостям музейні експозиції присвячені В. Свідзінському, О. Мак, Т. Сис-Бистрицький, О. Грену, книжкову виставку «Суцвіття творчих імен» та меморіальну дошку присвячену В. Свідзінському.