Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (5)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за Серпень 2017 року

Поринув у світлі роки…

Зустріч у музеї


Поринув у світлі роки…

 

31 серпня музей історії коледжу відвідав Слободянюк П.Я., випускник навчального закладу, академік Української Технологічної Академії.

Петро Якович з цікавістю оглянув експозиції, познайомився із музейним фондом, поспілкувався із дирекцією коледжу,  та обговорив програму зустрічі випускників 1967 року.

До тематичної полиці «Слободянюк П.Я. – відомий науковець та громадський діяч», яка функціонує в музеї, він додав авторські видання:

- Слободянюк П.Я., Тарчинський В.С. Життєдайне джерело Поділля.

- Слободянюк П.Я. Герой України Василь Петренюк.

- Слободянюк П.Я. Енергетика Поділля: минуле та сучасність.

- Слободянюк П.Я., Шкробот П.М. Профспілки Хмельниччини: історія та сучасність.

- Слободянюк П.Я., Флаксемберг А.С., Івахов П.Я. Медицина Поділля.

В книзі відгуків він за залишив запис: «З хвилюванням відвідав музей коледжу, ніби поринув у світлі роки освоєння найблагороднішої професії – працівника культури».

  • 31-08-2017, 12:12
  • 638
  • 0
  • ---



Наші перемоги

2016-2017 н.р.

  • 22-08-2017, 09:39
  • 837
  • 0

Навчальний рік закінчився незвично

Екскурсія до м. Львова

 

Навчальний рік закінчився незвично 

 

Навчальний рік у коледжі закінчився незвично. 28 червня викладачі коледжу здійснили екскурсію до древнього міста Львова. Екскурсія була надзвичайно цікавою та пізнавальною. Серед екскурсійних об’єктів – Личаківське кладовище, Собор св. Юра, Високий замок, майстерня шоколаду і кавова штольня. Незабутніми залишилися прогулянки вулицями старого міста, аромат запашної кави, яка буває тільки у Львові, концерти на відкритих площадках і зливний літній дощ, під який ми потрапили.

Організатор поїздки – профспілкова організація коледжу, голова – Рудько Е. Й.

  • 22-08-2017, 09:37
  • 915
  • 0

Творчі доробки на конкурс

Участь у грандовій програмі

 

Творчі доробки на конкурс

 

Щорічно студенти спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво» беруть участь у Всеукраїнському конкурсі на здобуття стипендії Президента України для талановитої молоді.

Студенти 367 групи Клевицький Олексій та Мартинович Назар для участі в грандовій програмі підготували творчі досьє, фотокопії своїх творчих робіт та резюме. Куратор групи Дубінська О. В. підготувала характеристику на конкурсантів та рекомендації від циклової комісії. Свої роботи перед відправленням на конкурс студенти презентували в музеї коледжу.

Знайомство з діяльністю музею

як складова акредитаційної експертизи

Бесіда-діалог в музеї

 

Знайомство з діяльністю музею як складова акредитаційної експертизи

 

Під час проведення акредитації спеціальностей «Декоративно-прикладне мистецтво» та «Хореографія» (12.06-14.06.2017 р.) представники експертних комісій ознайомилися з роботою музею коледжу. Предметом їх уваги стала ювілейна експозиція «Спеціальності «Хореографія» - 50», новинки друкованих видань про діяльність циклової комісії хореографічних дисциплін, документальні джерела з історії створення та розбудови спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво».

З книги відгуків:

«Щиро дякуємо за змістовну і пізнавальну екскурсію по музею коледжу. Залишилось незабутнє враження від Вашої роботи». О. Лиманська, голова експертної комісії спеціальності «Хореографія», доцент кафедри хореографії Харківського національного педагогічного університету ім. Г. С. Сковороди, кандидат мистецтвознавства.

«Важливо, що в стінах Вашого навчального закладу зростає майбутня еліта нашої країни, висококваліфіковані фахівці, здатні конкурувати на світовому ринку праці». О. Устименко-Косоріч, голова акредитаційної комісії спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво», професор кафедри музичного інструментального виконавства Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка, доктор педагогічних наук, професор.

«Ви виховуєте не тільки працівників мистецтв, але й справжніх патріотів України з добрим, чистим, чуйним серцем». І. Николишин, член експертної комісії, завідувач відділу хореографії Комунальної установи Тернопільської обласної ради «Теребовлянське вище училище культури».

«З усього видно, що Ви дружний, висококваліфікований і щирий колектив. Зичу Вам всяких гараздів». М. Радиш, член експертної комісії, завідувач циклової комісії художніх виробів з дерева та художнього ткацтва Косівського училища прикладного та декоративного мистецтва.

Візит в рамках реалізації культурно-мистецького проекту

Знайомство з музейними експозиціями

 

Візит в рамках реалізації культурно-мистецького проекту

 

13 червня 2017 р. з музейними експозиціями ознайомилася Катрін Герц, культурний агент по Україні (Німеччина, м. Вецлар) яка перебувала в Україні в рамках реалізації міжнародного культурно-мистецького проекту «Німеччина – Україна: особливості розвитку культури».


«Україна – це країна, яка має багатовікові звичаї, традиції та культурні надбання. Ваш коледж готує талановитих студентів, які завтра будуть примножувати культурні цінності держави», - заявила при розмові пані Катрін.

Внучка першого директора коледжу – наш гість

Знайомство з музейними реліквіями

 

Внучка першого директора коледжу – наш гість

 

17 липня 2017 р. музей історії коледжу відвідала КОМІНЕК Світлана, випускниця спеціальності «Хореографія». Під час огляду музейних експозицій її найбільше зацікавили матеріали з історії створення та розвитку хореографічної спеціальності та її випускників. Особливий інтерес викликала підбірка матеріалів про Зденека Комінека, першого керівника навчального закладу, її дідуся.

З книги відгуків: «Уже 31 год я работаю хореографом. Последние 20 лет работаю в Ленинградской обл., руковожу народным колективом ансамбля танца «Полюшко». Низкий поклон всем педагогам, которые дали мне знания и указали мне дорогу, по которой я до сих пор иду.

Выпускница культпросветучилища 1982 года Коминек (Латышева) Светлана».