Тому, хто серцем молодий
Відеофільм
«Золотий фонд» коледжу – це викладачі-ветерани, які зробили вагомий внесок у справу підготовки фахівців культурно-мистецької галузі. У фільмі розміщені фото викладачів-ветеранів, які уже на заслуженому відпочинку і тих, хто ще натхненно трудиться в коледжі: Березовської О.Б., Білецької А.І., Білявської Д.І., Вареницької М.Д., Вишник Л.Т., Гаха В.В., Геплюк О.Г., Гребенюка В.М., Грек С.П., Грека О.О., Гордійчук М.П., Комаринського А.Г., Кутішевської Г.С., Ляшук Л.О., Монастирської Т.І., Нікуляк Т.І., Ободовського В.П., Ободовської М.А., Озарчук Л.В., Олексійчука М.А., Рудика А.В., Савінського В.У., Самонової Н.П., Сороки О.О., Стадніка С.Г., Тараненко П.А., Ушова М.С., Ушової О.М., Філонова В.О., Форкуна В.В., Цикри В.Л., Швець О.С., Швеця П.Г., Швець М.Д., Шульс О.О.
Натхненні будні наших викладачів
Фільм-портрет
Досягнення наших студентів – це щоденна, натхненна праця наших викладачів. Вони щедро дарують своїм вихованцям знання, творчість та залюбленість у свою професію працівника культурно-мистецької галузі. Студенти вдячні їм за їхню працю і традиційно у день працівників освіти дарують своїм наставникам квіти та висловлюють їм свою вдячність у піснях, танцях, музиці, фільмах.
- 29-09-2017, 11:14
- 1055
- 0
Бібліотека - це скарб усіх багатств людського духу
Огляд тематичної полиці
Є у вересні особлива дата – 30 вересня. Саме у цей день, починаючи з 1998 року згідно з Указом Президента України, бібліотечні працівники відзначають своє професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек. Ми пишаємося тим, що маємо це свято як вияв глибокої поваги до нашої праці, як визнання державою суспільної значимості бібліотек, що стали однією з найважливіших складових частин інформаційної структури суспільства.
29 вересня в бібліотеці коледжу проведено огляд тематичної полиці «Бібліотека - це скарб усіх багатств людського духу». На полиці представлені Закон України "Про культуру", Закон України "Про бібліотеки та бібліотечну справу", інші нормативні документи тощо.
Букет з пісень, любові й квітів
Святкові віншування
29 вересня в коледжі відбулась святкова концертна програма «Букет з пісень, любові й квітів» до Всеукраїнського дня бібліотек, Міжнародного дня музики та Дня працівників освіти. Організатори заходу – Козак О.В., Красілич І.М., викладачі циклової комісії видовищно-театралізованих заходів та Бондарчук Л., студентка 467 групи.
Святкові урочистості підготували студенти IV курсу спеціалізації ВТЗ та студентська рада коледжу. В концертній програмі взяли участь: Пухальська О. (256 гр.), Яремійчук М. (218 гр.), клас викладача Винниченко Н.В.; Юрчук О. (4123 гр.), Кохан Б., Лискун Я. (418 гр.), клас викладача Боднар О.Л.; Бугера М., Прокопишен О. (218 гр.), клас викладача Мечак Л.М.; Струк К. (318 гр.), клас викладача Боршуляк А.М.; Джус К. (44 гр.), Гуменюк М. (24 гр.); читці – Войткова Є., Хитрак А., Сушко І. (15 гр.), клас викладача Козак О.В.; учасники оркестру духових інструментів, художній керівник і диригент Остап’юк Л.М.; інструментальний ансамбль викладачів у складі Пшинешнюка С.С., Стуговця Я.П., Червоногродського І.І., Ящука О.М., Панчука Б.Є.; відеоряд підготували Мельник С., Заянчуковський В., Цюпак А., (367 гр.), клас викладача Красілич І.М.; хореографічні композиції до пісень виконували: Боярська В., Барладин Х., Желіховська Д., Пшенишнюк В., Лужанська Н., Стельмах А., Чубар І., Валєєва А. (34 гр.); Калюжняк Ю., Молодницька А., Хотінська О., Тесленко А., Левчук А., Падитель М. Шевчук Н. (24 гр.); група мімів: Прокоп’юк М., Боінчан А.(457 гр.), Войтюк М., Рой Л. (256 гр.), клас викладача Красілич І.М.; ведучі – Карпенко К., Орлянська Ю., Козлов В. (457 гр.). Художнє оформлення сцени – Боголюбська А. (457 гр.).
- 28-09-2017, 21:37
- 639
- 0
Вивчати історію, щоб впевнено крокувати у майбутнє
Почесні гості
28 вересня коледж відвідала Трунова І.М., начальник обласного управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації і керівники різних культурно-мистецьких установ області. Гості поспілкувались з дирекцією та оглянули матеріально-технічну базу навчального закладу. В музеї історії коледжу вони познайомились із етапами розвитку навчального закладу та сучасними його досягненнями.
На завершення зустрічі вони зазначили, що тільки там, де вивчають та бережуть свою історію, можуть впевнено крокувати в майбутнє.
Літературне побачення
з Лорою Підгірною
Зустріч з писменницею
28 вересня в рамках відзначення Всеукраїнського дня бібліотек студенти 350 групи спеціальності «Бібліотечна справа» відвідали у бібліотеці-філії № 7 літературну зустріч із письменницею Лорою Підгірною, лауреатом Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» - 2017» у номінації «Романи», журналісткою, авторкою проекту «Літературний туризм», кам’янчанкою, яка пише про подільський край.
На заході було презентовано історично-детективний роман «Червона Офелія. Пригоди Марка Шведа», у якій описані трагічні події початку ХХ століття на Поділлі, коли місто Кам’янець-Подільський на короткий час стає столицею Української Народної Республіки. Лора Підгірна розповіла про історичні факти, які лягли в основу роману та про головного героя книги – відважного Марка Шведа.
Зустріч відбулася в рамках візначення 100-річчя Української національної-визвольної революції. Ця книжка спонукає задуматися про події минулого, про відрізок нашої історії, який описаний у романі. Авторка підкреслила: коли почнемо любити і берегти своє, тоді ми будемо щасливим народом. Історія нації має бути брендом!
Для шанувальників творчості Лори Підгірної рекомендуємо її новий роман «Омбре. Над темрявою та світлом», який отримав відзнаку літературного конкурсу «Коронація слова» - 2017.
Зустрічі з письменниками-земляками сприяють професійній підготовці майбутніх бібліотекарів, формують інтерес до краєзнавчої літератури та історії рідного краю.
Оксана Гарук,
студентка 350 групи
спеціальності «Бібліотечна справа»
- 22-09-2017, 11:09
- 1022
- 0
Яка вона, сільська бібліотека?
Практичне заняття
22 вересня, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, для студентів спеціальності «Бібліотечна справа» проведено практичне заняття з дисципліни «Обслуговування в бібліотеці» (викладач Никитюк С. С.) на базі бібліотеки-філії села Панівці.
Бібліотекар Петрик Наталія Юріївна, випускниця коледжу1991 року, познайомила нас з особливостями роботи сільської бібліотеки, з бібліотечним фондом, літописом села, книжковими виставками, діяльністю гуртка бісероплетіння «Наталі». У бібліотеці організована кафедра видачі літератури, читальний зал оформлений у стилі подільської світлиці.
Під час заняття ми описували публікації з періодичних видань для систематичної картотеки статей, заповнювали читацькі формуляри, рекламували свою спеціальність учням 9 класу, запрошували їх до коледжу на екскурсію, презентували рекламний ролик про нашу майбутню професію, розповіли про найдивовижніші книги світу.
Сучасні бібліотеки стають інформаційними центрами сільських громад і бібліотека-філія села Панівці є тому яскравим прикладом.
Гарук Оксана, студентка 350 групи
Літературні новинки
Презентація книг Едуарда Сікори,
Олега Рарицького, Володимира Ткача
21 вересня студенти 350 групи спеціальності «Бібліотечна справа» відвідали презентацію книги Едуарда Сікори «Під знаком тризуба», п’ятої частини історичного нарису «Тріумф і крах Радянського союзу», яка відбулася в Кам’янець-Подільській центральній міській бібліотеці ім. Костя Солухи в рамках третього Всеукраїнського культурного форуму «Кам’яний острів». Про автора та змістове наповнення книги розповів голова Кам'янець-Подільського товариства «Просвіта» ім. Т. Шевченка Славко Полятинчук.
Олег Рарицький, доктор філологічних наук, завідувач, доцент кафедри історії української літератури та компаративістики Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, презентував монографію «Партитури тексту і духу (художньо-документальна проза українських шістдесятників)» та запропонував для перегляду цікаві фото та додав інтригуючи коментарі.
Володимир Ткач, письменник, учасник Львівського форуму видавців, представив присутнім книгу притчевих казок для дітей і дорослих «Сонечко, моє сонечко».
Зустріч та спілкування з Е.Сікорою, О.Рарицьким та В. Ткачем, знайомство з їх творами сприяло становленню культурного і духовного світогляду студентської молоді.
Оксана Гарук,
студентка 350 групи
спеціальності «Бібліотечна справа»
- 20-09-2017, 13:01
- 709
- 0
Квітуй мій край, Хмельниччино моя!
Огляд тематичної полиці
Земле, Хмельницька, рідний мій краю,
В променях сонця твого я купаюсь.
В маковім цвіті, у хвилях медових…
Ти оксамит, мій вінок бурштиновий
В. Мацько.
80 років тому на Поділлі, було утворено Кам'янець-Подільську, сьогодні Хмельницьку, область. Не простими були роки становлення і поступу рідної Хмельниччини. Багато подій, здебільшого драматичних, спресовано у вісім десятків літ. Чудова природа, героїчна історія, талановиті люди – все це рідний край.
20 вересня в бібліотеці колежду проведено огляд тематичної полиці «Квітуй мій край, Хмельниччино моя!», який допоміг краще пізнати історичне минуле нашого краю, зрозуміти його сьогоднішній день та осягнути його перспективи на майбутнє.
Майбутнє бібліотечної справи
Проблемне обговорення
15 вересня студенти спеціальності «Бібліотечна справа», викладачі фахових дисциплін Булаєнко В. О., Никитюк С. С., Павлюк О. Я. та завідувач бібліотеки коледжу Осадчук Л. А. взяли участь в обговоренні основних напрямків Стратегії розвитку бібліотечної справи в Україні до 2025 року «Якісні зміни бібліотек задля сталого розвитку України», яке відбулося на базі Кам’янець-Подільської ЦРБ.
Під час дискусії обговорювалися питання ролі бібліотек в сучасному інформаційному суспільстві (Попіль І. В., бібліограф ЦРБ), підготовки бібліотечних кадрів (Павлюк О. Я., Никитюк С. С.), комплектування бібліотечних фондів (Булаєнко В. О.), впровадження інноваційних форм бібліотечного обслуговування (Осадчук Л. А.).
Підсумковою тезою обговорення було усвідомлення, що досягнення цілей сталого розвитку демократичного громадянського суспільства є неможливим без якісних змін українських бібліотек, які мають забезпечити освічені, творчі фахівці.
- 14-09-2017, 12:21
- 1134
- 0
50 років професійного зростання, творчих пошуків і злетів
Зустріч випускників
14 вересня 2017 р. в рідному – колись Кам’янець-Подільському культурно-освітньому училищі — зібрались його випускники, які навчалися з 1963 по 1967 роки.
Пройшло 50 років, як ми покинули стіни рідного училища фахівцями з клубної справи, хорового співу, оркестрів духових та народних інструментів. По різному склалася доля його випускників. Багато стали відомими діячами культури, музичної освіти, організаторами аматорського мистецтва, дехто – обрав іншу професію. Але безперечним є факт, що випуск 1967 року був одним із самих професійно сильних кадрів і результативних у їхній практичній діяльності.
Дозвольте представити учасників зустрічі, випускників 50-річної давності:
Водяний Петро Федорович не тільки був директором Тростянецької середньої школи Городоцького району, але й постійно займався розвитком бандурного мистецтва.
Мельничук Микола Миколайович (Чемерівці) — викладач Чемеровецької музичної школи, виховав когорту музикантів.
Шедловський Володимир Валентинович понад 20 років очолював Кам’янець-Подільський міський відділ культури.
Олійник Василь Федорович – чудовий музикант, викладач Кам’янець-Подільського національного університету.
Антоніна Петрівна Шемчук (Костюк) позитивно проявила себе на посадах інспектора райвідділу культури і керівника школи мистецтв у Віньківцях.
Раїнчук Наталя Іванівна — працівник культури в с. В. Жванчик Дунаєвецького р-ну.
Колендзян Петро Петрович, Манчуляк Микола Олександрович (К-П), Кучинський Франц Миколайович (с. Сл. Рахнівська) проявили себе талановитими музикантами.
Мудрик Василь Йосипович – багато років працював у культурі.
На жаль, через поважні причини не змогли приїхати на нашу зустріч Гринькевич І. Ф., Гончарук М. І., Красноступ Ф. П., Юрчишин А. С., Гах В. В. та деякі інші.
Ми гордимося нашим навчальним закладом. Адже за роки існування тут підготовлено понад 8 тисяч спеціалістів в галузі культури та мистецтва. Серед них – випускники, що займають високі державні посади, керують розвитком культури в області та за її межами, відзначені високими званнями та нагородами, мають значні досягнення у науковій діяльності та виконавській майстерності, очолюють відомі мистецькі колективи.
Серед нас, випускників 1963-1967 року, було 20 хормейстерів, 16 народників і 14 духовиків. Це були справжні професіонали в галузі культури.
Так, Євгенія Казимирівна Станішевська, яка закінчила Харківський інститут культури, працювала викладачем Кам’янець-Подільського педінституту. Очоливши училище культури, Євгенія Казимирівна докорінно змінила навчально-виховний процес на принципах українського національно-культурного відродження.
Заслужений працівник культури України Іван Францович Гринькевич, створив кращі в Україні народні оркестр народних інструментів і фольклорно-етнографічний ансамбль «Червона калина» Віньковецького РБК. Згадую, як Ваня поступав в училище після служби на флоті у військовій морській формі.
Високі ділові якості виділяли заслуженого працівника культури України Миколу Івановича Гончарука. Він гідно обіймав посади інспектора Хмельницького районного відділу і обласного управління культури, заступника директора обласної філармонії, директора обласного театру ляльок.
Ніна Самодралова стала заслуженою артисткою України, солісткою Львівської опери.
А відмінник училища Василь Васильович Гах після його закінчення 50 років беззмінно працює його викладачем.
Начальниками райвідділів культури плідно працювали Дмитро Шевчук – в Дунаївцях, Федір Красноступ – в Старій Синяві, Ярмолинецький РБК очолював Станіслав Тройніцький. Микола Софіяк був директором райкіномережі Кам’янеччини.
Антон Вовженяк, Анатолій Юрчишин, Володимир Гашук, Олександр Гарник та інші стали відомими музичними педагогами, організаторами аматорського мистецтва. Анатолій Відіщук і Анатолій Суплік стали прокурорами.
Я закінчив відділ духових інструментів. Мені випала честь бути завідуючим сільським клубом, методистом, директором обласних 10-місячних курсів керівників художньої самодіяльності, директором ОБНТ, завідуючим Хмельницьким міським відділом культури, заступником і начальником обласного управління культури, директором обласного архіву. В армії був диригентом військового оркестру, закінчив режисерський факультет і аспірантуру Київського інституту культури. На філософському факультеті Київського університету ім. Т. Шевченка захистив дисертацію. Обраний членом національних спілок журналістів, театральних діячів, архівістів, краєзнавців. Після виходу на пенсію працював професором Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. Як академік нині очолюю Хмельницьке регіональне відділення Української Технологічної Академії. Написав більше двох десятків книг і монографій.
Моя донька – піаністка, кандидат мистецтвознавства, доцент Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії. Одинадцятирічний онук Ваня — сопілкар, лауреат більше 20 всеукраїнських і міжнародних конкурсів.
Я завжди допомагав нашому училищу, відстоював звання коледжа. Виділяв кошти на придбання музичних інструментів, обладнання, проведення ремонту. Скажімо, металева кована огорожа навколо коледжу — то теж є мій внесок.
Ми з великою вдячністю згадуємо своїх високопрофесійних викладачів. Особливе, по-батьківське ставлення і турботу ми відчували від директора училища, талановитого педагога і вихователя Іван Степановича Юрчишина (він очолював училище 21 рік – з 1958 по 1979 рр.). А також уважного, доброзичливого наставника — завуча Арсена Івановича Зуськова. Нас навчали високопрофесійні музичні педагоги: Краєв’янов Ігор Григорович (Ленінгр. консерваторія), Носік Сергій Іванович (Моск. ін.-т ім. Гнєсіних), Голубовський Костянтин Костянтинович (Львів, консерваторія), Бойцов Анатолій Васильович (Ленінгр. академія мистецтв), Володимир і Людмила Слюсарі, Старий Іван Григорович, Скорохватова Ванда Вікторівна, Семенов Михайло Іванович, Каспрук Михайло Іванович.
В той час прийшли в училище когорта талановитих молодих випускників вузів культури і мистецтва. Це Василь Доронюк, Микола Орусь, Володимир Руденко, Микола Олексійчук, Гнат Трофанчук, Олексій Грек, Ізідор Доскач, Микола Тихоліз, Володимир Доліба, Микола Ушов, Ілля Соловей, Сергій Демчик та інші. Молоді педагоги внесли нову струю в навчально-виховний процес. Були створенні потужні художні колективи. Олексій Грек організував прекрасний оркестр народних інструментів, Микола Олексійчук – хорову капелу, Василь Доронюк – хор, Ілля Соловей – естрадний ансамбль. З принциповою наполегливістю викладав сольфеджіо Ярослав Васильович Микитин. Вони були зразком професіоналізму, виняткового особистісного ставлення до мистецтва. У кожного з них була своя мистецько-педагогічна школа з ефективними приладними методами навчання.
Загалом в училищі панувала висока творча атмосфера. Студенти з раннього-ранку до пізньої ночі, а іноді перед екзаменами й цілу ніч, не покидали навчальні класи другого корпусу. З великою теплотою і доброзичливістю ставилася до нас комендант гуртожитку незабутня Поліна Антонівна.
Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв сьогодні – це сучасний навчальний заклад, який має високий творчий кадровий потенціал – 93 викладачі. Ми щиро вітаємо талановитих митців коледжу: заслуженого працівника культури Миколу Олексійчука, заслуженого діяча мистецтв України Володимира Чорнобиля, талановитих митців – Олександра Царука, Ольгу Боднар, Олексія Грека, Олександру Кучеряву, Лідію Остап’юк, Таїсію Манькевич, Тетяну Столабу, Романа Ковальського, Степана Пшинешнюка, Ярослава Стуговця, Тетяну та Ніну Городиських, Ольгу Козак, Віктора Ободовського, Ніну Латюк, Степана Стадника, Нелю Жданюк; Інну Семенків.
Пройшло піввіку, роки летять невблаганно. На превеликий жаль, значної частини наших однокурсників і викладачів, які зробили посильний внесок в розвиток культури, уже немає. Пішли з життя наші однокурсники Жанна Станішевська, Дмитро Шевчук, Анатолій Сирота, Антон Вовженяк, Станіслав Тройніцький, Галина Дячук, Петро Мула, Леонід Зарецький, Анатолій Галат, Йосип Гужальський, Микола Софіяк, Володя Гащук та деякі інші. Не стало багатьох наших наставників, високопрофесійних викладачів, які вкладали знання і душу у наше виховання. Не стало й самовідданих директорів закладу Анатолія Романовича Обельчака, Євгенії Казимирівни Станішевської, Руслана Миколайовича Нелюбова. Тож пропоную вшанувати пам'ять про них хвилиною мовчання.
Шановні друзі! Ми сьогодні живемо в незалежній Україні. Культура переживає не прості часи. Через залишковий принцип фінансування скорочується мережа закладів культури, погіршується соціальне становище їх працівників. Але, не дивлячись на недостатню увагу щодо розвитку духовно-культурного життя, ми сповнені оптимізмі й надії на краще. Ми не забуваємо рідну АЛЬМА-МАТІР, підтримуємо зв’язки з педагогічним колективом. Високо оцінюємо його сподвижницьку діяльність в нових суспільних умовах незалежної України.
Дозвольте щиро подякувати директору коледжу, шановному Сергію Володимировичу Нижнику за гарний прийом і організацію зустрічі випускників з викладачами і студентами. Наша вдячність Олександрі Ярославівні за турботу про створення такого змістовно-унікального музею. Дякуємо усьому педагогічному колективу за таку змістовну навчально-виховну роботу!
Бажаємо Вам, шановні друзі і колеги, подальших успіхів у роботі й особистому благополуччі, миру, злагоди й світлого майбуття в нашій незалежній Україні!
Слободянюк П.Я.,
випускник Кам’янець-Подільського
культурно-освітнього училища 1967 р.
В музеї коледжу для випускників організовано тематичну експозицію, на якій представлено матеріали про випускників спеціалізацій хорового відділу, народних, духових інструментів та їхні професійні досягнення.
В книзі відгуків випускники залишили такі слова:
В музеї мініатюр
Екскурсія
14 вересня студенти 350 та 367 групи відвідали музей мініатюр «Замки України». Організатори екскурсії – Ляшук Т.Є., Яворницька Н.О., викладачі циклової комісії культурологічних дисциплін.
Під час екскурсії студенти детально познайомились із копіями найвідоміших замків України. Історичні факти екскурсовод вдало доповнювала захоплюючими легендами. Екскурсія сприяла поглибленню знання студентів з дисципліни «Навчальна практика з культурно-дозвіллєвої діяльності».
Знайомство з бібліотекою
Заняття-екскурсія
07 та 08 вересня на базі Кам’янець-Подільської центральної районної бібліотеки відбулися заняття-екскурсії для студентів ІІІ курсів спеціальності «Народна художня творчість» з навчальної дисципліни «Навчальна практика з КДД» (викладачі: Григорків Л. А., Павлюк О. Я., Яворницька Н. О.).
Під час екскурсії бібліотекар відділу обслуговування Воронюк Ю. В. розповіла про історію бібліотеки, ознайомила із книжковим фондом, з книжковими виставками та тематичними полицями, а також проінформувала про нові надходження літератури, періодичних видань, цікаві заходи, що проводяться в бібліотеці, про співпрацю з різними організаціями міста та району та участь бібліотеки в різноманітних проектах і програмах.
Навчальні екскурсії є не тільки вимогами навчальної програми, але і доброю нагодою із залученням студентів до користування сучасними послугами бібліотеки.
Ми будуємо європейську країну
Година патріотичного виховання
06 вересня в академічних групах відбулася година патріотичного виховання «Ми будуємо Україну – європейську країну».
Куратори груп познайомили студентів з історією створення Європейського союзу, його символікою та окреслили перспективи вступу України в Євросоюз. Під час проведення виховного заходу куратори груп (Желіховська М.В., Горна Л.А., Дубінська О.В., Луць С.В., Красілич О.В.) використовували державну символіку, демонстрували відеоматеріали та провели бесіду на міській Європейській площі. Методичні рекомендації до проведення заходу розробив методичний кабінет коледжу (методист Никитюк С.С.).
Першовересневе свято
Урочистості з нагоди Дня знань
01 вересня відбулися урочистості з нагоди Дня знань та посвята першокурсників у студенти коледжу. Організатор заходу – Бойчук Т.В., викладач циклової комісії видовищно-театралізованих заходів.
В театральному дійстві взяли участь студенти: Веселовський А., Войтюк М., Горпенчук А., Жеребнюк К., Коімшіді М., Падневич А., Петрук Н., Пилипчук В., Пухальська О., Михальський С., Рой Л. (256 гр., художній керівник Бойчук Т.В.); Комарчева А. (1138 гр.), Бабунець А. (318 гр.), клас викладача Боднар О.Л.; Білюк М. (1138 гр.), Ширяєва Ю. (318 гр.), клас викладача Столаби Т.В.; Пархоменко Н. (14 гр.), Площенко А. (24 гр.) та духовий оркестр (художній керівник Остап’юк Л.М.). Звукомузичне оформлення концертної програми – Форкун І.В., культорганізатор та Саричев С.І., технік.
- 01-09-2017, 12:21
- 1294
- 0
Україна-Європа:
діалог крізь віки та кордони
Огляд книжкової виставки
Сила Європи – це ті непорушні цінності, завдяки яким вона і понині залишається найвпливовішим центром світової цивілізації. А єдність цих цінностей – фундамент, на якому стоїть Європейський Союз.
Віталій Кличко
1 вересня в бібліотеці коледжу проведено огляд книжкової виставки «Україна-Європа: діалог крізь віки та кордони» для студентів перших курсів, також проведено екскурсію по бібліотец,і в якій студенти познайомились з фондом бібліотеки, каталогами, картотеками, книжковими виставками тощо.
- 01-09-2017, 11:30
- 1034
- 0
Професійна періодика - викладачу
Огляд тематичної полиці
1 вересня у бібліотеці коледжу відбувся огляд тематичної полиці: «Періодичні видання - ключ до самоосвіти людини», мета якої – сприяння плануванню навчально-виховної роботи усіма структурними підрозділами коледжу та інформування викладачів і студентів про новини культурно-мистецької галузі.
На виставці було представлено понад 30 найменувань періодичних видань, серед яких:
- «Урядовий кур’єр»
- «Освіта»
- «Освіта України»
- «Культура і життя»
- «Подільські вісті»
- «Подолянин»
- «Факти і коментарі»
- «Голос України»
- «Позакласний час»
- «Відкритий урок»
- «Все для вчителя»
- «Українська культура»
- «Музика»
- «Мистецтво та освіта»
- «Етнографія України»
- «Інформаційний збірник МОН»
- «Календар знаменних і пам’ятних дат»
- «Педагогічна майсткрня»
- «Імідж сучасного педагога»
- «Служба порятунку Хмельниччини»
- « Народна творчість та етнологія»
- « Кадровик України»
- « Все про бухгалтерський облік»
- «Кіно-Театр»
- «Бюджетна бухгалтерія» та ін..