- 30-03-2018, 15:19
- 558
- 0
55 років професійного зростання, творчих пошуків і злетів
Презентація музейної експозиції
30 березня в музеї коледжу відбулася презентація експозиції «55 років професійного зростання, творчих пошуків і злетів», в якій представлені документальні джерела про історію створення, роки становлення, розбудови та сучасність спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво (духові інструменти)». Серед унікальних документів експозиції – рукописи нот викладача циклової комісії Носіка С.І.
У рамках відзначення ювілею у музеї відбувалися зустрічі випускників спеціалізації різних років.
- 30-03-2018, 13:36
- 537
- 0
Поезія – це скарб усіх віків,
це діамант величиною в слово
Конкурс читців
30 березня комісією «Видовищно-театралізовані заходи» був проведений конкурс художнього читання «Діамант величиною в слово», в якому взяли участь студенти усіх курсів. Читці змагалися у виконанні лірики, прозових творів, гумору, але найчастіше і найщиріше тут звучало поетичне слово Великого Кобзаря, на честь якого і проводився конкурс.
Члени журі визначили переможців:
- |
у номінації поезія Т. Г. Шевченка:
|
||||||
- |
у номінації описова проза:
|
||||||
- |
у номінації сучасна поезія:
|
||||||
- | у номінації гумор:
|
Організатори конкурсу дуже вдячні голові Кам’янець-Подільського об’єднання Товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка Славку Полятинчуку за цінні книги, надані для нагородження переможців. До бібліотеки коледжу будуть передані книги: В. Щербин «Кобзар – євангеліє українців» (збірник крилатих висловів Кобзаря, його ідей, заповітів) та «Дзига» (збірник українські дитячі й молодечі народні ігри та розваги).
Готували до конкурсу читців викладачі навчальної дисципліни «Сценічна мова» І. А. Cеменків та О. В. Козак. Дякуємо учасникам та слухачам, бажаємо усім шанувати і популяризувати шевченківське слово, його заповіти та рідну мову.
День українського баяна і акордеона
Участь у фестивалі
29 березня на базі Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбувся VІ Всеукраїнський фестиваль «День українського баяна і акордеона», в якому взяли участь викладачі та студенти коледжу.
Національна Всеукраїнська музична спілка (перший заступник голови Заїка П.В.) та Асоціація баяністів-акордеоністів НВМС висловили вдячність учасникам проекту, серед яких викладачі коледжу – Пшинешнюк С.С., Стуговець Я.П., Червоногродський І.І., Ящук О.М., Панчук Б.Є. та студенти Гаватюк А., Юник Д. (клас викладача Пшинешнюка С.С.)
Українці в якості наркокур’єрів
Соціальний відеоролик
Метою відеоролика є інформування громадян України про існуючу проблему торгівлі людьми, зокрема, втягнення осіб у злочинну діяльність із перевезення наркотичних речовин на території іноземних країн таких, як Російська Федерація, Федеративна Республіка Бразилія, Королівство Таїланд, Республіка Греція, Малайзія тощо.
- 28-03-2018, 15:04
- 935
- 0
Ободовський Віктор Петрович
Ободовський Віктор Петрович - сподвижник театральної справи, багаторічний незмінний завідувач відділом «Видовищно-театралізовані заходи» нашого коледжу, прекрасна людина, яскрава сильна особистість, незабутній мудрий педагог-наставник, високопрофесійний театральний режисер.
Ще будучи студентом Київського державного інституту культури (навчався за спеціалізацією «Театральна режисура»), Віктор Петрович мав нагоду працювати на сцені національного театру імені І.Франка, де на найкращих професійних зразках міг занурюватися та осягати сутність і тонкощі режисерського задуму вистави, цілісність сценічної дії, роль акторського ансамблю і мізансцен, можливості сценографії, освітлення, музичного оформлення. Усі знання та вміння він пізніше передавав не одному поколінню студентів, адже працював у нашому коледжі на посаді викладача режисерських дисциплін ще з 1973 року.
За час роботи в коледжі проявив себе як здібний сумлінний викладач, що досконало володів методикою викладання спеціальних дисциплін і проводив значну роботу по методичному забезпеченню навчально-виховного процесу. Підготував методичні розробки і доповіді «Методика підготовки та проведення театралізованого концерту», «Принцип організації сценічного простору», «Організація та методика підготовки театралізованого свята», «Педагогічні принципи К.С.Станіславського та їх значення в процесі викладання фахових дисциплін». «Акторська майстерність у вищій школі мистецтв І-ІІ рівня акредитації», «Лесь Курбас і його режисерсько-педагогічна практика»; залишив на відділі цикл лекцій з навчальних дисциплін «Сценарна майстерність», «Сценічна мова», «Декоративно-художнє оформлення театралізованих заходів» та начальний посібник «Природа мистецтва художнього читання», яким і сьогодні користуються колеги та студенти спеціалізації.
Але найулюбленішою його цариною був театр – практична робота над виставою. За період роботи у своїй творчій майстерні він здійснив ряд постановок за творами української та світової драматургії. Особливо значними були вистави за п’єсами таких драматургів як Вільям Шекспір – «Приборкання норовливої», Жан Батист Мольєр – «Міщанин-шляхтич», «Лікар мимоволі», Денис Фонвізін – «Недоросток», Федір Сологуб – «Біда від ніжного серця», Марко Кропивницький – «По ревізії», Антон Чехов – «Ведмідь», Михайло Старицький – «За двома зайцями», Борис Лавреньов – «Сорок перший», Микола Куліш – «Отак загинув Гуска», Федеріко Гарсіа Лорка – «Дім Бернарди Альби», Броніслав Нушич – «Звичайна Людина», Олексій Макайонок – «Трибунал», Євген Шварц – «Звичайне диво», Леонід Філатов «Про Федота-стрільця». Також здійснив постановку художньо-публіцистичних вистав: «Гортаючи сторінки байок» за творами Леоніда Глібова, естрадно-сатиричні вистави – «Фантасмагорія одного сновидіння», «Пандемія кохання», «Час пік», «Осінній зорепад», «Театральна ендорфінія», естрадне ревю «Мімікрія-фарш».
Він плідно працював і на ниві масової режисури. Ним були написані та втілені в життя сценарії різноманітних масових театралізованих видовищ.
Віктор Петрович Ободовський, будучи художником, завжди дбав про образне зорове вирішення вистави і часто, користуючись мінімальними елементами художньо-декоративного оформлення, у кожній сценічній постановці добивався різноманітності та феєричної зміни мізансцен, акторської взаємодії і ансамблевості, чітких зовнішніх та внутрішніх виразних засобів сценічного образу, вірних музичних акцентів, що неодмінно створювало чудову атмосферу і залишало незабутнє враження у глядачів.
Його остання робота – інсценізація казки Ганса Христіана Андерсена «Свинопас». Це ще один чудовий урок драматургічної та режисерської майстерності поєднання художнього тексту та імпровізаційних текстів на злобу дня, політичного моменту, уміння добитися від акторів філігранної лінії ведення ролі, пластичного малюнку, вдалого лаконічного художнього оформлення з епатажним фіналом вистави, де розриваються усі декорації.
Багато років Віктор Петрович керував театром-студією «На Зарванській», підтверджував його почесне звання «Народний» та неодноразово виборював І місце на обласному огляді-конкурсі аматорських театральних колективів «Подільська сцена».
Ободовський В.П. був нагороджений почесними відзнаками Міністерства культури і мистецтв України « За багаторічну плідну працю в галузі культури», «Відзнакою міського голови» міста Кам’янця-Подільського, почесними грамотами управління культури, туризму і курортів Хмельницької обласної державної адміністрації, грамотами адміністрації коледжу культури і мистецтв.
Віктор Петрович користувався заслуженим авторитетом серед колег-викладачів навчального закладу, патріотом якого він був. Але найбільша його заслуга – незчисленна когорта випускників, які працюють у професійних театрах України та за її межами. Серед них провідні та заслужені артисти, викладачі вищих навчальних закладів, керівники закладів культури області, керівники аматорських театральних колективів, які з гордістю та вдячністю можуть сказати, що їх навчав великий педагог і справжній майстер Віктор Петрович Ободовський.
Вважаючи його патріархом спеціалізації ВТЗ, ми багато років знали, що старший колега щедро поділиться знаннями з історії театру та з історії відділу, дасть поради з методики викладання тієї чи іншої теми, з технології підготовки вистави, підтримає в потрібний момент, захистить, підбадьорить. Особливо цінували його похвалу і добре слово.
Він зі своїм, з нашим відділом, якому присвятив більшу частину свого життя і ми, колишні студенти та колеги гідно продовжуватимемо його справу.
Пішов із життя 11 грудня 2017 року. Сьогодні відчуваємо його присутність… Згадуємо світлою пам’яттю.
- 28-03-2018, 15:01
- 342
- 0
Станішевська Євгенія Казимирівна
Сподвижник культурно-мистецької освіти. До 70-річчя з дня народження. Станішевська Євгенія Казимирівна – справжній сподвижник відродження української культури та розвитку культурно-мистецької освіти, ініціативний, творчий, досвідчений педагог, талановитий керівник і організатор.
Євгенія Казимирівна народилася в селі Колибаївка Кам’янець-Подільського району 16 липня 1949 року. Закінчила середню школу, а в 1967 році – Кам’янець-Подільське культурно-освітнє училище. Свою трудову діяльність розпочала в 1967 році на посаді художнього керівника Кам’янець-Подільського районного Будинку культури. З 1968 по 1972 рік навчалась в Харківському державному інституті культури, після закінчення якого протягом трьох років працювала викладачем кафедри музики і співів Кам’янець-Подільського державного педагогічного інституту. З 1975 по 1980 рік – заступник директора Кам’янець-Подільської районної дитячої музичної школи. З 1980 року – директор цієї школи. Протягом 1989-1994 років працювала заступником директора Кам’янець-Подільського училища культури (нині коледж культури і мистецтв), а з травня 1994 року до лютого 2004 року – на посаді директора.
Шлях Євгенії Казимирівни до надбання іміджу авторитетного керівника пролягав через її високий інтелект, творчість натури, невтомне прагнення до самовдосконалення, великі організаторські здібності. Вона завжди перебувала у пошуках шляхів модернізації освітнього процесу, з наполегливістю дбала про формування статусу навчального закладу як лідера з підготовки молодших спеціалістів для культурно-мистецької галузі в регіоні.
Відома в Україні як співавтор багатьох навчальних планів підготовки фахівців культури. Була обрана заступником голови Ради директорів училищ культури при Міністерстві культури та мистецтв України (1999). Ініціювала проведення на базі навчального закладу Всеукраїнської науково-практичної конференції «Інноваційні технології у підготовці фахівців культури: здобутки, проблеми, перспективи» (2002), багатьох регіональних семінарів-практикумів, фестивалів та творчих конкурсів.
Під її керівництвом навчальний заклад успішно пройшов атестаційну та акредитаційну експертизи, відкрита підготовка фахівців зі спеціальностей «Діловодство», «Образотворче мистецтво», спеціалізації «Кіно-, фото-, відеосправа». Спільно з управлінням культури Хмельницької ОДА започаткувала проведення на базі училища обласного конкурсу виконавців на народних інструментах серед учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів «Подільський дивоцвіт» (2001).
З її ініціативи та під безпосереднім керівництвом в Хмельницькій області була організована мережа навчально-консультаційних пунктів для підготовки фахівців бібліотечної справи та народної художньої творчості. З метою розбудови системи ступеневої освіти, забезпечення Хмельниччини висококваліфікованими фахівцями, Євгенія Казимирівна втілила в життя ідею створення на базі навчального закладу навчально-консультаційного пункту Державної академії керівних кадрів культури і мистецтв за спеціальностями «Документознавство», «Театральне мистецтво» та «Хореографія».
Велику увагу Станішевська Є. К. приділяла розвитку і зміцненню матеріально-технічної бази навчального закладу, впровадженню сучасних інформаційних технологій в організацію освітнього процесу, оновленню фонду музичних інструментів. Незважаючи на скрутну економічну ситуацію в галузях культури та освіти, Євгенія Казимирівна зуміла забезпечити проведення капітального ремонту приміщень, побудувати котельню, обладнати новими меблями навчальні аудиторії, кімнати гуртожитку, придбати сценічні костюми.
Виконувала важливу громадську роботу: була депутатом Кам’янець-Подільської районної ради, головою районного відділу обласного музичного товариства, членом президії обласного комітету профспілки працівників культури, головою районної жіночої ради, організатором і ведучою заходів із вшанування людей праці району, зльоту солдатських матерів, вогників.
За значні заслуги в розбудові системи підготовки кадрів культури Станішевській Є. К. присвоєно звання «Заслужений працівник культури України» (2003), нагороджена відзнакою «Відмінник освіти України» (2000), медаллю «Ветеран праці» (1990), численними грамотами та преміями Міністерства культури і мистецтв України, обласних та місцевих органів влади. Вона лауреат обласної премії в галузі культури імені П. Фараонова (2003).
07 лютого 2004 року Євгенія Казимирівна передчасно пішла з життя.
Література
1. Євгенія Казимирівна Станішевська // Завальнюк О. М. Минуле і сучасне Кам’янця-Подільського: політики, військові, підприємці, діячі освіти, науки, культури й медицини : історичні нариси / О. М. Завальнюк, О. Б. Комарніцький, В. Б. Стецюк. – Кам’янець-Подільський : Аксіома, 2007. – С. 287-290.
2. Слово прощання // Освіта України. – 2004. – 20 лют.
3. Станішевська Євгенія Казимирівна // Лауреати обласних премій Хмельниччини : біобібліографічний покажчик / Управління культури Хмельницької обласної державної адміністрації ; Хмельницька обласна універсальна бібліотека ім. М. Островського. – Хмельницький, 2004. – С. 166-167.
4. Станишевская Евгения Казимировна // Сикора Э. Лица Каменца-Подольского. – Харьков, 2010. – С. 686-687.
5. Фонди музею Кам’янець-Подільського училища культури. – Павлюк О. Я. Бути весь час у пошуку – стан її невгамовної душі ; нагородний лист для представлення до відзначення [Є. К. Станішевської] державною нагородою України.
Павлюк Олександра Ярославівна,
завідувач відділення
Кам’янець-Подільського
коледжу культури і мистецтв
Джерело: Бібліотечна справа на Поділлі: історія і сучасність : матеріали науково-практичної конференції, м. Кам’янець-Подільський, 21 червня 2016 р. / [редкол.: В. А. Дубінський (голова), О. М. Завальнюк Л. В. Баженов та ін.]. –Кам’янець-Подільський, 2016. – С. 69-71. – Режим доступу: http://history.kpnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/2/2015/01/%D0%911%D0%B1%D0%BB1%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%BA%D0%B8.pdf
Корифеї Інстаграму
Режисерський капусник
28 березня відбувся режисерський капусник «Корифеї Інстаграму» за участю усіх курсів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи». Для цього довго і наполегливо працювали студенти спеціалізації та художні керівники курсів Красілич І.М., Казимирчук Л.С., Бойчук Т.В., Семенків І.А. Студенти випускного курсу, знайшовши вдалий сценарно-режисерський хід, об’єднали виступи усіх курсів ВТЗ, тримали інтригу, темпоритм дійства, довели його до емоційного підйому і логічного завершення, а першокурсників – до церемонії посвяти у професію. Всі зусилля і майстерність учасники програми спрямували на створення змістовного, композиційного-цілісного, феєричного заходу. Капусник – це дипломна робота з «Режисури театралізованих заходів» студентки Катерини Карпенко. Щороку студенти з нетерпінням чекають на проведення цього заходу, адже це завжди неповторне дійство, яке переросло у високопрофесійний культурний проект.
Читай наше – цінуй рідне
Флешбук
27 березня в рамках проведення Всеукраїнського тижня дитячої та юнацької книги центральною міською бібліотекою імені Костя Солухи організовано флешбук «Читай наше – цінуй рідне» з метою популяризації найкращих надбань української літератури, виховання любові до рідного слова та залучення молоді до читання. До уваги учасників заходу був проведений огляд найновіших сучасних видань української літератури, а для користувачів соціальної мережі «Facebook» відкрито сторінку – флешбук «Читай наше – цінуй рідне».
В рекламній акції взяли участь Вергун А.І., викладач культурологічних дисциплін, та студенти коледжу (24, 34 гр.), які виконали танцювальну композицію (постановка Вікторії Пшенишнюк).
Подвиг. Мужність. Слава
Година пам’яті
26 березня студенти та викладачі взяли участь в годині вшанування пам'яті воїнів-визволителів, приуроченій 74-й річниці з часу вигнання нацистів з міста Кам'янця-Подільського. Організатори заходу – Розумовська Р.М., викладач соціально-економічних дисциплін та Бойчук Т.В., викладач режисерських дисциплін.
Захід відкрив директор коледжу Нижник С.В. Студенти Горпенчук А., Рой Л., Михальський С. (256 гр.) у своїх виступах відтворили хроніку подій визволення міста від нацистів та вдало доповнили її літературно-поетичною композицією. До присутніх звернулась Кузема О.Л., директор Департаменту гуманітарної політики міської ради та закликала всіх пам’ятати героїчні сторінки історії українського народу, мужність воїнів-визволителів та боронити нашу незалежність сьогодні під час операції об’єднаних сил на східних рубежах України. Учасники заходу вшанували загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до братської могили.
- 24-03-2018, 11:02
- 1239
- 0
Music Uni Fest – 2018
Участь та перемоги студентів
23-24 березня на базі Кам'янець-Подільського Національного університету імені Івана Огієнко відбувся І регіональний музичний конкурс «Music Uni Fest». Солісти та окремі колективи змагалися у номінаціях «Естрадний спів», «Академічний спів», «Народний спів», «Вокальні ансамблі», «Хори» та «Інструментальне мистецтво».
В конкурсі взяли участь та отримали перемоги:
- |
Гран-прі – Торжинська О. (клас викладача Бачинського Д.П.); |
- |
диплом І ступеня – Бабунець А. (клас викладача Боднар О.Л., концертмейстер Гудзь Т.А.); |
- |
диплом І ступеня – Кохан Б. (клас викладача Боднар О.Л., концертмейстер Гудзь Т.А.); |
- |
диплом ІІ ступеня – Комарчева А. (клас викладача Боднар О.Л.); |
- |
диплом І ступеня – хорова капела «Гомін» (клас викладача Боднар О.Л., концертмейстер Тимчук Г.І.); |
- |
диплом ІІ ступеня – Струк К. (клас викладача Боршуляк А.М.); |
- |
диплом І ступеня – Шкарупа С. (клас викладача Мечак Л.М., концертмейстер Новіченко Ю.П.); |
- |
диплом ІІ ступеня – Кавуля М. (клас викладача Мечак Л.М., концертмейстер Новіченко Ю.П.); |
- |
диплом ІІ ступеня – Залевська Б. (клас викладача Мечак Л.М). |
Щирі вітання студентам-учасникам та переможцям конкурсу.
Сьогодні учні – завтра студенти!
Профорієнтаційна концертна програма
23 березня відбувся концерт для учнів ЗОШ смт Дунаївці в рамках профорієнтаційної роботи. Організатори заходу – Червоногродський І.І., заступник директора з навчальної роботи, Пшинешнюк С.С., голова циклової комісії музичного мистецтва.
З вступним словом до учнів школи та вчителів звернувся Червоногродський І.І. В концерті взяли участь інструментальний ансамбль (керівник Пшинешнюк С.С., концертмейстер Нікітіна І.Р.); вокальний ансамбль «B&W» (керівник Мечак Л.М.); дует флейтистів (викладач Сопіга П.Д.), Пшинешнюк І., Токар Л., Ширяєва Ю. (клас викладача Столаби Т.В., концертмейстер Пшинешнюк С.С.); Струк К. (викладач Боршуляк А.); викладачі Гермак Б.В., Сопіга П.Д., Ящук О.М., Червоногродський І.І., Стуговець Я.П., Панчук Б.Є.
Звукорежисер Саричев С.І.
Старшокласники міста
відвідали виставу
Профорієнтаційна робота
22 березня для школярів міста студенти 256 групи спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» запропонували до перегляду хроніку майдану «Коли захиталося небо». Це інсценізація уривків з двох романів Лілі Мусіхіної «Коли захиталося небо» та Люко Дашвар «Покров». Марина Войтюк та Тетяна Яцюк (автори режисерської роботи) обрали історії різних людей і їхньої дороги на Майдан. У виставі вдало поєднано літературний матеріал, документальні кадри, лаконічна сценографія створювали атмосферу і наближала до місця реальних подій. Юні виконавці щиро пройнялися подіями і створили різні, цікаві образи учасників Майдану: Остап Королюк, студент 15 гр. (Десантник), та Веселовський Андрій (Ярко), Войтюк Марина (Поля), Горпенчук Анастасія (Віхола), Жеребнюк Катерина (Оля), Маргарита Коімшіді (Стріла), Сергій Міхальський (Лесик), Аліна Падневич (Надія), Назар Петрук (Тотем), Віталій Пилипчук (Сашко), Діана Прокопович (Іскра), Олександра Пухальська (Щит), Лілія Рой (Мар’яна), Тетяна Яцюк (Мама) - студенти 256 групи. Художній керівник курсу – Тетяна Бойчук.
В літературно-музичній композиції також взяли участь естрадний ансамбль (керівник Лариса Мечак), вокалісти Сергій Добровольський, Уляна Гаращук (клас викладача Ніни Виниченко). Відеомонтаж – Анна Галевська, Ростислав Будзан (27 група); звуко-музичне оформлення – Ігор Форкун; світлове оформлення – Сергій Саричев; плакати – Катерина Джус (44 група), Ірина Ткачук (16 група); грим – Лілія Прибатень (256 група).
Окрилені словом
Ювілейний концерт
22 березня відбувся ювілейний концерт, присвячений 20-річчю творчого клубу «Ліра» міського Будинку культури. В урочистостях, з нагоди ювілею, взяли участь директор департаменту Кам’янець-Подільської міської ради А. Кузема, заступник директора департаменту, начальник управління культури і туризму П. Гаврилюк, директор міського будинку культури М. Нечай.
В концертній програмі виступили фольклорний ансамбль «Джерело» (керівник Столаба Т. В.), студенти А. Осіпова, К. Товкало (318 гр.), клас викладача Столаби Т. В. та викладач комісії хорових дисциплін Виниченко Н. В., які виконували пісні на слова Ліщинської Н., подільської поетеси.
- 22-03-2018, 09:10
- 699
- 0
Волт Дісней: казка довжиною в життя
Відкрите засідання клубу
шанувальників іноземної мови «Поліглот»
22 березня відбулось відкрите засідання клубу «Поліглот», присвячене Волту Діснею, людині, яка створила казковий світ мрій за допомогою анімації, чиї герої стали легендами, а він за життя перетворився на небожителя, здатного повернути у нове русло течію світової історії кіно. Людині, яка вперше перетворила мультиплікацію на справжнє мистецтво. Організатор засідання – Крючкова О.Р., викладач гуманітарних дисциплін, керівник клубу.
В програмі заходу:
- |
«Від хлопчика-мрійника до мультиплікатора», відеопрезентація (Крючкова О.Р., Мелекесцева М., Кушнір Ю., 17 гр.); |
- |
«Країна мрій», відеофільм про Діснейлед (Кузяк Б., 17 гр.); |
- |
«Казковий світ Волта Діснея», презентація книжкової виставки (Гарук О., 350 гр.); |
- |
«Рапунцель. Заплутана історія», перегляд мультиплікаційного фільму; |
- |
«Улюблені диснеївські герої», виставка ілюстрацій (Богун А., Раїнчук О., Токовенко Ю., Прибатель Л., Микицей Є. (267 гр.); Сікора О., Дубова З., Завалецька Д., Королюк Д. (367 гр.). |
Фотозвіт – Нікітчук І. (17 гр.).
- 21-03-2018, 10:33
- 438
- 0
Міські олімпіади із загальноосвітніх дисциплін
Участь студентів
21 березня відбулися міські олімпіади із загальноосвітніх дисциплін, в яких взяли участь студенти:
- |
Кушнір К. (27 гр.), Дергачова А. (24 гр.) – німецька мова (викл. Бурячок Н.В.); |
- |
Мелекесцева М. (17 гр.) – інформатика (викл. Деркач Л.С.); |
- |
Когунь І., Кіселюк А. (16 гр.) – фізика (викл. Шленчак С.В.); |
- |
Іванкова І., Петляк А. (24 гр.) – історія України (викл. Розумовська Р.М.) |
За підсумками проведення міських олімпіади перемогу здобули студенти:
- |
Дергачова А. (І місце), Кушнір К. (ІІ місце) – німецька мова (викл. Бурячок Н.В.); |
- |
Мелекесцева М. (ІІІ місце) – інформатика (викл. Деркач Л.С.) |
За перемогу в олімпіадах оголосити подяку студентам Дергачовій А., Кушнір К., Мелекесцевій М.
Візьми з собою мою пісню –
я в неї щастя наспівав
Вечір пам’яті
20 березня відбулося підсумкове заняття з навчальної дисципліни «Навчальна практика КДД» у формі вечора-пам’яті, присвяченого творчості Володимира Івасюка, автора славетної «Червоної рути», композитора, пісні якого стали музичними символами нашої держави. Організатори заходу - Григорків Л.А., викладач культурологічних дисциплін та студенти Бейлик Б., Войтович Л. (318 група, спеціалізація «Народне пісенне мистецтво»).
В програмі заходу:
- |
інсценізація літературної композиції «Тож чому згубився твій самотній слід» (Стельмах Р. - 318 група, спеціалізація «Народне пісенне мистецтво» та Сушко І. - 15 група, спеціалізація «Видовищно-театралізовані заходи»); |
- |
виконання пісень Володимира Івасюка студентами коледжу: «Червона рута» Войтович Л., «Мальви» Товкало К., «Водограй» Осіпова А. (клас викладача Столаби Т.В.) - 318 група, спеціалізація «Народне пісенне мистецтво»; «Я піду в далекі гори» Бабунець А. (клас викладача Боднар О.Л.) та Осіпова А (клас викладача Столаби Т.В.) - 318 група, спеціалізація «Народне пісенне мистецтво»; «Тільки раз цвіте любов» Кохан Б. (клас викладача Боднар О.Л.) - 468 група, спеціалізація «Музичне мистецтво». |
- 19-03-2018, 14:12
- 679
- 0
Спогади про роки навчання
Перегляд експозицій
19 березня з експозиціями музею коледжу ознайомилась випускниця спеціальності «Бібліотечна справа» 1981 року Гаврилюк Ольга Михайлівна, бібліотекар Слобідко-Рихтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. В книзі відгуків вона залишила спогади про роки навчання в коледжі та теплі слова вдячності викладачам.