Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Листопад 2021 (7)
Жовтень 2021 (20)
Вересень 2021 (25)
Серпень 2021 (10)
Липень 2021 (63)
Червень 2021 (28)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за 14.03.2018
  • 14-03-2018, 10:00
  • 1024
  • 0

Пісенний зорепад талантів

Вокальний конкурс

 

Пісенний зорепад талантів 

 

14 березня 2018 р. в концертній залі коледжу відбувся вокальний конкурс «Пісенний зорепад», у якому учасники виконували твори у чотирьох номінаціях: академічний вокал; естрадний вокал; народний спів; малі форми.

Конкурсанти були розділені на чотири вікових категорії, відповідно до курсів навчання. На розсуд поважного журі: Червоногродського І.І., Павлюк О.Я., Олексійчука М.А., Пшинешнюка С.С., Стуговця Я.П. та голови журі – Нижника С.В. виносився один твір зарубіжного або українського автора, що оцінювався за критеріями: вокальна техніка, артистизм, відповідність твору віковим та програмним вимогам. Конкурс став справжнім святом і подарував слухачам нові таланти, а його учасникам – нагороди:

Номінація «Академічний вокал»

І місце - Бугера Максим (ІІ вікова категорія), Прокопишен Олег (ІІ вікова категорія), Кавуля Марія (ІІІ вікова категорія), клас викладача Мечак Л.М., концертмейстер Новіченко Ю.П.; Осіпова Анастасія (ІІІ вікова категорія), клас викладача Столаби Т.В., концертмейстер Нікітіна І.Р.

ІІ місце – Войціцька Христина (ІІ вікова категорія), клас викладача Мечак Л.М.; Бабунець Аліна (ІІІ вікова категорія), Ладний Владислав (ІІІ вікова категорія), клас викладача Боднар О.Л., концертмейстер Гудзь Т.А.; Джула Наталія (ІV вікова категорія), клас викладача Столаби Т.В., концертмейстер Нікітіна І.Р.

ІІІ місце – Марченко Христина (ІІ вікова категорія), клас викладача Столаби Т.В., концертмейстер Нікітіна І.Р.; Струк Катерина (ІІІ вікова категорія) клас викладача Столаби Т.В., концертмейстер Нікітіна І.Р.

Номінація «Народний спів»

І місце – Комарчева Анастасія (І вікова категорія), клас викладача Боднар О.Л., Білюк Михайлина (І вікова категорія), Підгородецька Анастасія (ІV вікова категорія), клас викладача Столаби Т.В.

ІІ місце – Мельник Юлія (І вікова категорія), Хитрак Анастасія (ІV вікова категорія), клас викладача Мечак Л.М., концертмейстери Нікітіна І.Р., Новіченко Ю.П.; Пшинешнюк Іванна (ІІІ вікова категорія), клас викладача Столаби Т.В.

Номінація «Естрадний вокал»

І місце – Прокопишен Олег (ІІ вікова категорія), Бугера Максим (ІІ вікова категорія), Самар Богдан (ІІІ вікова категорія), клас викладача Мечак Л.М.; Смішна Дар’я (ІІІ вікова категорія), Ширяєва Юлія (ІІІ вікова категорія), хореографія Літинської І.М. (студенти 34 групи), Савіцький Валентин (ІІІ вікова категорія), клас викладача Столаби Т.В.; Бабунець Аліна (ІІІ вікова категорія), Лискун Яна (ІV вікова категорія), Кохан Богдан (ІV вікова категорія), Юрчук Ольга (ІV вікова категорія), клас викладача Боднар О.Л., концертмейстер Гудзь Т.А.

ІІ місце – Папуга Мирослава (ІІ вікова категорія), Ареф’єва Єлизавета (ІІ вікова категорія), Яремійчук Мар'яна (ІІ вікова категорія), Пухальська Олександра (ІІ вікова категорія), клас викладача Виниченко Н.В.; Котович Вікторія (ІІ вікова категорія), Андрійчук Руслана (ІІІ вікова категорія), Бурлака Діана (ІІІ вікова категорія), клас викладача Боднар О.Л.; Струс Катерина (ІІІ вікова категорія), клас викладача Столаби Т.В.; Годнюк Іванна (ІІІ вікова категорія), Хитрак Анастасія (ІV вікова категорія), Залевська Богдана (ІV вікова категорія), клас викладача Мечак Л.М.

ІІІ місце – Гаватюк Альбіна (І вікова категорія), Ясенко Наталія (ІІ вікова категорія), клас викладача Виниченко Н.В.; Колісник Максим (ІІ вікова категорія), Котик Руслана (ІV вікова категорія), Савченко Ірина (ІV вікова категорія), клас викладача Мечак Л.М.; Ладний Владислав (ІІІ вікова категорія), клас викладача Боднар О.Л.; Бараніцький Дмитро (ІІ вікова категорія), Джула Наталія, клас викладача Столаби Т.В.

ІV місце – Дутчак Андрій (ІІІ вікова категорія), клас викладача Мечак Л.М.; Добровольський Сергій (ІІІ вікова категорія), клас викладача Виниченко Н.В.

Номінація «Малі форми»

І місце – дует Кохан Богдан, Юрчук Ольга (клас викладача Боднар О.Л.)

ІІ місце – дует Залевська Богдана, Самбор Богдан (клас викладача Мечак Л.М.).

ІІІ місце – дует «Забавні брати» Дутчак Андрій, Бугера Максим; дует Савченко Ірина, Подялюк Аліна (клас викладача Мечак Л.М.).

Бажаємо учасникам нових творчих злетів та перемог.