- 29-04-2018, 23:35
- 1089
- 0
Ми – найкращі
Перемога у VII Міжрегіональному фестивалі
гумору і сатири
Ми перемогли!!!
Коледж культури, наш рідний древній Кам'янцю, пишайся нами!!!
Ми – відкриття... зі слів журі...
Серед 50 учасників - у нас Гран-прі VII Міжрегіонального фестивалю гумору і сатири (м. Копичинці, Тернопільщини)!!!
Дорогі, милі, кумедні " смайленята", студенти І і ІІІ курсів "Видовищно-театралізовані заходи", щиро дякую вам за послушність і працю!
Комік-гурт "Смайлик":
Єлизавета Войткова, Юля Балацька, Оксана Ільєва, Остап Королюк, Олександра Мусько, Михайло Морозов, Діана Ніколюк, Віталіна Ніколайчук, Тетяна Павлишена, Ігор Сушко, Анна Хитрак – ви МОЛОДЦІ! Люблю Вас!!! |
Дякую за високу нагороду, за перемогу!!!
Дякуємо Копиченцям за привітність і гостинність...
У нас нові друзі _ народний артист України Грицько Драпак, начальник управління культури Роман Сагайдак та інші...
Семенків І.А., викладач циклової комісії видовищно театралізованих заходів
Музей як соціокультурний інститут
Практичне заняття з дисципліни
«Основи музейної справи»
27 квітня студенти спеціальності «Бібліотечна справа» в рамках вивчення дисципліни «Основи музейної справи» (викладач В.О.Булаєнко) ознайомились з роботою музею грошей, де зберігається близько 25 тисяч зразків грошово-матеріальних експонатів, зокрема, 3 тисячі монет та 2 тисячі паперових грошей і документів. Мета заняття - закріпити знання з методики створення експозицій. До речі, в даному музеї облаштована колекція в дуже оригінальний спосіб: експонати розкладені на овальних полицях, що розміщені у вітринах, які мають форму вертикального паралелепіпеда і розташовані на кам'яних підставках. На другому поверсі знаходиться дві експозиції, представлені в 4 залах. Одна із експозицій - це «Історія грошового обігу на Поділлі», де представлено різноманітні гроші. Найдавнішим експонатом є грецька срібна монета "Тетрадрахма" VI-V ст. до н.е. На виставкових стелажах представлені справжні Денарії, Талери. Представлені гроші часів Директорії, коли Кам’янець був столицею України в 1919 р. (гроші що друкувались в Кам’янці-Подільському).
Крім іншого зібрано валюту ХХІ ст., колекцію грошей країн Балтії та СНД, а також представлено колекцію ювілейних та пам'ятних монет України.
Ледь не кожен експонат привертав увагу студентів, викликав непідробний інтерес.
Результати вибору
електронних версій
оригінал-макетів
підручників для 10 класу
закладів загальної середньої освіти,
поданих на конкурсний відбір
проектів підручників для 5 та 10 класів
закладів загальної середньої освіти
Знати, щоб жити
Вікторина
27 квітня в рамках проведення тижня охорони праці в коледжі стденти 350 гр. спеціальності "Бібліотечна справа" Маркітан Ірина та Кадинська Юлія провели вікторину для студентів 24 гр. спеціальності "Хореографія" та 27 гр. спеціальності "Кіно-, фото-, відеосправа" "Знати, щоб жити". Захід допоміг перевірити знання студентів щодо пожежної безпеки, електробезпеки та надання першої допопмоги при нещасних випадках (організатори заходу: викладач дисципліни "Безпека життєдіяльності" Городецька Н.М. та інженер з охорони праці Булаєнко В.О.).
Основи безпеки праці в галузі культури
Інформаційне повідомлення
27 квітня Продан Ю.П., викладач циклової комісії загальноосвітньої підготовки, проінформувала майбутніх випускників, молодих спеціалістів (44 група спеціальність «Хореографія») про основи та культуру безпеки праці.
У програмі заходу:
- |
повідомлення про історію відзначення Дня охорони праці та Всесвітнього дня охорони праці; |
- |
ознайомлення студентів із зверненням Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році заходів з нагоди Дня охорони праці; |
- |
бесіда на тему «Охорона праці неповнолітніх». |
Як бібліотеки впроваджують УДК
Практичне заняття в бібліотеці
Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 929 від 26.06.2017 «Про впровадження Універсальної десяткової класифікації в практику роботи бібліотек» всі бібліотеки повинні перейти на систематизацію документів за УДК. Ця класифікація зручна для детальнішої систематизації галузевої літератури, що складає переважну частину фондів публічних бібліотек; до того ж УДК – міжнародна класифікація, на відміну від ББК.
26 квітня студенти 350 групи спеціальності «Бібліотечна справа» взяли участь у процесі переведення фондів Кам’янець-Подільської центральної районної бібліотеки на УДК. Працівники бібліотеки: Воронюк Ю. В., бібліограф та Клімова О. М., завідувач відділом обслуговування, провели для студентів консультацію з методики визначення індексів документів за класифікаційною системою УДК та правил їх застосування, розглянули допоміжні таблиці алфавітно-предметного покажчика, його структуру, порівняльні таблиці та інші методичні матеріали. Студенти нашої групи допомагали переставляти фонд бібліотеки згідно з УДК, оформляли та наклеювали таблички з новими шифрами на поличні роздільники. Ми користувалися Таблицями онлайн і скороченим варіантом у друкованому вигляді. Переклад таблиць УДК українською мовою здійснила Книжкова палата України. Познайомившись з Таблицями детальніше, ми бачимо, що вони є не тільки україномовними, а й українізованими. Індекси УДК максимально точно відображають зміст видання та забезпечують в подальшому його швидкий та легкий пошук не лише в Україні, а й у світі.
Студенти поглибили теоретичні знання та практичні навички щодо загальної методики індексування та розстановки документів бібліотечного фонду за УДК.
Ключевська Д., студентка 350 групи
Музика звучить, музика хвилює…
Звітний концерт викладачів і студентів спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво»
(народні інструменти)
26 квітня відбувся звітний концерт викладачів і студентів спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво» (народні інструменти). Організатор творчого звіту - Стуговець Я.П., голова циклової комісії народного інструментального мистецтва (народні інструменти). Ведуча - Струк Катерина.
У програмі концерту:
1. |
Сл. і муз. І. Білозір «Пшеничне перевесло». Виконує вокальне тріо у складі Андрійчук Руслани, Юрчук Ольги та Кохана Богдана. Керівник - Боднар О.Л. у супроводі ансамблю бандуристів коледжу. Керівник - Бачинський Д.П.. |
2. |
Сл. Д. Павличка, муз. О. Білаша «Два кольори» Соліст - Кохан Богдан. Диригує Сергій Корольчук. |
3. |
Р. Дейнс «Tango en skay» виконує студент ІІІ курсу Андрій Тхожевський. Клас викладача Червоногродського І.І. |
4. |
М. Мозговий, аранжування К. Соколова «Мій рідний край». Виконує студент ІІ курсу Вальчук Олександр. Клас викладача Корольчука С.В. |
5. |
Сл. О. Вратарьова, муз. В. Шаповаленка «Покохались три тополі» виконує вокальне тріо у складі: Юлії Ширяєвої, Анастасії Осіпової, Ліани Войтович. Керівник - Столаба Т.В. Диригує Роман Мельник. Клас викладача Крапівної Г.Г. |
6. |
А. Бизов «Ноктюрн». Виконує студентка ІІ курсу Яна Михайлова. Клас викладача Царука О.П. |
7. |
А. Кос-Анатольський «Вальс» Виконує студент IV курсу Вадим Магура. Клас викладача Червінської І.Є.. Концертмейстр - Тимчук А. І.. |
8. |
І. Рума «Ріка, яка втікає в тебе». Опрацювання Ярослава Джуся. Виконує студентка ІІ курсу Христина Войціцька. Клас викладача Бачинського Д.П. |
9. |
Сл. А. Малишка, муз. П. Майбороди «Пісня про рушник». Виконує вокальний ансамбль. Керівник Боднар О.Л. Диригує Вадим Магура. Клас викладача Грек С.П. |
10. |
В. Стеценко «Спогад». Виконує студент IV курсу Роман Мельник. Клас викладача Швеця А.П. |
11. |
Ю. Весняк «Карлсон» виконує ансамбль народних інструментів. Керівник - Корольчук С.В. |
12. |
Варіації на укр. нар. пісню «У сусіда хата біла». Аранжування О. Герасименко. Виконує студентка ІІ курсу Любов Фурман. Клас викладача Бачинського Д.П. |
13. |
В. Новіков «Французька балада». Композиція на тему пісні В. Косми «Осіннє листя». Диригує Сергій Корольчук. |
14. |
О. Трофимчук «В полоні диких танців». Попурі на теми пісень Руслани Лежичко. Диригує Сергій Корольчук. |
У складі оркестру народних інструментів взяли участь викладачі Крапівная Г.Г., Грек С.П., Бачинський Д.П., Антонюк Н.І., Стуговець Я.П., Швець А.П., Бойко В.В., Свідерський М.О., Бачинський Д.П., Сопіга П.Д., Шульс Я.В.
- 26-04-2018, 13:45
- 658
- 0
Чи знаєш ти, світе,
як сиво ридає полин?..
Огляд тематичної полиці
Чорнобильська катастрофа — техногенна, екологічно-гуманітарна катастрофа, спричинена двома тепловими вибухами і подальшим руйнуванням четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції, розташованої на території Української РСР, в ніч на 26 квітня 1986 року. Руйнування мало вибуховий характер, реактор був повністю зруйнований і в довкілля було викинуто велику кількість радіоактивних речовин. Відбувся радіоактивний викид потужністю в 300 Хіросім.
Катастрофа вважається найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком.
Сьогодні Чорнобиль для нас — це майже три з половиною мільйони постраждалих від катастрофи та її наслідків. Це майже 10 відсотків території, що зазнала прямого радіаційного ураження. Це 160 тисяч людей із 129 населених пунктів, яким довелося залишити рідні домівки і переїхати в інші місця. Потерпілі - це не лише люди, які безпосередньо зазнали горя, але й ми з вами. Бо Чорнобиль, більшою чи меншою мірою, торкнувся кожного з нас. Адже якби не аварія, то не було б настільки скалічених доль і стільки хвороб. А якби не люди, які пожертвували собою, щоб ліквідувати наслідки аварії, то не було б і всіх нас. Ми, українці, повинні пам’ятати і шанувати героїв, завдяки яким сьогодні живемо.
26 квітня в бібліотеці коледжу проведено огляд тематичної полиці «Чи заєш ти, світе, як сиво ридає полин?...” Основна мета – дати можливість кожній людині зробити власний висновок щодо причин, масштабів і наслідків Чорнобильської катастрофи, усвідомити, що у справі збереження навколишнього середовища та екологічної безпеки людства не існує сторонніх.
Земля – наш дім
Цикл заходів, присвячених Дню довкілля, Дню Землі та Дню екологічних знань
Формування екологічної культури є одним із пріоритетних напрямків у вихованні сучасної молоді.
В рамках Всесвітнього Дня довкілля, Дня Землі та Дня екологічних знань у коледжі проведено цикл заходів на тему «Земля – наш дім», головною метою яких було викликати увагу студентської молоді до проблем екології. Організатор циклу заходів – Самар А.В., викладач природничих дисциплін.
В програмі заходів:
- |
«Здорова планета», природоохоронна акція із озеленення території коледжу (1138 гр.) |
- |
Екологічний ерудиціон, в якому взяли участь команди студентів 14 (ХРГ) та 17 (КФВ) груп. |
- |
«Екомода», демонстрація студентами перших курсів власноруч пошитих костюмів із побутових відходів (поліетелен, папір, пластик, т.д): Білюк М. (1138 ММЕ), Зломинога І. (1138 ММЕ), Веселовська К. (16 ОМДМР), Павлишена Т. (15 ВТЗ), Бучик К. (14 ХРГ), Туркот В. (17 КФВ) та Кукурудза Б. (1138 ДІ). |
Бережіть нашу планету, розумно використовуйте її ресурси!
Працюють нестандартно, креативно, імпульсивно
Участь в атестації
25 квітня в Кам’янець-Подільській міській централізованій бібліотечній системі відбулася чергова атестація бібліотечних працівників. В складі комісії, яку очолив Гаврилюк П. В., заступник директора департаменту гуманітарної політики, начальник управління культури та туризму Кам’янець-Подільської міської ради, Геплюк Л.В., директор центральної бібліотечної системи, його заступник, зав. методико-бібліографічним відділом, голова профспілкової організації бібліотечних працівників системи та Павлюк О. Я., завідувач відділення, викладач бібліотечних дисциплін Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв.
Креативні портфоліо, творчі роботи, змістовні імпрези, візитні картки бібліотек, історії бібліотек, соціальні проекти, відеоролики та буктрейлери – і це ще не весь перелік представлених бібліотекарями підтверджень своєї професійної майстерності. Атестаційною комісією відзначено високий рівень підготовки і проведення атестації, а результати атестації засвідчили, що всі бібліотечні фахівці, які атестувались, відповідають займаним посадам та працюють нестандартно, креативно, імпульсивно.
- 25-04-2018, 12:08
- 710
- 0
Весняні настрої
Концертна програма
25 квітня для слухачів університету третього віку, які відзначали 5-річний ювілей з часу створення, студенти та викладачі коледжу подарували концертну програму «Весняні настрої», в якій взяли участь: Підгородецька А. (4123 гр.), Пшинешнюк І. (318 гр.) клас викладача Столаби Т. В.; Юрчук О. (4123 гр.), Кохан Б. (468), Бабунець А. (328 гр) клас викладача; Будний О. (1138 гр.) клас викладача Гермака В. Б.; Струк К. (318 гр.) клас викладача Боршуляк А.М.; студенти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Орлянська Ю., Карпенко К., Прокоп’юк М. (457 гр.); студенти спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво (духові інструменти)» Демидас Д. (223 гр.), Левчук М., Заярнюк Я., Турик І., Турик Є., Крентовський Д. (323 гр.), Попеску В., Литвинюк І., Годованюк В. (4123 гр.) та Пшинешнюк С. С., голова циклової комісії музичного мистецтва естради.
Організатори заходу: Червоногродський І. І., заступник директора з навчальної роботи, Козак О. В., голова циклової комісії видовищно-театралізованих заходів. Звукорежисер – Форкун І. В.
Дзвони Чорнобиля
Екскурсія в музей
25 квітня з метою поглиблення знань з навчальної дисципліни "Музейна справа" (викладач Булаєнко В.О.) студенти 350 гр. спеціальності "Бібліотечна справа" відвідали музей "Дзвони Чорнобиля", який розміщений у ЗОШ І-ІІ ступенів № 17. Студенти ознайомились з організацією оформлення експозицій, підбором інформаційних матеріалів, роботою екскурсовода.
Мистецтво – це саме життя…
Підсумкове заняття з навчальної практики
24 квітня відбулось підсумкове заняття з навчальної практики у формі презентації режисерської професії, яку підготували студенти 350 групи О. Ільєва та Д. Магера під керівництвом викладача Н. О. Яворницької. В програмі презентації «Мистецтво – це саме життя, і воно безсмертне» були представлені професії:
✓ |
режисер (професія проілюстрована книжковою виставкою); |
✓ |
шоумен, ведучий (фотоколаж з досвіду творчої діяльності Ковалишена Р., випускника коледжу); |
✓ |
мім (студентка А. Баб’яр на власному досвіді продемонструвала професійні навички); |
✓ |
аніматор (студентки Ю. Балацька та І. Ніколайчук провели цікаву гру для студентів). |
Зачаровували
українською піснею, танцем
Культпохід
24 квітня студенти та викладачі коледжу відвідали концерт Академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля» Хмельницької обласної філармонії.
Ансамбль «Козаки Поділля» – універсальний художній колектив, що своїм досконалим мистецтвом репрезентує все найкраще з невичерпної скарбниці народної творчості всіх регіонів області. В його програмах – історичні думи, козацькі та чумацькі пісні і танці, жартівливі хорові сценки, родинно-побутова, обрядова лірика, купальські, жниварські, весільні пісні і танці, колядки, щедрівки. Разом із глибоким проникненням в суть української народної пісні і танцю в ансамблі сформувався репертуар творів, де фольклор оригінально поєднується з різними течіями в сучасній музиці.
Під час концертної програми учасники концерту продемонстрували високу професійну майстерність, зачаровуючи глядачів українською народною та авторською піснею, танцем, музикою. Студенти були приємно вражені, що у складі ансамблю – випускники коледжу Катерина Міщук, Оксана Мельниченко, Анастасія Карп’юк (спеціалізація «Народне пісенне мистецтво»), Богдан Шелевей, Богдана Паньковська (спеціальність «Хореографія».)
Звучи, пісне!
Підсумкове заняття
24 квітня відбулося відкрите підсумкове заняття з навчальної дисципліни «Навчальна практика зі спеціалізації», на якому студенти 318 та 4123 гр. спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» продемонстрували присутнім своє мистецтво керування хоровим колективом та навички набуті протягом практичних занять. Підготувала заняття Мечак Л. М., концертмейстер Новіченко Ю. П. Ведучі концерту – Короташ М., Дудка А. (4123 гр.), Войтович Л. (318 гр.). В програмі концерту прозвучали твори українських та зарубіжних композиторів, написаних для хору, зокрема твори М. Леонтовича, нашого земляка, 140-річчя від дня народження якого відзначали у цьому році. Захід сприяв популяризації хорового співу, вихованні у студентів любові до професії і української пісні.
В обговоренні заняття взяли участь: Корчук В. М., завідуючий навчально-виробничою практикою, Олексійчук М. А., голова циклової комісії хорових та музично-теоретичних дисциплін, викладачі циклової комісії.
Атестація - екзамен для викладачів
29-30 березня 2018 р. згідно Закону України «Про освіту», Типового положення про атестацію педагогічних працівників навчальних закладів та навчально-методичних установ сфери культури (із змінами і доповненнями, наказ № 621 від 07.18.2014 р.) та Положення про атестацію викладачів, концертмейстерів та працівників Кам'янець-Подільського коледжу культури і мистецтв в коледжі було проведено атестацію педагогічних працівників.
Атестація педагогічних працівників – це система заходів, спрямованих на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія, педагогічне звання.
Чергову атестацію проходили 25 працівників коледжу, а саме: Крючкова Ольга Русланівна, Шленчак Сергій Валерійович (циклова комісія загальноосвітньої підготовки); Боднар Ольга Леонідівна, Бєлєуш Інна Сергіївна, Олексійчук Микола Андрійович, Столаба Тетяна Вікторівна (циклова комісія хорових та музично-теоретичних дисциплін); Гермак Володимир Богданович, Остап'юк Лідія Миколаївна, Сопіга Павло Дмитрович (циклова комісія народного інструментального мистецтва (духові інструменти)); Грек Світлана Прокопівна, Доліба Віктор Васильович, Крапівна Галина Григорівна, Передрій Віктор Васильович, Рудик Анатолій Володимирович, Царук Олександр Пилипович, Червінська Інна Євгенівна (циклова комісія народного інструментального мистецтва (народні інструменти)); Латюк Ніна Іванівна (циклова комісія кіно-, фото-, відеосправи); Нелюбова Тетяна Борисівна, Пуга Наталя Олександрівна, Тараненко Поліна Андріївна (циклова комісія фортепіано та концертмейстерства); Корчук Ірина Вікторівна, Літинська Ірина Василівна (циклова комісія хореографічних дисциплін); Нижник Валентина Василівна (вихователь гуртожитку); Владика Леся Іванівна, Осадчук Людмила Анатоліївна (працівники бібліотеки).
Викладачі протягом атестаційного періоду демонстрували свою педагогічну майстерність колегам на відкритих заняттях; брали участь у обговоренні актуальних освітянських проблем на засіданнях циклових комісій та педагогічних радах; підвищували фаховий рівень шляхом проходження курсів підвищення кваліфікації в Центрі неперервної культурно-мистецької освіти при НАКККіМ; публікували у фахових виданнях результати своїх наукових досліджень; брали участь у обласних, всеукраїнських та міжнародних науково-практичних та науково-методичних заходах, а також готували до участі у студентських наукових заходах студентів коледжу; працювали над розробкою та удосконаленням навчально-методичних комплексів дисциплін, що викладають.
Ці та інші результати роботи викладачів за міжатестаційний період були обговорені на заключному засіданні атестаційної комісії І рівня в складі: Нижника С.В., директора коледжу; Червоногродського І.І., заступника директора з навчальної роботи; Павлюк О.Я., завідувача відділення; Корчука В.М., керівника підрозділу сприяння працевлаштування випускників навчального закладу; Григорків Л.А., завідувача навчально-методичним кабінетом; Никитюк С.С., методиста; Латюк Н.І., методиста відділення; Рудько Е.Й., голови профспілкового комітету; Розумовської Р.М., старшого інспектора з кадрів.
Атестаційною комісією прийнято рішення підтвердити відповідність займаній посаді бібліотекаря Владиці Лесі Іванівні; підтвердити кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії» Шленчаку Сергію Валерійовичу; присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії» вихователю Нижник Валентині Василівні; присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії» Літинській Ірині Василівні, Нелюбовій Тетяні Борисівні; підтвердити кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії» концертмейстеру Пузі Наталі Олександрівні; присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії» концертмейстеру Гермаку Володимиру Богдановичу, Сопізі Павлу Дмитровичу.
24 квітня 2018 року відбулось засідання атестаційної комісії управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації, яке очолювала начальник управління Трунова І.М.
На розгляд комісії було подано атестаційні матеріали викладачів коледжу та отримані схвальні відгуки комісії, щодо їх успіхів у педагогічній діяльності та рівня підготовки до атестації. Відповідно до рішення атестаційної комісії підтверджено відповідність займаній посаді завідувача бібліотекою Осадчук Людмилі Анатоліївні; підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» Боднар Ользі Леонідівні, Грек Світлані Прокопівні, Гермаку Володимиру Богдановичу, Долібі Віктору Васильовичу, Крючковій Ользі Русланівні, Крапівній Галині Григорівні, Латюк Ніні Іванівні, Олексійчуку Миколі Андрійовичу, Остап'юк Лідії Миколаївні, Передрію Віктору Васильовичу, Пузі Наталії Олександрівні, Рудику Анатолію Володимировичу, Сопізі Павлу Дмитровичу, Столабі Тетяні Вікторівні, Тараненко Поліні Андріївні, Царуку Олександру Пилиповичу, Червінській Інні Євгенівні; присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» Корчук Ірині Вікторівні, Бєлєуш Інні Сергіївні; присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» концертмейстеру Нелюбовій Тетяні Борисівні; підтверджено педагогічне звання «старший викладач» Грек Світлані Прокопівні, Крапівній Галині Григорівні, Форкуну Валерію Васильовичу; присвоєно педагогічне звання «старший викладач» Боднар Ользі Леонідівні, Столабі Тетяні Вікторівні; підтверджено педагогічне звання «викладач-методист» Гермаку Володимиру Богдановичу, Долібі Віктору Васильовичу, Латюк Ніні Іванівні, Олексійчуку Миколі Андрійовичу, Остап'юк Лідії Миколаївні, Рудику Анатолію Володимировичу, Царуку Олександру Пилиповичу, Червінській Інні Євгенівні; присвоєно педагогічне звання «викладач-методист» Крючковій Ользі Русланівні, Сопізі Павлу Дмитровичу.
Переможців визначено!
Конкурс «Академічний рисунок – 2018»
23 квітня 2018 року відбулося підведення підсумків конкурсу «Академічний рисунок – 2018». Викладачі комісії декоративно-прикладного мистецтва визначили студентів-переможців в таких номінаціях:
- |
Високий академічний рівень – Хома Софія |
- |
Художня технічна майстерність – Баліцька Каріна, Микицей Євгенія |
- |
Авторська креативність – Михалків Михайло |
- |
Графічна стилізація – Кіселюк Ангеліна |
- |
Експериментальне поєднання засобів вирішення завдання – Кушнірчук Вікторія |
- 23-04-2018, 13:51
- 728
- 0
28 квітня -
Всесвітній день охорони праці
Огляд тематичної полиці
Охорона життя і здоров’я працюючих від впливу небезпечних та шкідливих виробничих чинників має важливе соціальне значення, адже здоров’я працівників є національним багатством держави, оскільки безпосередньо впливає на працездатність людини, а відтак – на її добробут і подальший розвиток держави.
23 квітня у бібліотеці коледжу створена тематична полиця «28 квітня – Всесвітній день охорони праці».
Мета – ознайомити з правилами дотримання безпечних умов праці та навчання.
Пам’ятаймо завжди, дотримання законодавства у сфері охорони праці та промислової безпеки стане запорукою збереження найціннішого – людського життя, що дасть змогу дітям рости у повноцінних сім’ях і бути щасливими.