- 31-10-2018, 09:18
- 974
- 0
Кам’янець містичний
Квест-паті до святкування Хеловіну
31 жовтня студенти коледжу взяли участь у квесті-паті до святкування Хеловіну «Кам'янець містичний».
Організатор заходу – Кам’янець-Подільський історичний музей-заповідник та департамент гуманітарної політики.
Мета заходу: пізнавально-розважальний івент для ознайомлення і популяризації історії міста.
Склад команди: Кушнір К., Перевертана Д. (37 гр.), Жеребнюк К., Войтюк М., Рой Л., Горпенчук А., Пухальська О., Прокопович Д., Яцюк Т. (356 гр.), Шевцова О. (156 гр.), Войткова Є. (25 гр.), Кузяк Б. (27 гр.)
Художнє оформлення: Кушнірчук В., Прибатень Л., Микицей Є., Токовенко Ю. (356 гр.), Люлько А., Королюк Д., Пига А., Мотрій Д., Чекирда Н., Сікора О., Татарчук А., Татарчук М. (467 гр.).
Хореографія: Івасюк В., Рентюк М., Чубар І., Стельмах А., Магера А., Зуляк Н., Желіховська Д., Пшенишнюк В., Польнюк К., Валєєва А., Дембіцький Д., Боярська В., Барладин Х. (44 гр.)
Під час проведення квесту учасники відвідали найпотаємніші і містичні локації Старого міста і замку, також пройшли конкурси: на найкращий гарбуз, хеловінського вбрання, містичний ярмарок, хеловінський флеш-моб.
У результаті змагань команда коледжу посіла ІІІ місце.
Фотозвіт - Барановський В.М.
- 29-10-2018, 16:47
- 1029
- 0
Просто така мрія
Моновистава
24 жовтня відбулася моновистава «Просто така мрія» (за творами Я. Пулинович).
Вистава – це творча робота до державного іспиту з «Режисури театралізованих заходів» студентки ІV курсу 4235 Баб’яр Анни. Художній керівник курсу – Людмила Казимирчук. Режисер-постановник – Інна Семенків.
Розповідь, монолог, сповідь 16-річної вихованки дитячого будинку, де безпритульні грубість та жорстокість поєднуються зі зворушливою мрією.
Вистава про людину з іншого світу, де доводиться існувати за іншими правилами, ніж нам з вами, з якого хочеться втекти подалі, в інший - нехай навіть вигаданий та "намальований" світ.
RockinTime
Концерт естрадно-духового оркестру
23 жовтня студенти коледжу відвідали концерт Хмельницького муніципального естрадно-духового оркестру «RockinTime». У програмі прозвучали рок-хіти легендарних виконавців та гуртів: Bon Jovi, "Metallica", "Led Zeppelin", "AC/DC", Adele, "Мотор’рола", Кузьми Скрябіна.
100 років
Кам’янець-Подільському національному
університету імені Івана Огієнка
Участь у заходах
22 жовтня Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відзначив 100 років від дня заснування.
Студентка коледжу Ширяєва Ю. (418 гр.), клас викладача Столаби Т.В. у супроводі хореографічного колективу у складі Рентюк М., Івасюк В., Барладин Х., Валєєва А., Дембіцький Д., Желіховська Д., Польнюк К., Пшенишнюк В., Свіровський В. (44 гр.) взяли участь у святковому концерті на Європейській площі.
Чубар І., Івасюк В. (44 гр.), Качуринець М. (24 гр.), Демидас Д. (323 гр.), Загороднюк Б.(37 гр.) - учасники легкоатлетичного забігу «Біг заради здоров’я», який був запланований у рамках святкування урочистостей.
- 20-10-2018, 09:33
- 899
- 0
Розвиток культури
у Сатанівській селищній ОТГ
Участь у заходах
20 жовтня в рамках проекту «Розвиток культури у Сатанівській селищній ОТГ – інвестиція у людський капітал і конкурентоспроможність громади та регіону» на центральній площі смт Сатанів було проведено фестиваль «SATaniv FEST». У фестивалі брали участь колективи Хмельницької та Рівненської областей. Наш навчальний заклад представляли вокально-інструментальний ансамбль (керівник С. С. Пшинешнюк) та народний фольклорний ансамбль «Джерело» (керівник Т. В. Столаба) та викладачі Сопіга П. Д., Гермак В. Б., Нікітіна І. Р., Тітов О. М., Свідерський М. О., технік Саричев С. І.
Варто відзначити високий рівень організації фестивалю та щирий і теплий прийом. Колективи були нагороджені подяками, а кожен учасник фестивалю отримав на згадку символічні подарунки. Також було приємно зустріти та послухати виступи випускників коледжу, побачити роботу їх колективи.
Виклики часу
Говорили про модернізацію
17-19 жовтня 2018 року на базі Кам’янець-Подільського відділення Ірпінського державного коледжу економіки та права відбулася Всеукраїнська нарада-тренінг голів обласних, міських методичних об’єднань викладачів української філології закладів вищої освіти, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста, «Виклики часу: модернізація змістового, технологічного, ціннісного компонентів під час викладання дисциплін у коледжі». Організатори заходу – Д. А. Савчук та С. В. Ткачук.
У роботі наради взяли участь представники Міністерства освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти, Департаменту науки і освіти Хмельницької обласної ради, Ради директорів навчальних закладів Хмельницької області, голови обласних та регіональних методичних об’єднань викладачів української філології, провідні філологи України, науковці Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та викладачі вищих навчальних закладів. Наш навчальний заклад представляла викладач загальноосвітньої підготовки Чорна Н. П.
На нараді розглядалися питання, актуальні для сучасної освіти:
Øпріоритетні завдання сучасної освіти та їх реалізація у закладах вищої освіти, що здійснюють підготовку молодшого спеціаліста;
Øосновні тенденції та пріоритетні напрями реформування і модернізації вищої освіти;
Øкомпетентнісний підхід до навчання як провідний засіб успішного особистісного і професійного становлення майбутнього фахівця;
Øтеоретико-методологічні засади й пріоритетні напрями модернізації філологічної освіти;
Øімплементація сучасних технологій в освітній простір закладів вищої освіти України;
Øмодернізація адміністрування в системі коледжів Сполучених Штатів Америки;
Øмодернізація і реформи професійних дисциплін у Польщі;
Øформування основних компетентностей ХХІ століття у процесі вивчення предметів загальноосвітньої підготовки;
Øактуальні проблеми теорії та методики мовної та літературної освіти;
Øсучасні підходи до модернізації та нові моделі літературознавчої освіти;
Øміжнародний освітній менеджмент;
Øпсихологічний тренінг: ефективна комунікація.
Наради такого рівня є ефективними та необхідними для обміну важливою інформацією, аналізу складної ситуації або проблеми, яка потребує прийняття комплексного рішення. Викладачі-філологи обмінялись досвідом роботи, ухвалили основні напрямки роботи, з’ясували питання ЗНО.
Всеукраїнська нарада стала вирішальним етапом розв’язання актуальних питань щодо вивчення української філології.
Елементи тренінгів, безумовно, стануть у пригоді викладачам в подальшій освітній діяльності для підвищення рівня самооцінки й самоповаги, уміння спілкуватися мовою жестів та міміки, особистісного та професійного зростання, розвитку педагогічної комунікації.
Учасники подякували організаторам за високий науковий рівень проведення наради, професіоналізм, відповідальність та відданість своїй справі.
Надзвичайна ситуація в коледжі:
умовна, навчальна
Об’єктове тренування з питань цивільного захисту
17 жовтня в головному корпусі коледжу під керівництвом директора Нижника С. В. відбулось об’єктове тренування з питань цивільного захисту.
До тренування залучено адміністрація, технічний персонал, структурні підрозділи та формування цивільного захисту коледжу. Усього в заході взяли участь 316 осіб.
Під час проведення тренування були відпрацьовані практичні дії персоналу навчального закладу та студентів у разі виникнення пожежі в спортивному залі. Значну увагу під час практичних дій було надано таким питанням: оповіщення персоналу коледжу (відповідальна Розумовська Р. М.); евакуація людей (відповідальні: Червоногродський І. І., Чорна Н. П.), гасіння умовної пожежі первинними засобами пожежогасіння (відповідальні: Проданюк І. І., Булаєнко В. О.) та інші заходи, пов’язаним із залученням формувань цивільного захисту (відповідальний за стан цивільної оборони в коледжі - Василенюк В. М.).
Представник медичного формування коледжу Никитюк С. С.ознайомила зправилами накладання шини з підручних матеріалів на ушкоджену закритим переломом ногу та надання домедичної допомоги (взяли участь студенти Войтюк М., Рой Л., Михальський С., Пилипчук В., Турик Є., Турик І.). Формуванням пожежогасіння було проведено дії щодо гасіння умовної пожежі первинними засобами (Заходнюк В. І.).
На завершальному етапі тренування директор коледжу відзначив вправні дії персоналу та студентів навчального закладу у разі виникнення умовної надзвичайної ситуації, а також висловив слова вдячності усім присутнім за належну підготовку та проведення об’єктового тренування.
Підсумовуючи проведений захід, головний спеціаліст управління з питань НС та ЦЗН Кам’янець-Подільської міської ради Олег Пиріг та виконуючий обов’язки завідувача навчально-консультаційного пункту у Кам’янці-Подільському Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Хмельницької області Сергій Небеснюк висловили пропозиції та зауваження з питань удосконалення методики проведення таких тренувань.
Загадковий чарівний вимір
Святкування Дня художника в коледжі
17 жовтня в навчальному корпусі № 2 коледжу панувала надзвичайно феєрична атмосфера. Тут навчаються студенти спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», - то і не дивно, що виставкова зала перетворилась на казковий замок, а студенти стали його мешканцями в символічних костюмах персонажів, майстерно використавши прийоми бодіарту, дизайну, костюмованого видовища.
Ініціаторами святкової урочистості виступили студенти 467 академічної групи (куратор Луць С. В.), які зуміли долучити до творчих пошуків студентів 356 академічної групи (куратор Горна Л. А.), 26 академічної групи (куратор Желіховська М. В.).
Головними героями урочистого святкування стали студенти першокурсники академічної групи 156 (куратор Горна Л.А.).
В програмі свята було підведено підсумки конкурсів плакату, ікебани, бодіарту. Переможці отримали нагороди відповідно до положень про їх проведення.
Першокурсника Ситника Юрія, який представляв творчі доробки групи, було нагороджено грамотою за креативну і актуальну авторську поезію.
Кульмінацією свята був ритуал посвячення першокурсників в студенти, якому передував перегляд ряду відеосюжетів про життя студентської молоді в рідному коледжі, гуртожитку, на прогулянках, пленерних заняттях. До роботи по їх створенню долучилась студентка спеціалізації «Кіно-, фото-, відеосправа» Мегедин Уляна, а репортаж про свято підготувала Перевертана Діана.
Тож творчих Вам злетів шановні майстри пензля, фантазії і креативу.
Методист відділення
Латюк Н.І.
Моя майбутня професія
Заняття-екскурсія
16 жовтня відбулося заняття-екскурсія для студентів ІІІ курсу спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» на базі міського Будинку культури (викладачі – Ляшук Т.Є., Яворницька Н.О., Григорків Л.А.).
Методист Лілія Шкробот, випускниця нашого коледжу, ознайомила студентів з організацією і змістом роботи закладу, його функціями та роботою методичного кабінету, матеріально-технічним забезпеченням.
Студенти зацікавлено слухали інформацію про здобутки творчих колективів, які давно відомі не лише на Хмельниччині, а й далеко за межами України, а саме: народний аматорський театр, ансамбль танцю «Кам’янчанка», хор української пісні «Смотрич», хор ветеранів війни та праці «Квітка на камені», естрадна студія «Нове тисячоліття», оркестр сопілкарів, хорова капела «Журавлик», хореографічний ансамбль «Максі», «Авангард» та «Кам'янчаночка», театр української пісні «Петридава», молодіжний театр-студія «Лінк», ансамбль народної музики «Терен». Учасники цих колективів є лауреатами багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів.
Ми пишаємось тим, що більшість працівників закладу – випускники нашого коледжу, радіємо їхнім досягненням і щиро віримо у їх майбутнє.
- 15-10-2018, 11:03
- 931
- 0
Козацькому роду - нема переводу!
Участь у складі журі конкурсу
13-15 жовтня в місті Хмельницькому відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс народного танцю "Козацькому роду - нема переводу!".
В складі журі конкурсу – Чорнобиль Володимир Володимирович, заслужений діяч мистецтв України, голова Хмельницького осередку Національної хореографічної спілки України, голова циклової комісії хореографічних дисциплін, викладач-методист коледжу.
За національно-патріотичне виховання дітей та молоді у дусі відданості Батьківщині та українському народу через відродження національних і загальнолюдських духовних та моральних цінностей, збереження багатої спадщини та популяризації української народної хореографії та народного танцю інших народів серед дітей та молоді; сприяння розвитку дитячої та юнацької хореографічної творчості у Міжнародному фестивалі-конкурсі народного танцю "Козацькому роду - нема переводу!" Чорнобиль В.В. нагороджений почесною грамотою управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації.
Моя професія – моє майбутнє
Профорієнтаційна робота
11 та 12 жовтня викладачі циклової комісії «Декоративно-прикладне мистецтво» провели профорієнтаційну роботу для вихованців Дунаєвецької школи мистецтв та Кам’янець-Подільської дитячої художньої школи (керівник – Дегтяр К.Б.).
Дубінська О.В., викладач циклової комісії, ознайомила майбутніх абітурієнтів з основами рисунку та композиції, програмою вступних випробувань, провела екскурсію у навчальних аудиторіях. Учні із задоволенням переглянули експозицію студентських робіт.
Ми надіємось побачити вихованців шкіл мистецтв майбутніми студентами коледжу.
- 12-10-2018, 12:10
- 579
- 0
Героїв слава живе у віках
Огляд тематичної полиці
На 14 жовтня припадає одразу чотири величних свята: День Козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника Вітчизни та День створення УПА.
12 жовтня в бібліотеці коледжу проведено огляд тематичної полиці «Героїв слава живе у віках».
Мета заходу: пробудити почуття відповідальності перед наступним поколінням; формувати у студентів розуміння єдності і цілісності України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави, готовність служити Батьківщині своєю працею та стати на захист державних інтересів країни, виховувати глибоку повагу до воїнів, які віддали своє життя в ім’я майбутнього людства, розвивати почуття гордості за минуле нашої Батьківщини, прищеплювати любов до неньки – України.
Вивчаємо мистецтво Давньої Греції
Відкрите заняття
12 жовтня викладачем циклової комісії декоративно-прикладного мистецтва Горною Л. А. було проведено відкрите заняття» в 25 групі з навчальної дисципліни «Історія образотворчого мистецтва на тему «Мистецтво Давньої Греції».
Під час подачі матеріалу нової теми лекційного заняття викладачем використовувалися активні форми навчання (опорний конспект, експрес-опитування, візуалізація періодів розвитку мистецтва Давньої Греції, відеоперегляд, коментування підготовлених повідомлень студентів про сім чудес Стародавнього світу, огляд довідкових видань з історії мистецтва) та міжпредметні зв’язки з всесвітньою історією, математикою, літературою. На завершення заняття викладачем були узагальнені й систематизовані засвоєні знання та надані конкретні методичні рекомендації щодо виконання студентами домашнього завдання.
В обговоренні результатів проведення заняття взяли участь представники адміністрації, методичної служби та викладачі циклової комісії декоративно-прикладного мистецтва, які зазначили, що заняття проведено на високому організаційно-методичному рівні; тема лекції відповідала робочій навчальній програмі; чітко витримана структура заняття; викладач продемонструвала досконале володіння навчальним матеріалом, методикою викладання та вміння організувати студентів до самостійного здобуття ними знань. Викладач Горна Л. А. досягла поставленої дидактичної, розвиваючої та виховної мети заняття.
Художній вимір та історичний контекст
життєтворчості Івана Огієнка
Участь у концертній програмі
11 жовтня студенти-бандуристи коледжу Войціцька Х. (323 гр.) та Білюк М. (2138 гр.), клас викладача Бачинського Д.П. виступили в концертній програмі із музичною композицією «Калиновий цвіт» для учасників Міжнародної наукової конференції «Художній вимір та історичний контекст життєтворчості Івана Огієнка», яка була присвячена 100-річному ювілею Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.
Пізнаємо мистецтво Італії
Майстер-клас
11 жовтня 2018 року викладачі комісії ДПМ відвідали майстер клас італійського художника та реставратора Джованні Тонеллі, керівника приватної школи і реставраційної майстерні міста Сан Бенедетто.
Студентам було продемонстровано реставрацію раритетів з колекції: Елтона Джона, Жана Луї Рено та Ватикану.
Ти моїм захистом стань…
Художньо-публіцистична композиція
10 жовтня відбулася художньо-публіцистична композиція до Дня захисника України.
Організатори заходу – викладачі циклової комісії видовищно-театралізованих заходів Козак О.В., Семенків І.А., Бойчук Т.В. та викладач комісії соціально-економічних дисциплін Городецька Н.М.
У програмі заходу:
«Мужність і відвага крізь покоління» - вступне слово (Городецька Н.М.);
«Ти моїм захистом стань…» - художньо-публіцистична композиція, у якій взяли участь студенти: Афанасійчук В., Баранюк Б., Величко Д., Войткова Є., Гаврилюк Я., Грищук Д., Королюк О., Морозов М., Мрих Д., Нколаєв Б., Ніконюк Д., Павлишена Т., Сушко І., Урода О., Хитрак А. (25 гр.), художній керівник – Семенків І.А.; солісти Бугера М., Прокопишен О. (318 гр.), Самбор Б. (418 гр.), клас викладача Мечак Л. М.; хореографічна композиція у виконанні Івасюка В. та Рентюк М. (44 гр.)
Музичне оформлення – Форкун І.В., відеоряд – Бойчук Т.В., фотозвіт – Туркот В. (27 гр.)
«Величне ім’я – Вкраїни захисник» - підведення підсумків конкурсу на кращу творчу роботу, в якому взяли участь студенти І курсу Кулай А., Питянчин М., Бонцю Х., Олійник К., Ситник Ю. (156 гр.), Турик О., Скурська Д., Боднар К., Наклюцька С., Гошко А. (148 гр.), Кухта А., Пиптюк А., Андрейцева В. (1137 гр.). Першість здобула робота студентки 148 група Турик О.
Захід сприяв національно-патріотичному вихованню та удосконаленню знань студентів з історії України.