Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (2)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за Листопад 2018 року
  • 30-11-2018, 12:14
  • 623
  • 0

СНІД – загроза людству

Тематична полиця


СНІД – загроза людству. Тематична полиця


Річ не в шляху, який ми обираємо, —

Обрати шлях змушує те, що всередині нас.

                                                       О.Генрі

 

 

 

 

Кожна людина повинна до кінця усвідомлювати всю небезпеку, яку несе СНІД. І зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких від цієї страшної інфекції, бо СНІД може увійти практично в кожен дім, кожну сім’ю. Нагадаємо ще раз про особисті запобіжні кроки щодо ураження СНІДом: здоровий спосіб життя, чистота у взаєминах — найкращі методи профілактики СНІДу.

В бібліотеці коледжу проведено  огляд тематичної полиці « СНІД-дорога в безодню»

Мета заходу ознайомити студентів  з шляхами захворювання, ознаками і профілактикою СНІДу, формувати знання про СНІД,  робити відповідні висновки; виховувати потяг до здорового способу життя.

 

  • 30-11-2018, 11:58
  • 3297
  • 0

СНІД: хто попереджений, той захищений

Цикл заходів до Всесвітнього дня

боротьби зі СНІДом


СНІД: хто попереджений, той захищений. Цикл заходів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом


У 2018 році в Україні було зареєстровано 14797 нових випадків ВІЛ-інфекції (з них 1975 дітей до 14 років). Всього з 1987 року в Україні офіційно зареєстровано 330415 нових випадків ВІЛ-інфекції.Від СНІДу в Україні померло 47646 людей.


 

 

 

 

 

 

Всесвітній день боротьби зі СНІДом уперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн пролунав заклик до соціальної терпимості та розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІДу. З того часу вся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Символом боротьби зі СНІДОМ є червона стрічка, жодна акція не обходиться зараз без неї. Ця стрічка як символ розуміння СНІДу була задумана весною 1991 року.

29-30 листопада в коледжі проходили інформаційно-профілактичні заходи «Хто попереджений – той захищений» до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, спрямовані на підвищення рівня обізнаності студентської молоді про смертельно небезпечну хворобу (організатори: викладачі циклової комісії соціально-економічних дисциплін Микитюк О. І., Никитюк С. С., Самар А. В.).

Студенти–першокурсники відвідали заняття в Клініці, дружній до молоді (організатор – Булаєнко В. О.). Хлопці і дівчата мали можливість отримати кваліфіковані консультації і поради лікарів (Кирилюк Н. В., акушер-гінеколог; Гаспарян Л. А., дерматовенеролог; Бондар І. В., уролог) з питань гігієни статевого життя, профілактики статевих захворювань, відповідальних стосунків, методів контрацепції.

Студенти коледжу активно долучилися до підготовки заходів: виготовили та вручили символічні червоні стрічки та інформаційні листівки, взяли участь в анкетуванні «Що ми знаємо про СНІД». Першокурсники спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» підготували тематичну виставку малюнків і плакатів «СНІДу – НІ!». Студенти І курсу спеціальності «Музичне мистецтво» виконали композицію І. Дубцової «Живи!» (художній керівник Столаба Т.В.). Студенти 156 групи (спеціалізація «Видовищно-театралізовані заходи») провели інформаційну годину-застереження «СНІД: підступний, агресивний, смертельний» (художній керівник Красілич І. М.). Студентка ІІІ курсу Калюжняк Ю. у хореографічній композиції розкрила проблему відношення суспільства до ВІЛ-позитивних людей.

Працівники бібліотеки Осадчук Л. А., Владика Л. І. представили книжкову виставку «СНІД – дорога в безодню», Філіпчук Т. М. підготувала матеріали про ВІЛ/СНІД для оформлення інформаційного стенда та «Куточка безпеки».

Проведені заходи сприяли моральному вихованню молоді, формуванню уявлення про небезпеку ВІЛ/СНІДу, розумінню необхідності дотримання правил культури стосунків юнаків і дівчат. Студенти ще раз усвідомили, що основним засобом убезпечити себе та попередити поширення ВІЛ-інфекції є дотримання здорового способу життя і відмова від ризикованої щодо інфікування ВІЛ поведінки.

Захисти себе і того, кого ти любиш!

Фотозвіт: Дудка В. (27 група), Микитюк Д. (1137 група)

 

 

 

Суцвіття творчих імен

Віртуальна виставка

 

Суцвіття творчих імен

Молодь святкує

Участь у фоточеленджі


Молодь святкує. Участь у фоточеленджі


Напередодні Дня студента Кам’янець-Подільською молодіжною радою, спільно з  із міською радою було оголошено фоточелендж «Молодь святкує», в якому були зазначені умови конкурсу:

зробити фото чи відео святкування Дня студента у навчальному закладі;
виставити фото у Instagram або у Facebook  з 14 по 18 листопада;
використати хештеги #student2018; #molodradakp;
підписатися на сторінку Молодіжної ради (molodradakp);
вказати заклад, в якому відбувається святкування;
зібрати якнайбільшу кількість лайків у себе під постом.

Студентська рада (Войткова Є., студентський директор) взяла активну участь у конкурсі. Фото, які відображали хроніку подій Дня студента в коледжі, були опубліковані у соціальних мережах та набрали найбільшу кількість вподобань.

28 листопада на черговому засіданні молодіжного парламенту міста студентська рада коледжу була нагороджена грамотою та цінним подарунком за перемогу (І місце) в конкурсі.

  • 28-11-2018, 09:09
  • 402
  • 0

Флагман науки

Участь у круглому столі


Флагман науки. Участь у круглому столі


28 листопада студенти та викладачі циклової комісії «Декоративно-прикладне мистецтво» взяли участь в круглому столі, який відбувся в центральній міській бібліотеці імені Костя Солухи та присвячений 100-літньому ювілею Академії наук України. Вони ознайомились з історією створення Національної академії наук України та структурою відділень НАНУ, періодами історії діяльності академії, дізнались про нові досягнення вчених в різних галузях вітчизняної науки.

Саме 100 років тому, на підставі закону, ухваленого 14 листопада 1918 р. Радою Міністрів Української Держави та затвердженого гетьманом України П. Скоропадським, 27 листопада 1918 р. було засновано Українську академію наук у м. Києві (УАН).


<!--[if !supportLineBreakNewLine]-->
<!--[endif]-->

  • 26-11-2018, 08:57
  • 588
  • 0

Україна моя вишивана

Участь у акції


Україна моя вишивана. Участь у акції 


26 листопада 2018 р. студенти і викладачі спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво» та «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» брали участь у акції єднання «Україна моя вишивана», яка відбулася в центральній міській бібліотеці імені Костя Солухи.

Мета акції – об’єднати різні спільноти України для духовного процвітання Батьківщини у любові до спільного генетичного коду нації – української вишиванки.

У 2017 р. майстрині зі Скали Подільської на чолі з Харатін І.О. започаткували акцію єднання всіх регіонів України – вишита карта України. Карту вишивали у всіх областях України протягом року. Студенти та викладачі коледжу також долучилися до вишивання. Через рік карта повернулась у Кам’янець-Подільський.

Полотно об’єднало всіх учасників – митців від Сходу до Заходу. Після презентації карта буде мандрувати Україною та за її межами, як символ єднання.

  • 25-11-2018, 18:23
  • 832
  • 0

Танцювальний оберіг

Участь у фестивалі-конкурсі


Танцювальний оберіг. Участь у фестивалі-конкурсі


24-25 листопада відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Танцювальний оберіг» серед хореографічних колективів коледжів та училищ культури. В конкурсі взяли участь: народний ансамбль народного танцю «Подільські візерунки», керівник Заслужений діяч мистецтв України, голова циклової комісії хореографічних дисциплін Чорнобиль В.В., та народний ансамбль естрадного танцю «Каскад», керівник Кучерява О.А., викладач циклової комісії хореографічних дисциплін, відмінник освіти України.

Перемогу у конкурсі (ІІ місце), журі якого очолював Вантух М.І., Герой України, голова національної спілки хореографів України, здобув ансамбль народного танцю «Подільські візерунки» з композиціями: подільський танець «Жванецькі вибиваночки» - постановка Чорнобиля В.І., музика Царука О.П. та «Вербиченька» - постановка Літинської І.В., музика Мирослава Скорика. Костюми підготувала Катеринюк О.М..

На високому професійному рівні представили свою програму учасники ансамблю естрадного танцю «Каскад» композиціями: «За двома зайцями» та «Веселощі єврейського містечка», виступи якого бурхливими оваціями зустріла глядацька зала.

Фото зі сторінки Facebook Іванна Чубар.

  • 25-11-2018, 11:12
  • 764
  • 0

Шукаємо та ростимо таланти України

Участь у фестивалі-конкурсі


Таланти є, перемоги будуть! Участь у фестивалі-конкурсі


25 листопада в м. Житомир за підтримки Міністерства культури України, Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв та Житомирської облдержадміністрації відбувся Всеукраїнський творчий фестиваль-конкурс молодих виконавців вокальної інструментальної і хореографічної майстерності та художнього слова «Шукаємо та ростимо таланти України».

У конкурсі взяли участь студенти спеціальності «Музичне мистецтво» та спеціалізації «Народне пісенне мистецтво».

Переможці конкурсу:

Прокопишен Олег (318 гр.) – 1 місце у номінації «Академічний спів» та 1 місце у номінації «Естрадний спів»
Кавуля Марія (418 гр.) – 2 місце у номінації «Академічний спів»
Годнюк Іванна (418 гр.) – 3 місце у номінації «Естрадний спів»

Студентів до конкурсу підготувала Мечак Лариса Михайлівна, викладач циклової комісії хорових дисциплін.

Бажаємо нових перемог!

  • 23-11-2018, 15:55
  • 719
  • 0

Зрони сльозу

Цикл заходів, присвячених вшануванню пам'яті жертв Голодомору

 

Зрони сльозу. Цикл заходів

 

23 листопада для студентів І-ІІІ курсів відбулася година пам’яті жертв Голодомору «Зрони сльозу». Організатор заходу – Городецька Н.М., голова циклової комісії соціально-економічних дисциплін, художній керівник – Семенків І.А., викладач циклової комісії видовищно-театралізованих заходів.

В програмі заходу:

«Голодомор – трагічні сторінки». Вступне слово (Городецька Н.М.);
- «Зрони сльозу».  Літературно-публіцистична композиція, яку підготували студенти 25 групи спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Баранюк Б., Величко Д., Войткова Є., Гаврилюк Я., Грищук Д., Королюк О., Морозов М., Мрих Д., Ніколаєв Б., Ніконюк Д., Павлишена Т., Сушко І., Урода О., Хитрак А. (25 гр.), художній керівник – Семенків І.А.;  солістка  Столаба А.  (148 гр.), клас викладача Столаби Т. В.
- «Стражденний біль голодної країни». Відеопрезентації (хроніка подій та спогади свідків Голодомору);
- «Свічка пам'яті». Вшанування жертв Голодомору хвилиною мовчання;
-

«Лиш пам'ять спомин збереже». Конкурс політичного плакату:

І місце: Скурська Д. (148 гр.), Бонцю Х., (156 гр.), Мармій А. (1137);

ІІ місце: Боднар К., Волошина В. (148 гр.), Ситник Ю., Дубчак В., Мельник Л., Чубукіна Д. (156 гр.), Андрейцева В. (1137 гр.);

ІІІ місце: Наклюцька С., Данілова Б. (148 гр.), Микитюк Я., Кукурузда В., Борисевич А. (1137 гр.), Олійник К., Собко М., Питянчин М., Мельник О. (156 гр.)

Учасники конкурсу: Столаба А., Середюк Д., Озімук С., Дойчук Я., Сторожук Д. (148 гр.), Калинюк В. (1137 гр.), Шевцова О., Мазур Е., Андрейцева К, Бейчук К. (156 гр.)

Фотозвіт – Кузяк Б.(27 гр.). 

 

Зрони сльозу. Цикл заходів Зрони сльозу. Цикл заходів Зрони сльозу. Цикл заходів Зрони сльозу. Цикл заходів Зрони сльозу. Цикл заходів Зрони сльозу. Цикл заходів Зрони сльозу. Цикл заходів Зрони сльозу. Цикл заходів Зрони сльозу. Цикл заходів Зрони сльозу. Цикл заходів Зрони сльозу. Цикл заходів Зрони сльозу. Цикл заходів Зрони сльозу. Цикл заходів Зрони сльозу. Цикл заходів Зрони сльозу. Цикл заходів Зрони сльозу. Цикл заходів Зрони сльозу. Цикл заходів Зрони сльозу. Цикл заходів Зрони сльозу. Цикл заходів Зрони сльозу. Цикл заходів Зрони сльозу. Цикл заходів Зрони сльозу. Цикл заходів Зрони сльозу. Цикл заходів

 

 

  • 23-11-2018, 10:20
  • 533
  • 0

Скорботна пам'ять 33-го

Тематична полиця


Скорботна пам'ять 33-го. Тематична полиця


У світовій історії не зафіксовано голоду, подібного до того, що випав тоді на долю України — однієї з найродючіших країн світу. Що ж криється за страшним змістом слова «голодомор»? Саме цю тему розкриває тематична  полиця « Скорботна пам'ять 33-го»

На полиці представлена література, яка розповідає про жахливі часи голодомору та фактографічна довідка з переліком цифр та фактів, що не залишили байдужими жодного учасника презентації: «У 1933 році  середня тривалість життя українців становила 7,3 роки у чоловіків і 10,9 років у жінок. Навесні 1933 року від голоду вмирало щодня майже 25 тисяч осіб, щогодини 1000 осіб, щохвилини – 17 людей. Щоб вижити, їли абсолютно все: траву, землю, собак, їжаків, ховрашків, мишей, ловили горобців, брали і варили, щоб отримати навар. Голод охопив територію з населенням 60 млн. осіб, а кількість жертв досягла, за різними джерелами від 7,5 млн. до 10 млн. осіб, а іноземні дослідники називають навіть цифру 25 млн. осіб». 

Захід сприяв поглибленню знань студентів з трагічної історії рідного краю, прищеплення любові та поваги до української землі та свого народу.

  • 21-11-2018, 16:25
  • 261
  • 0





Положення

про методичну раду 

Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв

Нормативні документи




  • 21-11-2018, 10:52
  • 669
  • 0

Герої не вмирають,

вони живуть у нашій пам’яті

Цикл заходів до Дня Гідності та Свободи


Герої не вмирають, вони живуть у нашій пам’яті Цикл заходів до Дня Гідності та Свободи


21 листопада до Дня Гідності та Свободи в коледжі проведено цикл заходів:    

«Герої не вмирають, вони живуть у нашій пам’яті», година-реквієм та покладання квітів до пам’ятника Героїв Небесної сотні. (Городецька Н.М., голова циклової комісії соціально-економічних дисциплін. Фотозвіт Дудка В., Кузяк Б. (27 гр.)).
«Живим пам’ятати». Презентація книги Ю.Кошиль «Це твоя і моя війна» на базі Кам’янець-Подільської центральної районної бібліотеки, в якій взяли участь студенти Королюк О., Войткова Є., Пилипчук В. (25 гр.), клас викладача Семенків І.А.; Івасюк В., Пшинешнюк В. (44 гр.).
 «Україна – територія Гідності та Свободи», година патріотичного виховання. (Нижник В.В.).
 «Вільні творять майбутнє», огляд тематичної полиці. (Осадчук Л.А., Владика Л.І., бібліотекарі).
  • 21-11-2018, 10:25
  • 684
  • 0

Вільні творять майбутнє

Тематична виставка


Вільні творять майбутнє. Тематична виставка


День Гі́дності та Свобо́ди — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Є наступником свята Дня Свободи, що відзначалося 22 листопада на честь Помаранчевої революції у 2005-2011 роках, поки не було скасоване указом Президента Віктора Януковича. 13 листопада 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав указ, згідно з яким в Україні 21 листопада відзначається День Гідності та Свободи.

21 листопада в бібліотеці коледжу проведено огляд тематичної виставки «Вільні творять майбутє».

Захід покликаний вшанувати патріотизм і мужність тих, які  постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, прищеплювати любов до Батьківщини, зберегти та донести до студентів об'єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, розвивати бажання стати гідними громадянами України.

  • 19-11-2018, 09:05
  • 552
  • 0

Інформаційна культура -

запорука успішності студента

Заняття-практикум


Інформаційна культура - запорука успішності студента. Заняття-практикум


19 листопада для студентів 3-го курсу спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» спеціалізацій «Кіно-, фото-, відеосправа» та «Видовищно-театралізовані заходи» викладачем культурологічних дисциплін Булаєнко В.О. проведено заняття-практикум з дисципліни «Основи інформаційної культури» на базі центральної міської бібліотеки імені Костя Солухи. Студенти ознайомились з довідково-інформаційним та краєзнавчим фондом бібліотеки, книгами-мініатюрами, книгами-велетнями, стародруками, періодичними виданнями. Бібліотека є сьогодні не тільки носієм інформації, а й своєрідним містком з минулого, оскільки зберігає безліч пам’яток нашої культури. Цікаво було виконати пошук в сучасних енциклопедичних виданнях  та енциклопедичному словнику Брокгауза і Ефрона, якому виповнилося вже 110 років. Навички користування системою каталогів, картотек, бібліографічних посібників бібліотеки дадуть змогу студентам самостійно вести пошук необхідних документальних джерел інформації.

У відділі краєзнавства майбутні фотографи переглянули персональну виставку  робіт місцевого фотомитця Петра Ігнатьєва.

  • 16-11-2018, 12:08
  • 1051
  • 0

Студент – майбутнє твоє Україно

Тематична виставка

 

Студент – майбутнє твоє Україно. Тематична виставка 

 

День студента — свято всіх студентів, яке в Україні відзначають як і в більшості країн світу — 17 листопада, також відоме як міжнародний День студентів. Свято асоціюється з молодістю, романтикою і веселощами. 

16 листопада у бібліотеці коледжу було створено виставку-інсталяцію «Студент - майбутнє твоє, Україно!». На виставці представлені матеріали: «Закон України «Про вищу освіту щодо студентського самоврядування» (Витяг)», «Студентство в Середньовіччі» (інформаційна довідка), історія свята від найдавніших часів до сьогодення, а також атрибути студента: залікова книжка, студентський квиток, журнал оцінювання та ін.

Саме цей період для студентів є найбільш важливим для накопичення знань, підвищення ерудиції, вивчення іноземних мов. Студентство – це відмінний шанс побачити світ, приєднавшись до однієї з численних програм обміну, це пора нових знайомств і знаходження міцної дружби на довгі, довгі роки.

 

У студентів свято

Цикл заходів до Міжнародного дня студента


У студентів свято. Цикл заходів до Міжнародного дня студента


16 листопада відбувся День студентського самоврядування. Організатори заходу: Рада студентського самоврядування коледжу (Войткова Є., голова ради), студенти 4235 групи (ВТЗ), викладач Яворницька Н.О. та завідувач відділення – Павлюк О. Я.

В програмі дня:

«У студентів свято». Ранковий колаж

музичні вітання (студенти спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво» (духові інструменти));
презентація дошки привітань;
конкурс на кращу рекламну публікацію в Instagram #Ялюблю_КПККіМ_2018;

«Я – запізнився». Відкриття фотозони (студенти 4235 гр. спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»).

«Вчимося керувати». Студентське самоврядування:

✓  проведення занять студентами-дублерами викладачів (Хотінська О. (34 гр.), Зуляк Н., Рентюк М., Чубар І.,  Польнюк К.,  Дембіцький Д.,  Івасюк В. (44 гр.), Войтович Л. (418 гр.), Струк К. (418 гр.), Іванова В., Бугерчук І. (24 гр.));
прийом відвідувачів студентською дирекцією (Войткова Є., Михайлова Я., Щербатюк Г.).

«Кращий студент - 2018». Конкурс (Кращими студентами спеціальностей визнано: Буринську А. (ХРГ), Войткову Є. (ВТЗ), Войціцьку Х. (НІ), Кавулю М. (НПМ), Королюк Д. (ДПМ), Кушнір К. (КФВ), Самбор Б. (ММ), Щербатюк Г. (ДІ). За результатами голосування переможцем конкурсу «Кращий студент – 2018» стала Буринська А., а кращим спортсменом – Крентовський Д. (ДІ).

За активну участь в роботі Ради студентського самоврядування коледжу, успіхи в навчанні та з нагоди Дня студента нагороджені грамотами коледжу: Будзан Р. (37 гр.), Войткова Є. (25 гр.), Дудка В. (27 гр.), Войціцька Х., Михайлова Я. (323 гр.), Токовенко Ю. (467 гр.), Ширяєва Ю.(418 гр.), Боярська В., Зуляк Н., Рентюк М., Пшинешнюк В. (44 гр.), Ільєва О., Заярнюк Я. (4235 гр.), Мегедин У. (467 гр.).  

«Обговорюємо! Пропонуємо! Вимагаємо!». Відкритий мікрофон,  під час якого студенти висловлювали свої пропозиції щодо удосконалення освітнього процесу в коледжі.

«Вивчаємо проблеми, будуємо плани». Дружній, творчий, діловий діалог адміністрації коледжу та Ради студентського самоврядування.

«Най… Най… Най… Студент». Шоу-програма, яку підготували студенти 4235 групи: Ніколайчук В., Мусько О., Баб’яр А., Ільєва О., Балацька Ю., Магера Д. як підсумкове заняття з навчальної дисципліни «Навчальна практика з КДД» (викладач Яворницька Н.О.).

В концертній програмі взяли участь студенти Бугера М., Прокопишен О. (318 гр.), Дубчак А., Самбор Б. (418 гр.), клас викладача Мечак Л.М.; Столаба А., Дмитрієв І. (1137 гр.), Ширяєва Ю. (418 гр.), клас викладача Столаби Т.В.; Бабунець А., Бурлака Д. (418 гр.), клас викладача Боднар О.Л.; Хитрак А. (25 гр.), клас викладача Виниченко Н.В.; Калинюк В. (1137 гр.), клас викладача Гермака В.Б.; Мегедин У (467 гр.); Пархоменко Н. (24 гр.), Площенко А. (34 гр.), студенти 24 та 44 групи спеціальності «Хореографія». Звукорежисура – Форкун І.В. Фотозвіт – Барановський В., Барладин М. (37 гр.).

У Кам’янець-Подільській міській раді відбулися урочистості та концертна програма до Міжнародного дня студента. За активну громадську позицію, успіхи у навчанні та з нагоди Міжнародного дня студента грамотою голови Кам’янець-Подільської міської ради нагороджені студенти коледжу Дембіцький Д. (44 гр.), Щербатюк Г. (4235 гр.). В концертній програмі взяли участь студенти Прокопишен О. (318 гр.), Мусько О., Ніколайчук В., Балацька Ю. (4235 гр., ВТЗ).

  • 15-11-2018, 13:32
  • 696
  • 0

Пісня буде поміж нас

Концерт-звіт


Пісня буде поміж нас. Концерт-звіт


15 листопада відбувся концерт-звіт студентів «Пісня буде поміж нас» класу викладача Столаби Т. В., викладача циклової комісії хорових та музично-теоретичних дисциплін. До концерту долучилися: естрадний оркестр (керівник Ковальський Р.І., викладач Панчук Б. Є.), народний фольклорний ансамбль «Джерело» (концертмейстер Нікітіна І.Р.), режисерська постановка - Семенків І.А., музичне оформлення – Форкун І. В., аранжування творів – Свідерський М. О., хореографічна постановка – Літинська І. В., відеоряд – Василенюк В. М., випускники коледжу Кохан Б., Якимчук П., Головатий І., фотозвіт – Дудка В. (27 гр.). Ведучі заходу – Сушко І. (25 гр) та Столаба А. (148 гр.).

У концерті взяли участь студенти спеціальності «Музичне мистецтво» та спеціалізації «Народне пісенне мистецтво»: Анастасія Столаба, Григорій Дмітрієв (148 гр.), Анна Пиптюк, Аліна Мармій (1137 гр.), Альбіна Гаватюк, Михайлина Білюк  (2138 гр.), Христина Марченко, Дмитро Баранецький (318 гр.), Іванна Пшинешнюк, Катерина Струк, Анастасія Осіпова, Ліана Войтович,  Дарія Смішна, Юлія Ширяєва (418 гр.), фольклорний ансамбль «Джерело», естрадний оркестр (солісти Тетяна Столаба та Ніна Виниченко), хореографічна композиція – Рентюк М., Івасюк В., Хотінська О., Дергачова А., Молодницька А., Тесленко А., Левчук А., Коробчук М.