Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (5)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за Лютий 2019 року
  • 28-02-2019, 14:32
  • 751
  • 0

Герої не вмирають

Літературно-мистецький вечір


Герої не вмирають. Літературно-мистецький вечір


28 лютого у Галереї мистецтв відбувся літературно-мистецький вечір пам’яті Героїв Небесної Сотні. Студенти Королюк О., Сушко І. (25 гр.), Веселовський А., Войтюк М., Жеребнюк К., Михальський С., Падневич А., Пилипчук В., Пухальська О., Рой Л., Яцюк Т. (356 гр.) представили уривок з вистави «Коли захиталося небо». Емоційно доповнила вечір пісня «Вставай, народе!» у виконанні Пиптюк А. (1137 гр., клас викладача Столаби Т.В.)

  • 28-02-2019, 13:37
  • 723
  • 0

BestCookFest-Podillia

Участь у фестивалі


BestCookFest-Podillia. Участь у фестивалі


28 лютого у готельно-ресторанному комплексі «Ксенія» (с. Врублівці) відбулося відкриття фестивалю «BestCookFest-Podillia», на якому були присутні гості з Туреччини, Монголії, Хорватії, Греції, Македонії. 150 конкурсантів і шеф-кухарів презентували свої найоригінальніші витвори кулінарного мистецтва.

У відкритті фестивалю взяли участь фольклорний ансамбль «Джерело» (керівник – Столаба Т.В.) з піснею «Козацькому роду нема переводу» та ансамбль народного танцю «Подільські візерунки» (керівник – Літинська І.В.) з композицією «Вербиченька».

  • 22-02-2019, 14:44
  • 591
  • 0

Спортивні висоти

Чемпіонат області з важкої атлетики


Спортивні висоти. Чемпіонат області з важкої атлетики


22 лютого у смт. Чемерівці відбувся чемпіонат області з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 20 років, у якому взяв участь студент 4123 групи Рога Руслан. Студент посів ІІ місце у ваговій категорії (61 кг.).

  • 21-02-2019, 11:45
  • 697
  • 0

Мова – життя духовного основа

Книжкова виставка 

 

 Мова – життя духовного основа. Книжкова виставка 

 

Мова – коштовний скарб народу.

 Іван Франко

 

Земля українська стародавня, така ж давня і наша мова. З покоління в покоління, в часи розквіту та падіння передавали нам предки цей скарб. Народ плекав рідну мову у піснях, легендах, переказах і передавав від роду до роду, щоб не загинула.

Для нас рідна мова — це не тільки дорога спадщина, яка об'єднує в собі народну мудрість, вироблену десятками й сотнями поколінь. Це наша гордість, бо все, що створено нею, увійшло в скарбницю загальнолюдської культури.Весь світ віддає шану великим володарям українського слова -Т.Шевченкові та Франкові, Лесі Українці та Коцюбинському, Нечуєві-Левицькому та Сковороді, Котляревському та багатьом іншим майстрам слова, що довели милозвучність та багатство мови, щоб передати прийдешнім поколінням цей дорогоцінний скарб, гідну покоління спадщину, котру треба примножувати та оберігати.

З нагоди Міжнародного дня рідної мови в бібліотеці проведено огляд книжкової виставки « Мова-життя духовного основа»

Мета виставки: Формувати розуміння того, що мова - наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава. Розширювати знання про красу і багатство української мови. Виховувати любов до рідної мови, рідного краю, його традицій, почуття поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти рідною мовою.

  • 20-02-2019, 14:50
  • 549
  • 0

Герої не вмирають

Тематична полиця

 

Герої не вмирають. Тематична полиця

 

Горить свіча і пам’яті сльоза
додолу з неї краплями стікає.
Земля ридає, плачуть небеса –
Героїв Україна пам’ятає.

 

 

 

      

 

«Небесною сотнею» називають  українців,  які загинули в центрі  Києва,  на Майдані,  на вулицях Грушевського та Інститутській. Загинули під час масових акцій протесту  протягом зими 2013-2014 років.

А найстрашнішими та найтрагічнішими була ніч з 18 на 19 лютого – ніч Апокаліпсису, як назвали її пізніше, після якої наступив  «чорний четвер» – 20 лютого. Саме в ці дні на очах у всього світу влада розстрілювала свій народ. Під час кровавих сутичок та від куль снайперів на Майдані загинуло близько сотні  людей.

Нерівною була ця боротьба. Сила – проти гарячого серця. Зло – проти добра. Куля – проти мрії…

20 лютого в бібліотеці  коледжу представлена  тематична полиця «Герої не вмирають»

Мета: виховувати в студентів глибокі патріотичні почуття, причетність і відповідальність за все, що  відбувається в країні, вдячність тим, хто віддав за неї життя вшановуючи пам’ять героїв Небесної сотні; формувати активну громадянську позицію  щодо єдиної, цілісної держави , повагу, толерантність до інших   народів,  розвивати бажання стати гідним громадянином ,віру в краще майбутнє України.

  • 20-02-2019, 10:00
  • 726
  • 0

Майдан – це відродження,

це нашої долі весна…

Цикл заходів до Дня Героїв Небесної Сотні


Майдан – це відродження, це нашої долі весна… Цикл заходів до Дня Героїв Небесної Сотні


20 лютого в коледжі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Організатори заходу – Павлюк О.Я., Григорків Л.А., викладачі циклової комісії культурологічних дисциплін.

В програмі заходу:

«Ангели пам’яті». Участь у Всеукраїнській акції вшанування Героїв Небесної Сотні (Вергун А.І., Никитюк С.С., Філіпчук Т.М. та студенти 27 гр., 2138 (НПМ));
«Герої не вмирають». Презентація книжкової виставки (Осадчук Л.А., Владика Л.І.);
«П’яті роковини розстрілів на Майдані». Хроніка кривавих подій (Горпенчук А., Рой Л., Пилипчук В. (356 гр.), художній керівник Бойчук Т.В.; Пиптюк А. (2138 гр.), клас викладача Столаби Т.В.; Кушнір К. (37 гр.); Міхальська М.);
 «У жалобі схилимо голови». Хвилина мовчання;
«Воїн гідності». Перегляд відеофільму про Героя Небесної Сотні А.Корнєєва (дипломна робота О.Музики, випускника спеціалізації «Кіно-, фото-, відеосправа»)(Латюк Н.І., Василенюк В.М.);
«Героям слава – вписано в серця». Покладання квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні (Городецька Н.М., студенти 25 групи);

Фотозвіт – Будзан Р. (37 гр.).

 

  • 20-02-2019, 08:57
  • 740
  • 0

Історичне минуле

старого Кам’янця у легендах

Лекція-екскурсія


Історичне минуле старого Кам’янця у легендах. Лекція-екскурсія


19-20 лютого у коледжі спільно із НІАЗ «Кам’янець» було організовано і проведено лекцію-екскурсію «Історичне минуле старого Кам’янця у легендах», яку провів Солоп Віктор Іванович, екскурсовод.

Мета лекції - популяризувати історичний спадок міста. Саме через призму легенд, байок, оповідок та переказів слухачам відкрилися двері до світу досі їм незнаної історії Кам’янця. Розповіді супроводжувалася відеопрезентацією.

 

  • 18-02-2019, 11:28
  • 749
  • 0

Червона калина

Героїко-патріотичний фестиваль-конкурс


Червона калина. Героїко-патріотичний фестиваль-конкурс


13-14 лютого в театрі імені М.Старицького відбувся обласний героїко-патріотичний фестиваль-конкурс «Червона калина», у якому взяли участь студенти спеціалізацій «Народне пісенне мистецтво», «Видовищно-театралізовані заходи», «Музичне мистецтво естради».


Переможці конкурсу:

Номінація «Вокал (солісти)»:

І місце – Прокопишен Олег (318 гр., клас викладача Мечак Л.М.)

ІІІ місце – Пиптюк Анна (1137 гр., клас викладача Столаби Т.В.)

За участь у конкурсі – Білюк М. (2138 гр.), Столаба А. (148 гр), клас викладача Столаби Т.В.

Дрик О. (148 гр.), Папуга М. (318 гр.), клас викладача Винниченко Н.В.

Самбор Б., Кавуля М. (418 гр.), Бугера М. (318 гр.), Мельник Ю. (2138 гр.), клас викладача Мечак Л.М., концентмейстр – Новіченко Ю.П.

Номінація «Вокал (ансамблі)»:

ІІ місце – народний аматорський фольклорний ансамбль «Джерело», керівник – Столаба Т.В.

За участь – Народний аматорський вокальний естрадний ансамбль «BlackandWhite», чоловіче тріо у складі Самбора Б., Прокопишена О., Бугери М., керівник - Мечак Л.М.

Номінація «Художнє слово»:

І місце – народний аматорський театр-студія «На Зарванській», керівник – Козак О.В.

І місце – Сушко І., клас викладача Красілич І.М.

ІІ місце – Войтюк М., клас викладача Козак О.В.

ІІ місце – Веселовський А., Михальський С., Пилипчук В., клас викладача Козак О.В.

ІІІ місце – Мрих Дмитро, клас викладача Козак О.В.

За участь – Королюк О., Ніколаєв Б., клас викладача Козак О.В.

 

 

  • 16-02-2019, 10:04
  • 604
  • 0

До зіркової кар’єри

Екскурсія до КНУКіМ


До зіркової кар’єри. Екскурсія до КНУКіМ


16 лютого студенти-випускники коледжу (418 гр. (НПМ, МЕ), 4235 гр. (ДІ ), 467 гр. (ДПМ, КФВ)) відвідали Київський національний університет культури і мистецтв в рамках програми “Абітурієнт-2019”. Організатори екскурсії — Вергун А.І., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін та Боднар О.Л. викладач циклової комісії хорових та музично-теоретичних дисциплін, куратор групи 418 (НПМ, ММЕ). Фотозвіт – Заянчуковський В. (467 гр.).

Щосуботи в університеті проходять Дні відкритих дверей, аби вступники могли отримати змістовні консультації щодо престижних творчих і бізнес-спеціальностей, дізнатись про умови вступу, навчання за європейськими освітніми програмами, а також поспілкуватись зі студентами та професорсько-викладацьким складом.

Цієї суботи виш також приймав делегації з різних куточків країни в тому числі з Кам’янця-Подільського. У ході насиченої екскурсії VIP-гості, серед яких були  студенти Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв, відвідали сучасні фахові лабораторії, оснащені необхідним матеріально-технічним обладнанням для продуктивного навчання студентської молоді.

На 10 факультетах вишу: міжнародних відносин, зв’язків з громадськістю і журналістики, готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; кіно і телебачення,  хореографічного мистецтва,  дизайну і реклами, івент-менеджменту, фешн та шоу-бізнесу, сценічного мистецтва, інформаційної політики і кібербезпеки, музичного мистецтва абітурієнти мали змогу обрати спеціальності до душі.

VIP-гості дізналися, що, здобуваючи освіту в Університеті культури, студентів навчають справжні майстри своєї справи та успішні особистості – Михайло Поплавський, Роман Безсмертний, Ахтем Сеітаблаєв, Богдан Бенюк, Микола Боклан, Григорій Решетнік, Олег Винник, Остап Ступка, Дмитро Ступка, Володимир Горянський, Стас Жирков, Вілена Воронова, Олександр Лещенко, Раду Поклітару, Володимир Мойсеєнко, Костянтин Грубич, Григорій Чапкіс, Євгеній Калкатов, Наталія Могилевська, Аніко Рехвіашвілі, Ліна Прохорова, Вадим Пустотін, Денис Богуш, Віктор Рибаченко, Алла Попова, Роман Ширман, Наталія Бучинська, Кирило Харитонцев, Людмила Харів, Петро Мага, Вікторія Маремуха, Володимир Ніколаєнко.

Окрім того, в Університеті культури особливу увагу приділяють професійно-практичній підготовці молоді. Починаючи вже з другого курсу, студенти проходять навчальну, а потім і виробничу практику в провідних  вітчизняних компаніях та установах за фахом, а також  виїжджають на тримісячну практику в кращі організації Європи і світу.

Студенти дізналися про можливість вступу на основі диплому «Молодшого спеціаліста» на будь-яку спеціальність одразу на 2 або 3 курс навчання без складання ЗНО. Ще однією цікавою новиною для молоді виявилась інформація про співпрацю Університету культури з європейськими ВНЗ і можливість отримання дипломів українського та європейського зразка за освітньою програмою «Подвійний диплом».

Мотиваційні настанови та життєві поради абітурієнти отримали під час зустрічі з Михайлом Поплавським. «Зараз розпочинається ваш зоряний час, старт вашої зіркової кар’єри. Я раджу вступати до київських вузів і обов’язково на улюблену спеціальність. Столиця дає більші можливості для реалізації здорових творчих амбіцій.

Будьте оптимістами і чудаками. Не бійтеся виділятися з натовпу. Кожен із вас унікальна особистість.

Формуйте в собі лідерів. Атакуйте життя! Будьте успішними і щасливими українцями!

Щастя, добра, енергії, куражу і шаленого кохання»,  сказав Михайло Поплавський та запросив молодь до Університету культури на Всеукраїнський день відкритих дверей з попереднім зарахуванням, який відбудеться 9 березня.

Студентів вразило безпосереднє і відверте спілкування з творчими, професійними викладачами, веселими і натхненними студентами та неймовірно надихаюча атмосфера університету!

Наші студенти творчі, талановиті та креативні, тому, мають обрати найкращі творчі вузи України!

 

 

 

  • 15-02-2019, 09:25
  • 583
  • 0

Ті спогади, то вічний серцю біль

Участь у міських заходах


Ті спогади, то вічний серцю біль. Участь у міських заходах


15 лютого в центральній районній бібліотеці відбулися героїко-патріотичні читання «Ті спогади, то вічний серцю біль», присвячені 30-й річниці виводу радянських військ з Афганістану.

На заході були присутні студенти та викладачі коледжу Городецька Н.М. та Микитюк О.І., яких ознайомили з історичною правдою про війну радянських військ в Афганістані, із зразками героїзму і самопожертви простих солдат, які з честю виконали свій військовий обов’язок. Також на захід було запрошено членів творчого об’єднання «Ліра»: Нелю Лещинську, Людмилу Кур’ян, Антоніну Яковенко, Людмилу Новіцьку, які продекламували свої вірші.

 

  • 14-02-2019, 14:44
  • 533
  • 0

О, зупинись чудова мить…

Огляд тематичної полиці

 

О, зупинись чудова мить… Огляд тематичної полиці

 

Дружба і кохання - вічні теми поезії, музики, сенс повноцінного людського життя. Усі великі світу цього хоча б раз у житті обов язково висловили свою думку про це високе і прекрасне почуття.

Любов не помирає, не розвіюється попелом. Вона живе звуком скрипки, словом, подихом вітру. Любов - тема вічна. Не дивлячись на всі біди, негаразди, на всі катаклізми, у світі панує любов.

Відзначати День святого Валентина 14 лютого почали у Шотландії га Англії. А нещодавно це романтичне свято із Західної Європи завітало і до України.

Сучасний День святого Валентина - романтичне свято кохання та щастя. Цього дня люди у багатьох країнах на різних контингентах висловлюють свої почуття любові й прихильності друзям, коханим.

14 лютого в бібліотеці коледжу проведено огляд  тематичної полиці « О, зупинись чудова мить..»

Мета: виховання у молодих людей бережливого ставлення один до одного. Формування в студентів розуміння того, що основою кохання є не фізичний потяг, а духовність і єдність інтересів. Виховання у підростаючого покоління прагнення до красивих стосунків між представниками різних статей.

 

  • 14-02-2019, 14:32
  • 570
  • 0

Любов це…

Конкурсно-розважальна програма


Любов – це… Конкурсно-розважальна програма


14 лютого у гуртожитку коледжу відбулася конкурсно-розважальна програма «Любов це…». Організатори заходу – студентська рада коледжу (голова – Войткова Є. (25 гр.) та студентська рада гуртожитку (голова – Щербатюк Г. (4123 гр.). Ведучі програми – Левчук М. (4123 гр.) та Ніколюк Д. (25 гр.). Звукорежисер – Заярнюк Я. (4123 гр.). Оформлення – Дубова З., Пига А., Татарчук М., Татарчук А. (467 гр.)

Для студентів були проведені різні конкурси, зокрема: «Ти кращий, ніж…», «Танцювальний батл», «Без слів». Учасники конкурсів були нагороджені солодкими подарунками.

Фотозвіт – Дудка В. (27 гр.)

 

  • 13-02-2019, 10:29
  • 676
  • 0

Увіковічнюючи мить

Виставка творчих робіт


Увіковічнюючи мить. Виставка творчих робіт 


13 лютого  виставкова зала міста, що на Соборній, гостинно зустрічала шанувальників образотворчого  та декоративно-прикладного мистецтва, які з нетерпінням чекали  нових доробків студентів коледжу культури та мистецтв.

52 витвори фантазії, уяви, та умілих  рук студентів заполонили залу таїною бажань, мрій і сподівань юних душ, поєднавши  їх одною назвою - «Магія мистецтва».

Розмаїття жанрів, традиційність технік декоративно-приладного  мистецтва зі  світлим подихом класичного олійного живопису притягують  до себе і заворожують неординарністю бачень світу, сміливістю кольористики, глибиною перспектив, віртуозністю ліній.

На виставці представлені дипломні, курсові і практичні роботи студентів, керівниками і наставниками яких є залюблені  в мистецтво  пензля і душі викладачі циклової комісії «Образотворчого мистецтва, декоративного мистецтва, реставрації» Дубінська Оксана Віталіївна, Луць Сергій Васильович, Горна Лариса Анатоліївна, Майгур Тетяна Вікторівна, Желіховська Марина Володимирівна, а очолює комісію Павлюк Олег Федорович.

На суд глядачів представили свої дипломні роботи Баліцька Каріна, Головатюк Анастасія, Мартинович Назар, Підлипчук Олексій, продемонструвавши фахову майстерність в техніках живопису, аплікації з природніх матеріалів, пірографії, поєднання технік і матеріалів.

У техніці  авторського текстилю виконали курсові роботи студенти Королюк Діана, Дубова Зоряна, Завалецька  Дар'я, Люлько Анастасія, Мотрій Дмитро, Пига Аліна, Сікора Оксана, Татарчук Анна, Татарчук Марина, Хома Софія, Чекирда Назарій.

Заслуговують на увагу практичні роботи студентів другого курсу Олійник Анни, Когунь Ілони, Солодовнікової Анни, Ткачук Діани, Катернюк Діани, Веселовської Крістіни, Ожаровської Олени, Кіри Альони, Кіселюк Ангеліни, Шестопалової Дар’ї, Харчук Вікторії, виконані в техніці аплікації, де вдало поєднані різноманітні флористичні матеріали (крупи, яєчна шкарлупа, пір'я, пресована флористика тощо).

Сміливістю поєднання кольору світла і тіні, незвичністю художніх прийомів письма олійним живописом вразили глядачів автопортрети Прибатень Лілії, Токовенко Юлії, Хоми Софії, Сікори Оксани та портрети бабусі і дівчинки Баліцької Каріни.

В обговоренні експозиційної виставки взяли участь:

Нижник Сергій Володимирович – директор коледжу культури і мистецтв;

Урсу Наталя Олексіївна – доктор мистецтвознавства, професор, завідувач кафедри образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва і реставрації творів  мистецтва Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка

Луць Сергій Васильович -  кандидат мистецтвознавства, старший викладач кафедри  образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва і реставрації творів  мистецтва Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, член Національної спілки художників України,  куратор 467 академічної групи.

Латюк Ніна Іванівна – методист відділення коледжу.

Королюк Діана та Когунь Ілона, студентки спеціальності «ОМДМР», звернулися зі словами подяки до викладачів та адміністрації коледжу за можливість навчатись в  рідному  коледжі та гостям, що прийшли оцінити працю учасників виставки та її організаторів.

         З напутніми словами до випускників коледжу, майбутніх навчителів прекрасного, звернулись директор ДХШ Савчук О.І. та викладачі міської школи мистецтв Лайтер В.І., Ярошевська Г.В.,  які зазначили, що композиційні поєднання в одне ціле фактур, технік виконання, кольорів, символів, ліній, знаків, емоційна  щирість авторів творчих робіт і їх наставників – це справжня творча майстерня, де народжуються і живуть таланти, де оживають «вібрації душі», увіковічнюючи мить.

Латюк Н.І.,

методист відділення

  • 13-02-2019, 09:52
  • 709
  • 0

Істина відкривається в…

Творча робота


Істина відкривається в… Творча робота


13 лютого у коледжі відбулася поетично-музична композиція «Істина відкривається в …». Це дипломна робота студентки 4235 групи Ніколайчук В., керівник – Семенків І.А., художній керівник – Казимирчук Л.С.

Напередодні Дня Святого Валентина студенти Балацька Ю., Баб’яр А., Ільєва О., Ніколайчук В., Магера Д., Мусько О. (4235 гр.) та Мрих Д. (25 гр.) заглиблювались у  роздуми, фантазували та філософствували про життєві істини, про стосунки Чоловіка і Жінки поезією сучасників. Робота сповнена шаленого заряду, нестримного хвилювання, яскравих емоцій та позитиву.

Фотозвіт - Кушнір К. (гр. 37).

 

  • 12-02-2019, 16:32
  • 564
  • 0

Готуємось до виборів

Передвиборча зустріч


Готуємось до виборів. Передвиборча зустріч Готуємось до виборів. Передвиборча зустріч


12 лютого у коледжі відбулася зустріч із Посітком Михайлом Володимировичем - депутатом Кам'янець-Подільської міської ради, членом партії «Всеукраїнське об’єднання «Свобода», довіреною особою кандидата на пост Президента України Руслана Кошулинського, який ознайомив слухачів із передвиборчою програмою.

  • 08-02-2019, 16:11
  • 734
  • 0

Професійні грані творчого життя

Переддипломна практика


Професійні грані творчого життя. Переддипломна практика


З 12 січня по 08 лютого студенти випускних курсів проходили переддипломну практику на базі кращих культурно-мистецьких установ області.

Переддипломна практика – важлива складова освітнього процесу головним завданням якої є закріпити теоретичні знання студентів в професійному середовищі та визначити ступінь готовності до фахової діяльності.

РЦКіМ «Розмай» (директор Кусік В.О.) – творча майстерня культурно-мистецького життя міста та району та одна з кращих баз практики для студентів спеціалізацій «Народне інструментальне мистецтво» (духові та народні інструменти), «Кіно,- фото,- відеосправа», спеціальності «Хореографія». Незмінним керівником практики наших студентів впродовж багатьох років є Шеремета О.І., заступник директора з культурно-масової, інформаційної, науково-методичної роботи. Постійно надає консультації та знайомить з досвідом роботи центру Кукурудза Р. (спеціаліст з організації культурно-дозвіллєвих заходів).

Під час проходження практики студенти вивчили роботу РЦКіМ «Розмай» та сільських закладів культури району, познайомилися з діяльністю творчих колективів, які працюють на базі центру, брали участь у інформаційно-просвітницьких та соціокультурних заходах. Студенти-практиканти самостійно підготували та представили підсумкову роботу – концертну програму «Пароплав життя». У заході взяли участь: Прокопишен О., Бугера М. (318 гр.), гурт «HotGuys» у складі Заярнюка Я., Крентовського Д.,  Турика І., Турика Є. (4235 гр),  Калинюка В. (1137гр.), Яцуляка Ю. (2138 гр.), хореографічна композиція – Рентюк М., Івасюка В., Лужанської Н. (44 гр.).  Ведучий заходу – Левчук М. (4235 гр.).Цей захід показав, чого вони досягли за роки навчання у коледжі, частину своїх знань вони успішно продемонстрували на сцені. А також створили свою авторську пісню «Пятірочка», яка дуже сподобалась глядачам.

Успішно завершилась практика в міському будинку культури (директор Нечай М.А.).  Працівники закладу: Шкробот Л.Б., методист, Васильєва А.В., художній керівник, Мельник М.П., заслужений працівник культури України, керівник народного аматорського хору «Смотрич» надавали консультації студентам-практикантам спеціалізацій «Народне пісенне мистецтво» та «Видовищно-театралізовані заходи».

Під час проходження практики адміністрація коледжу в складі Нижника С.В., директора, Червоногродського І.І., заступника директора з навчальної роботи, Корчука В.М., завідувача з навчально-виробничої практики, Павлюк О.Я., завідувача відділення здійснювала перевірку баз практики, консультували студентів, обговорювала з керівниками культурно-мистецьких установ питання подальшої співпраці в напрямку практичної підготовки студентів та залучення їх до роботи в творчих колективах, які працюють на їх базах.

 

        

  • 06-02-2019, 16:12
  • 671
  • 0

День безпечного Інтернету

Огляд тематичної полиці

 

День безпечного Інтернету. Огляд тематичної полиці


День безпечного Інтернету (SID) організовано мережами Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпеки та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми та молоддю. Понад 140 країн підтримали ідею Дня безпечного Інтернету, мільйони людей в усьому світі об’єднуються заради натхнення до позитивних змін та підвищення освіченості з питань безпеки онлайн.

6 лютого бібліотека підготувала тематичну полицю «Ти обираєш сам…».

Захід сприяв підвищенню рівня знань безпечного користування Інтернетом.

  • 06-02-2019, 14:28
  • 584
  • 0

Разом для найкращого Інтернету

Інформаційна година


Разом для найкращого Інтернету. Інформаційна година


6 лютого у коледжі було проведено інформаційну годину, присвячену Дню безпечного Інтернету, який у 2019 році відзначали під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Оганізатор заходу – Деркач Л.С., голова комісії загальноосвітньої підготовки, викладач математики та інформатики.

У підготовці до заходу взяли участь студенти 156 групи Бейчук К., Дубчак В., Кулай А., Мельник В., Москальський Д., Олійник К., Чубукіна Д., Шевцова О., Шлей І.,   художній керівник - Красілич І. М. та голова комісії Козак О. В.

Напередодні заходу було проведено конкурс плакатів, у якому брали участь студенти 156 групи спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» Агапієв Д., Бонцю Х., Мазур Е., Мельник О., Питянчин М., Ситник Ю., Собко М.  Роботи оцінювали студенти на офіційній сторінці коледжу в Інстаграмі і були оголошені студентським директором Войтковою Є. (25 гр.). За результатами голосування І місце посіла Бонцю Х. із роботою «Шахраї он-лайн», ІІ місце – Ситник Ю. із роботою «Знай межу. Усе добре в міру», ІІІ місце – Мазур Е. із роботою «Ми – за безпечний Інтернет».

Працівники бібліотеки створили книжкову полицю «Ти обираєш сам». Філіпчук Т.М. надала допомогу у створенні друкованих матеріалів.

Фотозвіт – Кушнір К. (37 гр.), Марчук Д., Микитюк Д., Микитюк Я.


Для довідки:

День безпечного Інтернету відзначають щороку в другий день другого тижня другого місяця. Це міжнародне свято запровадили у 2004 році мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю. У 2019 році цей день припадає на 5 лютого і відзначається п’ятнадцятий раз в світі та десятий раз в Україні.

Мільйони людей об’єднуються, щоб надихнутися для позитивних змін онлайн, підвищити освіченість з питань безпеки онлайн та взяти участь у заходах, що проходять у всьому світі. 


День безпечного Інтернету націлений на створення безпечного та найкращого Інтернету, де кожний та кожна можуть використовувати технології відповідально, у дусі поваги, критично та творчо.

Наше життя вирує все швидше та швидше. Інтернет уже зараз став невід’ємною його частиною.  Цілком ймовірно, що у найближчому майбутньому Всесвітня мережа повністю замінить усі інші засоби зв’язку.

Та давайте зупинимось на мить і  замислимось, чи дійсно ми хочемо провести усе життя у віртуальному світі? Бачити аватарки – замість живих облич, смайлики – замість живих посмішок. В решті решт як та на що втрачати власний час - це вільний вибір кожного. 

Але  пам’ятайте, що Інтернет - це лише інструмент, яким Ви користуєтесь, щоб отримати відповіді на свої питання, підготувати реферати та доповіді, спілкуєтесь, якщо між вами величезні відстані. Вчиться користуватись Інтернетом із розумом.