Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Листопад 2022 (12)
Жовтень 2022 (6)
Вересень 2022 (15)
Серпень 2022 (32)
Липень 2022 (8)
Червень 2022 (15)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за Квітень 2019 року
 • 30-04-2019, 09:38
 • 395
 • 0

Спортивні досягнення

Участь у чемпіонаті міста з шахів


Спортивні досягнення. Участь у чемпіонаті міста з шахів


У квітні відбувся чемпіонат міста з шахів серед ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, у якому взяла участь команда коледжу у складі Ситника Ю (гр. 156), Королюка О. (гр. 25), Завадовської А. (гр. 37) і посіла ІІІ місце.

Вітаємо з перемогою!

 • 25-04-2019, 09:37
 • 586
 • 0

Чорнобиль – загублений світ

Огляд тематичної полиці 


Чорнобиль – загублений світ. Огляд тематичної полиці


Чорнобильський вітер по душах мете,

Чорнобильський пил на роки опадає…

Годинник життя безупинно іде,

Лиш пам'ять, лиш пам'ять усе пам’ятає…


 

 

 

 

Чорною плямою на нашій блакитній планеті стала Чорнобильська катастрофа.

33 роки пройшло з тих пір, 33 роки смертоносна пилюка з ядерної печі покриває білі хати, поля і ліси, 33 роки цвітом скорботи і суму зацвітають Чорнобильські сади.

25  квітня  в  бібліотеці  коледжу  проведено  цикл  заходів: огляд тематичної полиці «Чонобиль – загублений світ»», перегляд  документального фільму «Чорнобиль.Загублений світ»

Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах ядерної катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати  мир, життя, подвиг.

 • 24-04-2019, 13:45
 • 391
 • 0

Вивчаємо творчу спадщину М. Лисенка

Відкрите заняття


Вивчаємо творчу спадщину М. Лисенка. Відкрите заняття 


24 квітня викладачем циклової комісії музично-теоретичних дисциплін Мартинюк О.В. проведено відкрите заняття у 2138 (ММЕ) групі з навчальної дисципліни «Українська музична література» на тему «Музична характеристика опери М. Лисенка «Тарас Бульба».

Під час актуалізації опорних знань студентів викладач використовував метод усного контролю, чітко формулював запитання, здійснюючи диференціацію знань та аналізуючи відповіді. Ефективному засвоєнню нових знань сприяло застосування інформаційних технологій, зокрема демонстрування відеофрагментів музичного твору з поглибленим його коментуванням. Викладач глибоко володіє навчальним матеріалом, вміє логічно та доступно донести до студентів, вдало використовує міжпредметні зв’язки з історією України, культурологією, історією мистецтв та літературою.

В обговоренні взяли участь Червоногродський І.І., Павлюк О,Я., Олексійчук М.А., Рудько Е.Й., Бєлєуш І.С., які зазначили, що заняття проведено згідно з методичними вимогами на належному професійному рівні, було досягнуто дидактичної та виховної мети.

 • 24-04-2019, 13:17
 • 364
 • 0

Світ візуально-пластичних вражень

Фотовиставка студентів та випускників коледжу

 

У цьому році спеціалізації «Кіно-,фото-,відеосправа» Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв виповнилось 25 років.

24 квітня виставкова зала міста зібрала справжніх поціновувачів фотомистецтва і пробудила неабиякий інтерес пересічних громадян та туристів.

Кращі студентські фотороботи та твори художньої фотографії випускників спеціалізації продемонстрували не тільки вщерть переповнені емоційними враженнями сюжети їх авторів, але і високій рівень підготовки майбутніх фахівців та уже визнаних майстрів фотографії, серед яких: Андрій Галінській, Едуард Чайка, Володимир Мазуренок, Олександр Луценко.

Презентація фотовиставки стала справжнім святковим підсумком роботи спеціалізації за першу чверть століття.

Легка, спокійна і велична мелодія, яку майстерно виконував на саксофоні студент спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво» (духові інструменти) Владислав Калинюк, ніби кликала глядачів у таємничий світ, де господарюють зафіксовані миті, підвладні тільки тим, хто їх відчуває.

А студенти 156 групи спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Андрій Кулай та Анна Гула у стилі «німого кіно» запрошували глядачів у світ фотографії мовою міміки, жестів та пластики.

Зі святковим вітальним словом звернувся до присутніх  директор коледжу культури і мистецтв Нижник С. В., який відзначив плідну працю викладачів та студентів спеціалізації «Кіно-,фото-,відеосправа», вручив учасникам фотовиставки ювілейні подячні листи та висловив слова вдячності колективу виставкової зали історичного музею-заповідника за тісну, творчу співпрацю.

Короткий екскурс в історію створення та діяльності спеціалізації «Кіно-,фото-,відеосправа» зробила методист відділення, викладач комісії Латюк Н.І.

Привітав зі святом колектив коледжу культури і мистецтв заслужений працівник культури України, член Спілки фотохудожників України Стояновський С.І. та передав студентам спеціалізації фотоапарат «Зеніт».

Член Спілки фотохудожників України Савін Ю.М. зазначив, що багаторічна співпраця з колективом комісії «КФВ» поєднує творчі особистості  міста і є джерелом фахового спілкування.

Слова щирої подяки рідному коледжу прозвучали з вуст студентів спеціалізації: Мелекесцевої Мілени, Кушнір Катерини, Мегедин Уляни та Вергун Діани, випускниці, студентки Київського національного університету культури і мистецтв.

Від батьківського комітету виступила Вергун А. І., яка була його головою весь період навчання доньки. Вона побажала всім викладачам і студентам спеціалізації не зупинятися на досягненнях, а далі розвивати і вдосконалювати рівень фахової підготовки та її напрям у мистецькому просторі.

Мама Луценка Олександра (Мошак Зоряна Миколаївна) подякувала коледжу культури і мистецтв за турботу і ретельну клопітку працю педагогічного колективу з творчими особистостями, які гідно несуть у світ фахові знання, прославляючи коледж далеко за його межами. Також зазначила, що спеціалізація  «Кіно-,фото-,відеосправа» сьогодні,  як ніколи  актуальна і необхідна.

Випускник коледжу, знаний майстер художньої фотографії не тільки в нашому місті, а й за його межами, Едуард Чайка зазначив, що він гордиться тим, що навчався саме в нашому навчальному закладі і саме на спеціалізації «Кіно-,фото,відеосправа», бо сьогодні вона для нього та «планка», що спонукає іти вперед до творчості, до пошуків, до відкриття для себе нових законів народження сучасного фототвору. Він побажав усім викладачам та студентам здоров’я, творчої наснаги та добра.

Студент 356 групи  спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Пилипчук Віталій продекламував присутнім поетичні рядки Ніни Латюк:

 

Пісня кадру


До коледжу прийшли ми всі

Такі окрилені й завзяті

Нас фотосвіт сюди привів

І кожен день для нас це свято

 

В нестримному польоті мрій

На крилах гривастих Пегасів

Вчимось складати ряд подій

В химерні витвори фантазій

 

В думках збираєм  світло й тінь

В яскраво-кольорові гами

І в спалахах ясних видінь

Будуєм власні спектрограми

 

Вчимося кадрувать красу

Розлогих верб і лісу й поля

Фіксуєм вранішню росу

І повний штиль нічного моря

 

На перший погляд « подивись …»

Такі собі практичні вправи

Та вони визріють колись

У непрості кінозабави…

 

Нас кінотренінги ведуть

У пошуки «знайти натуру»

Пізнати суть репортажу

А в кадрах «значення фактури»

 

Ми починаєм творчий путь

В кіно класичними стежками

І вчать нас тут пізнати суть

Кінокомедії чи  драми…

 

Нелегкий шлях до таїни

Народження кінокартини

Яка нас кличе у світи

Де сяють «Оскара» вершини

 

Сюди прийшли ми осягти

Секрет зіркового Олімпу

І будем впевнено іти

Щоби піймати власну зірку

                                     

Бо переможе «той  - хто йде»

Цю істину ми добре знаєм

В кіно лиш той себе знайде

Хто пісню кадру відчуває.

               

Презентація фотовиставки «Світ візуально-пластичних вражень» закінчилась, але спілкування, обмін враженнями від побаченого і почутого ще довго вирувало у виставковій залі і буде продовжуватись не тільки до її закриття (07.05.2019), а і ще довго на базі коледжу.

Всіх охочих продовжити спілкування, побувати на майстер-класах, фотопленері запрошуємо в навчальний корпус коледжу №2 за адресою: вул.Огієнка, 39.

 

Методист відділення, викладач фахових дисциплін комісії «КФВ»

Латюк Н.І.

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 • 24-04-2019, 10:56
 • 672
 • 0

Культура безпеки

формується з дитинства

Вручення нагород переможцям

обласного етапу Всеукраїнського конкурсу

«Охорона праці очима дітей»


Культура безпеки формується з дитинства. Вручення нагород переможцям обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей»


24 квітня на базі Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки відбулося нагородження переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей». Головна мета конкурсу полягала у формуванні культуру безпеки праці майбутнього працівника.За ІІ місце у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу малюнка «Охорона праці очима дітей» нагороди та цінні подарунки  від Управління Держпраці у Хмельницькій області отримали Ткачук Діана таОлійник Анна (гр. 26, керівник проекту – Майгур Т.В.). Після урочистостей студенти разом з інженером з охорони праці Булаєнко В.О. відвідали Хмельницьку обласну наукову універсальну бібліотеку, Хмельницьку обласну бібліотеку для дітей імені Т.Г.Шевченка, Центральну бібліотеку Хмельницької міської централізованої системи, прогулялися передсвятковими вулицями Хмельницького. • 24-04-2019, 09:35
 • 645
 • 0

Фантом Чорнобиля

Художньо-публіцистична вистава


Фантом Чорнобиля. Художньо-публіцистична вистава


24 квітня відбулася художньо-публіцистична вистава «Фантом Чорнобиля». Це дипломна робота  з навчальної дисципліни «РТЗ» студентки 4235 групи Магери Д. Художній керівник – Казимирчук Л.С., викладач циклової комісії видовищно-театралізованих заходів.

У виставі взяли участь студенти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи», актори театру-студії «На Зарванській»: Баб’яр А., Балацька Ю., Ільєва О., Мусько О., Магера Д., Ніколайчук В. (4235 гр.), Баранюк Б., Гаврилюк Я., Королюк О., Морозов М., Мрих Д., Ніколаєв Б., Петрук Н., Сушко І., Хитрак А. (25 гр.), Веселовський А., Михальський С., Пилипчук В. (356 гр.).

Звукорежисер – Ігор Форкун. Фотозвіт – Дудка В. (25 гр.)

 • 23-04-2019, 10:59
 • 2609
 • 0

Майбутнє планети у наших руках

Екологічна година


Майбутнє планети у наших руках. Екологічна година


Не знаю я, що буде після нас,

В які природа обереться шати.

Єдиний, хто не втомлюється – час,

А ми живі, нам треба поспішати.

Зробити щось, лишити по собі,

А ми, нічого – пройдемо, як тіні,

Щоб тільки неба очі голубі

Цю землю завжди бачили в цвітінні.

                                        Л. Костенко

 


23 квітня у рамках відзначення Всесвітнього дня Землі була проведена екологічна година «Екологія природи, екологія душі» (організатор – Микитюк О. І., викладач циклової комісії соціально-економічних дисциплін).

Всесвітній день Землі – це найбільше міжнародне екологічне свято, яке об’єднує народи планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження природних ресурсів. Вперше День Землі був відзначений у 1970 році, і з того часу його проводять щороку 22 квітня. Це свято чистої Води, Землі й Повітря, яке має на меті об’єднати людей для захисту навколишнього природного середовища, привернути увагу до екологічних проблем нашої планети. У цей день щорічно в штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку звучить Дзвін Миру. Він починає дзвонити точно в момент початку весняного рівнодення. Сенс цієї церемонії полягає в тому, щоб протягом хвилини, поки дзвонить Дзвін Миру, люди подумали про те, що вони повинні зробити, щоб зберегти нашу планету, адже людству загрожує загибель вже найближчими десятиліттями, якщо воно не змінить своєї діяльності, не переоцінить життєвих цінностей. Цей день – нагадування про екологічні катастрофи, можливість замислитися над тим, що кожен з нас може зробити для розв’язання екологічних проблем.

Саме ці актуальні питання були порушені на заході, який підготували студенти 156 групи спеціальності «Видовищно-театралізовані заходи» Бейчук К., Бохняк Д., Гула А., Дубчак В., Кулай А., Мельник В., Олійник К., Шевцова О., Шлей І. Художній керівник і автор сценарію – Красілич І. М., викладач циклової комісії видовищно-театралізованих заходів.

Під час розповіді про проблеми охорони природи було запропоновано бліц-турнір «Що ти знаєш про природу?»; розповсюджені інформаційні листівки «Земля – наш спільний дім»; студенти 148 групи спеціальності «Хореографія» Боднар К., Волошина В., Козловська В., Кушнірова Д., Наклюцька С., Пилипів К., Скурська Д., Чеховська В. продемонстрували оригінальну колекцію одягу «Діти Землі», виготовленого із вживаних матеріалів. Хоч вийти у такому одязі на прогулянку навряд чи хтось зважиться, але на подіумі таке вбрання сприймалося ефектно.

Хореографічну композицію «Бережімо Землю» представила Козловська В.

На завершення студенти символічно власними долонями «озеленили» планету (малюнок студентів спеціальності «ОМДМР» Питянчина М., Бонцю Х.). Пісня Ю. Рай «Земля» прозвучала як гімн любові до рідної землі:

То моя земля,

радість очей.

То моя земля

І б'ється в мені

Гаряче серце моєї землі.

Захід сприяв досягненню інформаційної, популяризаторської та виховної мету, мав великий емоційний вплив на глядачів, сприяючи підвищенню екологічної свідомості студентської молоді, прагненню жити в гармонії з природою.

Фотозвіт – Цикра К. (1137 гр.), Мелекесцева М. (27 гр.).

 • 23-04-2019, 09:59
 • 555
 • 0

Життя єдине. Ти збережи його, людино!

Інформаційна година


Життя єдине. Ти збережи його, людино! Інформаційна година


23 квітня в рамах проведення Тижня охорони праці і з нагоди Дня охорони праці України проведено інформаційну годину «Життя єдине. Ти збережи його, людино!». Організатор заходу – Булаєнко В.О., інженер з охорони праці.

Повідомлення з питань охорони праці підготували студенти Баб’яр А., Балацька Ю., Ільєва О., Магера Д., Мусько О., Ніколайчук В. (4235 гр., художній керівник Семенків І.А.). У ході заходу були продемонстровані відеоматеріали з нагоди 100-річчя Міжнародної організації праці та 70-річчя загальної Декларації прав людини, які підготували Мегедин У., Заянчуковський В. (467 гр.). Книжкову полицю «28 квітня – Всесвітній день охорони праці» презентувала Владика Л.І., бібліотекар.

За організацію та участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» Нижник С.В., директор коледжу нагородив грамотами Булаєнко В.О., інженера з охорони праці, Майгур Т.В., викладача циклової комісії ДПМ, студентів Олійник А., Ткачук Д. (26 гр.). Подяки коледжу отримали студенти Веселовська К., Катернюк Д., Кіра А., Кіселюк А., Ожаровська О., Ткачук І., Когунь І., Солодовнікова А., Харчук В., Шестопалова Д. (26 гр.), Бонцю Х., Ситник Ю., Собко М. (156 гр.), Прибатень Л. (356 гр.)

 • 23-04-2019, 09:27
 • 377
 • 0

Моя професія – моє майбутнє

Профорієнтаційна робота


Моя професія – моє майбутнє. Профорієнтаційна робота


23 квітня з метою профорієнтаційної роботи студенти спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво» (духові інструменти) представили творчі досягнення учням загальноосвітньої школи села Вишнівчик Чемеровецького району. Ведучий заходу – Левчук М. (4235 гр.). У програмі прозвучали сольні номери студентів Роздайгори В. (клас викладача Остап’юк Л.М., концертмейстер Пастух О.М.), Бойцова І. (клас викладача Шульса Я.В., концертмейстер Пастух О.М.), Калинюка В. (клас викладача Гермака В.Б., 1137 гр.), Яцуляка Ю. (клас викладача Тітова О.М., концертмейстер Пастух О.М.), Будного О., клас викладача Гермака В.Б., 2138 гр.), Щербатюк Г., клас викладача Сопіги П.Д., концертмейстер Пастух О.М., 4235 гр.) та музичні композиції у виконанні гурту «Hot guys».

Студенти спеціалізації «Музичне мистецтво естради» відвідали Дунаєвецьку школу мистецтв, у якій відбувся спільний концерт на ударних інструментах студентів коледжу та учнів школи. У концерті взяли участь студенти Яцуляк Ю., клас викладача Тітова О.М., концертмейстер Пастух О.М.,  2138 гр.), Бойцов І. (1137 гр., клас викладача Шульса Я.В., концертмейстер Пастух О.М.) та гурт «Hot guys».

 • 23-04-2019, 09:24
 • 591
 • 0

Охорона праці - запорука життя

Огляд тематичної полиці


Охорона праці-запорука життя. Огляд тематичної полиці

 

Охорона праці – це система правових, соціально-економічних, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних та лікувально-профілактичних заходів і засобів, спрямованих на збереження життя, здоров’я і працездатності людини в процесі трудової діяльності. 

23  квітня у бібліотеці коледжу створена тематична полиця «Охорона праці-запорука життя».

Мета – ознайомити з правилами дотримання безпечних умов праці та навчання.

Пам’ятаймо завжди, дотримання законодавства у сфері охорони праці та промислової безпеки стане запорукою збереження найціннішого – людського життя, що дасть змогу дітям рости у повноцінних сім’ях і бути щасливими.

 • 22-04-2019, 10:35
 • 348
 • 0

Проведення онлайн-опитування

Оновлено посилання на анкети

 

 

Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" проводить серед науково-педагогічних працівників, студентів закладів вищої освіти опитування на тему: "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії".

Дослідження проводиться у квітні-червні 2019 року на умовах повної анонімності.

 

Анкета для науково-педагогічних працівників: https://bit.ly/2Gtknki

Анкета для студентів: https://bit.ly/2VcjqGw

 

Участь в опитуванні є добровільною.

 • 21-04-2019, 09:20
 • 464
 • 0

Камянець на Поділлі

– український колорит

Участь у заходах


Кам’янець на Поділлі – український колорит. Участь у заходах


19-21 квітня у Кам’янці-Подільському відбулося офіційне відкриття туристичного сезону 2019 року «Кам’янець на Поділлі – український колорит», на якому було представлено обрядове дійство «Весну благословіть!» за участю театру-студії «На Зарванській» (художній керівник – Семенків І.А.) та фольклорного ансамблю «Джерело» (керівник – Столаба Т.В.). Також студенти 156 та 148 груп взяли участь у фольклорному флеш-мобі «Подільське намисто». Окрасою свята були студенти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Войтюк М., Горпенчук А., Жеребнюк К., Рой Л., Яцюк Т. (гр. 356, художній керівник Бойчук Т.В.), які продемонстрували мініатюри вуличної пантоміми.

У рамках відкриття туристичного сезону пройшов ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс бандурного мистецтва «Кобзарському роду нема переводу», на який завітали 350 учасників із 18 областей України, 82 мистецьких шкіл та 12 вищих навчальних закладів.

На фестивалі-конкурсі коледж представляли студенти Білюк Михайлина (гр. 2138), Войціцька Христина, Фурман Любов (гр. 323),  Цвик Маріна (гр. 4235).

Переможці конкурсу:

Диплом ІІІ ступеня – Войціцька Христина (клас викладача Бачинського Д.П.)

Диплом ІV ступеня – Фурман Любов (клас викладача Вакар Л.В.)

Таємниці успіху молодіжної роботи

Участь у заході


Таємниці успіху молодіжної роботи. Участь у заході


19 квітня учасники Ради студентського самоврядування Кузяк Б., Кушнір Ю., Мелекесцева М. (гр. 27) взяли участь у заході «Таємниці успіху молодіжної роботи».

Студенти мали можливість почути представників Міністерства молоді та спорту України. Експерти з різних регіонів поділилися своїм досвідом та успіхами.  Також відбувся активний діалог щодо питань сучасної молоді:

1. Сучасна молодь не активна: міф чи правда? 
2. Чи справді молодь нічим не цікавиться?
3. Можливо проблема не в молоді, а в тому, як з нею працюють?

Кожен із учасників міг спробувати себе у ролі експерта і поділитися думками  під час дискусії. Протягом трьох годин була проведена цікава презентація для молоді.

 • 18-04-2019, 14:31
 • 381
 • 0

Від теорії до практики – від традиції до інновації

Участь у бібліотечному семінарі


Від теорії до практики – від традиції до інновації. Участь у бібліотечному семінарі


18 квітня в центральній бібліотеці імені Костя Солухи відбувся семінар для керівників бібліотек міста, у якому взяли участь викладачі коледжу.

Для учасників семінару було представлено:

лекцію-презентацію  «Проектний менеджмент як умова інноваційного розвитку бібліотеки» (Павлюк О.Я., завідувач відділення);
коучінг «Базові основи законодавства з охорони праці та створення безпечних умов у бібліотеках» (Булаєнко В.О., інженер з охорони праці);
бесіду-пораду «Актуальні аспекти формування професійного іміджу бібліотечного працівника» (Никитюк С.С., методист коледжу).

Також в рамках проведення семінару вони  взяли участь у роботі «круглого» столу «Молодіжна бібліотека – платформа для розвитку особистості».

 • 18-04-2019, 09:11
 • 848
 • 0

Музика крізь століття

Цикл заходів


Музика крізь століття. Цикл заходів


З 16 по 18 квітня циклова комісія «Музичного мистецтва естради» провела цикл заходів.

16 квітня відбувся конкурс на краще виконання музичного твору студентів спеціалізацій «Музичне мистецтво естради» та «Народне інструментальне мистецтво» (народні інструменти). Організатор конкурсу – Пшинешнюк С.С., голова циклової комісії музичного мистецтва.

17 квітня відбувся концерт фортепіанної музики кандидата музикознавства Боршуляк А.М.

У концерті взяли участь студенти Боднар К. (148 гр.), Струк К., Кавуля М., Войтович Л., Бурлака Д. (418 гр.) та випускники коледжу Залевська Б., Кохан Б.

18 квітня відбувся концерт-звіт викладачів та студентів спеціалізації «Музичне мистецтво естради».

Програма концерту:

1. Карл Дженкнс «Палладіо», виконує інструментальний ансамбль коледжу (художній керівник Пшинешнюк С.С.)

2. Томаш Падура «Гей соколи», виконує тріо у складі Самбора Б., Прокопишена О., Бугери М. (клас викладача Мечак Л.М.)

3. Майкл Джексон «Діллі-Джин», виконує інструментальний ансамбль (художній керівник Свідерський М.О.)

4. Франческо Терега «Арабське капріччіло», виконує Самбор Б. (клас викладача Панчука Б.Є.)

5. Наталія Бучинська «Красива весна», виконує Столаба А. (клас викладача Столаби Т.В.)

6. Гай Бергерон «Кароліна», виконує інструментальний ансамбль (художній керівник Свідерський М.О.)

7. О. Палієв «Імпровізація на ударній установці», виконує Яцуляк Ю. (клас викладача Тітова О.М., концертмейстер Пастух О.М.)

8. В. Моцарт «Турецьке рондо», виконує Данілова Б. (клас викладача Стуговця Я.П.)

9. О. Токар. Попурі на теми українських народних пісень, виконує естрадний ансамбль «В&W» (керівник Мечак Л.М.)

10. Браян Култберсон «Forever», виконує ансамбль у складі Свідерського М.О., Добровольського С., Муляра В.

11. С.Борткевич «Етюд-брюнетка», виконує Струк К. (клас викладача Боршуляк А.М.)

12. М. Мозговий «Вигравай же сопілкар», виконує естрадний ансамбль «В&W» (керівник Мечак Л.М.)

13. Клаус Бадельт. Музика до кінофільму «Пірати Карибського моря», виконує інструментальний ансамбль коледжу (художній керівник Пшинешнюк С.С.

 • 13-04-2019, 14:34
 • 562
 • 0

Мельпомена FEST

Театральний фестиваль


Мельпомена FEST. Театральний фестиваль


13 квітня студенти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» учасники театру-студії «На Зарванській» взяли участь у театральному фестивалі «Мельпомена FEST».

Перемоги:

Диплом І ступеня за гумористичний номер «Благальний message» (356 гр., художній керівник Бойчук Т.В.)

Диплом І ступеня за пластичний номер «Магічний Портал» (156 гр., художній керівник Красілич І.М.)

Фото зі сторінок Facebook Ірина Кузнецова та Тетяна Бойчук.

 

 • 12-04-2019, 16:27
 • 1170
 • 0

Підвищення кваліфікації

працівників закладів культури

Тематичний семінар


Підвищення кваліфікації працівників закладів культури. Тематичний семінар


З 10 по 12 квітня 2019 року на базі Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв у рамках підвищення кваліфікації проходив трьохденний обласний тематичний семінар «Тенденції розвитку закладів культури клубного типу в сучасних умовах». Мета проведення – підвищення фахової компетенції директорів, завідувачів міськими, районними (сільськими) будинками культури, закладами культури клубного типу, які працюють без фахової освіти. Учасники семінару (69 працівників районних та сільських закладів культури клубного типу, спеціалістів відділів культури РДА та ОТГ) прослухали 24-годинний курс лекцій, взяли участь в інтерактивному професійному спілкуванні з питань запровадження інноваційних форм організації соціокультурної діяльності, поділилися досвідом роботи, мали змогу на практиці ознайомитись з новими формами та методами дозвілля на базах районного центру культури і мистецтв «Розмай» та Кам’янець-Подільського міського Будинку культури. 

З доповіддю «Підготовка фахівців як пріоритетний напрямок розвитку культурно-мистецької галузі» виступив Нижник С. В., директор коледжу. Консультацію «Нормативно-правове та документаційне забезпечення діяльності закладів культури клубного типу» та методичні рекомендації «Планування, облік і звітність закладів культури клубного типу» надав Кусік В. О., директор Кам'янець-Подільського районного центру культури і мистецтв «Розмай».

Цікавими та актуальними для слухачів були лекція-презентація грантових програм «Проєктна діяльність як умова інноваційного розвитку закладу культури» та методичні поради щодо створення музеїв та музейних експозицій у закладах культури, які надала Павлюк О. Я., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін.

Практикум «Методика підготовки та проведення концертної програми» провела Козак О. В., голова циклової комісії видовищно-театралізованих заходів. Григорків Л. А., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін, в ході лекії-дискусії акцентувала увагу на впровадженні в практику роботи клубних закладів сучасних форм соціокультурної діяльності. Консультацію «Методика підготовки та проведення свята як ефективної форми організації дозвілля» надала присутнім працівникам закладів культури Ляшук Т. Є., голова циклової комісії. Консультація була проілюстрована фрагментом мистецько-етнографічної композиції «Прийшла весна, прийшла красна» (режисер-постановник І. Семенків), яку представили учасники народного аматорського театру-студії «На Зарванській»: В. Ніколайчук, О. Мусько, В. Афанасійчук, Б. Баранюк, Д. Величко, Є. Войткова, Я. Гаврилюк, Д. Грищук, О.Королюк, М. Морозов, Д. Мрих, Б. Ніколаєв, Д. Ніколюк, Т. Павлишена, Н. Петрук, І. Сушко, О. Урода, А. Хитрак та учасники народного аматорського фольклорного ансамблю «Джерело» (художній керівник Т. Столаба).

 Виїзне засідання «Будинок культури – центр духовного розвитку громади» організувала Костюк В. М., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін. Вергун А. І., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін, провела лекцію-діалог «Вікові особливості психічного розвитку особистості в організації дозвілля». Практичні поради «Сценарій – літературна основа соціокультурного заходу» надала Яворницька Н. О., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін. Никитюк С. С., методист коледжу, провела тренінг «Формування іміджу сучасного організатора соціокультурної діяльності». Лекцію-візуалізацію «Організація театралізованих дійств, масових свят в установах клубного типу» провела Семенків І. А., викладач циклової комісії видовищно-театралізованих заходів. Консультацію «Базові основи законодавства з охорони праці та створення безпечних умов праці та відпочинку в закладах культури» надала Булаєнко В.О., інженер з охорони праці.

У ході навчання учасники використовували робочі зошити слухача тематичного семінару, в яких були представлені опорні конспекти тем, що вивчалися (підготувала Філіпчук Т. М.).

Виставку-інсталяцію «У барвах слова, музики, душі» підготувала Владика Л. І., бібліотекар; виставку «Адміністративна реформа і заклад культури: досвід, проблеми, інновації» підготувала Павлюк О. Я.

Учасникам семінару була представлена концертна програма «Весняні варіації» (режисер-постановник О. Козак), у проведенні якої взяли участь: народна аматорська академічна хорова капела «Гомін» (художній керівник О. Боднар); народний аматорський інструментальний ансамбль у складі: І. Нікітіна, Б. Панчук, С. Пшинешнюк, Я. Стуговець, О. Тітов, І. Червоногродський (художній керівник С. Пшинешнюк); вокальний ансамбль естрадного співу «BLACK and WHITE» (художній керівник Л. Мечак); музичний гурт «Hotgoys» (художній керівник Я. Заярнюк); гурт «3Д» у складі Ю. Балацької, В. Ніколайчук, О. Мусько (клас викладача І. Семенків); народний аматорський духовий оркестр коледжу (художній керівник та диригент Л. Остап’юк); народний аматорський фольклорний ансамбль «Джерело» (художній керівник Т. Столаба); викладачі: В. Гермак, Д. Раїнчук, П. Сапіга, Я. Шульс; концертмейстери: Г. Тимчук, О. Пастух; студенти: Л. Войтович, А. Столаба, Ю. Ширяєва (клас викладача Т. Столаби), М. Кавуля (клас викладача А. Боршуляк), Ю. Яцуляк (клас викладача О. Тітова), Л. Войтович, М. Бугера, О. Прокопишен (клас викладача Л. Мечак), В. Калинюк (клас В. Гермака), А. Тесленко, М. Падитель, А. Молодницька, О. Хотінська, Н. Пархоменко, В. Іванова, І. Бугерчук, Ю. Калюжняк (постановка хореографічних композицій І. Латинської).

Відеоряд підготували: Т. Бойчук, В. Василенюк; звукомузичне оформлення – І. Форкун. Ведучі – В. Пилипчук, І. Сушко.

Учасники семінару високо оцінили виконавську майстерність викладачів та студентів коледжу.

Документаційне та технічне забезпечення під час підготовки й проведення семінару здійснювали: Блащук І. А., Вергун А. І., Комарницька Л. М., Костецька О. О., Костюк В. М., Никитюк С.С., Самар А. В., Філіпчук Т. М., Чорна Н. П., студенти 156 групи: К. Бейчук, Д. Бохняк, А. Гула, А. Кулай, Д. Москальський, К. Олійник, О. Шевцова.

Фотозйомка – Білик Д. С.

Програму курсів успішно виконано. Учасникам були вручені посвідчення про підвищення кваліфікації.

Проведення на базі коледжу обласного тематичного семінару сприяло підвищенню іміджу навчального закладу, продемонструвало високий рівень професійної компетентності педагогічних працівників та виконавську майстерність студентів.

 • 12-04-2019, 14:46
 • 486
 • 0

Наповнюємо музикою серця

Профорієнтаційна робота


Наповнюємо музикою серця. Профорієнтаційна робота


12 квітня з метою профорієнтаційної роботи викладачі та студенти коледжу взяли участь у концертній програмі  у Смотрицькій ДШМ.

Інструментально-виконавську музику дарували слухачам студенти: Столаба А. (клас викладача Столаби Т.В.), Комарчева А. (клас викладача Сироти О.М.), Будний О. (клас викладача Гермака В.Б., концертмейстер Гудзь Т.А.), Самбор Б. (клас викладача Панчука Б.Є.), Пшинешнюк І. (клас викладача Нікітіної І.Р.), Синіцький П. (клас викладача Царука О.П.), Торжинська О. (клас викладача Бачинського Д.П., вокал – клас викладача Боднар О.Л.), Данілова Б. (клас викладача Стуговця Я.П.), Яцуляк Ю. (клас викладача Тітова О.М., концертмейстер Пастух О.М.) та викладачі спеціалізації «Музичне мистецтво естради» Пшинешнюк С.С., Тітов О.М., Панчук Б. Є., Стуговець Я.П., Червоногродський І.І., Нікітіна І.Р., Гудзь Т.А.

Фото зі сторінки Facebook Ольга Пастух.