КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ КОЛЕДЖ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ ОГОЛОШУЄ НАБІР СТУДЕНТІВ на 2019-2020 навчальний рік
Культура безпеки формується з дитинства. Вручення нагород переможцям обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей»
Майбутнє планети у наших руках. Екологічна година
Життя єдине. Ти збережи його, людино! Інформаційна година
Таємниці успіху молодіжної роботи. Участь у заході
Мельпомена FEST. Театральний фестиваль
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Червень 2019 (10)
Травень 2019 (9)
Квітень 2019 (19)
Березень 2019 (23)
Лютий 2019 (25)
Січень 2019 (14)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за Квітень 2019 року
 • 25-04-2019, 14:31
 • 69
 • 0

Від теорії до практики – від традиції до інновації

Участь у бібліотечному семінарі


Від теорії до практики – від традиції до інновації. Участь у бібліотечному семінарі


18 квітня в центральній бібліотеці імені Костя Солухи відбувся семінар для керівників бібліотек міста, у якому взяли участь викладачі коледжу.

Для учасників семінару було представлено:

лекцію-презентацію  «Проектний менеджмент як умова інноваційного розвитку бібліотеки» (Павлюк О.Я., завідувач відділення);
коучінг «Базові основи законодавства з охорони праці та створення безпечних умов у бібліотеках» (Булаєнко В.О., інженер з охорони праці);
бесіду-пораду «Актуальні аспекти формування професійного іміджу бібліотечного працівника» (Никитюк С.С., методист коледжу).

Також в рамках проведення семінару вони  взяли участь у роботі «круглого» столу «Молодіжна бібліотека – платформа для розвитку особистості».

 • 25-04-2019, 09:37
 • 49
 • 0

Чорнобиль – загублений світ

Огляд тематичної полиці 


Чорнобиль – загублений світ. Огляд тематичної полиці


Чорнобильський вітер по душах мете,

Чорнобильський пил на роки опадає…

Годинник життя безупинно іде,

Лиш пам'ять, лиш пам'ять усе пам’ятає…


 

 

 

 

Чорною плямою на нашій блакитній планеті стала Чорнобильська катастрофа.

33 роки пройшло з тих пір, 33 роки смертоносна пилюка з ядерної печі покриває білі хати, поля і ліси, 33 роки цвітом скорботи і суму зацвітають Чорнобильські сади.

25  квітня  в  бібліотеці  коледжу  проведено  цикл  заходів: огляд тематичної полиці «Чонобиль – загублений світ»», перегляд  документального фільму «Чорнобиль.Загублений світ»

Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах ядерної катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати  мир, життя, подвиг.

 • 24-04-2019, 13:45
 • 58
 • 0

Вивчаємо творчу спадщину М. Лисенка

Відкрите заняття


Вивчаємо творчу спадщину М. Лисенка. Відкрите заняття 


24 квітня викладачем циклової комісії музично-теоретичних дисциплін Мартинюк О.В. проведено відкрите заняття у 2138 (ММЕ) групі з навчальної дисципліни «Українська музична література» на тему «Музична характеристика опери М. Лисенка «Тарас Бульба».

Під час актуалізації опорних знань студентів викладач використовував метод усного контролю, чітко формулював запитання, здійснюючи диференціацію знань та аналізуючи відповіді. Ефективному засвоєнню нових знань сприяло застосування інформаційних технологій, зокрема демонстрування відеофрагментів музичного твору з поглибленим його коментуванням. Викладач глибоко володіє навчальним матеріалом, вміє логічно та доступно донести до студентів, вдало використовує міжпредметні зв’язки з історією України, культурологією, історією мистецтв та літературою.

В обговоренні взяли участь Червоногродський І.І., Павлюк О,Я., Олексійчук М.А., Рудько Е.Й., Бєлєуш І.С., які зазначили, що заняття проведено згідно з методичними вимогами на належному професійному рівні, було досягнуто дидактичної та виховної мети.

 • 24-04-2019, 10:56
 • 64
 • 0

Культура безпеки

формується з дитинства

Вручення нагород переможцям

обласного етапу Всеукраїнського конкурсу

«Охорона праці очима дітей»


Культура безпеки формується з дитинства. Вручення нагород переможцям обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей»


24 квітня на базі Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки відбулося нагородження переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей». Головна мета конкурсу полягала у формуванні культуру безпеки праці майбутнього працівника.За ІІ місце у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу малюнка «Охорона праці очима дітей» нагороди та цінні подарунки  від Управління Держпраці у Хмельницькій області отримали Ткачук Діана таОлійник Анна (гр. 26, керівник проекту – Майгур Т.В.). Після урочистостей студенти разом з інженером з охорони праці Булаєнко В.О. відвідали Хмельницьку обласну наукову універсальну бібліотеку, Хмельницьку обласну бібліотеку для дітей імені Т.Г.Шевченка, Центральну бібліотеку Хмельницької міської централізованої системи, прогулялися передсвятковими вулицями Хмельницького. • 23-04-2019, 10:59
 • 74
 • 0

Майбутнє планети у наших руках

Екологічна година


Майбутнє планети у наших руках. Екологічна година


Не знаю я, що буде після нас,

В які природа обереться шати.

Єдиний, хто не втомлюється – час,

А ми живі, нам треба поспішати.

Зробити щось, лишити по собі,

А ми, нічого – пройдемо, як тіні,

Щоб тільки неба очі голубі

Цю землю завжди бачили в цвітінні.

                                        Л. Костенко

 


23 квітня у рамках відзначення Всесвітнього дня Землі була проведена екологічна година «Екологія природи, екологія душі» (організатор – Микитюк О. І., викладач циклової комісії соціально-економічних дисциплін).

Всесвітній день Землі – це найбільше міжнародне екологічне свято, яке об’єднує народи планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження природних ресурсів. Вперше День Землі був відзначений у 1970 році, і з того часу його проводять щороку 22 квітня. Це свято чистої Води, Землі й Повітря, яке має на меті об’єднати людей для захисту навколишнього природного середовища, привернути увагу до екологічних проблем нашої планети. У цей день щорічно в штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку звучить Дзвін Миру. Він починає дзвонити точно в момент початку весняного рівнодення. Сенс цієї церемонії полягає в тому, щоб протягом хвилини, поки дзвонить Дзвін Миру, люди подумали про те, що вони повинні зробити, щоб зберегти нашу планету, адже людству загрожує загибель вже найближчими десятиліттями, якщо воно не змінить своєї діяльності, не переоцінить життєвих цінностей. Цей день – нагадування про екологічні катастрофи, можливість замислитися над тим, що кожен з нас може зробити для розв’язання екологічних проблем.

Саме ці актуальні питання були порушені на заході, який підготували студенти 156 групи спеціальності «Видовищно-театралізовані заходи» Бейчук К., Бохняк Д., Гула А., Дубчак В., Кулай А., Мельник В., Олійник К., Шевцова О., Шлей І. Художній керівник і автор сценарію – Красілич І. М., викладач циклової комісії видовищно-театралізованих заходів.

Під час розповіді про проблеми охорони природи було запропоновано бліц-турнір «Що ти знаєш про природу?»; розповсюджені інформаційні листівки «Земля – наш спільний дім»; студенти 148 групи спеціальності «Хореографія» Боднар К., Волошина В., Козловська В., Кушнірова Д., Наклюцька С., Пилипів К., Скурська Д., Чеховська В. продемонстрували оригінальну колекцію одягу «Діти Землі», виготовленого із вживаних матеріалів. Хоч вийти у такому одязі на прогулянку навряд чи хтось зважиться, але на подіумі таке вбрання сприймалося ефектно.

Хореографічну композицію «Бережімо Землю» представила Козловська В.

На завершення студенти символічно власними долонями «озеленили» планету (малюнок студентів спеціальності «ОМДМР» Питянчина М., Бонцю Х.). Пісня Ю. Рай «Земля» прозвучала як гімн любові до рідної землі:

То моя земля,

радість очей.

То моя земля

І б'ється в мені

Гаряче серце моєї землі.

Захід сприяв досягненню інформаційної, популяризаторської та виховної мету, мав великий емоційний вплив на глядачів, сприяючи підвищенню екологічної свідомості студентської молоді, прагненню жити в гармонії з природою.

Фотозвіт – Цикра К. (1137 гр.), Мелекесцева М. (27 гр.).

 • 23-04-2019, 09:59
 • 60
 • 0

Життя єдине. Ти збережи його, людино!

Інформаційна година


Життя єдине. Ти збережи його, людино! Інформаційна година


23 квітня в рамах проведення Тижня охорони праці і з нагоди Дня охорони праці України проведено інформаційну годину «Життя єдине. Ти збережи його, людино!». Організатор заходу – Булаєнко В.О., інженер з охорони праці.

Повідомлення з питань охорони праці підготували студенти Баб’яр А., Балацька Ю., Ільєва О., Магера Д., Мусько О., Ніколайчук В. (4235 гр., художній керівник Семенків І.А.). У ході заходу були продемонстровані відеоматеріали з нагоди 100-річчя Міжнародної організації праці та 70-річчя загальної Декларації прав людини, які підготували Мегедин У., Заянчуковський В. (467 гр.). Книжкову полицю «28 квітня – Всесвітній день охорони праці» презентувала Владика Л.І., бібліотекар.

За організацію та участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» Нижник С.В., директор коледжу нагородив грамотами Булаєнко В.О., інженера з охорони праці, Майгур Т.В., викладача циклової комісії ДПМ, студентів Олійник А., Ткачук Д. (26 гр.). Подяки коледжу отримали студенти Веселовська К., Катернюк Д., Кіра А., Кіселюк А., Ожаровська О., Ткачук І., Когунь І., Солодовнікова А., Харчук В., Шестопалова Д. (26 гр.), Бонцю Х., Ситник Ю., Собко М. (156 гр.), Прибатень Л. (356 гр.)

 • 23-04-2019, 09:24
 • 43
 • 0

Охорона праці - запорука життя

Огляд тематичної полиці


Охорона праці-запорука життя. Огляд тематичної полиці

 

Охорона праці – це система правових, соціально-економічних, організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних та лікувально-профілактичних заходів і засобів, спрямованих на збереження життя, здоров’я і працездатності людини в процесі трудової діяльності. 

23  квітня у бібліотеці коледжу створена тематична полиця «Охорона праці-запорука життя».

Мета – ознайомити з правилами дотримання безпечних умов праці та навчання.

Пам’ятаймо завжди, дотримання законодавства у сфері охорони праці та промислової безпеки стане запорукою збереження найціннішого – людського життя, що дасть змогу дітям рости у повноцінних сім’ях і бути щасливими.

 • 22-04-2019, 10:35
 • 72
 • 0

Проведення онлайн-опитування

Оновлено посилання на анкети

 

 

Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" проводить серед науково-педагогічних працівників, студентів закладів вищої освіти опитування на тему: "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії".

Дослідження проводиться у квітні-червні 2019 року на умовах повної анонімності.

 

Анкета для науково-педагогічних працівників: https://bit.ly/2Gtknki

Анкета для студентів: https://bit.ly/2VcjqGw

 

Участь в опитуванні є добровільною.

 • 19-04-2019, 08:58
 • 65
 • 0

Таємниці успіху молодіжної роботи

Участь у заході


Таємниці успіху молодіжної роботи. Участь у заході


19 квітня учасники Ради студентського самоврядування Кузяк Б., Кушнір Ю., Мелекесцева М. (гр. 27) взяли участь у заході «Таємниці успіху молодіжної роботи».

Студенти мали можливість почути представників Міністерства молоді та спорту України. Експерти з різних регіонів поділилися своїм досвідом та успіхами.  Також відбувся активний діалог щодо питань сучасної молоді:

1. Сучасна молодь не активна: міф чи правда? 
2. Чи справді молодь нічим не цікавиться?
3. Можливо проблема не в молоді, а в тому, як з нею працюють?

Кожен із учасників міг спробувати себе у ролі експерта і поділитися думками  під час дискусії. Протягом трьох годин була проведена цікава презентація для молоді.

 • 13-04-2019, 14:34
 • 90
 • 0

Мельпомена FEST

Театральний фестиваль


Мельпомена FEST. Театральний фестиваль


13 квітня студенти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» учасники театру-студії «На Зарванській» взяли участь у театральному фестивалі «Мельпомена FEST».

Перемоги:

Диплом І ступеня за гумористичний номер «Благальний message» (356 гр., художній керівник Бойчук Т.В.)

Диплом І ступеня за пластичний номер «Магічний Портал» (156 гр., художній керівник Красілич І.М.)

Фото зі сторінок Facebook Ірина Кузнецова та Тетяна Бойчук.

 

 • 12-04-2019, 16:27
 • 29
 • 0

Підвищення кваліфікації

працівників закладів культури

Тематичний семінар


Підвищення кваліфікації працівників закладів культури. Тематичний семінар


З 10 по 12 квітня 2019 року на базі Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв у рамках підвищення кваліфікації проходив трьохденний обласний тематичний семінар «Тенденції розвитку закладів культури клубного типу в сучасних умовах». Мета проведення – підвищення фахової компетенції директорів, завідувачів міськими, районними (сільськими) будинками культури, закладами культури клубного типу, які працюють без фахової освіти. Учасники семінару (69 працівників районних та сільських закладів культури клубного типу, спеціалістів відділів культури РДА та ОТГ) прослухали 24-годинний курс лекцій, взяли участь в інтерактивному професійному спілкуванні з питань запровадження інноваційних форм організації соціокультурної діяльності, поділилися досвідом роботи, мали змогу на практиці ознайомитись з новими формами та методами дозвілля на базах районного центру культури і мистецтв «Розмай» та Кам’янець-Подільського міського Будинку культури. 

З доповіддю «Підготовка фахівців як пріоритетний напрямок розвитку культурно-мистецької галузі»виступив Нижник С. В., директор коледжу. Консультацію «Нормативно-правове та документаційне забезпечення діяльності закладів культури клубного типу» та методичні рекомендації «Планування, облік і звітність закладів культури клубного типу» надавКусік В. О., директор Кам'янець-Подільського районного центру культури і мистецтв «Розмай».

Цікавими та актуальними для слухачів були лекція-презентація грантових програм «Проектна діяльність як умова інноваційного розвитку закладу культури» та методичні поради щодо створення музеїв та музейних експозицій у закладах культури, які надала Павлюк О. Я., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін.

Практикум «Методика підготовки та проведення концертної програми» провела Козак О. В., голова циклової комісії видовищно-театралізованих заходів. Григорків Л. А., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін, в ході лекії-дискусії акцентувала увагу на впровадженні в практику роботи клубних закладів сучасних форм соціокультурної діяльності. Консультацію «Методика підготовки та проведення свята як ефективної форми організації дозвілля» надала присутнім працівникам закладів культури Ляшук Т. Є., голова циклової комісії. Консультація була проілюстрована фрагментом мистецько-етнографічної композиції «Прийшла весна, прийшла красна» (режисер-постановник І. Семенків), яку представили учасники народного аматорського театру-студії «На Зарванській»: В. Ніколайчук, О. Мусько, В. Афанасійчук, Б. Баранюк, Д. Величко, Є. Войткова, Я. Гаврилюк, Д. Грищук, О.Королюк, М. Морозов, Д. Мрих, Б. Ніколаєв, Д. Ніколюк, Т. Павлишена,Н. Петрук, І. Сушко, О. Урода, А. Хитрак та учасники народного аматорськогофольклорного ансамблю «Джерело» (художній керівник Т. Столаба).

 Виїзне засідання «Будинок культури – центр духовного розвитку громади» організувалаКостюк В. М., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін. Вергун А. І., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін, провела лекцію-діалог «Вікові особливості психічного розвитку особистості в організації дозвілля». Практичні поради «Сценарій – літературна основа соціокультурного заходу» надалаЯворницька Н. О., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін. Никитюк С. С., методист коледжу, провела тренінг «Формування іміджу сучасного організатора соціокультурної діяльності».Лекцію-візуалізацію «Організація театралізованих дійств, масових свят в установах клубного типу» провела Семенків І. А., викладач циклової комісії видовищно-театралізованих заходів.Консультацію «Базові основи законодавства з охорони праці та створення безпечних умов праці та відпочинку в закладах культури» надала Булаєнко В.О., інженер з охорони праці.

У ході навчання учасники використовували робочі зошити слухача тематичного семінару, в яких були представлені опорні конспекти тем, що вивчалися (підготувала Філіпчук Т. М.).

Виставку-інсталяцію «У барвах слова, музики, душі» підготувала Владика Л. І., бібліотекар; виставку «Адміністративна реформа і заклад культури: досвід, проблеми, інновації» підготувала Павлюк О. Я.

Учасникам семінару була представлена концертна програма «Весняні варіації» (режисер-постановник О. Козак), у проведенні якої взяли участь: народна аматорська академічнахорова капела «Гомін» (художній керівник О. Боднар); народний аматорський інструментальний ансамбль у складі: І. Нікітіна, Б. Панчук, С. Пшинешнюк, Я. Стуговець, О. Тітов, І. Червоногродський (художній керівник С. Пшинешнюк); вокальний ансамбль естрадного співу «BLACK and WHITE» (художній керівник Л. Мечак); музичний гурт «Hotgoys» (художній керівник Я. Заярнюк); гурт «3Д» у складі Ю. Балацької, В. Ніколайчук, О. Мусько (клас викладача І. Семенків); народний аматорськийдуховий оркестр коледжу (художній керівник та диригент Л. Остап’юк); народний аматорськийфольклорний ансамбль «Джерело» (художній керівник Т. Столаба); викладачі: В. Гермак, Д. Раїнчук, П. Сапіга, Я. Шульс; концертмейстери: Г. Тимчук, О. Пастух; студенти: Л. Войтович, А. Столаба, Ю. Ширяєва (клас викладача Т. Столаби),М. Кавуля (клас викладача А. Боршуляк), Ю. Яцуляк (клас викладача О. Тітова), Л. Войтович, М. Бугера, О. Прокопишин (клас викладача Л. Мечак), В. Калинюк (клас В. Гермака), А. Тесленко, М. Падитель, А. Молодницька, О. Хотінська, Н. Пархоменко, В. Іванова, І. Бугерчук, Ю. Калюжняк (постановка хореографічних композицій І. Латинської).

Відеоряд підготували: Т. Бойчук, В. Василенюк; звукомузичне оформлення – І. Форкун. Ведучі – В. Пилипчук, І. Сушко.

Учасники семінару високо оцінили виконавську майстерність викладачів та студентів коледжу.

Документаційне та технічне забезпечення під час підготовки й проведення семінару здійснювали: Блащук І. А., Вергун А. І., Комарницька Л. М., Костецька О. О., Костюк В. М.,Никитюк С.С., Самар А. В., Філіпчук Т. М., Чорна Н. П., студенти 156 групи: К. Бейчук, Д. Бохняк, А. Гула, А. Кулай, Д. Москальський, К. Олійник, О. Шевцова.

Фотозйомка – Білик Д. С.

Програму курсів успішно виконано. Учасникам були вручені посвідчення про підвищення кваліфікації.

Проведення на базі коледжу обласного тематичного семінару сприяло підвищенню іміджу навчального закладу, продемонструвало високий рівень професійної компетентності педагогічних працівників та виконавську майстерність студентів.

 • 12-04-2019, 14:46
 • 84
 • 0

Наповнюємо музикою серця

Профорієнтаційна робота


Наповнюємо музикою серця. Профорієнтаційна робота


12 квітня з метою профорієнтаційної роботи викладачі та студенти коледжу взяли участь у концертній програмі  у Смотрицькій ДШМ.

Інструментально-виконавську музику дарували слухачам студенти: Столаба А. (клас викладача Столаби Т.В.), Комарчева А. (клас викладача Сироти О.М.), Будний О. (клас викладача Гермака В.Б., концертмейстер Гудзь Т.А.), Самбор Б. (клас викладача Панчука Б.Є.), Пшинешнюк І. (клас викладача Нікітіної І.Р.), Синіцький П. (клас викладача Царука О.П.), Торжинська О. (клас викладача Бачинського Д.П., вокал – клас викладача Боднар О.Л.), Данілова Б. (клас викладача Стуговця Я.П.), Яцуляк Ю. (клас викладача Тітова О.М., концертмейстер Пастух О.М.) та викладачі спеціалізації «Музичне мистецтво естради» Пшинешнюк С.С., Тітов О.М., Панчук Б. Є., Стуговець Я.П., Червоногродський І.І., Нікітіна І.Р., Гудзь Т.А.

Фото зі сторінки Facebook Ольга Пастух.

 

 • 11-04-2019, 11:05
 • 77
 • 0

Магія музичної краси

Профорієнтаційна робота


Магія музичної краси. Профорієнтаційна робота


11 квітня студенти та викладачі спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво» (духові інструменти) провели творчу зустріч із вчителями та учнями Городоцької ДМШ та Лісоводської ДМШ. Організатор – Шульс Я.В.

В концерті взяв участь гурт «Hot guys» (керівник Заярнюк Я., 4235 гр.)

З сольними номерами виступили студенти: Калинюк В., Будний О. (клас викладача Гермака В.Б.); Заярнюк Я. (клас викладача Остап'юк Л.М.); Варивода А. (клас викладача Сопіги П.Д.); Демидас Д. (клас викладача Ковальського Р.І.).

Фото зі сторінки Facebook Ольга Пастух.

 

 • 10-04-2019, 14:54
 • 59
 • 0

Турист у чистому місті

Екологічна акція


Турист у чистому місті. Екологічна акція


10 квітня студенти коледжу взяли участь у екологічній акції «Турист у чистому місті», організована Відділом молоді і спорту департаменту гуманітарної політики та спільнотою «Нове покоління».

 

 • 10-04-2019, 09:29
 • 94
 • 0

Музика об’єднує серця

Концерт-звіт


Музика об’єднує серця. Концерт-звіт


10 квітня у коледжі відбувся концерт-звіт викладачів та студентів спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво» (духові інструменти). Організатор заходу - Остап'юк Л. М., голова циклової комісії духових інструментів.

В концерті взяли участь: народний аматорський оркестр духових інструментів (художній керівник Остап'юк Л.М.), естрадний оркестр (художній керівник Ковальський Р.І.),  гурт «Hot guys» (керівник Заярнюк Я., 4235 гр.)

З сольними номерами виступили студенти: Калинюк В., Будний О. (клас викладача Гермака В.Б.); Заярнюк Я. (клас викладача Остап'юк Л.М.); Варивода А. (клас викладача Сопіги П.Д.); Демидас Д. (клас викладача Ковальського Р.І.).

Диригентські здібності продемонстрували студенти: Щербатюк Г. (клас викладача Сопіги П.Д.); Левчук М. (клас викладача Ковальського Р.І.); Заярнюк Я (клас викладача Гермака В.Б.).

Виступи студентів забезпечили концертмейстери Пастух О.А., Нікітіна І.Р.

У складі оркестру брали участь викладачі Гермак В.Б., Ковальський Р.І., Раїнчук Д.В., Сопіга П.Д., Шульс Я.В., Свідерський М.О.

Концерт пройшов на належному професійному рівні. Творчі колективи та його окремі виконавці показали високий рівень виконавської майстерності, цікавий різножанровий та різноплановий репертуар.

 

 • 03-04-2019, 16:55
 • 163
 • 0

Проблеми та перспективи розвитку хореографічного мистецтва в контексті сучасної хореографічної освіти

Семінар викладачів хореографії

та керівників хореографічних колективів


Проблеми та перспективи розвитку хореографічного мистецтва в контексті сучасної хореографічної освіти. Семінар викладачів хореографії та керівників хореографічних колективів 


02-03 квітня на базі коледжу відбувся обласний семінар викладачів хореографії мистецьких шкіл та керівників хореографічних колективів клубних закладів на тему «Проблеми та перспективи розвитку хореографічного мистецтва в контексті сучасної хореографічної освіти». Організатор – Мезенцева Л.І., методист хореографії Хмельницького ОНМЦКіМ. У семінарі взяли участь 39 слухачів.

Семінар розпочався із вступного слова (Стан Т.С., заступник директора Хмельницького ОНМЦКіМ, заслужений працівник культури України), лекції-презентації «Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв – творчий осередок навчання та виховання працівників соціокультурної сфери» (Нижник С.В., директор коледжу) та екскурсії в музей коледжу (Павлюк О.Я., завідувач відділення).

Після відкриття слухачі відвідали відкритий урок з класичного танцю (Манькевич Т.Б., викладач хореографічних дисциплін) та академічні покази з народно-сценічного танцю (Корчук І.В. та Кучерява О.А., викладачі хореографічних дисциплін).

Перший день завершився концертом-презентацією «Dance-варіації» (Семенків І.А., режисер-постановник, викладач циклової комісії видовищно- театралізованих заходів), у якому взяли участь хореографічні колективи міста та коледжу.

Програма концерту-презентації:

<!--[if !supportLists]-->1. Хореографічна композиція «Весняні фрески», (ансамбль класичного танцю «Арабески», керівник Манькевич Т.Б.);

<!--[if !supportLists]-->2. Українська народна пісня в обробці Токара «Ой чий то кінь стоїть», (хорова капела «Гомін», керівник Боднар О.Л., концертмейстер Гудзь Т.А.);

<!--[if !supportLists]-->3. Хореографічна композиція «Вербиченька», (ансамбль стилізованого українського танцю «Квітка», керівник Літинська І.В.);

<!--[if !supportLists]-->4. «Весняна пісня», (вокальний ансамбль «Вlack and white», керівник Мечак Л.М.);

<!--[if !supportLists]-->5. «Запрошення у казку», (ансамбль танцю «Алтея», керівник Бойко Л.);

<!--[if !supportLists]-->6. Хореографічна композиція «На святі з тарантелою», (народний ансамбль естрадного танцю «Каскад», керівник Кучерява О.А.);

<!--[if !supportLists]-->7. Калинюк Владислав Генрі Манчіні «Рожева пантера», (клас викладача Гермака В.Б.);

<!--[if !supportLists]-->8. Дюк Елінгтон «Караван» (естрадний оркестр коледжу, керівник Ковальський Р.І.);

<!--[if !supportLists]-->9. Бабунець Аліна «Because of you» із репертуару Kelly Clarkson, (клас викладача Боднар О.Л.);

<!--[if !supportLists]-->10. «Чардаш», (ансамбль танцю НВК ім. Трояна «Світоч», керівник Федоряк А.);

<!--[if !supportLists]-->11. Хореографічна сюїта «Веселощі єврейського містечка», (народний ансамбль естрадного танцю «Каскад», керівник Кучерява О.А.);

<!--[if !supportLists]-->12. Ширяєва Юлія «Keep The Faith» з репертуару Тако Гачечиладзе, (клас викладача Столаби Т.В.);

<!--[if !supportLists]-->13. Астор П’яцолла «Танго для Клода», (інструментальний ансамбль коледжу, керівник Пшинешнюк С.С.);

<!--[if !supportLists]-->14. Самбор Богдан та Прокопишен Олег «Кохання», (клас викладача Мечак Л.М.);

<!--[if !supportLists]-->15. «Пустеля» (ансамбль сучасного танцю «Апельсин», керівник Мельник К.);

<!--[if !supportLists]-->16. Хореографічна композиція «Щедрик», (ансамбль стилізованого українського танцю «Квітка», керівник Літинська І.В.);

<!--[if !supportLists]-->17. Яцуляк Юліан Фріц Крейслер «Тамбурин», (клас викладача Тітова О.М.);

<!--[if !supportLists]-->18. Хореографічна композиція «Віз», (ансамбль танцю «Гілея», керівник Гілевська І.);

<!--[if !supportLists]-->19. Хореографічна композиція «Подільські гуляння», (ансамблю народного танцю «Подільські візерунки», керівник Чорнобиль В.В., музична обробка Царука О.П.);

<!--[if !supportLists]-->20. Столаба Анастасія «Борщик», хореографія Ірини Літинської (клас викладача Столаби Т.В.);

<!--[if !supportLists]-->21. Хореографічна картинка «Кумасі» (солісти ансамблю народного танцю «Подільські візерунки», керівник Корчук І.В.);

<!--[if !supportLists]-->22. Борис Беккер «Саламанка», (духовий оркестр коледжу, керівник Остап’юк Л.М.);

<!--[if !supportLists]-->23. «Гарний козак, гарний», (ансамбль «Джерело», керівник Столаба Т.В.);

<!--[if !supportLists]-->24. Хореографічна композиція «Жванецькі вибиваночки», (ансамбль народного танцю «Подільські візерунки», керівник Чорнобиль В.В., музична обробка Царука О.П.).

Під час семінару учасники також відвідали практичні заняття «Нові напрямки спеціалізації української народної хореографії» (Літинська І.В., викладач хореографічних дисциплін) та майстер-класи «Фрагменти постановочної роботи на основі базових рухів українського танцю», «Проблема зображення регіональних особливостей українських народних танців в хореографічних колективах мистецьких навчальних закладів» (Чорнобиль В.В., голова циклової комісії хореографічних дисциплін; концертмейстер Бойко В.В.).

Семінар завершився засіданням круглого столу «Діяльність хореографічного жанру Хмельниччини» (Мезенцева Л.І., методист з хореографії навчально-методичного відділу мистецьких шкіл та підвищення кваліфікації ХОНМЦКіМ).

Фотозвіт – Барновський В., Барладин М., Сидорук В. (37 гр.), Заянчуковський В. (467 гр.).

 

 

 • 03-04-2019, 15:29
 • 59
 • 0

Адресовані людям вірші

– найщиріші у світі листи

Конкурс художнього читання


03 квітня у коледжі відбувся ХІІ конкурс художнього читання студентів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи», присвячений Шевченківським дням та Всесвітньому дню поезії «Адресовані людям вірші – найщиріші у світі листи». Організатор заходу – Козак О.В., голова циклової комісії видовищно-театралізованих заходів, викладач сценічної мови.


Журі конкурсу:

Дорошенко Т. Ф., голова журі, голова міського поетичного клубу «Джерела душі»;

Гаврилова М., поетеса Камянця-Подільського, учасниця клубу «Джерела душі»

Ковальчук Ю. поетеса, трьохразова переможниця поетичного фестивалю «Поділля Open»

Латюк Н.І., методист відділення;

Бойчук Т.В., Казимирчук Л.С., Красілич І.М., Семенків І.А., викладачі циклової комісії видовищно-театралізованих заходів;

Чорна Н.П., викладач української мови і літератури.


Програма конкурсу:

25 група

Тетяна Павлишена Л. Костенко «Ще слів нема. Поезія вже є»

Діана Ніколюк Л.Костенко «Поезія – це завжди неповторність», Т. Шевченко «Хустина»

Анна Хитрак О. Радушинська «Відпусти мене, доле!», О.Забужко «Поговори зі мною, друже вірш»

Дана Грищук Т.Шевченко «Не завидуй багатому…», О.Забужко «Рукостискання»

Ярослава Гаврилюк Леся Українка «До мого фортепіано»

Михайло Морозов В. Висоцький «Я не люблю»

Назар Петрук Т. Шевченко «Не хочу я женитися»

Богдан Баранюк М. Рильський «Майстрові слова», В. Симоненко «Для кохання в нас часу мало»

Діана Величко О. Забужко «Портрет К.М. Грушевської в юності»

Ольга Урода О. Забужко «Офелія і «мишоловка»

Єлизавета Войткова  О.Теліга «Лист», Д. Загула «Багато акордів на струнах моїх…»

Дмитро Мрих Т. Шевченко «Холодний яр», М. Вінграновський «Елегія»

Богдан Ніколаєв  М. Вінграновський «Літа мої плодами зарясніли»

Ігор Сушко А. Орлов «Письма в Украину»

Остап Королюк М. Вінграновський «Український прелюд», «Совість моя! Говорити хочу!»


356 група

Катерина Жеребнюк В.Сосюра, уривок з поеми «Тарас Трясило»

Марина Войтюк Т. Шевченко «І мертвим… і живим…», С. Васильченко, уривок з оповідання «Олив’яний перстень»

Віталій Пилипчук І. Світличний «Курбас»

Лілія Рой І. Чернілевський «Похорон Івана Миколайчука»

Анастасія Горпенчук М. Матіос «Дунай стрічань – Дунай розлук»

Олександра Пухальська Б. Олійник «У поета гроші завелися»


Переможці конкурсу:

Гран-прі – Войтюк М.

Номінація «Поезія Т.Г.Шевченка»

І місце – Ніколюк Д.

ІІ місце Мрих Д.

Номінація «Лірика»

І місце – Горпенчук А.

ІІ місце – Хитрак А.

ІІІ місце – Жеребнюк К.

Номінація «Громадянська лірика»

І місце – Пилипчук П.

ІІ місце – Рой Л.

ІІІ місце – Войткова Є.

Номінація «Гумор та сатира»

ІІ місце – Пухальська О.