Календар
«    Квітень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
Дев'ятий обласний конкурс виконавців на народних інструментах серед учнів мистецьких шкіл "Подільський дивоцвіт"
КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ КОЛЕДЖ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ ОГОЛОШУЄ НАБІР СТУДЕНТІВ на 2019-2020 навчальний рік
Поділля OPEN. Поетичний фестиваль
Дух генія вита Подільським краєм. Всеукраїнський конкурс читців
BestCookFest-Podillia. Участь у фестивалі
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Квітень 2019 (4)
Березень 2019 (22)
Лютий 2019 (25)
Січень 2019 (15)
Грудень 2018 (26)
Листопад 2018 (27)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за 03.04.2019
  • 03-04-2019, 16:55
  • 90
  • 0

Проблеми та перспективи розвитку хореографічного мистецтва в контексті сучасної хореографічної освіти

Семінар викладачів хореографії

та керівників хореографічних колективів


Проблеми та перспективи розвитку хореографічного мистецтва в контексті сучасної хореографічної освіти. Семінар викладачів хореографії та керівників хореографічних колективів 


02-03 квітня на базі коледжу відбувся обласний семінар викладачів хореографії мистецьких шкіл та керівників хореографічних колективів клубних закладів на тему «Проблеми та перспективи розвитку хореографічного мистецтва в контексті сучасної хореографічної освіти». Організатор – Мезенцева Л.І., методист хореографії Хмельницького ОНМЦКіМ. У семінарі взяли участь 39 слухачів.

Семінар розпочався із вступного слова (Стан Т.С., заступник директора Хмельницького ОНМЦКіМ, заслужений працівник культури України), лекції-презентації «Кам’янець-Подільський коледж культури і мистецтв – творчий осередок навчання та виховання працівників соціокультурної сфери» (Нижник С.В., директор коледжу) та екскурсії в музей коледжу (Павлюк О.Я., завідувач відділення).

Після відкриття слухачі відвідали відкритий урок з класичного танцю (Манькевич Т.Б., викладач хореографічних дисциплін) та академічні покази з народно-сценічного танцю (Корчук І.В. та Кучерява О.А., викладачі хореографічних дисциплін).

Перший день завершився концертом-презентацією «Dance-варіації» (Семенків І.А., режисер-постановник, викладач циклової комісії видовищно- театралізованих заходів), у якому взяли участь хореографічні колективи міста та коледжу.

Програма концерту-презентації:

<!--[if !supportLists]-->1. Хореографічна композиція «Весняні фрески», (ансамбль класичного танцю «Арабески», керівник Манькевич Т.Б.);

<!--[if !supportLists]-->2. Українська народна пісня в обробці Токара «Ой чий то кінь стоїть», (хорова капела «Гомін», керівник Боднар О.Л., концертмейстер Гудзь Т.А.);

<!--[if !supportLists]-->3. Хореографічна композиція «Вербиченька», (ансамбль стилізованого українського танцю «Квітка», керівник Літинська І.В.);

<!--[if !supportLists]-->4. «Весняна пісня», (вокальний ансамбль «Вlack and white», керівник Мечак Л.М.);

<!--[if !supportLists]-->5. «Запрошення у казку», (ансамбль танцю «Алтея», керівник Бойко Л.);

<!--[if !supportLists]-->6. Хореографічна композиція «На святі з тарантелою», (народний ансамбль естрадного танцю «Каскад», керівник Кучерява О.А.);

<!--[if !supportLists]-->7. Калинюк Владислав Генрі Манчіні «Рожева пантера», (клас викладача Гермака В.Б.);

<!--[if !supportLists]-->8. Дюк Елінгтон «Караван» (естрадний оркестр коледжу, керівник Ковальський Р.І.);

<!--[if !supportLists]-->9. Бабунець Аліна «Because of you» із репертуару Kelly Clarkson, (клас викладача Боднар О.Л.);

<!--[if !supportLists]-->10. «Чардаш», (ансамбль танцю НВК ім. Трояна «Світоч», керівник Федоряк А.);

<!--[if !supportLists]-->11. Хореографічна сюїта «Веселощі єврейського містечка», (народний ансамбль естрадного танцю «Каскад», керівник Кучерява О.А.);

<!--[if !supportLists]-->12. Ширяєва Юлія «Keep The Faith» з репертуару Тако Гачечиладзе, (клас викладача Столаби Т.В.);

<!--[if !supportLists]-->13. Астор П’яцолла «Танго для Клода», (інструментальний ансамбль коледжу, керівник Пшинешнюк С.С.);

<!--[if !supportLists]-->14. Самбор Богдан та Прокопишен Олег «Кохання», (клас викладача Мечак Л.М.);

<!--[if !supportLists]-->15. «Пустеля» (ансамбль сучасного танцю «Апельсин», керівник Мельник К.);

<!--[if !supportLists]-->16. Хореографічна композиція «Щедрик», (ансамбль стилізованого українського танцю «Квітка», керівник Літинська І.В.);

<!--[if !supportLists]-->17. Яцуляк Юліан Фріц Крейслер «Тамбурин», (клас викладача Тітова О.М.);

<!--[if !supportLists]-->18. Хореографічна композиція «Віз», (ансамбль танцю «Гілея», керівник Гілевська І.);

<!--[if !supportLists]-->19. Хореографічна композиція «Подільські гуляння», (ансамблю народного танцю «Подільські візерунки», керівник Чорнобиль В.В., музична обробка Царука О.П.);

<!--[if !supportLists]-->20. Столаба Анастасія «Борщик», хореографія Ірини Літинської (клас викладача Столаби Т.В.);

<!--[if !supportLists]-->21. Хореографічна картинка «Кумасі» (солісти ансамблю народного танцю «Подільські візерунки», керівник Корчук І.В.);

<!--[if !supportLists]-->22. Борис Беккер «Саламанка», (духовий оркестр коледжу, керівник Остап’юк Л.М.);

<!--[if !supportLists]-->23. «Гарний козак, гарний», (ансамбль «Джерело», керівник Столаба Т.В.);

<!--[if !supportLists]-->24. Хореографічна композиція «Жванецькі вибиваночки», (ансамбль народного танцю «Подільські візерунки», керівник Чорнобиль В.В., музична обробка Царука О.П.).

Під час семінару учасники також відвідали практичні заняття «Нові напрямки спеціалізації української народної хореографії» (Літинська І.В., викладач хореографічних дисциплін) та майстер-класи «Фрагменти постановочної роботи на основі базових рухів українського танцю», «Проблема зображення регіональних особливостей українських народних танців в хореографічних колективах мистецьких навчальних закладів» (Чорнобиль В.В., голова циклової комісії хореографічних дисциплін; концертмейстер Бойко В.В.).

Семінар завершився засіданням круглого столу «Діяльність хореографічного жанру Хмельниччини» (Мезенцева Л.І., методист з хореографії навчально-методичного відділу мистецьких шкіл та підвищення кваліфікації ХОНМЦКіМ).

Фотозвіт – Барновський В., Барладин М., Сидорук В. (37 гр.), Заянчуковський В. (467 гр.).

 

 

Адресовані людям вірші

– найщиріші у світі листи

Конкурс художнього читання


03 квітня у коледжі відбувся ХІІ конкурс художнього читання студентів спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи», присвячений Шевченківським дням та Всесвітньому дню поезії «Адресовані людям вірші – найщиріші у світі листи». Організатор заходу – Козак О.В., голова циклової комісії видовищно-театралізованих заходів, викладач сценічної мови.


Журі конкурсу:

Дорошенко Т. Ф., голова журі, голова міського поетичного клубу «Джерела душі»;

Гаврилова М., поетеса Камянця-Подільського, учасниця клубу «Джерела душі»

Ковальчук Ю. поетеса, трьохразова переможниця поетичного фестивалю «Поділля Open»

Латюк Н.І., методист відділення;

Бойчук Т.В., Казимирчук Л.С., Красілич І.М., Семенків І.А., викладачі циклової комісії видовищно-театралізованих заходів;

Чорна Н.П., викладач української мови і літератури.


Програма конкурсу:

25 група

Тетяна Павлишена Л. Костенко «Ще слів нема. Поезія вже є»

Діана Ніколюк Л.Костенко «Поезія – це завжди неповторність», Т. Шевченко «Хустина»

Анна Хитрак О. Радушинська «Відпусти мене, доле!», О.Забужко «Поговори зі мною, друже вірш»

Дана Грищук Т.Шевченко «Не завидуй багатому…», О.Забужко «Рукостискання»

Ярослава Гаврилюк Леся Українка «До мого фортепіано»

Михайло Морозов В. Висоцький «Я не люблю»

Назар Петрук Т. Шевченко «Не хочу я женитися»

Богдан Баранюк М. Рильський «Майстрові слова», В. Симоненко «Для кохання в нас часу мало»

Діана Величко О. Забужко «Портрет К.М. Грушевської в юності»

Ольга Урода О. Забужко «Офелія і «мишоловка»

Єлизавета Войткова  О.Теліга «Лист», Д. Загула «Багато акордів на струнах моїх…»

Дмитро Мрих Т. Шевченко «Холодний яр», М. Вінграновський «Елегія»

Богдан Ніколаєв  М. Вінграновський «Літа мої плодами зарясніли»

Ігор Сушко А. Орлов «Письма в Украину»

Остап Королюк М. Вінграновський «Український прелюд», «Совість моя! Говорити хочу!»


356 група

Катерина Жеребнюк В.Сосюра, уривок з поеми «Тарас Трясило»

Марина Войтюк Т. Шевченко «І мертвим… і живим…», С. Васильченко, уривок з оповідання «Олив’яний перстень»

Віталій Пилипчук І. Світличний «Курбас»

Лілія Рой І. Чернілевський «Похорон Івана Миколайчука»

Анастасія Горпенчук М. Матіос «Дунай стрічань – Дунай розлук»

Олександра Пухальська Б. Олійник «У поета гроші завелися»


Переможці конкурсу:

Гран-прі – Войтюк М.

Номінація «Поезія Т.Г.Шевченка»

І місце – Ніколюк Д.

ІІ місце Мрих Д.

Номінація «Лірика»

І місце – Горпенчук А.

ІІ місце – Хитрак А.

ІІІ місце – Жеребнюк К.

Номінація «Громадянська лірика»

І місце – Пилипчук П.

ІІ місце – Рой Л.

ІІІ місце – Войткова Є.

Номінація «Гумор та сатира»

ІІ місце – Пухальська О.