Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Жовтень 2021 (14)
Вересень 2021 (23)
Серпень 2021 (10)
Липень 2021 (63)
Червень 2021 (28)
Травень 2021 (18)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за 05.05.2019
  • 05-05-2019, 16:43
  • 323
  • 0

Народне танцювальне

мистецтво Поділля

Участь у майстер-класі


Народне танцювальне мистецтво Поділля. Участь у майстер-класі


03-05 травня у Кам’янці-Подільському відбувся VІ Міжнародний мистецький фестиваль-конкурс «GRAND FEST КАМ’ЯНЕЦЬ». У рамках заходу відбувся майстер-клас на тему: «Народне танцювальне мистецтво Поділля», який провів Чорнобиль В.В., заслужений діяч мистецтв України, голова Хмельницького осередку Національної хореографічної спілки України, голова циклової комісії хореографічних дисциплін, керівник народного ансамблю танцю «Подільські візерунки».

 

  • 05-05-2019, 14:14
  • 426
  • 0

Grand Fest Кам’янець – весна 2019

VI Міжнародний мистецький фестиваль-конкурс


Grand Fest Кам’янець – весна 2019. VI Міжнародний мистецький фестиваль-конкурс Grand Fest Кам’янець – весна 2019. VI Міжнародний мистецький фестиваль-конкурс


03-05 травня у Кам’янці-Подільському відбувся VI Міжнародний мистецький фестиваль-конкурс «GrandFest Кам’янець – весна 2019», у якому взяли участь студенти коледжу.

Переможці конкурсу:

Диплом ІІ ступеня – Мельник Ю. (гр.2138), номінація «Народний спів», клас викладача Мечак Л.М., концертмейстер Новиченко Ю.П.; Білюк М. (гр. 2138), номінація «Народний спів», клас викладача Столаби Т.В.; Богданова В. (гр. 2138), номінація «Народний спів», клас викладача Виниченко Н.В.; Бабунець А. (гр. 418), номінація «Естрадний спів - солісти», клас викладача Боднар О.Л.

Диплом ІІІ ступеня – Бугера М. (гр.318), номінація «Академічний спів», клас викладача Мечак Л.М., концертмейстер Новиченко Ю.П.; Пиптюк А. (гр. 1137), номінація «Народний спів», клас викладача Столаби Т.В.

Диплом за участь – Леонтьєва А. (гр.148), номінація номінація «Естрадний спів - солісти», клас викладача Мечак Л.М., концертмейстер Новиченко Ю.П.; Юник Д. (гр. 2138), номінація номінація «Естрадний спів - солісти», клас викладача Мечак Л.М., концертмейстер Новиченко Ю.П.