Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Липень 2020 (9)
Червень 2020 (21)
Травень 2020 (19)
Квітень 2020 (20)
Березень 2020 (91)
Лютий 2020 (24)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за 24.09.2019
  • 24-09-2019, 11:16
  • 138
  • 0

Бібліотека: світ нових можливостей

Участь у Дні відкритих дверей

 

Бібліотека: світ нових можливостей. Участь у Дні відкритих дверей

 

24 вересня студенти спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності, викладачі циклової комісії культурологічних дисциплін (Ляшук Т.Є., Булаєнко В.О., Григорків Л.А., Павлюк О.Я., Яворницька Н.О.) та працівники бібліотеки (Осадчук Л.А., Владика Л.І.) взяли участь у Дні відкритих дверей, які організувала Кам’янець-Подільська центральна міська бібліотека ім. К.Солухи у рамках відзначення Всеукраїнського дня бібліотек.  Учасники акції переглянули фільм з історії бібліотеки та познайомилися з її структурою, інформаційними ресурсами, інноваційною діяльністю, зокрема соціокультурною, інформаційною, довідково-бібліографічною роботою.

Різноманіття книжкових виставок, змістовні розповіді бібліотекарів, цікаві відеопрезентації та вікторини сприяли усвідомлення студентами важливості бібліотеки як центру культури і знань для громади міста, інформаційною складовою навчання і самовдосконалення особистості та комфортним місцем для відпочинку.

  • 24-09-2019, 09:54
  • 265
  • 0

Бібліотека: час змін, час дій!

Участь у Форумі бібліотекарів

 

Бібліотека: час змін, час дій! Участь у Форумі бібліотекарів

 

24 вересня в рамках ХІ обласного Форуму бібліотекарів Хмельниччини, приуроченого до Всеукраїнського дня бібліотек, на базі ХОУНБ відбулася науково-практична конференція «Бібліотека в системі соціалізація особистості та соціального розвитку громад», в якій взяла участь Павлюк Олександра Ярославівна, завідувач відділення. У своєму виступі-презентації вона окреслила історичні аспекти підготовки бібліотечних фахівців в навчальному закладі, проблеми з набором студентів на спеціальність та висловила сподівання, що за підтримки бібліотечної спільноти Хмельниччини коледж відновить підготовку бібліотекарів, адже для цього є належна матеріально-технічна база та колектив високопрофесійних викладачів.

Цьогорічний бібліотечний форум вражав:

презентаціями новітніх інформаційних ресурсів та технологічних новинок від Хмельницької ОУНБ;
книг з доповненою реальністю із фондів Хмельницької обласної ЦБС;
аудіокниги Оксани Радушинської від Хмельницької обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка;
матеріалами обласних конкурсів бібліотек та вуличною акцією з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

А ще форум став платформою для професійного спілкування, представленням досвіду кращих бібліотек Хмельниччини, вітання, нагород та музичних подарунків.