Обираємо професію за покликанням
Екскурсія на День відкритих дверей до КНУКіМ
30 листопада 2019 року студенти IV курсу (418 гр. (НПМ, МЕ), 426 (НІМ (НІ), ОМДМР), 435 гр. (НІМ(ДІ), ВТЗ), 44 (ХРГ), 47 гр. (КФВ) відвідали Київський національний університет культури і мистецтв в рамках програми “Абітурієнт-2020”. Організатори екскурсії — Вергун А.І., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін та Бойчук Т.В., викладач циклової комісії видовищно-театралізованих заходів, куратор групи 435.
День відкритих дверей Університету культури – це унікальна можливість для української молоді відчути себе студентами КНУКіМ і обрати творчі та бізнес-професії за покликанням.
Цієї суботи у виші гостинно зустрічали абітурієнтів з Волинської, Хмельницької, Донецької, Сумської, Дніпропетровської, Житомирської, Чернігівської та Запорізької областей, серед яких були студенти Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв.
Із самого ранку на нашу амбітну молодь чекали представниці штабу «Абітурієнт-2020», які провели екскурсію аудиторіями факультетів, розповіли про цікаве студентське життя та особисто познайомили з науково-педагогічним колективом вишу.
Ми із захопленням відвідали мультимедійні аудиторії, новітні науково-практичні та творчі лабораторії 10-ти престижних факультетів: івент-менеджменту, фешн і шоу-бізнесу; дизайну і реклами; музичного мистецтва; зв’язків з громадськістю і журналістики; кіно і телебачення; міжнародних відносин; інформаційної політики і кібербезпеки; хореографічного мистецтва; готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; сценічного мистецтва.
Під час спілкування із викладачами Університету культури, провідними фахівцями-практиками, довідалися важливу інформацію про перелік предметів ЗНО за спеціальностями, творчий конкурс та його критерії оцінювання, а також отримали відповіді на запитання щодо навчального процесу, проходження практики і дозвілля.
Молодь зацікавила перспектива одержати одразу два дипломи – український та європейський – відповідно до програми «Подвійний диплом».
Атмосфера Університету культури була надзвичайною: вирував драйв, позитив, гумор. День відкритих дверей нагадував молодіжний фестиваль, головними учасниками якого були майбутні абітурієнти.
Кульмінаційним моментом Дня відкритих дверей була зустріч з Михайлом Поплавським, який поділився власною формулою успіху та надав мотиваційні поради. «Університет культури – лідер освіти в Україні! Обрана вами професія має стати у майбутньому справою всього життя. Для цього потрібні – велике бажання, внутрішній стержень, стійкий характер і воля до перемоги. Тому будьте активними, амбітними та цілеспрямованими. А я гарантую вам незабутні студентські роки та якісну професійну підготовку!», – сказав Михайло Поплавський та звернув увагу молоді на традиційний Всеукраїнський конкурс серед обдарованих абітурієнтів #ТАЛАНОВИТИМ_ВХІД_БЕЗ_ЧЕРГИ!, що надає можливість переможцям отримати вищу освіту за рахунок університету.
На завершення зустрічі нас гостинно частували обідом перед далекою дорогою додому.
Дорогою додому всі ділились емоціями та зауважили, що у виші неймовірно творча атмосфера! Наші студенти творчі, талановиті та креативні, тому у майбутньому мають обрати найкращий творчий вуз України.
Фотозвіт – Будзан Р. (гр. 47).
Вергун А.І., викладач
культурологічних дисциплін
Дізнайся більше про СНІД.
Захисти себе!
Цикл заходів до
Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом
1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Хвороба була відкрита 5 червня 1981 року в Центрі контролю захворювань Сполучених Штатів Америки. Синдром набутого імунодефіциту в останні десятиліття поширюється зі швидкістю епідемії. Вперше цей день відзначався 1 грудня 1988 року. Таке рішення затвердили на міжнародній зустрічі міністрів охорони здоров’я, які обговорювали необхідність обміну інформацією щодо ВІЛ-інфекції та СНІДу.Зараз у світі близько 40 млн. людей живе з ВІЛ-інфекцією. Україна посідає одне з перших місць серед країн європейського регіону за кількістю ВІЛ-позитивних осіб. За оцінками експертів UNAIDS, в Україні живе понад 240 тисяч ВІЛ-позитивних людей, з яких понад 2000 – на Хмельниччині. Кожен сотий громадянин України у віці від 15 до 49 років інфікований ВІЛ. І тільки кожен другий знає про свій діагноз. Адже між зараженням ВІЛ та появою перших симптомів хвороби може пройти більше 10 років. У той же час, Україна перша у Східній Європі переходить на 100% забезпеченість ліками. Тобто кожен ВІЛ-позитивний українець може отримувати лікування безоплатно.
29 листопада 2019 року у коледжі пройшов цикл інформаційно-просвітницьких заходів «Дізнайся більше про СНІД. Захисти себе!» (організатори: Микитюк О.І., Никитюк С. С., Самар А. В.). Студентів і викладачів вранці перед парами зустрічали волонтери (Давидович Є., Павлова А., Півторацька А.) та роздавали червоні стрічки – символ об’єднання зусиль у боротьбі проти смертельної недуги, підтримки і співчуття тим, хто захворів. Флешмоб «Червону стрічку носять небайдужі» покликаний долучити кожного до подій цього дня.
Студенти познайомилися з матеріалами книжкової виставки «Жити заради життя» (підготували: Осадчук Л. А., завідувач бібліотеки, Владика Л. І., бібліотекар). До проблеми ВІЛ/СНІДу привернула увагу виставка малюнків та плакатів, де були представлені роботи студентів: Волошиної В., Наклюцької С., Рейтаровської О., Скурської Д. (248 група), Давидович Є., Кучеренко А. (16 група), Лопушанської А., Параніч С., Рудої А. (11357 група), Такун Я. (16 група)
Профілактичні бесіди на тему «Знати правду про ВІЛ-інфекцію і СНІД» та анкетування студентів перших курсів провели: Колеснік Н. М., медична сестра, Самар А. В., викладач навчальної дисципліни «Основи медичних знань». Матеріали інформаційної зони «СНІД небезпечний, але контрольований» презентували: Никитюк С. С., викладач навчальної дисципліни «Основи медичних знань», Філіпчук Т.М., адміністратор баз даних.
На сьогодні в Україні ситуація із захворюванням на ВІЛ та СНІД є критичною, тому дуже важливою є профілактична робота серед молоді, оскільки саме вони є найбільш уразливою категорією. Фахівці соціальної роботи Кам’янець-Подільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Коробчук Л. В., Райчук А. В. для студентів коледжу провели годину-застереження «ВІЛ-СНІД: ти повинен знати» (організатор – Микитюк О.І., викладач циклової комісії соціально-економічних дисциплін). Основна увага на заході була приділена інформації про властивості смертельного вірусу, про ВІЛ-інфекцію та шляхи поширення хвороби, про лікування і профілактику СНІДу, стан захворюваності на ВІЛ/СНІД в Україні і заходи проти епідемії. Першокурсникам була надана інформація про методи та пункти діагностики ВІЛ/СНІДу в Кам’янці-Подільському.
Фотозйомку заходів здійснювали студенти 11357 групи Борисова О., Танасійчук Д.
На сьогодні неможливо ефективно протистояти поширенню хвороби без особистого внеску кожного із нас. А цей особистий внесок полягає в усвідомленні небезпеки, яку несе СНІД, дотриманні здорового способу життя, відмові від вживання наркотиків, толерантності та порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми.Кожна людина повинна зробити все можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї страшної інфекції.
- 29-11-2019, 15:34
- 265
- 0
Жити заради життя
Тематична полиця
29 листопада 2019 року в коледжі до Всесвітньного дня боротьби зі СНІДом, який відзначається 1 грудня, проходить цикл заходів. Бібліотека підготувала тематичну полицю "Жити заради життя".
Джерело: Бібліотека КПККіМ
Всесвіт ВТЗ
Театральний капусник
27 листопада 2019 року в актовій залі коледжу відбувся театральний капусник «Всесвіт ВТЗ». Це практична робота до державного екзамену з навчальної дисципліни «Режисура театралізованих заходів» студентки 435 групи Войтюк М. Художній керівник – Бойчук Т.В., викладач циклової комісії видовищно-театралізованих заходів, Козак О.В., голова циклової комісії видовищно-театралізованих заходів.
Як завжди захід пройшов урочисто, на високому професійному рівні. Студенти зуміли продемонструвати неабияку творчу фантазію, в оригінальну форму вкладено зміст студентського життя в коледжі.
Особливо глядача вразив і заворожив пластичний виступ параду планет у космічному просторі та поява фантастичних прибульців, які здивували оригінальність костюмів та відповідністю образів.
У цьому незвичному параді глядачі побачили драйв, запал і блиск талантів всіх «інопланетян» студентів І-ІVкурсів.
Це театральне свято стало своєрідним звітом студентів та викладачів (художні керівники курсів - Бойчук Т.В., Казимирчук Л.С., Красілич І.М., Семенків І.А.) за І семестр цього навчального року, традиційною посвятою першокурсників у професію, залишило незабутні враження, відчуття радості, творчості, натхнення. Музичне оформлення – Форкун І.В.
Фотозвіт – Барладин М., Будзан Р. (гр.47)
Культурно-мистецькі
установи Хмельницького
Заняття-екскурсія
22 листопада 2019 року студенти ІV курсу спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності» вивчали досвід роботи обласних культурно-мистецьких установ Хмельницького. Організатори екскурсії – Вергун А.І., Григорків Л.А., Ляшук Т.Є., Павлюк О.Я., Яворницька Н.О., викладачі циклової комісії культурологічних дисциплін.
Студенти відвідали такі заклади:
✓Управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації
Начальник управління Трунова І.М., та заступник начальника Лукашук В.С. окреслили головні напрями діяльності керівного органу галуззю культури області, а Щур Ю. В., головний спеціаліст відділу з питань культури, мистецтва, охорони культурної спадщини та туризму ознайомила із основними функціональними обов’язками структурних підрозділів установи.
✓Обласний науково-методичний центр культури і мистецтв.
Директор центру Клименко А.Б. привітав студентів і викладачів у стінах закладу. Провідні спеціалісти установи Вибодовська В.О., завідувач редакційно-виробничого відділу, Совинська Т.О., завідувач навчально-методичного відділу початкових спеціалізованих мистецьких закладів та Сосніна О.В., завідувач відділу народної творчості презентували діяльність структурних підрозділів. Студенти з цікавістю сприймали інформацію про насичене культурно-мистецьке життя центру, зокрема організацію конкурсів, фестивалів та діяльність із підвищення кваліфікації фахівців культурно-мистецьких установ області.
✓Обласна бібліотека для дітей імені Т.Г.Шевченка.
Директор бібліотеки Чорноус В.Ю. ознайомила із головними досягненнями колективу з організації інноваційного обслуговування юних читачів. Студенти здійснили оглядову екскурсію відділами бібліотеки. Нестандартні книжкові виставки, сучасні зони обслуговування, комфортні умови для читання, фотозони та кімната казок залишили незабутні враження у студентів.
✓Обласний академічний театр ляльок.
Директор театру, заслужений працівник культури Пундік А.К. проінформувала про основні досягнення творчого колективу та здійснила оглядову екскурсію театром. Змістовний репертуар (українська та світова казка, класична і сучасна драматургія), музейна експозиція, сучасний дизайн, глядацька зала, зимови сад із живим куточком – все це театр ляльок.
✓Кінотеатр «Планета».
Під час екскурсії кінотеатром студентів чекав творчий діалог із креативним менеджером Кірєєвим І.Л. Студентів зацікавили нестандартні ідеї-проєкти, бізнес-плани та методи активного менеджменту від керівників установи, адже отримані знання та неоціненний досвід вони зможуть застосувати у майбутній професійній діяльності. І на завершення екскурсії - сюрприз від «Планети»: перегляд фільму «Ангели Чарлі» із смачним поп-корном.
Публічна бібліотека на шляху змін:
напрями діяльності
Тематичний семінар
20-22 листопада 2019 року на базі коледжу в рамках підвищення кваліфікації бібліотечних працівників області відбувся тематичний семінар «Публічна бібліотека на шляху змін: напрями діяльності». Учасники семінару – 29 фахівців бібліотечних установ об’єднаних територіальних громад, ЦБС, бібліотек навчальних закладів.
Творчі колективи та студенти коледжу виступили перед учасниками семінару з концертом-вітанням (режисер Козак О. В.). У концертній програмі взяли участь: народний аматорський інструментальний ансамбль у складі студентів спеціалізації «Музичне мистецтво естради» та викладачів: В. Гермака, І. Нікітіної, Б. Панчука, Д. Раїнчука П. Сопіги, М. Свідерського, О. Тітова, І. Червінської, (художній керівник С. Пшинешнюк); музичний гурт «Hotgoys» (у складі: О. Будний, В. Гудзяк, Д. Дасига, В. Калинюк, О. Перебийніс, Ю. Яцуляк); народний аматорський фольклорний ансамбль «Джерело» (художній керівник Т. Столаба); учасники хореографічної композиції Ю. Калюжняк, А. Площенко, (постановка Т. Манькевич); вокалісти та виконавці: М. Білюк (клас викладача Т. Столаби), К. Гринчевська (клас викладача Л. Мечак), В. Муляр (клас викладача М. Свідерського, концертмейстер Ю. Новиченко), Ю. Яцуляк (клас викладача О. Тітова).
Відеоряд підготувала Т. Бойчук; звуко-музичне оформлення – І. Форкун, світлове оформлення – С. Саричев. Ведучі – І. Сушко, А. Хитрак (клас викладача О. Козак).
Учасники семінару високо оцінили виконавську майстерність викладачів та студентів коледжу.
Програма семінару включала лекції-презентації, лекції-візуалізації, лекції-діалоги, практичні інтерактиви, тренінги, консультації.
Діяльність навчального закладу презентував директор коледжу Нижник С. В.
Теоретичні, методичні та практитчні аспекти теми семінару розкрили:
Булаєнко В.О., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін, «Сучасні тенденції формування, організації та управління бібліотечним фондом публічної бібліотеки. Лекція-діалог», «Базові основи законодавства з охорони праці та створення безпечних умов праці в бібліотеці. Консультація»;
Вергун А. І., викладач циклової комісії культурологічних дисциплін, «Вікові особливості психічного розвитку особистості. Лекція-презентація»;
Власюк Н. А., головний спеціаліст з бібліотечної справи управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації, «Аналіз діяльності публічних бібліотек Хмельницької області»;
Галак О. А., заступник директора по роботі з дітьми центральної бібліотеки Чемеровецької ОТГ, «Бібліотека + проект + користувач: комунікація, яка дає результат. Кейс нових знань»;
Кульпінська М. М., директор центральної бібліотеки Чемеровецької ОТГ, «Громадський простір або як працювати по-новому. Презентація практичного досвіду»;
Никитюк С. С., методист коледжу, «Ефективні форми та методи бібліотечного обслуговування різних категорій користувачів. Інформаційний калейдоскоп», «Формування позитивного іміджу сучасного бібліотекаря. Тренінг»;
Осадчук Л. А., завідувач бібліотеки коледжу, «Портфоліо як інструмент професійних досягнень. Методика підготовки й використання портфоліо»;
Павлюк О. Я., завідувач відділення, викладач циклової комісії культурологічних дисциплін, «Креативний менеджмент як компонента розвитку проєктної діяльності бібліотек. Лекція-візуалізація», «Створення музеїв та музейних експозицій у бібліотеках. Методичні поради», «Краєзнавча робота бібліотек як фактор соціокультурного розвитку громади. Практичний інтерактив»;
Філіпчук Т. М., адміністратор баз даних, «Сучасна публічна бібліотека: формат змін. Огляд фахових видань».
Учасникам семінару було надано пакет методичних матеріалів, у тому числі робочий зошит з опорними конспектами тем, що вивчалися (підготувала Філіпчук Т. М.).
Виставку-інсталяцію «Культура – душа народу» підготували працівники бібліотеки коледжу Осадчук Л. А., Владика Л. І.; книжкову виставку «Сучасна публічна бібліотека: формат змін» оформили Павлюк О. Я., Філіпчук Т. М., Никитюк С. С.
Виставку робіт студентів спеціальності «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» організували Латюк Н. І., Павлюк О. Ф.
Документаційне та технічне забезпечення під час підготовки й проведення семінару здійснювали: Блащук І. А., Вергун А. І., Комарницька Л. М., Костюк В. М., Никитюк С. С., Самар А. В., Філіпчук Т. М., Чорна Н. П., студенти 35 групи: Войткова Є., Величко Д., Ніколюк Д., Павлишена Т.
Фотозйомка – Будзан Р.
Всі учасники семінару отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.
Проведення на базі коледжу обласного тематичного семінару сприяло підвищенню фахової компетенції працівників бібліотечних установ, продемонструвало високий рівень професійної компетентності педагогічних працівників та виконавську майстерність студентів.
40-річчя хорової капели «Журавлик»
Участь у заході
22 листопада 2019 року у міському Будинку культури відбувся ювілейний концерт, присвячений 40-річчю з дня заснування дитячо-юнацької хорової капели «Журавлик» та 50-річчя педагогічної та мистецької діяльності керівника та диригента Івана Нетечі. У концерті взяли участь творчі колективи коледжу: народна академічна хорова капела «Гомін» (керівник та диригент Боднар О.Л.), народний фольклорний ансамбль «Джерело» (керівник Столаба Т.В.), вокальний ансамбль естрадного співу «Blackandwhite» (керівник Мечак Л.М.); солісти Бугера М., Прокопишен О. (гр. 418), хореографія – Гуменюк М., Калюжняк Ю., Коробчук М., Площенко А., Свіровський В., Хотінська О. (керівник Манькевич Т.Б.)
Забуттю не підлягає
Літературно-публіцистична композиція,
присвячена вшануванню пам’яті жертв Голодомору
22 листопада 2019 року для студентів І-ІІІ курсів відбулася година пам’яті «Забуттю не підлягає». Організатор заходу – Городецька Н.М., голова циклової комісії соціально-економічних дисциплін, художній керівник – Красілич І.М., викладач циклової комісії видовищно-театралізованих заходів.
В програмі заходу:
«Голодомор – трагедія української нації». Вступне слово (Городецька Н.М.);
«Забуттю не підлягає». Літературно-публіцистична композиція, яку підготували студенти 256 групи спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»: Бейчук К., Бохняк Д., Гула А., Демчук Д., Дубчак В., Качуляк І., Козловська В., Кулай А., Мельник В., Москальський Д., Олійник К., Чубукіна Д., Шевцова О., Шлей І. (гр. 256), художній керівник – Красілич І.М.
«Голод 33-го – біль душі і пам’ять серця». Відеопрезентації (хроніка подій та спогади свідків Голодомору);
«Засвіти свічку». Вшанування жертв Голодомору хвилиною мовчання;
«Україна пам’ятає, світ визнає». Конкурс політичного плакату та рефератів:
Кращими визнано роботи: Мироненко А., Параніч С., Борисової О., Бойка П., Безкоровайної К., Касян О. (гр.11357), Давидович Є., Слободянюк А., Хотіної А., Півторацької А., Мартинюк Ю. (гр.16), Гедими Д., Феньо М., Стець Т., Мостович В. (гр. 148); реферати: Новіцького А., Музики Р., Ількової А.
Фотозвіт – Будзан Р. (гр.47), Легецький А. (гр. 2137).
Україна гідна свободи
Година історичної правди
21 листопада 2019 року в коледжі відбулася година історичної правди «Україна гідна свободи» до Дня Гідності та Свободи на честь початку дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року), подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їхнє бачення світу і себе у ньому.
Організатор заходу Розумовська Р.М., викладач циклової комісії соціально-економічних дисциплін та студенти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» Павлишена Тетяна та Хитрак Анна (35 гр.), фотозвіт – Будзан Р. (47 гр.).
Захід проведено з метою утвердження ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до студентів об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…
- 21-11-2019, 10:54
- 312
- 0
Толерантність – елемент
світогляду й культури
Засідання клубу «Поліглот»
21 листопада 2019 року в коледжі відбулося засідання клубу любителів іноземних мов «Поліглот» на тему «Толерантність – елемент світогляду й культури». Організатори заходу - Бурячок Н.В., Стрельчук Л.І., викладачі циклової комісії загальноосвітньої підготовки.
Мета заходу – розширити світогляд молодих людей про толерантність, вчити знаходити спільну мову і виховувати їх в дусі гідності. У безмежному морі різноманітних культур, релігій, думок, ідей, що належать людям різних країн на планеті, на допомогу має прийти «рятувальне коло толерантності».
Учасники ознайомилися з поняттям «толерантність», з історією виникнення свята, з Декларацією принципів толерантності. Активну участь взяли студенти: Кучеренко А., Мартинюк Ю., Новіцький А., Павлова А., Півторацька А., Теклан К., Хотіна А. (гр.16); Давидова Н. (гр.11357); Ількова А. (гр.148); Горпинчук А., Рой Л. (гр.435). Фотозвіт - Цикра К. (гр.2137);
Студенти з цікавістю переглянули фільм та мультфільм англійською мовою, відеокліп німецькою мовою, слухали поезії про толерантність та інтолерантність, взяли участь у виконанні цікавих тестів.
- 21-11-2019, 09:25
- 338
- 0
Заслужена перемога
Участь у Всеукраїнському конкурсі
20-21 листопада 2019 року в Хмельницькій обласній філармонії відбувся Всеукраїнський конкурс українського солоспіву імені В. Заремби.
У конкурсі взяли участь студенти спеціальності «Музичне мистецтво» та спеціалізації «Народне пісенне мистецтво».
Переможці конкурсу:
Прокопишен Олег (418 гр.) – гран-прі у номінації «Академічний спів», четверта вікова категорія;
Мельник Юлія (317 гр.) – ІІІ місце у номінації «Народний спів», четверта вікова категорія.
Студентів до конкурсу підготувала Мечак Л. М., викладач циклової комісії хорових дисциплін, концертмейстери – Сирота О.М., Бойко В.В.
Бажаємо нових перемог!
- 20-11-2019, 15:30
- 254
- 0
Публічна бібліотека на шляху змін:
напрями діяльності
Тематичний семінар
20 листопада 2019 року в бібліотеці коледжу в рамках тематичного семінару «Публічна бібліотека на шляху змін: напрями діяльності» відбулися практичні заняття.
Джерело: Бібліотека КПККіМ
- 19-11-2019, 15:26
- 249
- 0
Злочин без кари
Книжкова виставка
У світовій історії не зафіксовано голоду, подібного до того, що випав тоді на долю України — однієї з найродючіших країн світу. Що ж криється за страшним змістом слова «голодомор»? Саме цю тему розкриває книжкова виставка "Злочин без кари".
З давніх часів люди очищувалися вогнем. Запалювали свічку і мовчки клялися , що пам'ятатимуть, що не забудуть... Тож запалимо свічку скорботи і вшануймо жертв голодомору.
Джерело: Бібліотека КПККіМ
- 18-11-2019, 15:19
- 594
- 0
Разом ми - сила
Тематична полиця
"Разом ми - сила" тематична полиця з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи.
Джерело: Бібліотека КПККіМ
- 15-11-2019, 12:07
- 461
- 0
Святкуємо День студента разом
Урочистості з нагоди Дня студента
у міському Будинку культури
15 листопада 2019 року у Кам’янець-Подільській міській раді відбулися урочистості та концертна програма до Міжнародного дня студента. За активну громадську позицію, успіхи у навчанні та з нагоди Міжнародного дня студента грамотою голови Кам’янець-Подільської міської ради нагороджені студенти коледжу Войткова Є. (гр. 35), Кушнір К. (гр. 47). У концертній програмі взяли участь студенти спеціальності «Хореографія» (ансамбль естрадного танцю «Каскад»).
Фотозвіт – Ратушняк О. (гр. 317).
Бібліотека і молодь:
пошук ідеальної моделі
Методичний семінар
14 листопада 2019 року на базі бібліотеки-філії № 2 Кам’янець-Подільської міської ЦБС відбувся методичний семінар для керівників бібліотек міста «Бібліотека і молодь: пошук ідеальної моделі». У роботі семінару взяли участь викладачі коледжу: Павлюк О. Я., завідувач відділення (провела практичний інтерактив «Стратегія «Молодіжна політика 2030»: ознайомлюємося, обговорюємо, визначаємо бібліотечні кроки сприяння»), Никитюк С. С. (провела дискусійний діалог «Психологічні аспекти бібліотечного обслуговування підлітків»), Булаєнко В. О. (провела огляд-діалог «Інформаційна культура – основа академічної доброчесності»). Виступи супроводжувалися презентаціями, підготовленими Філіпчук Т. М., адміністратором баз даних.
Семінар мав на меті сприяти підвищенню професійної компетенції бібліотечних працівників міста, які працюють з молоддю, популяризувати цікаві проекти.
- 14-11-2019, 15:16
- 489
- 0
День працівників
сільського господарства
Участь у заході
14 листопада 2019 року з нагоди Дня працівника сільського господарства у с. Слобідка-Кульчиєвецька відбулася концертна програма, у якій взяли участь колективи коледжу, зокрема: фольклорний ансамбль «Джерело» у складі: Давидової Н., Степанова І. (гр. 11357), Бригиди Д., Борисевич А., Мармій А., Пиптюк А. (гр. 2137), Данілової Б., Дурди М., Дмітрієва Г., Леонтьєвої А., Столаби А., Середюк Д., Турик О. (гр. 248), Кульчицької О., Мельник Ю. (гр. 317), Білюк М., Гаватюк А., Зломиноги І., Комарчевої А., Торжинської А., Яцуляка Ю. (гр. 338), Бугери М., Баранецького Д., Котович В., Прокопишена О., Ясенко Н., Яремічук М. (гр. 418). Керівник – Столаба Т.В.; інструментальний ансамбль у складі: Данілової Б., Дурди М., Дмітрієва Г., Турик О. (гр. 248), Калинюка В. (гр. 2137), Гаватюк А., Яцуляка Ю. (гр. 338), Баранецького Д., Котович В., Ясенко Н. (гр. 418). Керівник – Пшинешнюк С. С., хормейстер - Мечак Л.М.; солісти Пиптюк А., Калинюк В. (гр. 2137), Білюк М. (гр. 338), Прокопишен О. (гр. 418) та викладачі коледжу: Гермак В.Б., Нікітіна І.Р., Новіченко Ю.П., Раїнчук Д.В., Свідерський М.О., Сопіга П.Д., Тітов О.М., Червоногродський І.І., технік Саричев С.І.
Фотозвіт – Будзан Р. (гр. 47).
- 13-11-2019, 15:31
- 312
- 0
Дарунок бібліотеці
Міжнародне товариство «АллатРа» подарувало бібліотеці коледжу культури та мистецтв документи. Щиро дякуємо Олександру за передані документи, сподіваємось на подальшу співпрацю.
Джерело: Бібліотека КПККіМ