Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Липень 2020 (22)
Червень 2020 (22)
Травень 2020 (20)
Квітень 2020 (20)
Березень 2020 (91)
Лютий 2020 (24)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за 09.12.2019
  • 09-12-2019, 11:11
  • 167
  • 0

Клініка, дружня до молоді

Навчальне заняття з основ медичних знань

 

Клініка, дружня до молоді. Навчальне заняття з основ медичних знань

 

09 грудня студенти 16 та 11357 груп (спеціалізації «Кіно-, фото-, відеосправа», «Видовищно-театралізовані заходи») відвідали Клініку, дружню до молоді. Організатори заняття - Булаєнко В. О., інженер з охорони праці; Никитюк С. С., викладач навчальної дисципліни «Основи медичних знань».

Мета роботи закладу - збереження репродуктивного здоров’я молоді та популяризація здорового способу життя.

У Клініці працюють гінекологи, уролог та психолог. Фахівці здійснюють індивідуальний прийом та проводять групову роботу з підлітками та молоддю, пропагуючи ідеї здоров’я, профілактики статевих захворювань, відповідальних стосунків. Адже часто молоді люди нехтують профілактичними медичними оглядами, навіть у випадку виникнення проблем зі здоров’ям, - зволікають зі зверненням до лікаря. Особливо небезпечно це у сфері репродуктивного здоров’я, тому що наслідки можуть нести загрозу не лише майбутнім батькам, а і їх ненародженим дітям.

Цуглевич Д.Л., завідувачка Клініки, дружньої до молоді, розповіла студентам про надання медико-соціальної та психологічної допомоги на основі дружнього до них підходу, наголосивши, що в закладі діють принципи доступності, добровільності, доброзичливості, конфіденційності, анонімності та неосудливого ставлення до відвідувачів. Кирилюк Н. В., лікар-гінеколог, привернула увагу до особливостей статевого розвитку дівчат, інфекцій, які передаються статевим шляхом, проблем непланової вагітності, засобів контрацепції.

Проведене заняття дало студентам-першокурсникам можливість переконатися, що Клініка надає не тільки медичний, а також психологічний і соціальний комплекс послуг для підлітків, створює комфорт у спілкуванні та гарантує анонімність звернення.