Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (5)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за Січень 2020 року
  • 31-01-2020, 11:11
  • 345
  • 0

 Мистецька освіта

в контексті впровадження

Закону України

«Про фахову передвищу освіту»

Професійний інтерактив


Професійний інтерактив «Мистецька освіта в контексті впровадження  Закону України «Про фахову передвищу освіту»

  30 січня 2020 року на базі Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв відбувся професійний інтерактив «Мистецька освіта в контексті впровадження Закону України «Про фахову передвищу освіту»: радимося, обговорюємо, розробляємо програму дій», який проводився у рамках консультацій з громадськістю за участю керівників культурно-мистецьких закладів м. Кам’янця-Подільського та Кам’янець-Подільського району.

Учасники заходу обговорили актуальні питання розвитку мистецької освіти, основні напрямки удосконалення роботи культурно-мистецьких закладів міста й району в умовах децентралізації та Закону України «Про фахову передвищу освіту»:

· «Першочергові завдання та механізми впровадження основних положень Закону України «Про фахову передвищу освіту» – Нижник С. В., директор Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв; 

· «Мистецька освіта майбутнього: спільна платформа дій» – Павлюк О. Я., завідувач відділення Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв; 

· «Удосконалення освітньо-професійних програм як запорука якісної підготовки фахового молодшого бакалавра»  Червоногродський І. І., заступник директора Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв з навчальної роботи;

· «Удосконалення роботи культурно-мистецьких закладів міста з творчо-обдарованими дітьми та молоддю»  Гаврилюк П. В., директор департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради;

· «Основні компетентності здобувачів фахової передвищої освіти для виконання професійної діяльності у сучасних реаліях» – Нечай М. А., директор Кам’янець-Подільського міського Будинку культури;

· Здобуття випускниками коледжу ключових професійних знань та практичних навиків під час проходження переддипломної практики  Кусік В. О., директор Кам’янець-Подільського районного Будинку культури «Розмай».

До дискусійної платформи «Початкова мистецька підготовка як невід’ємна складова здобуття фахової передвищої освіти: проекти співпраці мистецьких шкіл та коледжу» долучилися представників зацікавлених сторін:

Касапчук Г. В., директор Кам’янець-Подільської міської дитячої музичної школи імені Ф. Д. Ганіцького; Королюк О. В., директор Кам’янець-Подільської міської ДШМ; Нетеча І. М., директор Кам’янець-Подільської міської дитячої хорової школи; Осадчук Н. В., директор Кам’янець-Подільського НВК № 9 імені А. М. Трояна; Ткачук О. В., директор Кам’янець-Подільського Центру дитячої та юнацької творчості; Савчук О. І., директор Кам’янець-Подільської міської дитячої художньої школи; Швець О. В.,  директор Кам’янець-Подільської РДШМ.

Осадчук Л. А., завідувач бібліотеки Кам’янець-Подільського коледжу культури і мистецтв, презентувала книжкову виставку «Освітня траєкторія», розкрила особливості роботи бібліотеки з мистецькою літературою та фондом нотних видань.

Учасники професійного інтерактивну запропонували:

-  запровадити систему моніторингу спеціалізованої початкової та профільної мистецької освіти з метою підвищення її якості;

-  започаткувати міську олімпіаду серед учнів мистецьких шкіл; 

-  активно впроваджувати новаторські методи навчання (музичні, хореографічні, художні, хорові творчі майстерні, студії, павільйони, майстер-класи);

- створити на базі коледжу методичний центр з метою накопичення та обміну педагогічним досвідом, методичними матеріалами, змістовного забезпечення атестації педагогічних працівників. 

 

Професійний інтерактив «Мистецька освіта в контексті впровадження  Закону України «Про фахову передвищу освіту» Професійний інтерактив «Мистецька освіта в контексті впровадження  Закону України «Про фахову передвищу освіту»

Професійний інтерактив «Мистецька освіта в контексті впровадження  Закону України «Про фахову передвищу освіту» 

Професійний інтерактив «Мистецька освіта в контексті впровадження  Закону України «Про фахову передвищу освіту»Професійний інтерактив «Мистецька освіта в контексті впровадження  Закону України «Про фахову передвищу освіту»

Професійний інтерактив «Мистецька освіта в контексті впровадження  Закону України «Про фахову передвищу освіту» Професійний інтерактив «Мистецька освіта в контексті впровадження  Закону України «Про фахову передвищу освіту»

Професійний інтерактив «Мистецька освіта в контексті впровадження  Закону України «Про фахову передвищу освіту» 

  • 30-01-2020, 14:40
  • 199
  • 0

 "Освітня траєкторія"

Огляд книжкової виставки


 "Освітня траєкторія" 


   30 січня 2020 року в бібліотеці коледжу проведено огляд книжкової виставки "Освітня траєкторія" у рамках проведення консультацій з громадськістю за участю керівників культурно-мистецьких закладів міста Кам'янець-Подільський, та Кам'янець-Подільського району, "Мистецька освіта в контексті впровадження Закону України "Про фахову передвищу освіту": радимося, обговорюємо, розробляємо програму дій".

"Освітня траєкторія""Освітня траєкторія""Освітня траєкторія"

"Освітня траєкторія"

 

 

  • 23-01-2020, 10:00
  • 179
  • 0

День бібліотечного шелфі

(Library Shelfie)


 День бібліотечного шелфі

 

   День бібліотечного шелфі (від shelf – полиця).

  У четверту середу січня кожного року бібліотеки та читачі в соціальних мережах діляться фото своїх книжкових полиць.

  Представляємо патріотичну книжкову полицю "В єдності сила народу". Створила День бібліотечного шелфі Нью-Йоркська публічна бібліотека, щоб заохотити людей поділитися своєю любов’ю до книг та бібліотек в Інтернеті.

  Концепція проста – зафіксуйте фотографію книжкової полиці (приватної або місцевої бібліотеки) та поділіться нею з хештегом.

   Джерело: Бібліотека КПККіМ.

  • 21-01-2020, 13:31
  • 572
  • 0

В єдності сила народу

Книжкова виставка

 

В єдності сила народу. Книжкова виставка

 

22 січня Україна щороку відзначає державне свято – День Соборності України з нагоди проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

 Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності.

День 22 січня 1919 року назавжди залишиться в історії українського народу як свято Соборності України. Високий принцип соборності своїх земель – найблагородніший у світі ідеал, до якого прагне кожна нація.

Соборність України – одна з важливих тем історії України. Для українського народу, віками позбавленого своєї власної державності та розірваного на частини між сусідніми країнами, дана проблема завжди була особливо болючою й неймовірно складною.

В бібліотеці коледжу створена книжкова виставка « В єдності сила народу»

Мета виставки:

розширити кругозір  про історію виникнення та святкування Дня  Соборності України;
прищеплювати любов і повагу до історичних та   культурних надбань українського народу, інтерес до минулого;
виховувати почуття національної гідності, гордості за свою Батьківщину та народ, повагу до культурних цінностей, літературної спадщини та історії власного народу.

 

Джерело: Бібліотека КПККіМ

  • 16-01-2020, 13:29
  • 276
  • 0

Свою любов й звитягу – Україні

Презентація альманаху

 

Свою любов й звитягу – Україні. Презентація альманаху 

 

Бібліотека коледжу поповнилась новим документом, який отримала в дарунок від Латюк Ніни  Іванівни, викладача коледжу, учасниці літературного клубу « Джерела душі».

5 грудня 2019 року в актовій залі коледжу відбулася презентація альманаху «Свою любов й звитягу – Україні»,  присвячений 75-ій річниці звільнення України від фашистської окупації та 10-літтю літературного клубу «Джерела душі», поети якого живуть і творять на Кам’янеччині.

Понад 20 поетів міста представили свої твори, присвячені  75-річчю визволення України від нацизму у Другій світовій війні, тим, кого не пошкодували душмани в далекому  Афганістані,  кого косили кулі на Майдані Незалежності  в 2014 році,  тим,  хто сьогодні виборює мир і спокій на Сході України, тим, хто своїм ратним подвигом довів відданість Батьківщині.

 

Джерело: Бібліотека КПККіМ

  • 15-01-2020, 14:04
  • 483
  • 0
  • ---

 



Наші перемоги

2018-2019 н.р.

  • 14-01-2020, 16:08
  • 525
  • 0

 На вершині творчого життя

Нам уже -  90

 

Слова, літа, картини і скульптури

Народних співів чисте джерельце.

Чийсь перший дотик серцем до культури

Мистецтва квіти і столітні мури

Нам берегти і множити все це!

Оксана Радушинська

 

   Носієм освітніх традицій в сфері культури Хмельниччини є наш коледж, який пройшов 90-літній шлях становлення, розвитку та розбудови. В історії навчального закладу – це великий відлік часу для втілення задумів, реалізації ідей та творчих планів, це шлях поширення знань, період розквіту і підсумовування основних надбань. Роки промайнули швидко, однак за ними простежується нелегкий шлях утвердження освітніх принципів і традицій та примноження мистецьких здобутків.

   Наш творчий педагогічний колектив коледжу щоденно дарує своїм вихованцям радість спілкуватися з дивовижним світом краси, долучаючи їх до невичерпного джерела духовних надбань людської культури, вчить творити красу, активно спрямовуючи свої вміння та зусилля на формування і виховання мистецьких кадрів. Навчальний заклад віддавна славиться своїми випускниками – талановитими та обдарованими творцями культурних традицій, які піснею і танцем, образотворчим мистецтвом, музикою та словом наповнюють духовну скарбницю українського народу.

   Щиро вітаємо коледж з 90-літнім ювілеєм і бажаємо студентам – цікавого, захоплюючого навчання та мистецьких здобутків, викладачам – енергії, талановитих студентів, досягнення нових висот педагогічної майстерності та нових професійних звершень на щоденній творчій ниві, а рідній альма-матер – подальшого розвитку, процвітання та  натхнення!

   Хай невичерпним буде джерело енергії, креативних ідей, успішної реалізації мистецьких проєктів та втілення в життя всього, що задумано!

   Хай творча та педагогічна завзятість не покидають нас. Нових досягнень та здобутків на благо рідної української культури!

   Зі славним ювілеєм! Хай множиться слава твоя, величного і творчого тобі довголіття, рідний коледжу!

 

 

  • 14-01-2020, 15:55
  • 354
  • 0

Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років

Інформ-реліз


 

  • 14-01-2020, 11:16
  • 251
  • 0

Митець і педагог

Презентація книги


Митець і педагог


Цикл заходів, присвячений 90-річчю з часу заснування коледжу, розпочався презентацією в музеї історії коледжу монографії «Диригентська діяльність Миколи Олексійчука в контексті музичної культури Поділля другої половини ХХ – початку ХХІ століття» (Тетяна Володимирівна Мартинюк, доктор мистецтвознавства, професор, завідувач кафедри мистецьких дисциплін ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди», Олена Станіславівна Аліксійчук, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри мистецьких дисциплін Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, випускниця коледжу, Анатолій Кирилович Мартинюк, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри мистецьких дисциплін і методик навчання ДВНЗ Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Григорія Сковороди, випускник коледжу). Книгу презентував Мартинюк А.К.

В програмі заходу:

«Монографія «Диригентська діяльність Миколи Олексійчука в контексті музичної культури Поділля другої половини ХХ – початку ХХІ століття» - визначна подія в розвитку хорової культури Поділля». Вступне слово.

Павлюк О.Я, завідувач відділення

 «Постать Миколи Олексійчука» в культурному житті Кам’янеччини. Презентація видання.

Мартинюк А.К.

«Маестро хорового співу». За сторінками видання.

Нижник С.В., директор коледжу

«Подвижник хорового мистецтва Хмельниччини». За сторінками видання.

Латюк Н.І., методист коледжу

 «Вихователь духовності». Відгук про книгу.

Городецька Н.М., голова циклової комісії соціально-економічних дисциплін

«Педагог-наставник». Слова вдячності від випускників.

Боднар О.Л., Київський А.М., викладачі циклової комісії хорових

та музично-теоретичних дисциплін.

Учасники заходу щиро вітали Анатолія Кириловича та Миколу Андрійовича і ознайомилися з тематичною музейною експозицією «Хорове мистецтво: творчі, митці, особистості». На завершення зустрічі автор подарував книги музею, бібліотеці та всім дописувачам до видання.

 

Митець і педагог Митець і педагог Митець і педагог Митець і педагог Митець і педагог Митець і педагог Митець і педагог Митець і педагог Митець і педагог Митець і педагог Митець і педагог Митець і педагог Митець і педагог Митець і педагог Митець і педагог Митець і педагог Митець і педагог Митець і педагог

 

  • 13-01-2020, 13:20
  • 378
  • 0

У звичаях, традиціях, обрядах

живе народу праведна душа

Виставка-інсталяція

 

У звичаях, традиціях, обрядах живе народу праведна душа. Виставка-інсталяція

 

Наш народ має багату культуру, величезний скарб якої складається з цінностей, надбаних багатьма поколіннями. З прадавніх часів до нас ідуть життєва мудрість та настанови щодо способу життя. Вони закладені в українських звичаях, обрядах, фольклорі, адже в них - світовідчуття та світосприймання нашого народу. У них пояснюються та обґрунтовуються взаємини між людьми, цінність духовної культури окремої людини і народу взагалі.

В бібліотеці коледжу створена виставка-інсталяція  "У звичаях, традиціях, обрядах живе народу праведна душа"

Багатющий скарб звичаїв нашого народу ми отримали в спадок і маємо  зберегти його та, нічого не втративши, передати нашим дітям, щоб не перервався зв'язок поколінь, щоб зберегти генетичну пам'ять нашого народу.

 

Джерело: Бібліотека КПККіМ

Розрахункові рахунки  

для оплати за гуртожиток та навчання

(з 01.01.2020)


Розрахункові рахунки для оплати за гуртожиток та навчання

Розрахункові рахунки для оплати за гуртожиток та навчання