Конкурс "Великодній дивограй"
Конкурс "Рукотворні барвоцвіти"
Кам'янець-Подільському коледжу культури і мистецтв - 90 років
Крізь віки… Участь у заході
Андріївські вечорниці. Театралізоване дійство
Меню навігації
Опитування
Оцініть роботу сайту:
5
4
3
2
1

Архів новин
Березень 2023 (2)
Лютий 2023 (5)
Січень 2023 (9)
Грудень 2022 (9)
Листопад 2022 (15)
Жовтень 2022 (6)
Корисні посилання
КПККіМ » Матеріали за Лютий 2020 року
  • 28-02-2020, 11:58
  • 363
  • 0

   Як дізнатися адреси пунктів пробного ЗНО

Пробне ЗНО


 Як дізнатися адреси пунктів пробного ЗНО

 

   Для входу до «Особистого кабінету учасника ПЗНО»  необхідно увести логін та пароль, отримані раніше від регіонального центру.  Для того щоб роздрукувати запрошення-перепустку для участі в пробному ЗНО, необхідно перейти до сторінки “Предмети” та натиснути кнопку «Запрошення».

   Нагадуємо, пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 21 березня, з історії України, з математики, з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 28 березня.

   Визначити результати пробного ЗНО можна за допомогою онлайн-сервісу, який буде відкрито 21 березня. Докладно процедуру визначення результатів пробного ЗНО описано в інформаційних бюлетенях «Як визначити результати пробного ЗНО», які учасники отримають після проходження тестування з кожного навчального предмета.

   Джерело: Вінницький УЦОЯО.

  • 28-02-2020, 11:45
  • 276
  • 0

Творчий вечір Нелі Ліщинської

Участь у творчому вечорі

 Творчий вечір Нелі Ліщинської

 

   27 лютого 2020 року відбувся творчий вечір талановитої кам'янчанки, поетеси та композитора Нелі Лещинської. Концерт зібрав шанувальників поетичного слова та пісні в міському будинку культури. На сцені - кращі колективи та виконавці міста. 

   У концерті взяли участь: фольклорний ансамбль "Джерело" (керівник - Столаба Т.В.) та Виниченко Н.В.

   Фото зі сторінки Facebook: Петро Ігнатьєв.

Творчий вечір Нелі Ліщинської Творчий вечір Нелі ЛіщинськоїТворчий вечір Нелі ЛіщинськоїТворчий вечір Нелі ЛіщинськоїТворчий вечір Нелі Ліщинської

 

 

 

 

  • 27-02-2020, 15:30
  • 268
  • 0

Творчий подарунок до ювілею

Профорієнтаційна робота

Творчий подарунок до ювілею 

 

  26 лютого 2020 року, у рамках святкування 55-річного ювілею Дунаєвецької міської дитячої музичної школи та з метою профорієнтаційної роботи студенти та викладачі коледжу спеціалізацій «Музичне мистецтво естради», «Народне інструментальне мистецтво (духові інструменти)» представили творчі досягнення учням мистецького закладу. Організатор – Пшинешнюк С.С., голова циклової комісії музичного мистецтва естради.

   У виконанні інструментального ансамблю та солістів коледжу прозвучали естрадні та джазові твори.

   У концертній програмі взяли участь:

  •     студенти: Гудзяк В. (гр. 2137), Яцуляк Ю. (гр. 338), Баранецький Д., Муляр В. (гр. 418)
  •     викладачі: Гермак В.Б., Нікітіна І.Р., Новіченко Ю.П., Панчук Б. Є., Пшинешнюк С.С., Раїнчук Д.В., Сопіга П.Д., Тітов О.М., Червінська І.Є., Червоногородський І.І.

   Фото зі сторінки Facebook: Сергей Нижник.

Творчий подарунок до ювілею Творчий подарунок до ювілею Творчий подарунок до ювілею

 

 

 

 

 

 

  • 24-02-2020, 14:59
  • 279
  • 0

ЗНО-2020: Фейкові пропозиції

ЗНО та ДПА

ЗНО-2020: Фейкові пропозиції

 

   У мережі шахраї вже «продають» відповіді на ЗНО-2020. Як і в попередні роки, задовго до зовнішнього незалежного оцінювання соціальні мережі рясніють «привабливими» пропозиціями, зокрема різні канали в Telegram.

  Спритники за певну плату пропонують випускникам та їхнім батькам придбати зошити сертифікаційних робіт ЗНО-2020 із відповідями до них, запевняючи в надійності й достовірності джерела інформації, щораз вигадуючи нові схеми. Наприклад, для «переконливості» надсилають лист із буцімто офіційної скриньки Українського центру оцінювання якості освіти. Безумовно, купити можна що завгодно, але стовідсотково це не буде тест ЗНО.

  В Українському центрі оцінювання якості освіти створено потужну систему захисту інформації  на всіх етапах підготовки та проведення ЗНО. Укладають тести і друкують сертифікаційні роботи в умовах суворої конфіденційності.

  Аби не бути ошуканим, укотре застерігаємо: відхиляйте сумнівні пропозиції. Натомість для ретельної підготовки до ЗНО радимо проходити тести попередніх років, які є у вільному доступі в рубриці «Тести минулих років», перевіряти відповіді, аналізувати свої помилки, заповнювати прогалини у знаннях тощо.

  Окремо зазначимо, що деякі шахраї неправомірно ставлять  логотип Українського центру оцінювання якості освіти на свій сумнівний контент. За зміст таких матеріалів Український центр оцінювання якості освіти відповідальності не несе.

  Зауважимо, що актуальну інформацію щодо ЗНО ви можете прочитати на вебсайтах Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, на офіційних сторінках у соцмережах Facebook, Instagram, каналі Тelegram.

  Аби не стати жертвами шахраїв, робіть свій вибір свідомо, користуйтеся достовірними джерелами, критично оцінюйте інформацію!

  Джерело: Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти

 

  • 21-02-2020, 15:19
  • 423
  • 0

Переддипломна практика – важлива складова освітнього процесу

Переддипломна практика


Переддипломна практика – важлива складова освітнього процесу 

 

   З 12 січня по 08 лютого 2020 року студенти випускних курсів проходили переддипломну практику на базі кращих культурно-мистецьких установ області.

   Переддипломна практика – важлива складова освітнього процесу, головним завданням якої є закріпити теоретичні знання студентів в професійному середовищі та визначити ступінь готовності до фахової діяльності.

   РЦКіМ «Розмай» (директор Кусік В.О.) – творча майстерня культурно-мистецького життя міста та району та одна з кращих баз практики для студентів спеціалізацій «Народне інструментальне мистецтво» (духові та народні інструменти), «Кіно,- фото,- відеосправа», Незмінним керівником практики наших студентів впродовж багатьох років є Шеремета О.І., заступник директора з культурно-масової, інформаційної, науково-методичної роботи. Постійно надає консультації та знайомить з досвідом роботи центру Кукурудза Р. (спеціаліст з організації культурно-дозвіллєвих заходів).

   Під час проходження практики студенти вивчили роботу РЦКіМ «Розмай», ознайомилися з діяльністю творчих колективів, які працюють на базі центру, брали участь у інформаційно-просвітницьких та соціокультурних заходах. Студенти-практиканти самостійно підготували та представили підсумкову роботу – шоу «Україна має талант». Цей захід показав, чого вони досягли за роки навчання у коледжі, частину своїх знань студенти успішно продемонстрували на сцені.

   Успішно завершилась практика в міському будинку культури (директор Нечай М.А.). Працівники закладу: Шкробот Л.Б., методист, Васильєва А.В., художній керівник, надавали консультації студентам-практикантам спеціалізацій «Народне пісенне мистецтво» та «Видовищно-театралізовані заходи».

Під час проходження практики адміністрація коледжу в складі Нижника С.В., директора, Червоногродського І.І., заступника директора з навчальної роботи, Корчука В.М., завідувача з навчально-виробничої практики, Павлюк О.Я., завідувача відділення здійснювала перевірку баз практики, консультували студентів, обговорювала з керівниками культурно-мистецьких установ питання подальшої співпраці в напрямку практичної підготовки студентів та залучення їх до роботи в творчих колективах, які працюють на їх базах.

 

Переддипломна практика – важлива складова освітнього процесу Переддипломна практика – важлива складова освітнього процесу

Переддипломна практика – важлива складова освітнього процесу Переддипломна практика – важлива складова освітнього процесу

Переддипломна практика – важлива складова освітнього процесу Переддипломна практика – важлива складова освітнього процесу Переддипломна практика – важлива складова освітнього процесуПереддипломна практика – важлива складова освітнього процесу 

Переддипломна практика – важлива складова освітнього процесу Переддипломна практика – важлива складова освітнього процесу Переддипломна практика – важлива складова освітнього процесу Переддипломна практика – важлива складова освітнього процесу Переддипломна практика – важлива складова освітнього процесу Переддипломна практика – важлива складова освітнього процесу Переддипломна практика – важлива складова освітнього процесу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 21-02-2020, 15:07
  • 327
  • 0

У пошуках еліксиру ко-ко-ко

Естрадна вистава


У пошуках еліксиру ко-ко-ко

 

  14 лютого 2020 року у коледжі відбулася феєрична естрадна вистава «У пошуках еліксиру ко-ко-ко». Це практична робота до державного екзамену з навчальної дисципліни «Режисура театралізованих  заходів» студентки 435 групи Пухальської О. Художній керівник – Бойчук Т.В., викладач циклової комісії видовищно-театралізованих заходів.

  Студенти IV курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» показали ексцентричну історію «божевільного» вченого, який хотів створити еліксир ненависті, але звичайно все сталось навпаки, бо кохання всепереможне! Завадити намірам лиходія допомогли легендарні експерти:  давньогрецька Афродіта, Шекспір, індійська богиня Ратха та Казанова.  

  Роль асистентки професора зіграла Пухальська О., яка була автором видовища. Чудово втілили комічних героїв студенти-четвертокурсники:

  Вчений –Веселовський А.,

  Афродіта –Рой Л.,

  Купідони –Жеребнюк К., Яцюк Т.,

  Шекспір –Михальський С.,

  Ратха –Войтюк М.,

  Умрао –Яцюк Т.,

  Рамвір –Пилипчук В.,

  Раджа Бабур –Михальський С.,

  Казанова –Пилипчук В.

  Гармонійно вплелись у виставу концертні номери:

  • вокал: Гринчевська К. (гр. 148, клас викладача Мечак Л.М.); Лівіцький О. (гр. 248, клас викладача Виниченко Н.В.);  Папуга М., Гаращук У. (гр. 418, клас викладача Виниченко Н.В.); Прокопишен О. (гр. 418, клас викладача Мечак Л.М.) та Самбор Б. (випускник коледжу).
  • інструментальний дует: Дойчук Я. (гр. 248, клас викладача Червінської І.Є.), Комарчева А. (гр. 338, клас викладача Сироти О.М.);
  • хореографічна композиція: Бугерчук І., Буринська А., Дзюбрін І., Дубчак Н., Іванова В., Сагідова М., Соколовська Х., Степанюк І. (гр. 34);
  • музично-пластична композиція за твором Р. Баха «Чайка по імені Джонатан» за мотивами пісні «Ми просто чайки»: Бейчук К., Бохняк Д., Гула А., Дубчак В., Качуляк І., Козловська В., Кулай А., Мельник В., Москальський Д., Олійник К., Шевцова О., Шлей І. (гр. 256, художній керівник Красілич І.М.).  Музичне оформлення – Форкун І.В.

Фотозвіт – Легецький А. (гр. 2137)

У пошуках еліксиру ко-ко-ко У пошуках еліксиру ко-ко-ко

У пошуках еліксиру ко-ко-ко У пошуках еліксиру ко-ко-ко

У пошуках еліксиру ко-ко-коУ пошуках еліксиру ко-ко-ко

У пошуках еліксиру ко-ко-коУ пошуках еліксиру ко-ко-ко

У пошуках еліксиру ко-ко-коУ пошуках еліксиру ко-ко-ко

У пошуках еліксиру ко-ко-коУ пошуках еліксиру ко-ко-коУ пошуках еліксиру ко-ко-коУ пошуках еліксиру ко-ко-коУ пошуках еліксиру ко-ко-ко

  • 21-02-2020, 14:31
  • 358
  • 0

Кам’янець - місто закоханих

 Участь у заході


Кам’янець - місто закоханих

  

   14 лютого 2020 року в День усіх закоханих парк Героїв Євромайдану перетворився на місце незабутнього рандеву.

   Студенти спеціальності «Хореографія» Галянт І., Гедима Д., Гринчук Д., Ількова А., Ляндовська А., Мостович В., Мудряк М., Свирида А., Стець Т., Феньо М. (гр. 148) взяли участь у молодіжному флешмобі в рамках романтичного шоу «Кам’янець - місто закоханих». Перед головною сценою молодь утворила «живе» серце із ключовими літерами назви міста.

   Кульмінацією свята було вітання закоханої пари, яка в шлюбі прожила 50 років і святкувала «Золоте весілля». До вітань долучилися і студенти коледжу. Зокрема, студенти ІІІ курсу спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи» підготували пантоміму «L’amour», у якій взяли участь Величко Д., Королюк О., Морозов М., Ніколаєв Б., Ніколюк Д., Павлишена Т., Петрук Н., Урода О. (гр. 35)

  Фото зі сторінки Facebook: Петро Ігнатьєв


Кам’янець - місто закоханих Кам’янець - місто закоханих 

Кам’янець - місто закоханих Кам’янець - місто закоханих

Кам’янець - місто закоханих Кам’янець - місто закоханих 

Кам’янець - місто закоханих Кам’янець - місто закоханих 

Кам’янець - місто закоханих Кам’янець - місто закоханих

  • 21-02-2020, 14:02
  • 394
  • 0

Розстріляне безсмертя

Поетично-публіцистична композиція

 

Розстріляне безсмертя 

 

   21 лютого 2020 року у коледжі з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови, відбулася поетично-публіцистична композиція «Розстріляне безсмертя». Це практична робота зі сценічної мови студентів 4 курсу, клас викладача - Козак О.В. Також це практична робота до державного екзамену з навчальної дисципліни «Режисура театралізованих  заходів» студента 435 групи Пилипчука В. Художній керівник – Бойчук Т.В.,  викладач циклової комісії видовищно-театралізованих заходів. 

   Студенти відкрили глядачам трагічну сторінку української мови, поезії та літератури, звернувшись до віршів поетів «Розстріляного відродження».

   Розстрі́ляне відро́дження — духовно-культурне та літературно-мистецьке покоління 20-х і 30-х рр. XX ст. в Українській СРР, яке дало високохудожні твори у галузі літератури, філософії, живопису, музики, театру, кіно та яке було знищене сталінським режимом.

   У поетично-публіцистичній композиції «Розстріляне безсмертя» прозвучали вірші М. Йогансена, М. Семенка, О. Влизька, Є. Плужника, М. Зерова, Л. Чернова, М. Вороного, Я. Савченка, М. Драй-Хмари, Л. Могилянської, О. Слісаренка, В. Свідзінського, П. Филиповича та репресованих  поетів-шістдесятників В. Стуса та І. Світличного.

На основі поезій було створено цілісну виставу-поему про той трагічний час. Студенти Веселовський А., Войтюк М., Горпенчук А., Жеребнюк К., Михальський С., Пилипчук В., Пухальська О., Рой Л. (гр. 435),  Петрук Н. (гр. 35), щиро прониклись творами і натхненно передали всі тонкощі пафосних, романтичних, ліричних, драматичних настроїв. Лаконічне художнє оформлення, цікавий відеоряд доповнювали атмосферу композиції, а фінальні кадри з подій на Майдані провели аналогію між жертвами «Розстріляного Відродження» і Героями Небесної Сотні.

   До участі в заході були запрошені представники національних громад міста.

   Музичне оформлення - Форкун І.В., світлове оформлення - Саричев С., Гула А., Бохняк Д.

   Фотозвіт – Будзан Р. (гр. 44).

Розстріляне безсмертяРозстріляне безсмертяРозстріляне безсмертяРозстріляне безсмертя

Розстріляне безсмертяРозстріляне безсмертя

Розстріляне безсмертяРозстріляне безсмертя

Розстріляне безсмертяРозстріляне безсмертя

Розстріляне безсмертяРозстріляне безсмертя

Розстріляне безсмертяРозстріляне безсмертя

 

  • 21-02-2020, 11:12
  • 597
  • 0

Міжнародний день рідної мови

Книжкова виставка


 Міжнародний день рідної мови

 

   21 лютого представники всіх націй і народностей світу відзначають Міжнародний день рідної мови.

   Бібліотека коледжу підготувала книжкову виставку "Рідна мова - всесвіту основа".

   Рідна мова для кожної людини є важливим елементом культурної свідомості. Вона накопичує традиції й досвід попередніх поколінь і дозволяє передати їх нащадкам. Мова — це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу.

Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови

 

  • 20-02-2020, 15:54
  • 436
  • 0

Викладання суспільних дисциплін:

досвід, інновації, творчий підхід

Практичний інтерактив


Викладання суспільних дисциплін:  досвід, інновації, творчий підхід

 

 

    19 лютого 2020 року відбулося засідання міського методоб’єднання викладачів суспільних дисциплін закладів фахової передвищої освіти у формі практичного інтерактиву на тему: «Викладання суспільних дисциплін: досвід, інновації, творчий підхід». В програмі заходу:

   За підсумками проведення практичного інтерактиву всі учасники міського методичного об’єднаннясуспільних дисциплін отримали сертифікати.

  У підготовці та організації заходу взяли участь: Червоногродський І.І., Никитюк С.С., Микитюк О.І., Самар А.В., Філіпчук Т.М., Шумілова І.В., Костецька О.О., Костюк В.М., Саричев С.І.

  Фотозвіт – Будзан Р. (47 група).

Викладання суспільних дисциплін:  досвід, інновації, творчий підхідВикладання суспільних дисциплін:  досвід, інновації, творчий підхід

Викладання суспільних дисциплін:  досвід, інновації, творчий підхід Викладання суспільних дисциплін:  досвід, інновації, творчий підхід

Викладання суспільних дисциплін:  досвід, інновації, творчий підхідВикладання суспільних дисциплін:  досвід, інновації, творчий підхід

Викладання суспільних дисциплін:  досвід, інновації, творчий підхід Викладання суспільних дисциплін:  досвід, інновації, творчий підхід

Викладання суспільних дисциплін:  досвід, інновації, творчий підхідВикладання суспільних дисциплін:  досвід, інновації, творчий підхід

  • 20-02-2020, 15:35
  • 322
  • 0

Умовну пожежу ліквідували

Тактико-спеціальне навчання


Умовну пожежу ліквідували 

 

   19 лютого 2020 року відбулося тактико-спеціальне навчання з ліквідації умовної пожежі в коледжі, під час якого рятувальники 6 Державної пожежно-рятувальної частини та служби взаємодії міста відпрацьовували навички гасіння умовної пожежі у приміщенні актової зали.

   Згідно із тактичним задумом, коротке замикання електромережі спричинило пожежу в приміщенні актової зали. Персонал коледжу, повідомивши Службу порятунку «101» про надзвичайну подію, розпочав боротьбу з вогнем за допомогою первинних засобів пожежогасіння з одночасною евакуацією студентів. Тим часом рятувальники, котрі прибули на місце пожежі, здійснили розвідку та врятували двох потерпілих, які через сильне задимлення не могли самі вибратися на чисте повітря.

   Як зазначив керівник навчань, загалом мета навчань досягнута - учасники в повному обсязі відпрацювали спільні дії під час гасіння пожежі та впорались із поставленим завданням.


Умовну пожежу ліквідувалиУмовну пожежу ліквідувалиУмовну пожежу ліквідувалиУмовну пожежу ліквідувалиУмовну пожежу ліквідували

 

 

  • 19-02-2020, 11:03
  • 218
  • 0

"Нескорені злетіли у небо"

Тематична полиця


Нескорені злетіли у небо

 

   Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності.

Напередодні Дня Героїв Небесної Сотні бібліотека коледжу підготувала тематичну полицю "Нескорені злетіли у небо".

Нескорені злетіли у небо

 

   Джерело: Бібліотека КПККіМ.  

 

  • 19-02-2020, 10:34
  • 329
  • 0

Музей як територія досвіду

Учасники семінарів та конференцій вивчають досвід  роботи музею


   19 лютого 2020 року відбулося засідання міського методоб’єднання викладачів суспільних дисциплін закладів фахової передвищої освіти у формі практичного інтерактиву на тему: «Викладання суспільних дисциплін: досвід, інновації, творчий підхід».

   Під час роботи семінару з експозиціями музею ознайомилися Червоноградська Н.В., методист індустріального (базового) коледжу, Белінська Л. М., голова міського методоб’єднання суспільних дисциплін та Городецька Н.В., голова циклової комісії соціально-економічних дисциплін коледжу.

Музей як територія досвіду  Учасники семінарів та конференцій вивчають досвід  роботи музею

   30 січня 2020 року на базі коледжу відбувся професійний інтерактив «Мистецька освіта в контексті впровадження Закону України «Про фахову передвищу освіту»: радимося, обговорюємо, розробляємо програму дій», який проводився у рамках консультацій з громадськістю за участю керівників культурно-мистецьких закладів м. Кам’янця-Подільського та Кам’янець-Подільського району.

   

 

Музей як територія досвіду  Учасники семінарів та конференцій вивчають досвід  роботи музею Музей як територія досвіду  Учасники семінарів та конференцій вивчають досвід  роботи музею

Музей як територія досвіду  Учасники семінарів та конференцій вивчають досвід  роботи музею Музей як територія досвіду  Учасники семінарів та конференцій вивчають досвід  роботи музею

 

   Учасники заходу обговорили актуальні питання розвитку мистецької освіти, основні напрямки удосконалення роботи культурно-мистецьких закладів міста й району в умовах децентралізації, Закону України «Про фахову передвищу освіту» та ознайомилися з роботою музею.

   20-22 листопада 2019 року на базі коледжу в рамках підвищення кваліфікації бібліотечних працівників області відбувся тематичний семінар «Публічна бібліотека на шляху змін: напрями діяльності». Учасники семінару – 29 фахівців бібліотечних установ об’єднаних територіальних громад, ЦБС та бібліотек навчальних закладів.

 Музей як територія досвіду  Учасники семінарів та конференцій вивчають досвід  роботи музею Музей як територія досвіду  Учасники семінарів та конференцій вивчають досвід  роботи музею

  

 

   З роботою музею ознайомилися: Власюк Н. А., головний спеціаліст з бібліотечної справи управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької обласної державної адміністрації; Галак О. А., заступник директора по роботі з дітьми центральної бібліотеки Чемеровецької ОТГ; Кульпінська М. М., директор центральної бібліотеки Чемеровецької ОТГ, а також всі учасники семінару.

   30 жовтня – 01 листопада 2019 року на базі коледжу в рамках підвищення кваліфікації бібліотечних працівників відбувся тематичний семінар «Організація діяльності бібліотек в умовах адміністративної реформи». Учасники семінару – фахівці бібліотечних установ об’єднаних територіальних громад, ЦБС та бібліотек навчальних закладів.

   До уваги учасників семінару було представлено консультацію на тему: «Створення музеїв та музейних експозицій у бібліотеках», а також проведено практичне заняття на базі музею коледжу.

   Всі учасники семінару отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації. Вручення відбулося в музеї.

   

Музей як територія досвіду  Учасники семінарів та конференцій вивчають досвід  роботи музею

 

 

    30 травня 2019 р. в рамках проведення обласного семінару «Використання інноваційних технологій в практичній діяльності клубних закладів культури» директори Будинків культури міст, районів та провідних Будинків культури ОТГ області ознайомилися з діяльністю коледжу та роботою  музею.

 

 

  • 18-02-2020, 10:39
  • 442
  • 0

MusicUniFest 2020

Всеукраїнський мистецький конкурс

 

    17 лютого 2020 року у Кам'янці-Подільському відбувся ІІІ Всеукраїнський мистецький конкурс «MusicUniFest-2020», у якому взяли участь студенти коледжу.

Переможці конкурсу:

Гран-прі - Прокопишен О. (гр. 418) - номінація «Вокальне мистецтво (академічний спів)», клас викладача Мечак Л.М., концертмейстер Сирота О.М.

І місце – ансамбль естрадного співу «Black&White»

І місце – Яцуляк Ю. (гр.338) – номінація  «Інструментальне мистецтво: духові інструменти (ксилофон)», клас викладача Тітова О.М., концертмейстер Новіченко Ю.П.

І місце – Мельник Ю. (гр. 317) - номінація «Вокальне мистецтво (народний спів)», клас викладача Мечак Л.М., концертмейстер Бойко В.В.

ІІ місце – Леонтієва А. (гр. 248) – номінація «Вокальне мистецтво (естрадний спів)», клас викладача Мечак Л.М.

ІІ місце – Столаба А. (гр. 248) – номінація «Вокальне мистецтво (академічний спів)», клас викладача Столаби Т.В., концертмейстер Нікітіна І.Р.

ІІІ місце – Дрик О. (гр. 248) – номінація «Вокальне мистецтво (естрадний спів)», клас викладача Виниченко Н.В.

ІІІ місце - Комарчева А. (гр. 338) - номінація "Вокальне мистецтво (народний спів)", клас викладача Боднар О.Л.

 

 

Вітаємо з перемогою!


MusicUniFest 2020 MusicUniFest 2020

MusicUniFest 2020 MusicUniFest 2020 MusicUniFest 2020 MusicUniFest 2020 MusicUniFest 2020 MusicUniFest 2020 MusicUniFest 2020 

  • 18-02-2020, 09:47
  • 1344
  • 0

 Підвищення кваліфікації педагогічних працівників

Методичні поради

 

Кожен педагогічний працівник коледжу відповідно до Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про фахову передвищу освіту» зобов’язаний щороку підвищувати кваліфікацію. Підвищення кваліфікації є необхідною умовою проходження атестації у порядку, визначеному законодавством. 

Формами підвищення кваліфікації є: інституційна (очна (денна, вечірня), заочна, дистанційна, мережева), дуальна, на робочому місці тощо. Форми підвищення кваліфікації можуть поєднуватись. Здобуття першого (бакалаврського), другого (магістерського) рівня освіти, третього (освітньо-наукового/освітньо-творчого) рівня або наукового рівня вищої освіти вперше або за іншою спеціальністю визнається як підвищення кваліфікації працівників.

 

До заходів з підвищення кваліфікації зараховуються:

  1. a. проходження курсів підвищення кваліфікації у закладах, які мають відповідну ліцензію, обсягом не менше 60 академічних годин;
  2. b. участь у навчанні обсягом не менше 60 академічних годин, яке проводиться як захід з підвищення кваліфікації суб'єктом освітньої діяльності, установчими документами якого передбачено проведення заходів з підвищення кваліфікації педагогічних працівників, яке включає навчання з навчальної дисципліни, яку викладає педагогічний працівник – прирівнюється до обов’язкового для атестації на відповідність посаді;
  3. c. стажування за фахом у закладі вищої освіти обсягом не менше 60 академічних годин – прирівнюється до обов’язкового для атестації на відповідність посаді;
  4. d. проходження курсів підвищення кваліфікації з української мови, педагогіки, психології (вікової), інших напрямів педагогічної діяльності, обсягом не менше 60 академічних годин у закладах, які мають відповідну ліцензію – прирівнюється до обов’язкового для атестації на відповідність посаді;
  5. e. участь у навчанні, проведеному Державним науково-методичним центром змісту культурно-мистецької освіти – прирівнюється до обов’язкового для атестації на відповідність посаді; 
  6. f. семінари, інші навчальні заходи різного рівня, які проводяться як заходи з підвищення кваліфікації суб'єктами освітньої діяльності, установчими документами яких передбачено проведення заходів з підвищення кваліфікації педагогічних працівників, у яких взяв участь педагогічний працівник як слухач – незалежно від тривалості;
  7. g. майстер-класи, які проводять науково-педагогічні працівники закладів вищої спеціалізованої освіти з відповідних дисциплін, у тому числі й ті, які проводяться в рамках науково-практичних конференцій, міжнародних та всеукраїнських конкурсів, на запрошення мистецьких шкіл або культурно-мистецьких коледжів;
  8.  h. тренінги з інформаційно-комп’ютерних технологій, психології, управління часом тощо; комп’ютерні курси; інші навчальні заходи, у тому числі й з мистецьких напрямків, які проводяться закладами, установами, громадськими та іншими організаціями; 
  9.  i. он-лайн курси і тренінги, які пропонуються освітніми інтернет-платформами та передбачають підтвердження їх проходження.

 

Педагогічний працівник за міжатестаційний період повинен пройти хоча б один обов’язковий захід з підвищення кваліфікації або прирівняний до нього. Решта заходів можуть йому враховуватися незалежно від тривалості чи тематики навчання. Якщо педагогічний працівник не пройшов обов’язкового або одного з трьох прирівняних до нього заходів підвищення кваліфікації (позиції a / b / c / d / е), але пройшов інший захід (позиції f / g / h / і), він отримує за виконання цього критерію 1 бал незалежно від кількості пройдених навчань.

 

Увага!Обов’язкова кількість заходів з підвищення кваліфікації для виконання мінімального показника за критерієм підвищення кваліфікації  становить:

 

- при атестації у 2020 році педагогічному працівнику зараховується виконання критерію за проходження 1 заходу підвищення кваліфікації, яким є обов’язковий або прирівняний до нього + 1 будь-який інший захід з підвищення кваліфікації;

 

         - при атестації у 2021 році педагогічному працівнику зараховується виконання критерію за проходження 1 заходу підвищення кваліфікації, яким є обов’язковий або прирівняний до нього + 2 будь-які інші заходи з підвищення кваліфікації;

 

         - при атестації у 2022 році педагогічному працівнику зараховується виконання критерію за проходження 1 заходу підвищення кваліфікації, яким є обов’язковий або прирівняний до нього + 3 будь-які інші заходи з підвищення кваліфікації;

 

         - при атестації у 2023 та наступних роках педагогічному працівнику зараховується виконання критерію за проходження 1 заходу підвищення кваліфікації, яким є обов’язковий або прирівняний до нього + 4 будь-які інші заходи з підвищення кваліфікації.

 

Проходження педагогічним працівником підвищення кваліфікації підтверджується свідоцтвами або сертифікатами із зазначенням кількості прослуханих годин (для ліцензованих або прирівняних до них (60 академічних годин) курсів/заходів), іншими сертифікатами, довідками від закладів, де проходили ті чи інші заходи з підвищення кваліфікації, довідками організаторів проведення навчальних заходів. У разі проходження підвищення кваліфікації у формі майстер-класів, які проводяться в рамках виконавських конкурсів або фестивалів, організатори яких не передбачають видання за їх наслідками відповідних документів, участь у таких заходах підтверджується наявністю оригінальної програми заходу, де вказано про проведення майстер-класу, а також оригінальна відео- або фотофіксація майстер-класу та власноруч зроблені нотатки за його результатами.


Де можна підвищити кваліфікацію

 

та набути нових професійних компетентностей


 

<td style="width: 106.3pt; border: solid windowtext 1.

Навчальний заклад

Додаткова інформація

Контакти

Центр неперервної культурно-мистецької освіти
Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв

Підвищення кваліфікації керівних кадрів і спеціалістів за галузями знань
0201 Культура
0202 Мистецтво

 

01015, м. Київ, вул. Лаврська, 9, корп. 15,
тел.: +38(044)2803404
https://nakkkim.edu.ua/instituti/institut-publichnogo-upravlinnya-ta-kadrovoji-politiki

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка (відділ моніторингу якості підготовки фахівців та підвищення їх кваліфікації)

Стажування за напрямками:
- музичне мистецтво,
- образотворче мистецтво,

- педагогіка, психологія,

- загальноосвітні дисципліни

м. Кам'янець-Подільський вул. Огiєнкa, 61
3 поверх, 320 каб.).

 тел. (03849)5-19-57; (03849)3-07-83 post@kpnu.edu.ua

 www.kpnu.edu.ua

 

Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова
Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації

 

- музичне мистецтво,
- хореографічне мистецтво,
- вокальне мистецтво.

 

01030, м. Київ, вул. Пирогова, 9,
навч.-метод. каб. (№ 106)
тел.: +38(044)2347747
e-mail: kpt@npu.edu.ua
http://www.ippk.npu.edu.ua

Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка

Стажування за напрямками:

- музичне мистецтво,

- образотворче мистецтво,

- педагогіка, психологія,

- загальноосвітні дисципліни

 

http://ippo.org.ua 

тел.(044)294-08-74

Харківська державна академія культури
Центр безперервної освіти

<!--[if !supportLists]-->-                    <!--[endif]-->cоціальна педагогіка,
- культурологія,
- музейна справа та охорона пам’яток історії та культури,
- документознавство та інформаційна діяльність,
- менеджмент соціокультурної діяльності,
- театральне мистецтво,
- хореографія,
- кіно-, телемистецтво,
- музичне мистецтво,
- менеджмент і адміністрування,
- медіа-комунікації,
- іноземні мови

 

61057, м. Харків, Бурсацький узвіз, 4
тел.: (057)7311504
http://www.ic.ac.kharkov.ua

Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

Стажування за напрямками:

- музичне мистецтво,

- театральне мистецтво,

- образотворче мистецтво

46027, м. Тернопіль, вул. М. Кривоноса, 2
тел.(0352)435922
http://tnpu.edu.ua

Вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського

Тільки викладачі ВНЗ (училища культури, коледжі культури)

 

21001, м. Вінниця, вул. Острозького, 32
тел.
(0432)276882; (0432)618072
e-mail: info@vspu.edu.ua
https://vspu.edu.ua

Рівненський державний гуманітарний університет

- хореографічне мистецтво,

- музичне мистецтво,

- сценічне мистецтво,

- образотворче мистецтво,

- декоративне мистецтво

 

33000, м. Рівне, вул. С. Бандери,12
тел.: тел.(0362)269689; (0362)263715 ;

e-mail: info@rshu.edu.ua; rectorat@rdgu.uar.net

Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

 

 

https://cutt.ly/UebrC3J)

 

Освітній IT-проект «Всеосвіта»

 

сторінка онлайн-курсів:https://vseosvita.ua/course.

сторінка вебінарів: https://vseosvita.ua/webinar.

Портал ГС «Освіторія»

 

 

https://osvitoria.media

Студія онлайн-освіти «Еducational Era»

  

 

https://www.ed-era.com/

 

Український громадський проект масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus»

 

 

https://prometheus.org.ua

 

  • 17-02-2020, 11:50
  • 513
  • 0

ІХ  Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка

«Охорона праці очима дітей» – 2020

Виставка-конкурс


ІХ  Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка  «Охорона праці очима дітей» – 2020


  В січні-лютому 2020 року, в рамках ІХ  Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2020, під керівництвом викладача циклової комісії ОМДМР Майгур Т. В. студенти І – ІІІ курсів спеціальності 023 «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація» виконали 44 малюнки з охороні праці в різних галузях.

  Зокрема, студенти 16 групи підготували такі тематичні композиції: Новіцький Андрій «Дякую за подорож», Хотіна Ангеліна «Дослідницька лабораторія», Півторацька Анастасія «Охорона праці – це збереження: життя, здоров’я, працездатності», Теклян Крістіна «28 квітня – Всесвітній день охорони праці», Мартинюк Юлія «SOS – 101», Мачуліна Христина «Грамоти вчиться – завжди пригодиться!», Давидович Єва «Охорона праці», Пюро Вікторія «Святкують усі!», Слободянюк Анна «28 квітня – Всесвітній день охорони праці», Павлова Аміна – «28 квітня – Всесвітній день охорони праці». 

  Низку робіт виконали студенти 256 групи, зокрема: Андрощук Кароліна «Покрова-захисниця», Івасюк Михайло «Дотримуйся правил охорони праці!», Агапієв Дмитро «Не нехтуйте технікою безпеки» та «Хочу як батько», Бонцю Христина «Навчання і труд поруч ідуть», Мазур Ельвіра  «Праця + відпочинок = родина щаслива» та «Не відкладай безпеку на завтра – подбай про неї зараз!», Мельник Олег «Охорона праці – це порядок» та «Хмільна напруга», Ситник Юрій «Кого годує твоя праця …» та «Ти знаєш, що ти є людина?», Тончук Тетяна «Тихо! Не шуміть!» та «Нехтування правилами безпеки – крок у безодню», Собко Марія «Щаслива родина».

  Своє бачення теми охорони праці продемонстрували студенти 36 групи у роботах: Веселовська  Крістіна «Водою пожежу гасять, а розумом запобігають!» та «Добре роби – добре й буде!», Катернюк Діана «Техніка безпеки при роботі з папером», Кіра Альона «Боротися з труднощами працею і розумом, а з небезпекою – досвідом» та «Хто в роботі, той і в турботі», Кіселюк Ангеліна «Охорона праці – запорука успіху», «Пожежного справі вчитися – вперед стане в нагоді», Михалків Михайло «Техніка безпеки. Художнє ткацтво», Ожаровська Олена «Організуй своє робоче місце!» та «Дарма не бійся, але стережися!», Олійник Анна «Дерево цінується за плодами, як людина за ділами» та «Життя – не кіноплівка, назад не перемотаєш», Солодовнікова Анна «Де порядок – там і успіх» та «Здоров’я народу – багатство країни», Ткачук Діана «Організуй своє робоче місце!», Ткачук Ірина «Безпека в роботі – гарний результат!», Харчук Вікторія «Дотримуйся правил охорони праці!» та «Охорона праці – важлива для усіх!», Шестопалова Дар’я «Перевтома – недруг праці!» та «Не знаєш броду – не лізь у воду!». 

  05 лютого  відбулася виставка-конкурс малюнків. У результаті огляду були відібрані 15 робіт студентів для участі у регіональному турі конкурсу. Зокрема, були відзначені роботи студентів: Веселовської Крістіни, Кіселюк Ангеліни, Кіри Альони, Мельника Олега, Мачуліної Христини, Олійник Анни, Павлової Аміни, Ситника Юрія, Слободянюк Анни, Собко Марії, Солодовнікової Анни, Шестопалової Дар’ї.

  Дякуємо всім студентам за активну участь у конкурсі! Нехай щастить!

ІХ  Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка  «Охорона праці очима дітей» – 2020 ІХ  Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка  «Охорона праці очима дітей» – 2020

ІХ  Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка  «Охорона праці очима дітей» – 2020 ІХ  Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка  «Охорона праці очима дітей» – 2020 ІХ  Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка  «Охорона праці очима дітей» – 2020

ІХ  Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка  «Охорона праці очима дітей» – 2020 ІХ  Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка  «Охорона праці очима дітей» – 2020 ІХ  Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка  «Охорона праці очима дітей» – 2020 ІХ  Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка  «Охорона праці очима дітей» – 2020 ІХ  Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка  «Охорона праці очима дітей» – 2020 ІХ  Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка  «Охорона праці очима дітей» – 2020 ІХ  Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка  «Охорона праці очима дітей» – 2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  • 17-02-2020, 08:39
  • 379
  • 0

У ритмі сердець

Конкурсно-розважальна програма


У ритмі сердець

  

   13 лютого 2020 року у гуртожитку коледжу відбулася конкурсно-розважальна програма «У ритмі сердець». Організатори заходу – Нижник В.В., вихователь гуртожитку, студентська рада гуртожитку (голова – Павлишена Т. (35 гр.). Ведучі програми – Сушко І., Павлишена Т. (гр. 35). Звукорежисер – Калинюк В. (2137 гр.).

   Для студентів були проведені різні конкурси, зокрема: «Обери половинку», «Знайомство», «Дивовижне почуття кохання», «Зрозумій без слів», «Серенади кохання», «Романтичний танок» Учасники конкурсів були нагороджені солодкими подарунками.

   У конкурсах взяли  участь:

Кукурудза Б. і Дрик О. 

Роздайгора В. і Мармій А.

Барладин М. і Кульчицька О.

Головко Т. і Козловська В.

    Розваги супроводжувалися музичними вітаннями у виконанні Вариводи А. (гр. 338, клас викладача Сопіга П.Д.), Дрик О. (гр. 248, клас викладача Винниченко Н.В.), Мармій А., Пиптюк А. (гр. 2137, клас викладача Столаби Т.В.), Комарчевої А. (гр. 338, клас викладача Боднар О.Л.), Бугери М. (гр. 418, клас викладача Мечак Л.М.)

   Фотозвіт – Кузяк Б. (317 гр.)

У ритмі сердецьУ ритмі сердець

У ритмі сердецьУ ритмі сердець

У ритмі сердецьУ ритмі сердець

У ритмі сердецьУ ритмі сердець

У ритмі сердецьУ ритмі сердець

У ритмі сердецьУ ритмі сердець

 

  • 14-02-2020, 15:03
  • 317
  • 0

І кожна мить, як вічність дива

Тематична полиця


І кожна мить, як вічність дива


   У ще зимові дні, коли весна все ближча з кожним днем, з кожним усе більш впевненим променем сонця, усе більш довгим і світлим вечором, у серцях людей прокидається одвічна спрага ніжності, любові й ласки. Саме у цей час, наче втомившись від зимових буднів, душа хоче тепла. І в ці дні кожен переживає любов гостріше: хтось ту, якій вже багато років, хтось ту, яка в самому розквіті, а хтось ту, яку лише чекає...

 Напередодні свята всіх закоханих бібліотека коледжу підготувала тематичні полицю « І кожна мить, як вічність дива»

  Багато років тому з’явилася традиція відзначати день Святого Валентина. Це свято дає можливість ще раз нагадати тим, кого ми любимо, про силу нашої любові. Вітайте близьких людей, даруєте їм радість і посмішки, підтримуйте у важкі хвилини. І не забувайте, що саме вони, наші кохані, завжди виявляються поруч з нами в хвилини випробувань і в хвилини щастя.

   Любіть один одного, бережіть один одного. Нехай у житті буде любов, пристрасна, ніжна, ласкава, чуттєва, п'янка.

І кожна мить, як вічність дива

І кожна мить, як вічність дива

І кожна мить, як вічність дива